2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Evet 5. haftaya göre çok iyi:) çok sevindim canım, bende pzt dr a gideceğim adetimdende 1 gün geçmiş olacak beta hcg m yükselmiş olur herhalde.

hayirli olsun canim. Allah tamamina erdirsin cumlesiyle.
:)

kızlar adetim 2 gün geçti ve 2 gündür idrar testi yapıyorum sonuç silik çizgi :) inşallah hamileyimdir ama bilemiyorum silik çizgi 5- 10 dk sonra değil bir kaç saat sonra beliriyor :S güvenilir midir acaba bilgisi olan varmıdır ?

kizlar icim cok rahat bugun dr gittim ve usten ultrasonla bakti ve kesemizi gorduk benim satimlada uyumlu tam 5 haftalik moralim cok iyi
kanamanin oldugu bir yer var ama keseden uzak yinede zorlama dedi kendini
cok mutluyum :))

bende dün test yaptım ama benim adetim henüz geçmedi bugün 28.gün yaklaşık 4-5 dakika sonra çok çok silik bir çizgi çıktı test kuruyunca birazdaha belirginleşti ama ben yinede ümitlenmek istemiyorum bikaç gün daha bekleyip tekrarlıyacağım testi

kizlar icim cok rahat bugun dr gittim ve usten ultrasonla bakti ve kesemizi gorduk benim satimlada uyumlu tam 5 haftalik moralim cok iyi

gözün aydın canımmmmmm

canım 10 dk geçince çıkan sonuç yanlıştır
ümitsizliğe düşürmek istemiyorum ama kullanım klavuzunu okursan daha emin sonuçlar alırsın

kızlar kimyasal gebelik geçirmiş olan var mı daha önce?
ben geçtiğimiz çarşamba test yaptırdım 1000 çıktı degerim
ama karından ultrasonda görünmedi kesemiz
sizce kimyasal gebelik riski var mı?

Saol cnm.Değer 1421 çıktı Sağlık ocağında yaptırdım ve ordaki dr bu değerin iyi oldugunu söyledi.Bu arada 5.Haftadayım inş.

canım peki kesen oluşmuşmuydu.benimde bhcg 410 du 3 gün önce şuan 900 civarıdır sanırım.ama doktor kaç haftalık oldugundan bahsedemeyiz dedi,inş haftaya cuma öğrenicem bende kaçınccı haftada oldugumu

Ay çok sevindim ya Allah tamamınada erdirsin canım..Darısı bizim keseyi görmeye inş.Ben sağlık ocagında yaptırmıştım testi daha dr a filan da gitmedim dün yaptırdım daha çünkü.Ama seninkiyle aynı haftadayız canım.5.hafta olması lazım benimkininde sat göre hatta 6.haftaya giriyoruz yarın.Ama keseyi görmek için filan 2 hafta sonra git dr a dedi Sağlık ocagındaki dr.Şimdi sen böle yazınca hemen gidesim geldi görürmüyüm die:)

muhtemelen yanlış sonuç canım. yarın başka bi testi bi daha yap istersen

gözün aydın canımmmmmm
sagol canim. ins 3 hafta sonra kalp sesini duyarim :)
gec dollenmis olabilir canim ben gecen gebeligimde adet 5 gun gecti kan testi yaptirdim ve 5 cikti sonuc sonra 2 gun gecti silik cizgi cikti teste. 2 gun sonrada normal cizgi cikti
kızlar kimyasal gebelik geçirmiş olan var mı daha önce?
ben geçtiğimiz çarşamba test yaptırdım 1000 çıktı degerim
ama karından ultrasonda görünmedi kesemiz
sizce kimyasal gebelik riski var mı?
sen cuma gidecektin dimi dr a? evham yapma eger kanama leke sanci gibi birsey yoksa gorunur cuma gunu belki gec dollendi ikiz diyede kan testi yuksek cikti belli olmaz zaten 1500 e kadar yolu var.
ben lekeden korkuma gittim ama iyiki gitmisim bu yeni dr da cok sevdim. sen de bir gt dene karindan baktir belki gorunur benim kese minnacik 2.76mm hey Allahim resmen mucize ya:)
gerci benim ilki sezaryan diye buda sezaryan olmali dikisler acilabilir dedi bilmiyorum 4 yil gecmis oucak dogdugunda ama cok zaman var daha hele o gunlere gelelim de

kızlar ya bişey sorucam ben.karnımda ara ara ağrım oluyo.Rahimimde bi sızı hisedıorm bazende.Sık sık tuvalete çıkıyorum.Normal mıdır.?

Kizlar
Sizden kopmus degilim ins bu ay hamis kalirsam sezeryan dogum yapicam yani ocak ta yine sizinle olabilirim
Yesim tatlim kesemiz gorunmus gozun aydin cnm

merhaba Arkadaşlar,

ben yeni üye oldum, Ocak annelerinde rabbim iizn verirse bende varım.

26 yaş- ilk bebeğimiz olacak hayırlısı ile, kilom 68. Bebeğimizin muhtemel doğum tariihi 08.01.2013

hayırlı hamilelik geçirmeniz dileği ile...

sevgiler

kizlar merhaba
beklenen adet tarihim yarin
bugun kan verdim deger 43 kusur cikti. cok mu dusuk sizce?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…