2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Bende gördüm bunu netten gerçekten çoook mantıklı ve kullanışlı. Nette baktım fiyatlarına 800 tl civarında o yüzden birazcık üzüldüm

Yan minderi alt minderi de dahilde bu fiyata

oyyy çok pahalıymışş ama bişi diycem bunu mobilyacılar yapar yaa uyugn fiyata ,çok bişii yokki malzeme olarak.

şimdi bile buluşabiliris canım geliorum ben de canım sıkıldı de sahile ineris falan aklında bulunsun:):)

Benim iyi geçmedi şimdiye kadar kanamalar falan....Dün ilk kez dışarıya çıktım ve insanlar üstüme üstüme geliyor gibiydi :)))))
Yarın da dr artık herşey yolunda derse kiiiii inşallah der artık oradan Özdileğe gidip üzerime giyecek birşeyler almam gerekiyor...
Artık ayağa kalkabilirsin derse haftaya buluşuruz cnm :)

oyyy çok pahalıymışş ama bişi diycem bunu mobilyacılar yapar yaa uyugn fiyata ,çok bişii yokki malzeme olarak.

İyi bir mobilyacı bulmak lazım onun içinde.
Benim eniştem mobilyacı ama onunda çok uyguna yapacağını zannetmiyorum

Bu arada anne karnında yolculuğun bir kısmını gece yatmadan izledim harikkaaaa bişey yaaa.
Hem çok duygulandım hem çok şaşırdım. İçimizde neler oluyormuş bizim öyle

ben halen bir hareket hissetmiyorum
korkmalımıyım sizce?
ilk bebegimde 19+4 de ilk tekmeyi yemiştim.ama onun öncesinde kaymalar dönmeler felan hissediliyordu.
bunda tık yok :S
sadece sabahları sağda toplanmış oluyor.
kızlar ne olur içimi rahatlatın yaa kafam allak bullak

canım ben doktora ve hemşireye de sordum ben hiçir şey hissetmiyorum diye..bu normal mi dedim?
çok normal dedi..hissetmen için çok erken dedi..20.haftadan sonra ancak hissetmeye başlarsın dedi..ama hemşire bana tarif etti karnında dalgalanma gibi olur dedikten snra ben ara ara hissediyorum ama gaz bile olabilir emin olmaıyorum.ben de sein gibi çok stres yapıyordum..daha pzt günü gittim doktora gayet normal..için raat olsun...2 hafta daha beklicez..o zaman bile çok kıpır kıpır olmazmış...

dimi ya insan bi garip oluo işte çok güsel yapmışlar belgeseli:):)devamınıda izle muhakkak zaten merak etmişsindir sonunu:)

bende daha hiçbişe hisetmedim normal bence sen yine sağa gidişini falan hissediomuşsun bak şanslısın :)

cevabın için çok teşekkür ederim canımcım
bende de ara ara gaz gibi, guruldama gibi ama sessiz,biş,iler oluyor gibi ama bebiş mi değilmi anlayamıyorum.
şu sıpalar tekmelemeye başlasalardı da stresimiz geçseydi yaa dimi
erkek bebekler erken hareket eder derler ama halen tık yok. bu azıcık uyuşuk sanırım
senin bebişin cinsiyeti neydi canım?

bende daha hiçbişe hisetmedim normal bence sen yine sağa gidişini falan hissediomuşsun bak şanslısın :)

yok kız gidişini hissetmiyorum ki.
sabahları uyanınca sağda toplanmış oluyor.
kocaman bir çıkıntı :)
ikinci gebelik olunca erken hissederim diye düşünüyordum.
hepsi farklı oluyor demekki.
ilk hamileliğimde 3,5 aylıkken segirme tarzında şeyler başlamıştı..
aman sağlıklı olsunlar da.hareketleri az daha bekleriz

prensesmiş bizimki :)

evet sağlıklı olsunlarda aynen öle kız:) peki bişi sorcam bu pıt pıtları hissettiğimiz yer kasığa çok yakın yerler dimi? daha yukarıda diil yani, bende de bişiler var ama emin diilim

çok güzeller benim gibi istanbulda olmayan arkadaşlara duyrulur arada fiyat farkı vardır ama bunların internet siteleri var daha doğrusu facebookta grupları var ordan sipariş verebilirsiniz. hatta ben nikah şekerimi bile internetten sipariş vermiştim hiçte bi sorun çıkmadı. gerçi bu siteden değil başa yerden verdim ama takip ettiğim kadarı ile bunlarda baya iyi sipariş konusnda yorumlar olumlu.

evet sağlıklı olsunlarda aynen öle kız:) peki bişi sorcam bu pıt pıtları hissettiğimiz yer kasığa çok yakın yerler dimi? daha yukarıda diil yani, bende de bişiler var ama emin diilim

erken aylarda kasığa yakın oluyor ama bu aylarda az daha göbek deliğine yakın olur genelde.
alt karında ama kasıgın az üstü. tabii bebişin duruşuna göre değişir.
sürekli kendimi dinlemekten sıkıldım

allah seniiiibizim yiyenin istemesi var bayb en buyuk yıyenımmm ama erken gıdıyor ıste kısmet hayırlısı ıse rabbım kavustursunınslll öle mıs yanııı memlekette olucak mıs ilk nişannnııı hayırlısı bakalımm

bende ajan da tutuyorum cnm her dr kontrolunden donuste acıp yazıyorum o gunkı hıssettıklerımızıı heheh ara ara duyguları yazıyorum hayırlısı ınll okumakda nasıppp olurrrrrrrrr

dr söledın mı ıkıncı gebelık olur fılan dıyee cunku bnm ılk gebelıgım ve 17.haftadan berii cok sukur hıssedıyorum cnm ama senn bebek ddıgın gıbı uyusukk saa oda olurr genelde kız bebelerii ölemişş az hareket edermıs sennkı kesınmı erkek olucagıı canımm

ütümüz bitti evı toparladık mutfagı makıneye yerlestırdıkk derkenn az sıze bakıpp namaz kılıcamm sonrda cüzümü bitirecegımm cok gerıde kaldımmm yaaaaaaaaaaaa

hatim yapan kızlar kacıncı cuzdesınız ben kendı basıma yapıyorum esımle degıll ve dıger hatımlerımde var !! ve gunluk yusuf suresının ılk 1,5 sayfasını okuorum ya sızlerrrr
:44::44::44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…