2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
ayyy ben bi haftadır falan iyi oldu çıktı biraz falan derken bu sabah kalktım baktım yine pufff, gitmiiiişşşş:):) ben bişe anlamadım bu işten. benim de karnım sivri diilde yanlara doğru büyüycek gibi. hayrla geçsin zaman bir an evvel:KK51:

Hmm benimde basta oyle oliyordu ama iki haftadir hic gitmiyor karnim.ic karin yok bende hic o yuzden bebek cabuk gorundu.cikar iki haftaya kadar iyice merak etme.sonra saklayacak yer ararsin.:KK1:

Kizlar bir ay sonra oda takiminin siparisini veriyorum.evi de boya badana yaptiriyorum.bastan asagi temizletiyorum.iki ay sonra hersey hazir olur.kendime dur demiyecegim artik.nasibimizde yoksa bebek son gun de yapsan herseyi olacagi varsa oluyor.esimi daha fazla frenleyemiyorum:KK9:

$günlükkk.png $günlük.jpg $günlük3.jpg $imagesCA48YXQM.jpg $günlükkk.png $günlük.jpg $günlük3.jpg $imagesCA48YXQM.jpg

Kızçelerrrr ben hamile kaldığımı öğrendiğimden beri bebişime olan aşkımı,duygularımı,endişerimi
bir deftere yazıp durdum.Bunları güzel mi güzel süslü mü defterlere aktaracağım bunun için netten sürekli
araştırma yapıyorum yukarıdakilere bayıldım.Eminönünde deli gibi çeşite var ya kendim yapacağım ya da
eminönünden alacağım ayyyyy çok heyecanlıyım çokkk işimiz varrrr çoookkkk:KK52::KK52::KK52::KK52:

kızlarrrrrrrrrrrr 5 kg aldım yaa normal mi acaba?rahatsız olmaya başladım resmen..abur cubur hiç yemiyorum,kahvaltı dışında(2 dilim kepek ekmeği) ekmek yemiyorum.
tatlı yemiyorum.ama elevit içiyorum:KK43:doktora sordum elevit kilo aldırıyor dedi.....bu haftalarda şimdiden bu kadar alırsam sonra nolurum kimbilir? :KK43:

Sekerler karnimin sekli degisti iki gunde.artik cok yemis gobek yapmis gibi degil de hamileymisim gibi gorunuyor.altta bisey kalmadi yukari cikti gobegim.duzlesti ve kenarlara yayildi.ayy bu ay iki katina cikacakmis bebislerrrr.bu ayin gecmesini istiyorummmm

ay kızlar bu kilo konusunda bende artık pek takmıyorum bugün 6. aya girdim ve tam 6 kilo almışım bu sabah itibariyle tartıldım. ama ilk 3 ay iştah bulantılardan alınmıyo fazla biliyosunuz 2.trimesterde ise tam tersi iştah oldukça açılıyormuş. e bide üstüne bende elevit ve demir hapı alıyorum onlarında etkisi var muhakkak.
benimde karnım baya çıktı tam hamile oldum:KK9: :KK8: midemle göbeğimin arası artık dolgun duruyor. ve artık bebeğimin hareketlerini daha yukarda hissediyorum :KK9: :KK16:

merhaba güzel anneler tatlı bebişler umarım herkes iyidir:)) kızlar ben size bişiy sorcam oğluşuma isim arıyoruz ve çağan ismini çok sevdik ama çevreden güzel değil falan diyenler oldu. sizce nasıl çağan ismi yorumlarınızı bekliyoruz oğluşumla beraber:)))
bence güzel isim şekerim. içine tam olarak sindiyse kimseyi takma o senin çocuğun ne koyarsan ismini, öyle hitap etmek zorundalar sonuçta :KK9: :21: ne cadolozum yaaa :KK9: :KK8:

Eki Görüntüle 633641 Eki Görüntüle 633643 Eki Görüntüle 633644 Eki Görüntüle 633645 Eki Görüntüle 633641 Eki Görüntüle 633643 Eki Görüntüle 633644 Eki Görüntüle 633645

Kızçelerrrr ben hamile kaldığımı öğrendiğimden beri bebişime olan aşkımı,duygularımı,endişerimi
bir deftere yazıp durdum.Bunları güzel mi güzel süslü mü defterlere aktaracağım bunun için netten sürekli
araştırma yapıyorum yukarıdakilere bayıldım.Eminönünde deli gibi çeşite var ya kendim yapacağım ya da
eminönünden alacağım ayyyyy çok heyecanlıyım çokkk işimiz varrrr çoookkkk:KK52::KK52::KK52::KK52:

bende tam böle şirin defterler arıodum şimdilik bi deftere yazıorumda.. bize farz oldu zaten istanbula gelip bi alışveriş yapmak:)bisürü bebiş mağazası varmış eminönde dimi?

bende tam böle şirin defterler arıodum şimdilik bi deftere yazıorumda.. bize farz oldu zaten istanbula gelip bi alışveriş yapmak:)bisürü bebiş mağazası varmış eminönde dimi?

Evet canım ben de bilmiyordum ama kuzenlerim doğum yapmadan önce onlarla gittikte
aman allahım neler neler var süsler,püsler,şekerler,duvar stickerları,defterler,zıbınlar aklına
geşen herşey var hem de herşey..HAVUZLU HAN'a giderseniz ne kadar çeşit olacağını
görürsünüz:KK52::KK52::KK52::KK52:Ben çıldırmıştım kuzenimle onu da alaım bunu da alalım derkennnnn
:KK52::KK52::KK52::KK52:kopmuştuk iyice:KK1::KK1::KK1:

kızlar eminönü mahmutpaşa bu tür alışverişin merkezi diyebilirim ben kendim için yada evim için bile bişeye ihtiyacım olsa ordan alırım herşeyi. hem çeşit çok hemde bu tür eşyaları satan etrafımızdaki perakende mağazalarda gidip oralardan temin ediyorlar genelde çünkü. herşeyin merkezi orası yani. fiyatlarda çok farkediyo hem. bir istanbullu olarak imkanınız varsa alışverişinizi ordan yapın derim. :KK8: ben henüz erken olduğunu düşünüyorum herşeyini son aylarda alıcam (dayanabilirsem tabi :KK9: ) hem yaza daha yakın olduğu için işimiz daha kolay çeşidimizde yenilenmiş olur :KK8: :119:

Evet canım ben de bilmiyordum ama kuzenlerim doğum yapmadan önce onlarla gittikte
aman allahım neler neler var süsler,püsler,şekerler,duvar stickerları,defterler,zıbınlar aklına
geşen herşey var hem de herşey..HAVUZLU HAN'a giderseniz ne kadar çeşit olacağını
görürsünüz:KK52::KK52::KK52::KK52:Ben çıldırmıştım kuzenimle onu da alaım bunu da alalım derkennnnn
:KK52::KK52::KK52::KK52:kopmuştuk iyice:KK1::KK1::KK1:

çok sevindim yaa diolardıda bu kadar düşünmüodum, izmitte hiç mağaza yok biz alışverişe bile viaporta gidiorus burdan:) ii oldu bi hafta sonu gidelim oraya da bişiler alalım artık çok hevesleniorummm:KK16::KK16::KK16:teşekkkür ederis teyzesii:emir_bebek::emir_bebek:

çok sevindim yaa diolardıda bu kadar düşünmüodum, izmitte hiç mağaza yok biz alışverişe bile viaporta gidiorus burdan:) ii oldu bi hafta sonu gidelim oraya da bişiler alalım artık çok hevesleniorummm:KK16::KK16::KK16:teşekkkür ederis teyzesii:emir_bebek::emir_bebek:

Ne demek teyzemmmmm öpüyoruz seni ve bebişini:KK54::KK54::KK54::KK54:

X