2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
kızlaar ii sohbetler sizee, akşama eşimin arkadaşı kız arkadaşını ailesiyle tanıştırcakta bizi de yanında istio ,oraya gidices ancak hazırlanırım:) öpüyorum hepiniziii

ben malesef hatim yapamıyorum ama benim yerime annemle babam yapıyolar. ben de hergün yusuf, muhammed ve rahman surelerinden 2 şer sayfa okuyorum,Allah kabul ederse inş.

canım içini ferah tut 22-hatta 24. haftaya kadar hissedilmemesi normal diyolar. biz kendimizi biraz fazla dinliyoruz genelde çoğumuzun ilk gebeliği çünkü bak yine bişeyler hissediyomuşsun ama. demekki senin minnakın çok usluuuuuu sevin bence bende mesela yeni yeni net hissetmeye başladım. seyirme gibi oluyodu bi defa tık diye,oda çok nadir günde 1 yada iki defa. şimdi şimdi daha kasları kuvvetleniyor demekki daha net, daha sık hissediyorum. anca yani içini ferah tuuttt keyfini çıkar şekeriimm

oo herkez burda aramıza yeni katılanlarda olmuş,hoşgeldiniz arkadaşlar
bu arada söylemişmiydim ben epidural normal yaptım arkadaşlar,tavsiye ediyorummmm,çok rahat bir doğumdu,bunuda öyle yapmak istiyorum Allah'ın izniyle tabiki

peki epudral doğumda sezeyan gibi 2.çocukta en az 3 sene geçemsi gerek diyolar ya dikişler için epudralde ölemi oluyor

peki epudral doğumda sezeyan gibi 2.çocukta en az 3 sene geçemsi gerek diyolar ya dikişler için epudralde ölemi oluyor

duymadım öyle bişey ama belki o epidural sezeryan için denmiş olabilir,ben epidural normal yaptım,aşağıda 3 dikişim vardı oda zaten 10 gün içinde iyileşiyor,belden aşağısını uyuşturuyorlar onuda doğum anında yapıyorlar,son ana kadar bekliyorlar,20 dakikalık bir uyuşma oluyor,zaten bebek o arada doğuyor,karnındaki kasılmaları hep hissediyorsun,sadece bebek çıkarken acı olmuyor,benim korkum zaten bebek çıkarken canım yanıcak diyeydi,karnımdaki kasılmalara katlanırım ama ona katlanamam diyorsanız,epidural normal yapılabilir

ayyyy cok guzeller bende her kontrolden sonra ajandaya tutanlardanımm
ama bu defterlerı cok sevdim heleki oğlıuşumun adı da yazınca Rüzgar bayıldımmm nereden alrıırm ki acep

eğer denemediyden tatlı bir şeyler ye özellikle çikolata ve sessizbir ortamda sırtüstü uzan karnını aç okşa sesli şekilde bebeğinle konuş.ben bir süredir hissediyorum ama gün içinde hareketlerini hissetmezsem öyle yapıyorum işe yarıyor

Yaa kızlar böyle hoş olmayan şeyleri özelden yazışalım ben etkileniyorum daha hassas olan daha çok etkilenen arkafaşlarımız var

Canım bence eşinden habersiz bişey yapma eşler ne kadar şuan bebişlerini sevselerde bizim için öncelik bebek olsada erkekler için şuan bizim sağlığımız daha önemli, yani bebeğin sağlığı mı eşin sağlığımı deseler onlar bizi seçerler, eşinde seni düşündüğü için üzülmemen için üzülmemek için istemiyor olabilir dediği gibi bilmeyen bir dr bir laf eder psikolojin bozulur kızın üzülür
Eşin üzülür ama şöyle birşey yapabilirsiniz bir dr a gidip en baştan bizim kızımızın durumu bu, çapaya gidiyoruz bütün ihtimallerden haberimiz var biz sadece kızımızı görmek onun bir ultrasound resmini almak istiyoruz diyin????

ayyyy cok guzeller bende her kontrolden sonra ajandaya tutanlardanımm
ama bu defterlerı cok sevdim heleki oğlıuşumun adı da yazınca Rüzgar bayıldımmm nereden alrıırm ki acep

bizi listeye eklermisin...
prensesimiz geliyor allah izin verirse... ve adımız ZeynepSu

Gecelik mi o ne bee.ilk defa duydum kizz.

valla şeker bende ilk defa az önce duydum.. benim bildiğim haniii nişanlık düzerken alıolar ya saten o giyilio ama ben onu giymek istemiorumm..... ama neymiş ayıp olurmuşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

kaç haftalık gebesin?

canım dr a sormadım hareket olayını.aklıma gelmedi yani gittiğimde heyecandan unutuyorum çogu soruyu.
dr 2 defadır erkek bebek diyor.
ama pipişi görmedik. göstermedi bize.ama dr güvenilir bir dr.yanlış tahmin yapacagını pek sanmıyorum ama vücudum okadar farklılaştı ki erkek deyince çok şaşırmıştım.ilk hamileliğimde oğlumdakinden çok çok farklıyım.bulantılarım 9.haftada onda bitmişti.bunda halen devam ediyor
kısmet yaaa sağlıklı olsun da ne olursa olsun.demekki sakin ki daha pek hiissedemiyorum.

Allah razı olsun canım içim çok rahatladı.
inşallah artık yakın zamanda bebişlerimiz biz burdayız derler ve tekme tokat dalarlar

canım denedim onu ama yok bişi pek.
hafif kayma gibi oluyor okadar.o da nadir yani.
ama senin haftan benden ileri.belki bende o haftalarda daha rahat hissetmeye başlarım..

merhaba..... nerde yaptın acaba doğumu?

kızlar şubat annelerinin paylaşımlarını okuyorum doğum yapanlar 2 günü kalanlar 10 günü kalanlar ordaki heycanı görmelisiniz birbirlerinin doğum haberlerini bekliyorlar ama genelde hep sezeryan yapmışlar. çok az kişi normal doğum yapmış ama bişey dikkatimi çektigenelde bu hamile takvimindeki muhtemel doğum tarihinden önce doğum yapmış. hatta birti şöyle yazmış 7 şubatta doğum yapmış "dogum sonrasi 4 kilo 7 gun icerisinde ise 8 kilo verdim. fazladan 8 kg kaldi onu da veririm bu hizla" bizde verlim inşallah :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…