2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
kizlar gecmisi okuyamadim ne yazikki biraz yogunluk ve yorgunluk var
gecen kontrolümüz vardi oglusumun resimin göstermek istedim teyzelerine :)
insallah ekleyebilmisimdir

Eklentiler

• $Foto.JPG
    79,5 KB · Görüntüleme: 41
  • $Foto-1.JPG
    61,3 KB · Görüntüleme: 40
oldu galiba :)

ilk resim pipimiz teyzeleri :)
yanda popomuz ok olan yerin üstü pipimiz :))
ögleden önce saat 11 gibiydi oglusum nasil da masum uyuyor annesi yer onu :)
rabbim hepimizin bebislerine bize bagislasin

maşallah yaa nasıl da uyuyo öyle:)

bu aylarda var mıydı ablanın şişliği? bi de sonradan sönebildimi hemen merak ettim?:)

ablam çok hızlı kilo aldı ve çok fazla şişti... 4.aylarda bile her ayakkabısını giyemedi... bide sürekli ayakta kalıyodu işi sebebiyle... 45 gün oldu doğum yapalı (sezeryan) genel vücut şişliği gitti fakat karnı 2 aylık hamile gibi henüz gitmedi...

karın hemen gitmiyo zaten o çok normal. ama şişliği gittiyse iyi. hiç baktırmışmıydı neden şişiyorum diye hatırlıyomusn?

ya kızlar...
babamız bu akşam arkadaşlarıyla dışarı çıktı... hemen eve yakın bi cafedeler ama küçücük bişeyde arayıp çağırmak da istemiyorum yazık adama... hep benimle uğraşıyo...
az önce su almaya mutfağa gitmiştimki... yan komşumuz carıl carıl bağırıyo... çocuğuna kızıyo sandım ama site yıkılıyo... neyse wc gittim (orda uyuycam yakında nerdeyse,su-wc yoruldum artık) sesler daha net geliyo... kadın kocasıyla kavga ediyo... :85:aklım çıktı çok korktum... ve sanırım bebeğim de korktu... kıpır kıpır tepinmeye başladı... adam çekti gitti sesler kesildi... Allah kimsenin huzurunu bozmasın... AMİN...

Son düzenleme:
benim kadar su içen yoktur heralde?:) günde 3litre belki de daha fazla içiyorumdur? sen yemekten sonra soda iç bence. belki gaz ağrı yapıyodur?

Soda bi ara çok midemi bulandırıyordu. bakalım şimdi bişey yapıcak mı.yapmazsa içmeye başlıyım tekrardan:44::44:

Tatlım ne kusuru
Bende zaten ayrıntılı için gittiğimde 21.haftamda olucam geç değil bence. Belki gittiğinde söyler doktor. veya bekleme istersen ara bir sor ne olucak ki.hamileyiz biz herşeyi merak edip sorabiliriz

maşallahhh oğluşunaa
Kocaman olmuş ne güzel büyüyorlar yaa içimizdee.
salı gelsin artıııkkk bende göreyim oğlumuuuu

amin.. huzur çok önemli.korkma bebeğide korkutma yazık:)

ay yerim ben onu ne güzel yatıyor maşallah

bu arada ben bişey anlamıyorum galiba bu resmlerden pipi falan göremiyorum. benimkinde de göremedim zaten :/

Canlarrr

Dün sağlık ocağına gittim demiştim ya. Oğluşumun kalp atışlarınıda dinledim. Bikaç gündür hasta olduğum için çok tedirgindim bebişime bişey oldu diye.
Açıkçası korkarak gittim. Hemşirede benim bol hareketli! bağırsaklarımdan zor buldu bebişi
Sonra buldu şükür dinledik gayet iyiydi bebişimin kalp atışları 150 civarı atıyordu.
O kadar rahatladımki anlatamam ama siz çok iyi anlarsınız biliyorum.
Dünden beri oğlum inanılmaz hareketli hayretle dinliyorum tekmelerini
Gerçekten bizim rahat olmamız çok önemli kızlar. Onlar çok küçücük ama herşeyin farkındalar anneleri üzülünce onlarda üzülüyor.
Üzmeyelim hiç bebişlerimizi hiçbişeyi kafaya takmayalım. Ben şimdi daha iyi anladım yerinde durmuyor oğlum.
Ben ona bişey oldu diye çok üzülmüştüm belliki oda bana üzülmüş yavrum kıyamam ki ben ona

İi aksamlar bayanlar.. kizimiza aldigimiz ilk ciciler ve odamizin ilk susu.. cok isimiz var daha. Oda nasil dolacak bu yavaslikla bilmiyorum..

Eklentiler

• $IMG_20130222_201710.jpg
    40,7 KB · Görüntüleme: 30
rennie duo şurup mide ekşimelerine gazdan dolayı olan ağrılara falan iyi geliyo aslında? denedinmi onuda?

Var canım zaten bizim evin vazgeçilmez ilacı o. Eşimde de var mide problemi bende de.
Ama ben mümkün olduğunca almamaya çalışıyorum ondan. Bebeğe etkisi pek yok diyorlar ama tedirgin oluyor insan işte.
Gece uyutmazsa alıyorum tabi mecburen:44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…