2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
2013 Ocak anneleri bizde geldik... kalp atımları için 6. hafta çokmu erken sabırsızlanıyorum görmek için...

ben şuan 6. haftadayım sat a göre
ve karından ultrasonla keseyi bile göremedik tatlım
hcg 1000 olmasına ragmen

inşallah bende burda olurum bu ay bugün 25.günüm adet yerine bebiş gelir inşallah

inşaAllah canım:)

tatlım değerin gayet normal şekilde yükseliyor
hamilesin inşaAllah:)

hadi hayırlısı canım.hoş geldin aramıza.

teşekkür ederim:)

selam cici anne adaylari bugunde gelen giden yok
sizede sorayim akintilar ne alemde sizde yogunmu rengi nasil

akıntım yok
ancak karın ağrılarım başladı hafif hafif
normaldir umarım

ins canim beklemek cok zor bende tarih belirledim kendimce 21 nisanda gitmeyi dusunuyorum dr.a:) ins keseyide gorurum kalbide duyarim cumlesiyle ins.
inşallah canım allah gönlüne göre verir.. eğer hamileysem planlı bir gebelik değil benimki ama bir an önce öğrenmek istiyorum.. Sigara kullanıyorum huzursuzum :S

bende kullaniyordum 10-11 gundur icmiyorum ama basima vurmus durumda
ya sigarasizliktan yada gebelikten bilmiyorum ama cok yiyorum yahu bu aralar hafifte bulantim oluyor arada ona ragmen
boyle giderse durumum vahim. kendimi durdurmam lazim
gobegimi gorseniz manaya bakiyormus port diye portledi hemen ya

karin agrisi olabilir cnm siddetli degil demi

severim göbişini :) boşver düşünme bebek olduktan sonra istemesende arkasında koşturmaktan gidecek..

Kızlar nasıl besleniyorsunuz ben dukan diyeti yapıyordum hamile kaldığımı öğrendim bıraktım. siz neler yapıyorsunuz. Yada bildiklerinizi paylaşırmısınız?

Kızlar nasıl besleniyorsunuz ben dukan diyeti yapıyordum hamile kaldığımı öğrendim bıraktım. siz neler yapıyorsunuz. Yada bildiklerinizi paylaşırmısınız?

benim ilk hamileliğim
yeme içme konusunda çok üşengecimdir, hiç sevmem yemeyi
sırf ihtiyaç dolayısıyla yerim
şimdi kendimi zorluyorum midemi boş bırakmamaya çalışıyorum

bende yaptim iki haftadir birakmistim cnmmm iyi kilo vermistim cnm

midem cok yaniyo, asit kusuyorum resmen. normal mi bu arkadaslar? sizde durumlar nasil?

sorma ya bende asiri yiyommmmm

bende yaptim iki haftadir birakmistim cnmmm iyi kilo vermistim cnm

Ya sorma bende 4 kilo verdim. hamile kaldığımı öğrendim. şimdi kilo almamam lazım benim. nasıl başarırım bilmem...

midem cok yaniyo, asit kusuyorum resmen. normal mi bu arkadaslar? sizde durumlar nasil?

Canım tuzlu kraker ye biraz. Daha bende mide bulantısı yada başka bir belirti yok.

sagol canim. niye bende cok erken baslai bilmiyorm. belki normalde de gastrit hastasi oldugumdan onu tetikliyo

bnmde 6 nisan satim cnm 1 mayis ta adet olmam gerekiyordu henuz birlesmenin uzerinden 13 gun gecti o nedenle en 4 gun daha gecsin o zaman kesinlestiricem ins icimden bir ses diyorki ben buralarda olacagim

canııııııııııııııııııııımmmmmmmmmmmmmmm
mrb
ay inan o kadar çok sevindim kiiii
Allah tamamına erdirir inşallahhhhhh

sagol canim. niye bende cok erken baslai bilmiyorm. belki normalde de gastrit hastasi oldugumdan onu tetikliyo

Benim bir arkadaşım var ondada başladı bulandı ondada miğdede sıkıntı var. reflü var sanırım onda

merhaba kızlar bende kısmetse yeni yıl annesi olucam inşallah hamileliğimiz güzel geçer ...

hayırlı olsun canım.aramıza hoşgeldinn.ben 2 kızımda 17 oğlumdada 20 kilo almıştım.6-7 ay içinde hepsini verdim.hiç dert etme.bunlar güzel şeyler.sağlıklı olsunlarda..hem hamileliğin iyi geçerse yaz sezonunu hamile geçirirsin doğum kışın nasılsa.o zaman işler biraz hafifler heralde.

Ay bayılazaaaamm :18:

sabah idrar testi aldım yaptım negatif çıktı son adet tarihim 6 Nisan pts yi bekliycem mecbur..
Bu bekleme işi beni çok geriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…