2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
günaydın arkadaşlar. Listeye benide ekleyebilirsiniz. Yaşım 25. sat 3 nisan. İlk bebişimiz. 8 aylık ewliyim. tahmini doğum tarihi 8-9 ocak. Manisa.

Çok şükür bulantım yok sakin bi hamilelik geçiriyorum. 1 kez doktora gittim devlet hastanesinde folik asit ve vitamin kullanıyorum. Daha ultraonda bakmadık, kalp atışlarınıda dinlemedik bebişimin. Önümüzdeki hafta gidicez işallah.

suay icin de dua ediyorum, tum bebekler saglıkla dogsunlar insallah, benimki de dahil

günaydın canım evet dua edelim ya inşallah kanamsı fln gecsın bebıs toparlansın hoop düzelsin hersey

çok sağol cnm amin cümlemizin ki bu siteye göre 16 ocak çıktı ama genelde 15 ocak çıkıyordu bende 15 ocak yazdım

rica ederım canım amın ınsallah :) :) :) olsun nasılsa ya erken ya daha gec gelıcek bu sadece sat a göre olan tarıh :)

günaydın kızlar,
bende bulantı yok sükür simdilik işimi görüyorum Allah yardım etsin olanlara zorr

günaydın canım ayy dün ben de öyleydımm pek bulantıom yoktu

sonra akşam bi bulantı bi bulantı

öldüm öldümmmm sımdı de var bulantı haftasonu da eksısehıre gidelim diyoruz napcam yollarda bilmem :S

Teşekkür ederim sıcak karşılamanız için hoşbulduk...
Ben de sizinle paylaşacak çok şeyim olduğunu düşünüyorum ne de olsa hepimizin ortak bi yönü var.
Benim bulantılar tiksinmeler 15 gün önce başlamıştı bilmiyorum erken mi başladı, benim gibi olan var mı. :44: Midem çok garip, sadece bulantı değil, ekşime,yanma,gaz,hazımsızlık,şişkinlik...aklınıza gelen tüm mide rahatsızlıklarının hepsi bir arada.Herşeyden tiksiniyorum en sevdiğim yiyeceklerin bile adını duymak dahi yetiyo.
Sizde durumlar nasıl? Belki daha önceden bahsetmişsinizdir ama kusura bakmayın geç keşfettim bu topiği.

Beni de eklerseniz sevinirim.
Yaşım 27, kilom 64, ilk bebiş, tahmini doğum tarihi 5 ocak. Yaşadığım il sivas

slm kızlar bizde minikimizle geldik inşallah
dün beta hcg miz 2276 çıktı ama gözükmedi kesecikimiz göbişten vajınal bakılmadık haftaya pzt inşallah gelişmiş yerleşmiş yerini sevmiş olarak buluruz

kızlar ben de geçen yıl buzamanlar hamile kalmıştım 10 haftalık aldırmak zorunda kaldık neler yaşadım ama umut olmadan yaşanırmı yaşım var kilom var ama umudum da var rabbim verir herhalde enazından doğal yolla kalabiliyoruz bu nun için bile ne zahmetler çekenler var inşallah hepimiz hayırlısıyla kucağımızada alırız ve

enbaşta stress yapmayın göründü görünmedi diye üzülmeyin benim renkli dublor de bile görünmeyen bebişim 2gün sonar e burda niye yolladılar seni yorumuyla görülmüştü 2günde neler değişiyor takıp üzülmayin gerçi demesi kolay ama çeken bilir yinede daha birşey yokken acabalarla üzmeyin bebişleri

canım ben daha 5+5 ım buna ragmen 3-4 gun once başladı bulantılarım yanı erken başlayabılıyor normal

sağlıkla büyüsünlerde ınsallah bulantı bişey değil çekicez napalım :) mıde yanmalarını engellemek için yemek yer yemez

uzanma yatma bir de midenı cok doldurma az az ve sık sık ye sua n cok gaz yapabılır vücut bu yzuden sıskınlık olur ve

midede dolu olunca yanma sıkısma yapar halıyle zamanalda göbüş büyüyücek o zamanda bebiş sıksıtrırıcak mideyi o zaman da

az az yememız gerekıcez eheueheue :) ekleıdm canım

canım ekleıdm senı de hoşgelsın :) hayırlı olsun bebeğin sağlıkla büyür ınsallahh

canım hayırlı olsun hoşgeldın :) kaybın ıcın gecmıs olsun benımd ekayıplarım var 3 tane hem de

ama umut bak umudum hala var Rabbim inşallah tekrar nasib etti inşallah kucaklamayı da nasib eder bu sefer

olumlu ve rahat olmamız lazım panık yapınca hersey daha güzel olmuyo sakince bekeleyelım ınsallah güzelce usluca büyür bebıslerımız

bebekelr ılk haftalar cok hızlı büyyolar...gecen hafta ben cuma dr gittim kesyeı gorduk guzel dmeısıt cumartesı tekrar gitmem gerektı bi sebepten

dr tekrar baktı dahada büyümus kese dedi yanı 1-2 gun cok şey farkettırıyo :) biz pozitif olalım bebsıı de kasmayalım o da uslucana büyüsün :)

canım ilk sayfdaa tablomuz var bilgileırnı yaz senı de ekleyım tabloya :)

Canım haklısın ama zaten hiçbişey yiyemiyorum ki garip olan da bu zaten iki lokma yesem bile hatta açken bile midem hep şiş ve küçük bebekler gibi hep gaz sancım var. Dediğin gibi insan başka bişey için çekmez bu dertleri, ama işin ucunda bebiş olunca hoşuma bile gidiyor onu düşününce içim rahatlıyor. Allah hepimize kolaylık versin.

günaydın cnm benim de aynı şekilde geçen hafta başladı mide bulantılarım baya korktum ama dr daha gitmedim inş.. normal bulantıdır diyorum bende en sevdiğim yiyeceklerin adını bile duymak istemiyorum su da içemiyorum zorluyorum kendimi ama en fazla 1 litre içebiliyorumdur günde inş... bu bulantı ve tiksinmeler çok uzun sürmez

Ben gittim dr.a ilaç veriyolar ama ben hiç kullanmadım daha. 1 gün serum taktılar biraz rahatlamıştım,ama sonuçta onun içinde de bir sürü ilaç var o yüzden çok zor durumda kalmadıkça gitmek istemiyorum. Yine evdeyken idare ediliyo da çalışırken zor oluyo.Ben de su bile içemiyorum. Dr. vitamin verdi folik asit ve omega3 hapı kullanıyorum,sadece onları içmek için su içiyorum.Ama özellikle ilerki dönemde çatlaklar için suyun çok yararı varmış,biliyorum ama yapamıyorum. Halbuki hamile kalmadan önce şunu yerim,bunu yerim,güzel beslenirim diye planlar yapardım. Hiçbişey göründüğü gibi değilmiş.

günaydın kızlar..çok acil bir sorum olacak bugün ilk kez dr a gitcem.2aydır tiroid ilacı alıyorum aç karna
levotiron.bugünde dr kan değerlerimi tekrar ölçecekya bugün de o ilacı içip mi gitmeliyim?yoksa içmeden mi?
randevum 15.30 da aç mı gitmeliyim kan için peki?bilen varsa yardımcı olur musunuz?

canım kardesımde de var troid o da kullanıyo ilaç

hormon ilaçlarının etkısı 1 ayda olsuuyo yanı sen bugun ilacı içip gitsen de içmeeden gitsende sonucu değştirmez

cunku etksıını 1 ayda gösterıyo bugun içip içmemen bişey değiştirmez...ben şahsen içmenı önerırım düzenını bozma

hem hamılesın gebelıkte troid veya hormon dengesi çok önemli ve ilacını aksatmaman lazım inş güzel haberlerle gelrısın

Canım ben de senin gibiyim levotiron kullanıyorum, 10 gün sonra gidecem ama hiç bilmiyorum,senin gibi ben de merak ediyorum ilaç alıp almama konusunu. Ama galiba aç gitmeliyiz. Dr.a ulaşma şansın varsa ara bence.Öğrenirsen beni de bilgilendir ltfn.

çok teşekkür ederim canım haklısın.bakalım inşallah ben de herkes gibi kesemizi ve bebeğimizi görürüm.

Ben tavuğu çok severdim ama hamilelikten beri tavuktan soğudum tadı tuhaf geliyo hiç yiyesim yok. canımda hiçbişey çekmiyo daha.

çok teşekkür ederim canım haklısın.bakalım inşallah ben de herkes gibi kesemizi ve bebeğimizi görürüm.

inşallah canım senın haberleri 4 gözle beklıyorum senle gunelrımız yakın benım 18 ocak senın 19 ocak

en son 5+0 iken gitmıstım keseyı gormustuk ınsallah kalp atısı ıcın 4 haziranda gidicem ınslalahhh ben de :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…