2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Arkadaşlar Regaib Kandilimiz Müberek olsun, dualarınız kabul olsun:)) Ay-she elbise çok güzel, belkide senden önce biz alırız:KK1:
yarın dr kontrolum var, bebeğimin kalp atışlarını duyacam, nasıl heycanlıyım anlatamam, yedi sene sonra ikinci bebeğim olacak, kızımda hiç bişey anlamamıştım, tecrübe artınca heyecanda artıyormuş:)) inşallah olumsuz bişeyle karşılaşmam...

Günaydın kiZlar nasılsiniz ay_she Canim bence gösterdiğin tunik gayet güzel tatlım düğünde güzel olur bence :)

Günaydın ocak anneleri nende kısmetse ocak annesi olacağım 25 ocak görünüyor daha dün oğrendim hamile olduğumu birde oğlum var ikinci bebişim gelicek inşallah bu mubarek günler yüzü hürmetine hayırlı evlarlar hayırlı doğumlarımız olsun inşallah isteyenlerede nasip olsun inşallah...

Arkadaşlar Regaib Kandilimiz Müberek olsun, dualarınız kabul olsun:)) Ay-she elbise çok güzel, belkide senden önce biz alırız:KK1:
yarın dr kontrolum var, bebeğimin kalp atışlarını duyacam, nasıl heycanlıyım anlatamam, yedi sene sonra ikinci bebeğim olacak, kızımda hiç bişey anlamamıştım, tecrübe artınca heyecanda artıyormuş:)) inşallah olumsuz bişeyle karşılaşmam...

çok güzel bi heyecan
eşim dün diyoki" ya biz her 3-4 senede bir doktora gelip ultrasonda bi bebek görüyoruz.bak sırada bekleyen hastaların hepsi yeni evli ,ilk bebekleri ,naptın ne ettin bizi yine bu sıraya soktun:))ne işimiz var bizim burada diyor.hala kabullenememişti adamcağız.taaki bebeği ve kalp arışlarını duyana kadar.çok duygulandı..

offf bu işler ne zorr herşey kafa karıştırıcı her şey korkutucu doğurana kadar panik atak olmazsak iyidir bu konu hakkında hiç fikrim falan yok fesleğencim ama moralini bozma sakınn öyle bişeyler falah olsa allah korusun hissedersn en önemli şey moral ne zaman belli olucak bhcg haber ver canım bizede sonucu

Aynen katılıyorum. Saat 4'te arayacağım doktoru. Tamam haber vereceğim. Hayırlı haberler inşallah... :)

Eskiden kadınlar sürekli hamile kalır sürekli doğururmuş hemde köyün en yaşlı teyzesi falan doğurturmuş.
Onların topaç gibi çocukları olurmuşta biz niye bu kadar herşeyi kafaya takıyoruz. Anlamıyorum.

Aynen katılıyorum. Saat 4'te arayacağım doktoru. Tamam haber vereceğim. Hayırlı haberler inşallah... :)

Eskiden kadınlar sürekli hamile kalır sürekli doğururmuş hemde köyün en yaşlı teyzesi falan doğurturmuş.
Onların topaç gibi çocukları olurmuşta biz niye bu kadar herşeyi kafaya takıyoruz. Anlamıyorum.

inşallah canım
ay evet yaaaaa nerdeee oo eski kadınlarrr

Arkadaşlar hepinizin kandile mübarek olsun bu gecenin yüzü suyu hürmetine bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin allahım dertleri olanlara derman zaman geçmek bilmeyenler için sabır içinde sıkıntısı olanlara huzur sağlıklı olanlara da sonuna kadar sağlıklı devam etmeyi nasip etsin rabbim hepimizin gönlüne göre versin aminnnn

Arkadaşlar hepinizin kandile mübarek olsun bu gecenin yüzü suyu hürmetine bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin allahım dertleri olanlara derman zaman geçmek bilmeyenler için sabır içinde sıkıntısı olanlara huzur sağlıklı olanlara da sonuna kadar sağlıklı devam etmeyi nasip etsin rabbim hepimizin gönlüne göre versin aminnnn

amin canımmm hepimizee

Günaydın arkadşlar hepimizin kandili mübarek olsun . Allah hepimizin gönlüne göre versin hayırlısıyla bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin inş. ve bu duyguyu isteyen herkese yaşatsın.

kızlar bişey sorucam benim arada böyle adet sancısı gibi ağrılarım oluyo bu normal mi size de oluyomu korkmaya başladım şimdii
Canım korkma dr.kanama olmadığı sürece herşey doğal seyrinde ilerliyordur demişti. O ağrılar bende de çok oluyor birkaç kez sordum dr.a her seferinde aynı cvbı aldım. Yerleşme ya da rahim büyüme ağrısıymış onlar.

çok güzel bi heyecan
eşim dün diyoki" ya biz her 3-4 senede bir doktora gelip ultrasonda bi bebek görüyoruz.bak sırada bekleyen hastaların hepsi yeni evli ,ilk bebekleri ,naptın ne ettin bizi yine bu sıraya soktun:))ne işimiz var bizim burada diyor.hala kabullenememişti adamcağız.taaki bebeği ve kalp arışlarını duyana kadar.çok duygulandı..

aynen canım bizdede aynı, sırada bekleyenler ilk bebiş daha genç anneler, ben biraz orta yaşta anne oluyorum:)) herşeye rağmen yedi seneden sonra bebek özlemi var, hayırlısı ve sağlıklı olarak inşallah hepimiz bebişlerimizi kucaklarımıza alırız...

canım bende cnaım çeken yemeği pişriip yedım eve gıdınce :)

o kadar ıstıyodum kı seve seve pişridim çok güzel olmsutu eşim ıkı koca tabak yedı eheheh :KK70:

anladım canım bana sanırırm yapılamdı o tets ya nasılsa 4 hazıranda gıudınce ınsallah tum tetsler yapılıcak bunu da ısterım dr dan

canım ınsallah boş gebelık olmaz güzel düşünelım güzel olsun innohep clexan benzeri bi iğne değil mi ?

canım kese etrafında kan var ama kanaman yok dğeil mi sen bol bol dınmlen yorma kendını hıc

duş alırken suyun ılık olmasıan dıkkat et dırekkasıkalrına tutma içini ferah tut senın pozitif enerjınle ve sevgınle büyüycek bebegın :)

evet canım faktör 5 leiden mutasyonu bende de arastırıldı da o bende cıkamdı....o zaman dr demıstı bak bu faktör 5 leiden
mutasyonu baya zor dua et bu cıkmadı dedı bana cok gecmsı olsun canım...aa heterezigot hematom olusturuyo nasıl
bunu ultrasodna görebılıyoır mu doktorlar ben de gidince sorayım....benım de ıkıncı de cok kanamam olmsutu dediğin gibi litrelerce su an
çoık sukur kanamam yok iğnelerımı ilaçlarımı kullanıyorum ıse yaradıgı ıcın belkı de olmuyo bişey dımı ?

canım ben de en son kaybımda dr a demıstım benım bebegım olmıycak mı hiç diye ben cok sukur gebe kalmakta zorlanmıyorum :nazar:
ama kaybedıyorum ıste bu 4. gebelıgım ve yasayan bebegım yok su an...dr da mutasyon tasıyıp 7 çocuk doğuran ve farkında
olmayan cok ınsan var veya son cocugunu kaybedıuo öle anlasılıo dmneıstı garip bi durum cidden...hematologum da teshıs koyduktan sonra
bak dedi ıkı zıt sorun var vücudunda bırını ıyılestırırken diğerının aleykıne iş yapıyo olabiliriz onun ıcın devamlı dene
yılma anne olmak senın de hakkın ama çok dıkkatlı olman lazım demişti...ınsallah bu sefer gelrı bana bebıslerımzı canım sağlıklaa

ehehehe akıllıya bak :KK70: ben varım ya :KK70: bızımkı daha öle cümleler kuramıyo küçük teezesi :)

hoşgeldın canım hayırlı olsun :)

gecen arkadasın bebegı omsutu onu zıyarete gıttık ksıkanmadı hıc bız de ksıkanrı dıoduk ama basına cici yaptı öptü kafasından gene :)

hoşgeldın canım hayırlı olsunnn :)

günaydın canım sakin ol kendını kasıtıgn ıcın agrıyordurn her yerın

kızlar dün doktora gittik.s.a.t. ile uyumlu bi bebekmiş.hareketleri bile seçiliyodu nerdeyse.kol ve bacak tomurcukları belliydi biraz.kalbinin attığı pıt pıt belli oluyodu.çok hızlı atıyodu ve sesinide duyduk.doktor bulantım için serum takalım rahatlarsın dedi sonra bi ilaç yazdı bunu dene geçmezse takarız dedi.özellikle tüp bebek merkezleri kullanıyomuş ikiz ve üçüz gebeliklerde çok bulantı oluyomuş diye.hiç bi eczanede yoktu.bi eczane getirtçek öğleden sonra.inşallah iyi gelirde toparlarım biraz.

ay_se cim inşlk kuzum yaa bu sfer Yüce Mevlam yüzümüze bakar evet hematom hemen görünmeye başlıyo zaten en son 8 cm olunca herşey bitiyo rahim aspire edemiyo veya kanamayla yok olmuyo dün bi yerde okumuştum iğneye hemen başlanması gerekiyomuş ama benim dr. keseyi görelim öle dedi bu arada aytun hm yazını okudum :) bende yazdım oku istersen :))

yarenahsen ohh mşlhhhh :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: darısı bizlere inşlh

herkese hayırlı kandiller. Rabbim kandilin , 3 ayların yüzü suyu hürmetine sağlıklı bir hamilelik ve sağlıklı bebekler nasip eder. bende ocak annesi olucam nasip olursa 6 haftalık olduk su an

kızlar bişey sorucam benim arada böyle adet sancısı gibi ağrılarım oluyo bu normal mi size de oluyomu korkmaya başladım şimdii

canım rhamın yukarı cıkmaya baslamıstır ondandır sanıyorum çok şiddetlenrıse mutlaka doktoruna danıss

Günaydın...

Öncelikle kandiliniz mübarek olsun.
ay-she elbise çok şıkmış bu arada :)

Bugün 2. kez sağlık ocağına gittim. Bhcg artmış mı diye bakılacak... (İlk:71'di)
Eğer 30 çıkarsa gebelik bitmiştir dedi...
Gebelik bitseydi adet görmez miydim sizce?
Sat: 24 Nisan (Her ay 7 gün 5 gün ileri atar)
Eğer olacak olsam günüm yaklaşık 18 Mayısta olmam lazımdı...
İşte durum bu... Kafam karıştı...

sağol canım :)
hmmm ben mart ayında düşük yaptım ıste kendılgııdnen dustu kan gelemey baslamıstı gittim beta hcg dusmsutu yanı
kese bozulmaya baslarsa kanama gelrı canım ama böle şeler düşünüp canını sıkma yaa herseyin güzel olmaması
için bi sbeep var mı ??? bak ne sorunalrla ugrasıyoruz biz göbeğimde iğne vuracak düzgün yer kalmadı mroluktan
senın bişein yok krokma ınsallah yukslemsıtır :)

sağol canım alın tabıı yaa :) beraber gıyerız :KK70: hayrılı olsun canım ınsallah duyarsın kalp atıslarını :)

Günaydın kiZlar nasılsiniz ay_she Canim bence gösterdiğin tunik gayet güzel tatlım düğünde güzel olur bence :)

günaydın canım :) evet canım azcık pahaı geldı ondna dusunuyorum hala ama bakalım büyük ıhtımal alırım :KK70:

Günaydın ocak anneleri nende kısmetse ocak annesi olacağım 25 ocak görünüyor daha dün oğrendim hamile olduğumu birde oğlum var ikinci bebişim gelicek inşallah bu mubarek günler yüzü hürmetine hayırlı evlarlar hayırlı doğumlarımız olsun inşallah isteyenlerede nasip olsun inşallah...

günaydın cnaım hoşgeldın hayırlı olsunnn :)

sürekli folic asidi almayı unutuyorum :KK50:

sen ehrgun buraya gir biz sana hatırlatırızzz :)

senınde kandılın mubarek olsun canım amınnn ınsallah ınsallah ecmaın :)

ay_se cim inşlk kuzum yaa bu sfer Yüce Mevlam yüzümüze bakar evet hematom hemen görünmeye başlıyo zaten en son 8 cm olunca herşey bitiyo rahim aspire edemiyo veya kanamayla yok olmuyo dün bi yerde okumuştum iğneye hemen başlanması gerekiyomuş ama benim dr. keseyi görelim öle dedi bu arada aytun hm yazını okudum :) bende yazdım oku istersen :))

yarenahsen ohh mşlhhhh :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: darısı bizlere inşlh

amıın canım ınsallah ya bu gece bol bol dua edelım :) ben de hemen baslaıdm ıgneye hatta dr
hamıel kalmadan al evde bulunsun demıstı vardı bende onlardan baslamıstım canım ya bende dr gidince bi sorayım bakalım
hematom gibi bişey var mı ınsallah yoktur da ben gene de bi sorayım
ultrasonda nası gozukuo hermatom resmı var mı sende kontrol edelim

Günaydın kızlaarrr Regaip kandiliniz mübarek olsunnn :)

eylülde görümcemin düğünü var vee ben ınslalah bebeısm güzelcene büyrse o zamna 5 aylık fln olcam sanırırm

ee ne gıycem telası sardı sımdı yenimoda.com da bi tunişk gördüm nasıl sizcee

düğüne cok gitmez ama daha şık bişey bulamam gibi gelıyo

vbig1.1.jpg

aa beğendim ben, olabilir.. ay benimde göbişim büyüse de bende alsam heveslendim:)

canım rhamın yukarı cıkmaya baslamıstır ondandır sanıyorum çok şiddetlenrıse mutlaka doktoruna danıss

sağol canım :)
hmmm ben mart ayında düşük yaptım ıste kendılgııdnen dustu kan gelemey baslamıstı gittim beta hcg dusmsutu yanı
kese bozulmaya baslarsa kanama gelrı canım ama böle şeler düşünüp canını sıkma yaa herseyin güzel olmaması
için bi sbeep var mı ??? bak ne sorunalrla ugrasıyoruz biz göbeğimde iğne vuracak düzgün yer kalmadı mroluktan
senın bişein yok krokma ınsallah yukslemsıtır :)

sağol canım alın tabıı yaa :) beraber gıyerız :KK70: hayrılı olsun canım ınsallah duyarsın kalp atıslarını :)

günaydın canım :) evet canım azcık pahaı geldı ondna dusunuyorum hala ama bakalım büyük ıhtımal alırım :KK70:

günaydın cnaım hoşgeldın hayırlı olsunnn :)

sen ehrgun buraya gir biz sana hatırlatırızzz :)

senınde kandılın mubarek olsun canım amınnn ınsallah ınsallah ecmaın :)

amıın canım ınsallah ya bu gece bol bol dua edelım :) ben de hemen baslaıdm ıgneye hatta dr
hamıel kalmadan al evde bulunsun demıstı vardı bende onlardan baslamıstım canım ya bende dr gidince bi sorayım bakalım
hematom gibi bişey var mı ınsallah yoktur da ben gene de bi sorayım
ultrasonda nası gozukuo hermatom resmı var mı sende kontrol edelim

cnm yoktur olsa zaten sölerdi kanama alanı olşuyo sonra bu bende büyüyo ve hematoma dönüşüyo ilk resimde henüz küçük kesenin sağ tarafında hatta ilk solda başlamıştı dahada küçüktü 2. resimde artık önüne geçilemez durumda $IMG_0829.jpg $a1 (2).jpg

X