2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Kızlar ne zaman bilgilerini göndereceksiniz listeye eklenmek için acebaaa??? [/B]

Son düzenleme:
merhabalar sanırım bende aranıza katılıyorum iki gün önce test yaptım bir çizgi tam diğeri biraz silik çıktı adet tarihimin üzerinden 4 gün geçti henüz olmadım yarın kan tahlili yaptırmaya gidicem bakalım hayırlısı :)

Ay bayılazaaaamm :18:

sabah idrar testi aldım yaptım negatif çıktı son adet tarihim 6 Nisan pts yi bekliycem mecbur..
Bu bekleme işi beni çok geriyor

canım testi erken yapmışsın
adetin geçmesini bekle
inş. hamilesindir hayırlısıyla:)

ben 6. haftadayım
dünden beri mide bulantılarım başladı hafif hafif
koku hassasiyeti pek yok
karnım ağrıyodu ama o da dün akşamdan beri geçti

canım sen 3 kere yapmışsın
yüzde yüz hamilesin
ama tabi kan tahlilini görmeden insan tam sevinemiyor ben de öyle olmuştum

hayırlı olsun canım.ikinci çizgi silikte olsa varsa hamilesindir.kızın kaç yaşında.bende kızlarımda 17,oğlumda 20 kilo vermiştim.ama haepsini hatta oğlandan sonra fazladan 2 kilo bile verdim.yeterki sağlıklı olsunlar kilo alıcaz tabi doğal olarak ama çok almazsak eğer bizim sağlığımız için iyi olur tabii

Allah hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin ben birdaha aynı acıyı yaşayamam ((

bu listeye dahil olmak istemionuz mu yoksam

[/QUOTE]

aslında yazmıştım bilgilerimi ama senin için tekrar yazarım tabii.doğum tarihi 9 ocak.benim yaşım 36 ve bu 4.bebişim(tabii artık diğerlerine bebiş denilebilirse:)olacak.hadi benide ekle canım

hoşgeldin canım hayırlı olsun

blackberyy aramıza hoşgeldin.uzun ama güzel bir yolculuk bizi bekliyor inşallah.

kızım 31 aylık. kızımda 56 ile hamile kalıp 80 le doguma girmistim :26: tam 24 kg almıstım ve veremedim. bunda 67.5 kilo ile kaldım yani cok almamam gerek. ben aynı zamanda pko yum. gerci tedavisiz hamile kaldıgım icin doktorum gormezden geliyoruz dedi. benim icin kilo iyi degil yani
sende kac cocuk var?

benim 4.olcak inş.büyük kızım 13.5 yaş küçüğü 10 yaş ve oğlum 3 yaş 4 aylık.benim kilo korkum yok çok şükür.boyum 1.70 ve 51 kiloyum.yani zaten normalde 13 kilo eksiğim var.ama hamileliklerimde alıyorum genelde.

Son düzenleme:

ayyyhh kıskandım valla hem boy uzun hem kilo cok az hem de 3 cocuk :26:

ben 166cm boyundayım kilom da masallah
yas kactı? benden kucuk cıkarsan fururum seni

Bende hamile olduğumu dün öğrendim kan tahlili beta hcg 19 çıktı daha bat ıma 3 günvardı hemde, pzt günü doktora gideceğim hem daha sağlıklı bir

sonuç alırım hemde testlerimi yaptıracağım:) herkese güzel hamilelikler diliyorum beklenen doğum tarihim 15 ocak civarı

hayırlı olsun canım.seni ikinci silik çizgiden tanıyorum:))ordada demiştim hamilesindir diye.aramıza hoşgeldiiin.

su lekelenmeler gecsin kalp atslarini goreyim vericem bilgileri ama simdi cok erken

oo masallah ozendim valla benim boy 164 ( kiloda 54,5 ama yeni aldim onu 51 kg dim bir kac ay once

öncelikle hayrlısıyla evladını kucagına almayı nasip etsin rabbim seninle aynıyız benmde batıma 3 gün var ama ben test yaptrmaya korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…