2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
slm kızlr

Şuan mutluluktan zırıl zırıl ağlıyorummm yaaa ne yazıcağımı bilmiyorum.Kan tahlili sonucunu aldım geldim şimdi Ve hamileyimmmn Çok Şükürrrrrrrrrrrrrr Bu ağlama mutluluktan tutamıyorum kendimi yaaa....

mide asidi sorunu olanlara gaviscon tavsiye ederim.

oh rahatladım yahu şükürler olsun

hayırlı olsun canım.seni ikinci silik çizgiden tanıyorum:))ordada demiştim hamilesindir diye.aramıza hoşgeldiiin.

çok sağol ogünde ,ç,mirahatlatmıştın:) ben pzt hem testleri yaptıracağım hemde doktora bir nuayene olacağım bakalım hayırlısı, dr doğru ve tam bilgileri verir bana zaten beta hcgm de 100 lere çıkmış olur herhalde 2 günde bir iki katına çıkıyormuş sanırım.

İçimi rahatlatmıştın demek istemiştimde yazdığımı okumadan yollayınca birsürü yazım hatası olmuş:)

öncelikle hayrlısıyla evladını kucagına almayı nasip etsin rabbim seninle aynıyız benmde batıma 3 gün var ama ben test yaptrmaya korkuyorum

Canım yap ya valla ben çrş sabah yaptım idrar testini aslında pazar günü adet olmalıyım,belli olmuyor çıkabiliyor işte::)

inşallah seninde çıkar benim silik çıkmıştı, tebriklerin içinde çok teşekkürler.

Canım tebrikler:):) kaç haftalık gebeymişsin beta hcgn kaç çıktı peki

inş.canım cıkar cok takmama calısıyorum ama sanırım biraz takıyorum moralim bozulmasın diye test yapmak istemiyorum bide yumurtlama tarihimin üstünden de 12 gün gecti belli olurmuki bu arada sanırım sakaryada yaşıyosun hangi doktora gidiceksin??

hayırlı olsun canım:)

Canım valla hiç belli olmaz çıkadabilir, ben istanbulda yaşıyordum evlendiğimde eşimin tayini sakaryaya çıktı oyüzden geldim, doktora istanbulda gideceğim oyüzden
Bak canım ben çarşamba sabahı çok ilginç bir rüyayla uyandım kolaltımdan bir tırtıl çıkıyordu pembee tatlı birşey sonra çok güzel bir eşil oluyordu ve kasıklarıma yapışıyordu

Ben sabah korkuyla anneme anlattım oda hamilemisin kızım dedi, bende ölesine bi test yapayım dedim ve silik çizgiçıktı , Aslında bende adetim gecikseyddi bakacaktım açıkçası:):) ama 5 gün kala çıktığına göre bazen olabiliyor benimde yumurtlamadan 12 gün geçmişti tam

ama herkesin farklı oluyor

Canım valla hiç belli olmaz çıkadabilir, ben istanbulda yaşıyordum evlendiğimde eşimin tayini sakaryaya çıktı oyüzden geldim, doktora istanbulda gideceğim oyüzden
Bak canım ben çarşamba sabahı çok ilginç bir rüyayla uyandım kolaltımdan bir tırtıl çıkıyordu pembee tatlı birşey sonra çok güzel bir eşil oluyordu ve kasıklarıma yapışıyordu

Ben sabah korkuyla anneme anlattım oda hamilemisin kızım dedi, bende ölesine bi test yapayım dedim ve silik çizgiçıktı , Aslında bende adetim gecikseyddi bakacaktım açıkçası:):) ama 5 gün kala çıktığına göre bazen olabiliyor benimde yumurtlamadan 12 gün geçmişti tam

ama herkesin farklı oluyor

hohhoyyttttt :))) ay çok mutlu oldum tam netten çıkıyordum yazdınmı ki diye girdim :))) gözün aydın canım yaaa sağlıklı bir dönem geçirirsin inşallahhh

kızlar kasık ağrınız var mı bende bugün öğrendim hamile olduğumu

haklısın cnm farklı olabilio bende önce idrar testi yapmayı düşünüyorum eger silik cıkarsa ona göre kan tahlilini düşücem eger negatifse günümün gecmesini beklycem belki gec oluşmustur:) hayırlısı olsun artık çok düşünmemeye calışıyorum tekrardan tebrik edermm

hohhoyyttttt :))) ay çok mutlu oldum tam netten çıkıyordum yazdınmı ki diye girdim :))) gözün aydın canım yaaa sağlıklı bir dönem geçirirsin inşallahhh

Allah razı olsun hayatım ya Allah kucağımıza da sağlıklı kusursuz almayıda nasip etsin..AMİNNNNN:.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…