2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
aa beğendim ben, olabilir.. ay benimde göbişim büyüse de bende alsam heveslendim:)

canım kardesımle ıstısare ettık de dedık yanı o zaman oclak mı olmıycak mı aklım kaldı valal reısmelrı kaydettım pc ye o gunelrı gorurusek

ınsallahhh reısmdekını terzıye gosterıp dıktırmeyı dusunuyorum hem göbeeme göre yapar :)

sonucta herkesın aynı olmuyo :) Yenimoda - En kaliteli markalar, %85'e varan indirimlerle! da aelbsıe begendıysen bi bak canım :)

cnm yoktur olsa zaten sölerdi kanama alanı olşuyo sonra bu bende büyüyo ve hematoma dönüşüyo ilk resimde henüz küçük kesenin sağ tarafında hatta ilk solda başlamıştı dahada küçüktü 2. resimde artık önüne geçilemez durumda Eki Görüntüle 426756 Eki Görüntüle 426757

canım paylastıgın ıcın cok tesekkur ederım...gene bılgım olsunda ne olru ne olmaz

bu arada bebegın kesesının ıcındekı olusum yolk kesesi değil mi ??? kaç haftalık burada 8 fln mı

tekrar cok gecmıs olsun canım ya :KK43:

Son düzenleme:
canım kardesımle ıstısare ettık de dedık yanı o zaman oclak mı olmıycak mı aklım kaldı valal reısmelrı kaydettım pc ye o gunelrı gorurusek

ınsallahhh reısmdekını terzıye gosterıp dıktırmeyı dusunuyorum hem göbeeme göre yapar :)

sonucta herkesın aynı olmuyo :) Yenimoda - En kaliteli markalar, %85'e varan indirimlerle! da aelbsıe begendıysen bi bak canım :)

canım paylastıgın ıcın cok tesekkur ederım...gene bılgım olsunda ne olru ne olmaz

bu arada bebegın kesesının ıcındekı olusum yolk kesesi değil mi ??? kaç haftalık burada 8 fln mı

tekrar cok gecmıs olsun canım ya :KK43:

eewt canımm hemen girdim baktım:)

kızlar dün doktora gittik.s.a.t. ile uyumlu bi bebekmiş.hareketleri bile seçiliyodu nerdeyse.kol ve bacak tomurcukları belliydi biraz.kalbinin attığı pıt pıt belli oluyodu.çok hızlı atıyodu ve sesinide duyduk.doktor bulantım için serum takalım rahatlarsın dedi sonra bi ilaç yazdı bunu dene geçmezse takarız dedi.özellikle tüp bebek merkezleri kullanıyomuş ikiz ve üçüz gebeliklerde çok bulantı oluyomuş diye.hiç bi eczanede yoktu.bi eczane getirtçek öğleden sonra.inşallah iyi gelirde toparlarım biraz.
canım darısı bizimde başımıza inş.

ay_she bende beğendim elbiseyi
birde hamilelerin yazın giydikleri günlük sade ve zarif elbiselere hep hayran kalmışımdır ama ben sadece göbeği çıkan bir hamile olamadığım için şortlarla geçiştiricem koca yazı:KK43:(((

heyozgurluk canım bendede kasık ağrıları var hatta iğne gibi batmalar sızılar

Son düzenleme:
canım benım 7+4 ikenki ultrason remsı 28 haftalıkken kaybettiğim bebegımın

burada bi kanama alanı var kesenın paralelınde ama zamanla yok olmsutu benım kı

sanıyorum....diğer ultrasonr resımelrımde yok çünkü...sonra birden kalbi durmsutu ıste pıhtılasma olmus beslenememıs

scaled.php

canım darısı bizimde başımıza inş.

ay_she bende beğendim elbiseyi
birde hamilelerin yazın giydikleri günlük sade ve zarif elbiselere hep hayran kalmışımdır ama ben sadece göbeği çıkan bir hamile olamadığım için şortlarla geçiştiricem koca yazı:KK43:(((

heyozgurluk canım bendede kasık ağrıları var hatta iğne gibi batmalar sızılar

olsun canım bebsıelr ıyı olsun yeter kı :) :) :)

Son düzenleme:
resmi linke katılmadan olmaz :) herkese merhaba, bu güzel kandil gününde sıkıntısız hamililelikler geçirmek dileğiyle..

evet aşırı derecede uyku yapıyo öğlenleri iş yerinde uyukluyum valla ama napayım ilk gebeliğindede
kullanmışmıydın

yok ilk gebelikte kullanmamıştım bu kez kanda progesterona bakıldı ilkinde bakılmamıştı
belkide o zaman da düşktü değerlerim belki ondan kaybettim bebeğimi :KK43:

hayırlı günler
bulantılı bir şekilde başladım güne
sabahları bi de başım dönüyo size de oluyo mu?
çubuk krakerden bıktım artık, eşim dün cornflakes almış ondan yiyorum
en azından protein ve minarel içeriyor:)

hayırlı günler
bulantılı bir şekilde başladım güne
sabahları bi de başım dönüyo size de oluyo mu?
çubuk krakerden bıktım artık, eşim dün cornflakes almış ondan yiyorum
en azından protein ve minarel içeriyor:)

hayrılı gunler

ya cornflakes tatlımsı değil mı o dahada cok mdıemı bulandırıo benım :S

resmi linke katılmadan olmaz :) herkese merhaba, bu güzel kandil gününde sıkıntısız hamililelikler geçirmek dileğiyle..

hoşgeldın canım hayırlı olsun bebıss :)

Merhaba kızlar nasılsınız

Benim bugün kanamamdaki 3.gün ve dün baya bi azalmıştı bugün de çok şükür daha da azalmış kahverengi gibi siyaha yakın 1-2 damla oda sildiğimde peçeteye geliyor sadece öyle olmuş.İnş düzeliyordur.Ay_she sende yaşamıştın ya hani başta önceki gebeliğinde giderek böyle mi olmuştu cnm yani renginin değişmesi kahverengi akıntı gibi olması iyimi cnm.Bugün biraz daha rahatım ama cumartesinide iple çekiorum ultrasyon için tekrar.

Merhaba kızlar nasılsınız

Benim bugün kanamamdaki 3.gün ve dün baya bi azalmıştı bugün de çok şükür daha da azalmış kahverengi gibi siyaha yakın 1-2 damla oda sildiğimde peçeteye geliyor sadece öyle olmuş.İnş düzeliyordur.Ay_she sende yaşamıştın ya hani başta önceki gebeliğinde giderek böyle mi olmuştu cnm yani renginin değişmesi kahverengi akıntı gibi olması iyimi cnm.Bugün biraz daha rahatım ama cumartesinide iple çekiorum ultrasyon için tekrar.

merhaba cnaım

kahve akıntıya mı donusmsu öle ise korkma canım ıyıye ısaret diye bılıyorum bende

benımde öle olmsutu :)

hayrılı gunler

ya cornflakes tatlımsı değil mı o dahada cok mdıemı bulandırıo benım :S

cornflakes classic var, kırmızı pakette
şekerli değil zaten olsa ben de yiyemem
çubuk krakerden daha lezzetli ve daha besleyici
sütle karıştırmıyorum ben direkt atıyorum ağzıma cips gibi

cornflakes classic var, kırmızı pakette
şekerli değil zaten olsa ben de yiyemem
çubuk krakerden daha lezzetli ve daha besleyici
sütle karıştırmıyorum ben direkt atıyorum ağzıma cips gibi

hımmmm anladımm evet cips gibi daha guzel bence de sütle karısınca sevmıyorum bende :)

zaten mıdem bulanıo süt de ıcebılıcek gibi diilim :) bulantılar hafıfılesın o zaman yıyıp ıccem ınsallah herseyı :)

merhaba cnaım

kahve akıntıya mı donusmsu öle ise korkma canım ıyıye ısaret diye bılıyorum bende

benımde öle olmsutu :)

İnş dediğin gibidir cnm.Artık renk körü oldum valla..kırmızımı kahve mi siyaha yakın derken neyse kırmızı deil kesinlikle adet kanaması gibi deil.ve Ped bile batmıo sadece lavaboda tam kalkarken damla şeklinde.Buna da şükür ama..

hımmmm anladımm evet cips gibi daha guzel bence de sütle karısınca sevmıyorum bende :)

zaten mıdem bulanıo süt de ıcebılıcek gibi diilim :) bulantılar hafıfılesın o zaman yıyıp ıccem ınsallah herseyı :)

bu bulantılar bitecek mi çok merak ediyorum
yemek yemeyi özledim

İnş dediğin gibidir cnm.Artık renk körü oldum valla..kırmızımı kahve mi siyaha yakın derken neyse kırmızı deil kesinlikle adet kanaması gibi deil.ve Ped bile batmıo sadece lavaboda tam kalkarken damla şeklinde.Buna da şükür ama..

canım leke şeklınde gelıo anlıyorum :) bence cok normal endısleenıcek bişey yok :)

bu bulantılar bitecek mi çok merak ediyorum
yemek yemeyi özledim

biticek canım 12 hafta bilemedın 16. haftaya kadar sürücek soırna gecıcek ınsallah :)

selam kızlar keyifler nasıl.biz iyiyiz çok şükür.bende göğüs ağrısı sışında hiç bi değişiklik yok.pazartesi falanda kalp atışı için gidicez inşallah.kadın doğumcuda tiroid hormonlarıma bakıldı hepsi normal çıktı.daha sonra fakültede yapıldı bunda biraz tsh yüksek çıktı.doktor beni telaşlandırdı.hemen ilaç başla yoksa bebeğinde zeka geriliği olur falan .elim ayağıma dolaştı.hangi tahlile inanıcam.fakülteye gitmeseydim hiç bilmicektim.napsamki kızlar kullansammı hangisine inansam

selam kızlar keyifler nasıl.biz iyiyiz çok şükür.bende göğüs ağrısı sışında hiç bi değişiklik yok.pazartesi falanda kalp atışı için gidicez inşallah.kadın doğumcuda tiroid hormonlarıma bakıldı hepsi normal çıktı.daha sonra fakültede yapıldı bunda biraz tsh yüksek çıktı.doktor beni telaşlandırdı.hemen ilaç başla yoksa bebeğinde zeka geriliği olur falan .elim ayağıma dolaştı.hangi tahlile inanıcam.fakülteye gitmeseydim hiç bilmicektim.napsamki kızlar kullansammı hangisine inansam

iki tahlilde değerlerin farklı mı çıktı anlamadım
ayrıca kaç gün arayla yaptırdın?

herkeze Merhaba ;
bende ocak ayında allah iizn verirse anne olcağım...vucudumda en ufak bi değşiiklik yok,göğüslerim möğüslerim aynı,şişkinlik mişkinlik yok...
bakalım ilk olcağı için insan sürekli uyuyorrr ,ben kalp atışlarını 18 mayısta duymuştum ,dr kalp atışlarını önce duyduk sanırım yumurtlaman önce olmuş dedi..zaten kalp atışı dediğimizde tencerede su kaynıyor sanki luk luk luk:)

herkeze Merhaba ;
bende ocak ayında allah iizn verirse anne olcağım...vucudumda en ufak bi değşiiklik yok,göğüslerim möğüslerim aynı,şişkinlik mişkinlik yok...
bakalım ilk olcağı için insan sürekli uyuyorrr ,ben kalp atışlarını 18 mayısta duymuştum ,dr kalp atışlarını önce duyduk sanırım yumurtlaman önce olmuş dedi..zaten kalp atışı dediğimizde tencerede su kaynıyor sanki luk luk luk:)

hayırlısı olsun...
uyku hali normal canım başka rahatsızlık olmasında
eğer çalışmıyorsan bu dönemlerin kıymetini bil ve bol bol uyu:KK70:D

X