2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

öyle yapıyım eniyis saol canım bebişim için katlanırım

olsun cnm önemli değil hiç ben 6 kilo vermiştim 5 ayda 5. ayda bebek alındıktan sonra tüm kilomu geri aldım :)) olsun napim

kızlar bulantısı sabah değilde akşam başlayan varmı yoksa garipli bendemi lütfen yardımcı olun

su içemiyorum ya mide bulantısından dolayıda akşamları yemek yiyemiyorum ne yapıcam bilemiyorum :26:

sudecim cnm bende var bulantı özellikle aç olduğum zaman son safhada oluyor çok çabuk acıkıyorum .

cnm bende ilk hamileliğimde su içemedim hiç limonata yapıyordum kendime mevya suları hazırlıyordum çok su az meyva suyu koyup içtip hep

arkadaşlar bide bir şey sormak istiyorum doktor kontrollerine ne zaman başladınız ben haftaya gitmeyi düşünüyorum inşallah 7 haftalık olunca kalp atışları da duyuluyormuş 7 haftalık olunca

Ben dış gebelik mi diye korkup 4. haftada gittim , dış gebelik değil, 3 hafta sonra yeniden gel kalp atışları için dedi.

kızlar bulantısı sabah değilde akşam başlayan varmı yoksa garipli bendemi lütfen yardımcı olun

Benim hep yemeklerden sonra oluyor. Kahvaltıdan sonra ve akşam yemeklerinden sonra. Sanırım vücuda göre, günün saatine göre, yemeğe midenin verdiği tepkiye göre değişiyor. Ben de hiç su içemiyorum. Limonata ve ayranla kapatıcam şimdilik, biliyorum suyun yerini tutmaz diyorlar ama...

arkadaşlar aranızda progestan hapını kullanan varmı hafif lekelenmem oldu doktor verdi şimdi lekelenmem yok ama korkuyorum bebişime bişey olmasından

arkadaşlar aranızda progestan hapını kullanan varmı hafif lekelenmem oldu doktor verdi şimdi lekelenmem yok ama korkuyorum bebişime bişey olmasından

olmaz olmaz...progestan rahim kasılmalarını engeller ki bebek içerde kalsın.ben de kullandım. danam şimdilik normal görünüyor:))

Son düzenleme:

burda kullanan çok arkadaş var canım
zararlı bişey olsa bu kadar insan kullanmaz heralde içini ferah tut
Allah sağlık versin inş bebişine de sana da:))

turkemngelini senin doğum hikayeni okudum az önce.Gözlerim doldu Çok geçmiş olsun ikinize de.

Son düzenleme:
progestanı oğluma hamileyken kullanmıştım
açık renkte kanamam gelmişti
korkulcak bir durum yok dicemm ama bu dönemlerde insanın elinde olmuyor malesef

ne bilim içimde hep sıkıntı kötü kötü rüyalar görüyom hep korku içindeyim bugece de bebeğimi düşürdüğümü gördüm içim çok kötü oldu herşeyin hayırlısı verende o alanda Allahın izniyle inşallah hepimiz sağlıkla kucaklarımıza alırız

daha ne rüyalar göreceksin

korkma annesi..bu rüyalar hormonlarının oyunu...doğumlar ölümler, neler neler göreceksin...takma kfana

cnm bende ilk hamileliğimde progestan kullanmıştım kesenin çevresinde kanama görmüştü doktor . 3. aydan sonra kullanmazsın cnm

canım toplam mesaqj 100ü geçmeden özelden mesaj atamıyorsunuz dedi bana.benim bilgilerim:

beni de ekler misiniz? bursa ilk bebek 27 yaş 61 kilo 19 ocak 2013 doğum tarhi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…