2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
evet canım benide aynı şekilde
bazılar idrar testinde belli olmuyor arkadaş adetyi 1 gün geçince yaptı o zaman bile çıkmadı
taa 4. gün çıkıtı idrarda sonrada kana koştu hamişmiş
hayırlısı olsun canım seninde

evet canım benide aynı şekilde
bazılar idrar testinde belli olmuyor arkadaş adetyi 1 gün geçince yaptı o zaman bile çıkmadı
taa 4. gün çıkıtı idrarda sonrada kana koştu hamişmiş
hayırlısı olsun canım seninde

Pts yi bekleyeyim diyorum.. Senin son adet tarihin ne tatlım?

Pts yi bekleyeyim diyorum.. Senin son adet tarihin ne tatlım?

canım benim satım 26 nisan daha yeni daha yumurtlama tarihime çok var daha
bana baya var yani canım geçen ay umutla bekledik ama adet oldum umutlarım söndü
tekrar beklemeye başladım işte canım
benim bir kızım var 13 aqylık yenisini istiyoz bakalım hayırlısı

Ay bayılazaaaamm :18:

sabah idrar testi aldım yaptım negatif çıktı son adet tarihim 6 Nisan pts yi bekliycem mecbur..
Bu bekleme işi beni çok geriyor

sorma canım ya benide benim adet tarihin 12 mayıs rabbim ne dilerse o olur. hakkımızdan hayırlısı

kizlar ben tam 28. gunde adet oldum cok sukur demekki duzene girecegiz
ruyamda test yaptim hamile degildim negatifi gördüm yani ve bu sabah dedim silikte olsa görurum yaa, gideyim test alayimda yapayim anam gittim iki teste 60 lira verdim cikdim
dedim feda olsun yavruma:KK53:eve geldim yaptim normal olarak birsey cikmadi ondan sonra wc ye gireyimde islerimi halledeyim dedim..... bide ne goreyim edebsiz gelmis benim olsun uzulmedim ins bir dahaki aya 2012 subat annesi olamadim insAllah 2013 subat anasi olurum
esim tansiyon hapi kullaniyordu onu birakmaya karar verdi O nedenle vucudu temizlenmis olur tertemiz ise koyuluruz insAllah.... benden bugunluk bu kadar lahmacun yapmaya gidiyor bacinizz hepinizi seviyorum bnmle beraber beklediniz umud ettiniz sevindiniz Allahta sizlere yasatsin sevindirsin bu duygulari bebek sevincini insAllah

ruyamda test yaptim hamile degildim negatifi gördüm yani ve bu sabah dedim silikte olsa görurum yaa, gideyim test alayimda yapayim anam gittim iki teste 60 lira verdim cikdim
dedim feda olsun yavruma:KK53:eve geldim yaptim normal olarak birsey cikmadi ondan sonra wc ye gireyimde islerimi halledeyim dedim..... bide ne goreyim edebsiz gelmis benim olsun uzulmedim ins bir dahaki aya 2012 subat annesi olamadim insAllah 2013 subat anasi olurum
esim tansiyon hapi kullaniyordu onu birakmaya karar verdi O nedenle vucudu temizlenmis olur tertemiz ise koyuluruz insAllah.... benden bugunluk bu kadar lahmacun yapmaya gidiyor bacinizz hepinizi seviyorum bnmle beraber beklediniz umud ettiniz sevindiniz Allahta sizlere yasatsin sevindirsin bu duygulari bebek sevincini insAllah

Nasıl bir testmiş o maşallah ben 2 tl vermiştim. daha ucuz testler var boşu boşuna o kadar para verme parana yazık canım benim. Allah Hayırlısını nasip etsin canım herşeyin bir zamanı var. bizede lahmacum gönder ev yapımı :KK56:

Nasıl bir testmiş o maşallah ben 2 tl vermiştim. daha ucuz testler var boşu boşuna o kadar para verme parana yazık canım benim. Allah Hayırlısını nasip etsin canım herşeyin bir zamanı var. bizede lahmacum gönder ev yapımı :KK56:

yavrum yaaaa trye gelince doldurrup getirmek lazim he burada cok pahali mecbursun ya test yapmaya o parayida vereceksin pisler isteeeee yollarim ayip ediyon gidem de yapam lahmacunumu hepinizi opt

ama sen benim kaderdaşımdıın.şimdi 4.çocuğa hamile bitek ben kaldım burada şimdi.neyse hakkında hayırlısı.demek böylesi hayırlıymış.ama bizi yanlız bırakma.haber ver durumundan devamlı.önümüzdeki aylarda hamile kalırsan mutlaka haberimiz olsun.öptüm.Kendine iyi bak.lahmacunları da götüüüür canım.

Slm kızlar;

Hamileliği kesinleşenler ne gibi belirtiler yaşıyor..Çünkü benim kan testi sonucum 4 de çıkıcak 1 saat önce verdim.ama dün yaptıgım ayrı zamanlardaki 3 tane test pozitifti ama kan testini görmeden sevinemiyorum tam.Bide çok bi belirti yaşamıyorum sadece belimde batmalar var arada geliyor oda sürekli deil...Kimler neler yaşıyor bakalım?

canım benim satım 26 nisan daha yeni daha yumurtlama tarihime çok var daha
bana baya var yani canım geçen ay umutla bekledik ama adet oldum umutlarım söndü
tekrar beklemeye başladım işte canım
benim bir kızım var 13 aqylık yenisini istiyoz bakalım hayırlısı

aaa süpersin valla iyi cesaret :)) Daha kendi bebişin yeni 1 yaşını geçmiş valla bravo :)) Öp kokla benim yerime minik kuzuyu..
Stress olacak birşey yok yahuu nasılsa bir bebeğin var bu ay olmazsa önümüzdeki ay hamile kalırsın allah aşkına :)) Allah sağlık versin kafan rahat olsunda..

Slm kızlar;

Hamileliği kesinleşenler ne gibi belirtiler yaşıyor..Çünkü benim kan testi sonucum 4 de çıkıcak 1 saat önce verdim.ama dün yaptıgım ayrı zamanlardaki 3 tane test pozitifti ama kan testini görmeden sevinemiyorum tam.Bide çok bi belirti yaşamıyorum sadece belimde batmalar var arada geliyor oda sürekli deil...Kimler neler yaşıyor bakalım?

oleeyyyy kesin hamilesin o zmn çünküü geçen yıl bende yaptığım testte 2.çizgi silikte olsa çıkmıstı dr a gıttım ultrasonda gördü bebeği.. Hatta benı içeri almadan demişti 2. çizgi silikte olsa çıkıyor ise %99.9 hamilesindir idrar testleri pozitifte yanlış çıkmaz dedi

bende belimde ağrı ve kasıgımda batma hissetmiştim birde her koku rahatsız ediyordu.. Eşim parfum sıkar ben lavaboya zor yetişirim yada bulaşık makınasını bosaltırken yanında duramazdım :)) gerçi koku hassasiyeti 6-7. haftalarda daha da artıyor sen 5. haftadasın

Son düzenleme:
oo kalabalıklasıyoruz :KK23:
henuz kan vermedim ama belki 10 tane test yaptım. hepsinde 2.cizgi var. olması gereken adet tarihim 6 mayıs
yarın sabah kan vericem... kasık bolgeme yakın yerde agrı var bide hafif bulantılar basladı..kızımda 24 kg almıstım ve bi kısmı da kaldı.. bunda az kilo almam gerek zaten kiloluyum :26:

Son düzenleme:
oleeyyyy kesin hamilesin o zmn çünküü geçen yıl bende yaptığım testte 2.çizgi silikte olsa çıkmıstı dr a gıttım ultrasonda gördü bebeği.. Hatta benı içeri almadan demişti 2. çizgi silikte olsa çıkıyor ise %99.9 hamilesindir idrar testleri pozitifte yanlış çıkmaz dedi

bende belimde ağrı ve kasıgımda batma hissetmiştim birde her koku rahatsız ediyordu.. Eşim parfum sıkar ben lavaboya zor yetişirim yada bulaşık makınasını bosaltırken yanında duramazdım :)) gerçi koku hassasiyeti 6-7. haftalarda daha da artıyor sen 5. haftadasın

İnş kesindir tatlım ama ne biliym yani o kadar zamandan sonra her ay hüsrana ugrayıp ta şimdi pozitifi görmek inan değişik duygulara sokuyo nedense tam sevinemio insan ya doğru deilse die...Evt şaun 5.haftadayım eğer doğruysa ve dediğim gibi çok belirtiler yaşamıyorum tabi kişiye göre değişkendir aman ne biliyim işte korkuyorum yinede.Saat 4 ü sabırsızlıkla bekliyorum.

oo kalabalıklasıyoruz :KK23:
henuz kan vermedim ama belki 10 tane test yaptım. hepsinde 2.cizgi var. olması gereken adet tarihim 6 mayıs
yarın sabah kan vericem... kasık bolgeme yakın yerde agrı var bide hafif bulantılar basladı..kızımda 24 kg almıstım ve bi kısmı da kaldı.. bunda az kilo almam gerek zaten kiloluyum :26:

tebrik ederimmmmmmmmmmm :KK49: :))) Sağlıkla kucağına alırsın inşallahh

İnş kesindir tatlım ama ne biliym yani o kadar zamandan sonra her ay hüsrana ugrayıp ta şimdi pozitifi görmek inan değişik duygulara sokuyo nedense tam sevinemio insan ya doğru deilse die...Evt şaun 5.haftadayım eğer doğruysa ve dediğim gibi çok belirtiler yaşamıyorum tabi kişiye göre değişkendir aman ne biliyim işte korkuyorum yinede.Saat 4 ü sabırsızlıkla bekliyorum.

sana şimdi vakitte geçmez :))
3 test diyosun kesin hamilesin ama tatlış yaa netin başında durma bari başka seylerle oyalan vakıt geçsin :))
ben heycanlandım burda :)) haber ver bana da sonucu alınca :)))

sana şimdi vakitte geçmez :))
3 test diyosun kesin hamilesin ama tatlış yaa netin başında durma bari başka seylerle oyalan vakıt geçsin :))
ben heycanlandım burda :)) haber ver bana da sonucu alınca :)))

Vermem mi cnm ya hemen veririm Allahım yüzüme bakar inş umudumu boşa çıkarmaz...İsteyen herkese inş.......

amin canım insallah hepimiz saglıkla alalım

keseyi gormeden kalp atısını duymadan tam emin olamıyorum nedense

evet birde öyle bir durum var ben boş keseden kürtaj oldum 6 ay önce.. Allah hayırlısını versin güzel haberlerle gelin inşallah..
Bende burda şiştim.. hala bir belirti yok hastalanacak gb değilim 2 günüm var idrarda negatif çıktı bekleyip duruyorum tavuk gb :)

severim göbişini :) boşver düşünme bebek olduktan sonra istemesende arkasında koşturmaktan gidecek.. :KK1:
en azindan dogum sonrasi cok kolay kilo verebildim kizimda ins bundada oyle olur saglikla dogsunda.
:KK49:Kızlar nasıl besleniyorsunuz ben dukan diyeti yapıyordum hamile kaldığımı öğrendim bıraktım. siz neler yapıyorsunuz. Yada bildiklerinizi paylaşırmısınız?
ne bulsam yiyorum bugun beyti kebabi yaptim burda yufkada yok hamurunuda kendim yaptim super olmus.
cok istahliyim dun elimde limon vardi mesela:)
hayır şiddetli değil
sürekli de değil
ara ara batmalar şeklinde 1-2 dk sürüyor ve geçiyor
rahim kaslarının gerilmesinden kaynaklı olabilirmiş
rahim buyudugu zaman oluyormus canim kasilmalar
Ya sorma bende 4 kilo verdim. hamile kaldığımı öğrendim. şimdi kilo almamam lazım benim. nasıl başarırım bilmem...

Canım tuzlu kraker ye biraz. Daha bende mide bulantısı yada başka bir belirti yok.:KK49:
bende de yok hic belirti yarin 5 hafta bitiyor ins belki ilerki haftalarda olur ama goguslerim sanki sis gibi bugun
Ayy inşallah duyarım nasıl bir hevesle merakla bekliyoruzz, her gün acaba bu gün gitsemmi belki görünür diyorum kendimi zor tutuyorum...:KK52:
bende zor tutuyorum valla. ama yok tr de girecem vajinal girmek istemiyorum burda kesin vajinadan bakarlar cunku.
Ay bayılazaaaamm :18:

sabah idrar testi aldım yaptım negatif çıktı son adet tarihim 6 Nisan pts yi bekliycem mecbur..
Bu bekleme işi beni çok geriyor
off evet hep bekle hep bekle cok uzun bir surec:KK14: :KK14:
hayirlisi olsun canim en azindan adet dongun guzel olmus ins sende subat anasi olucaksin hemen arkamizdan geliceksin
zaten kimin ne olacagi belli degil ben cok karamsarim bu konuda. haziran annelerinde cok kayip olmustu ins bu topicte hic olmaz
Slm kızlar;

ins pozitif cikar . benimde belirtim yok belirtiye cok bakma daha cok ufaklar.kalp atmaya baslayincs belirti baslarmis canim dr oyle demisti
hayirlisi olsun canim aynen o testi hep tek cizgi gorucem saniyordum hep yikim oluyordu bu oson yaptigimdada zaten umutsuzca yaptim ama hemen cikti idrar gitmeye baslarken pembeydi hertaraf tamam yok birsey yine
sonra 2. cizgi olley dedim ama simdide bir ton soru var kafamda Allaha havale ediyorum

X