2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
kızlar merhaba,
ben 2012 ocak annesiyim, gecen sene bu zamanlar sizlerle aynı duyguları yasıyordum hee bi de bulantıdan hastane hastane geziyordum zaman cok cabuk geciyor, hamileliğimi de çok özledim, hepinize sağlıklı hamilelikler dilerim, sizleri görmek,okumak beni duygulandırdı

merhaba inşallah biz de kavusuruz bebeklerimize :) :) :) 2014 ocak annelerıne ayzarız böle böle die

Merhabalar

Bende ocakta bebiş bekliyorum...

hoşgeldın canım hayırlı olsun oyy daha minnnakmıymış o bebişş 4 haftalıkmıışş :)

günaydın anne adaylarıı.geçmişi okuyorum 1 saattir.
yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz diyorum.rahatsızlığı olan herkese geçmiş olsun.rabbim acil şifalar versin.
ben de sabahları nispeten iyiyim ama öğleden sonraları çok kötü oluyorum.hele dün gece berbattı.çook kötü midem bulandı.
canım un helvası çekiyor.
okulda herkes eyleme gidiyo.iş bırakıyor memurlar.bendemi kaçsam acaba:))
bugün 4 te randevum var.babişimin kalp atışlarını duyarım inşallah.

arkadaşlar aranızda progestan hapını kullanan varmı hafif lekelenmem oldu doktor verdi şimdi lekelenmem yok ama korkuyorum bebişime bişey olmasından

ben de kullanıyorum fitil olarak lekelenme oldu bende de 2 hafta önce şuan bir sorun yok çok şükür

kızlar bikaç ay sonra bu sayfaları okuyunca hey gidi günler diyeceğiz.yok 2.çizgiyi gördüm yok keseyi gördüm kalp atışlarını duydum falan.daha sonra cinsiyetleri gelecek sırayla.göbüşler doğum hazırlıkları derken tek tek doğum haberleri almaya başlayacağız inş.sonra bebeklerin problemlerini konuşacağız.ben 2009 ocak annelerindenim aynı zamanda.şimdi kteş,okul sorunlarını konuşuyoruz.zaman ne çabuk geçiyor.

Son düzenleme:

ay o günleri görebilecekmiyiz acaba.bana çok uzak geliyor o günler inşallah kavuşuruz bu arada senin 4. bebeğinmi öyle yazıyor.yaş kaç ki?

benim gibi hiç midesi bulanmayan var mı acaba?bu iyi mi kötü mü şimdi? daha önce kürtaj olmak zorunda kalmıştım ozman
tam 6.haftaya girince acayip bulanmaya başlamıştı şimdi tık yok..

merhaba inşallah biz de kavusuruz bebeklerimize :) :) :) 2014 ocak annelerıne ayzarız böle böle die

hoşgeldın canım hayırlı olsun oyy daha minnnakmıymış o bebişş 4 haftalıkmıışş :)

ay-she ya ikimizin hemen hemen aynı tarihler bende daha mide bulantısı felan yok sende ne durumda

canım inşallah duyarsın kalp atsıalrını :)

sorma ya bebısler sasırdı mı nedir benımde dun akşam çok bulandı

hadi ya korkuttun gözümü

ay-she ya ikimizin hemen hemen aynı tarihler bende daha mide bulantısı felan yok sende ne durumda

canım bende cok acayip bulantı var yaaa

benım ıkıncı gebelıgımde de çokbulantım olmsutu 16. haftaya kadar ceksmıtım 7 kg fln vermsıtım yanı

çok fenaydı bebekten bebege değişen bi olay aslında illa bulantı cekmen gerekmıyo canım

bebıs sağlıklı olsun yeter :) evet gunelrımzı yakın değil aynı eheueheu 18 ocak

gecen cuma 5+0 ken keseyı goprmsutum canım senın ne alemde bebıs

kesinlikle katılıyorum
oğlumda 2009 doğumlu 3 yaşında
zaman geçmez dedikçe nasıl büyüdüğünü anlayamadım

birşey sorucam kardeşi olucağını söylediniz mi?
dr.ultrasonda bakarken oğluma kardeş geliyor dedi ve akşam oğlumun karnımı elleyip kardeş var burda demesi üzerine şaşırdım

hadi ya korkuttun gözümü

valla hatat dün neler yedım bulantım yok diye

akşam oldu bulantı baslaıd eşimdio napayım elim ayagıma doalstı dıo cubuk kraker bul banaa dedim

yedım bı paket rahataldım yatıstyı coksukur ne bulantıymıs arkadas :) :) :)

ne biliim bulantı felan olmayınca tedirgin oluyom hani diyolar ya bulantı bebeğin iyi olduğuna işaret felan diye ondan 4+5 ken kese göründü ama için gözükmüyodu 5,6 mm di 2 haziranda kalp atışarı duymaya gidicem inşallah duymak nasip olur

ay o günleri görebilecekmiyiz acaba.bana çok uzak geliyor o günler inşallah kavuşuruz bu arada senin 4. bebeğinmi öyle yazıyor.yaş kaç ki?

yaş 36 canım.hepinizin ablasıyım ama allahtan yaşımı göstermiyorum.ilk doğumum 22,sonra 25 sonrada 33.bu sürpriz oldu ama fenada olmadı gibi.ileride iyikide olmuş derim heralde.şimdi çok zor geliyor ama.aslında oğlum 3.5 yaşında onu hergün babannesine götürüyoruz .e şimdi bebek olunca 2 taneyi hergün hazırla götür-getir çok zor.bakıcılarada ben güvenmiyorum.onu düşünüyorum en çokta.neyse,rabbim bi yoluna koyar elbet.

canım yanı kişiden kişiye değil bak bebekten bebege bile değişiyo bebegın ıyıyse hoşsa pek takkılma bulantıya :)

bende 4 hazıranda gidicvem kalp atısı duymak ıcın ınsallahh duayrız canım pıt pıtları yaaa :13:

bende aranıza yeni katıldım daha 2 gün önce süpriz bi şekilde öğrendim ama bebeğim daha ne kadar kaç haftalık hiç bişey bilmiyorumm hafta sonu öğrenicem inşallah şu midesi bulanmayan anne adaylarını çok kıskandım şuann
sabh uyandığımda başlıyo bulantım gece uyuyana kadar aralıksız devam ediyoo hele bide çalışıyosanız işimz daha da zor ama bi yandan da hoşuma gidiyo bebeğimin içimde olduğunu böyle hissediyorum şimdilik :) büyük bi merakla bekliyorum kaç haftalık bebeğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…