2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
kızlar sorunuz olursa seve seve cevaplarım. insan fazlasıyla hassas, şüpheci ve tedirgin oluyor başlarda. hele de ilk bebekse..benim bilgiler taze sayılır. özelden de yazarım, çekinmeyin lütfen.

belki aranıza katılırım.günüm geçti ama doğumdan sonra adet düzensizliği olabiliyormuş. bir kaç gün daha bekleyip test yapacağım... eskiden olsa evde bin tane test biriktiri, her sabah ve akşam yapardım:))

tecrübe sabrı da getiriyor:))

inşallah dediğin gibi olur 2 sene sonra hamile kaldım o yüzden çok tedirginim

yok yok korkma...

bak ben de her gün ağlardım. psikopat olmuştum resmen. sonra kardeşim dedi ki "abla, hergün milyonlarca kadın doğum yapıp sağlıklı bebekleri oluyor. sen neden bu normal milyonlarcadan biri değil de işlerin kötü gittiği kesimden olasın ki..."

mantıklı geldi. bence sen de o normal milyonlardan birisin, rahat ol..

arkadaşlar aranızda progestan hapını kullanan varmı hafif lekelenmem oldu doktor verdi şimdi lekelenmem yok ama korkuyorum bebişime bişey olmasından

ben kullanıyorum arkadaşımm ama vajinal kullanıyorum 5. haftada progesteron 11 çıkmıştı o yüzden verdi doktorum

yok yok korkma...

bak ben de her gün ağlardım. psikopat olmuştum resmen. sonra kardeşim dedi ki "abla, hergün milyonlarca kadın doğum yapıp sağlıklı bebekleri oluyor. sen neden bu normal milyonlarcadan biri değil de işlerin kötü gittiği kesimden olasın ki..."

mantıklı geldi. bence sen de o normal milyonlardan birisin, rahat ol..

inşallah canım kardeşin doğru sölemiş

bende bursadan doruk melike hanım lafa dalmış gibi oldum ama neyse:KK3:

iyi yaptın cnm :) bende ziya çetine başladım işte

ben inegöldeyim canım sen hangi ilçedesin?

ben nilüferdeyim cnm sen azıcık uzaksın :)

kızlar aklınıza kötü şeyler getirmeyin hiç bebeğimi yeni kaybettim ama şu an hiçbir korkum yok yine olurmu diye herşeyin hayırlısı çünkü ...

Canlarim yazdiklarinizi tek tek okuyorum.. Cok guzel paylasimlariniz var.. Endiselerinizi tebessumle takip ediyorum. İnsallah hayirlisiyla bebeklerinize kavusursunuz.benim durumu hatirlarsiniz 6. Haftada kese gozuktu yolk ve bebek yoktu iki haftalik suremi doldurmaya calisiyorum. 1 haziran benim icin buyuk gun..o gun kalp atisini duymayi o kadar istiyorum ki. Allahim sesimi duysun. Mide bulantim hafif hafif var.. Arada kesenin oldugu yerde batmalar oluyo.. O kadar ince bi noktadayim ki umutla umutsuzluk arasinda bir yer.. O gun ekrana bakamayacagim buyuk ihtimalle.Allahim bu guzel mubarek gunlerde yuzumuzu guldursun..

Canlarim yazdiklarinizi tek tek okuyorum.. Cok guzel paylasimlariniz var.. Endiselerinizi tebessumle takip ediyorum. İnsallah hayirlisiyla bebeklerinize kavusursunuz.benim durumu hatirlarsiniz 6. Haftada kese gozuktu yolk ve bebek yoktu iki haftalik suremi doldurmaya calisiyorum. 1 haziran benim icin buyuk gun..o gun kalp atisini duymayi o kadar istiyorum ki. Allahim sesimi duysun. Mide bulantim hafif hafif var.. Arada kesenin oldugu yerde batmalar oluyo.. O kadar ince bi noktadayim ki umutla umutsuzluk arasinda bir yer.. O gun ekrana bakamayacagim buyuk ihtimalle.Allahim bu guzel mubarek gunlerde yuzumuzu guldursun..

İnşallah sen de Ocak annesi olursun Kuppe. Senin için dua edicem. Hamile duası mübarekmiş bilirsin :KK34:

cnm hatırlıyorum seni inşallah hayırlısıyla hem keseciği hemde kalp atışlarını duyarsın
beklemek zor ama bu günler geçsin hayırlısıyla da iyi haberlerle gel cnm dualarım seninle :nazar::emir_bebek::nazar:

benmde ocak bebişim olucak bugün öğrendim beta hcg 5800 tahmini 5 haftalık dedi 15 gün sonra kalp atışı için çağırdı 2. bebişim olucak 17 aylık ocak bebişi bi kızım varr

İnşallah sen de Ocak annesi olursun Kuppe. Senin için dua edicem. Hamile duası mübarekmiş bilirsin :KK34:
Canimmm benim tabiiki mubarek dualardan ve cok ihtiyacim var..inan bazen kafayi yemekten korkuyorum.. Her an aklimda acaba gelisme var mi diye.. Ruyamda bile goruyorum artik.. Cok tesekkur ederim canim.. Dualariniz icin Allah razi olsun..
cnm hatırlıyorum seni inşallah hayırlısıyla hem keseciği hemde kalp atışlarını duyarsın
beklemek zor ama bu günler geçsin hayırlısıyla da iyi haberlerle gel cnm dualarım seninle :nazar::emir_bebek::nazar:

Sebnemim kese var 15 ml ama bebek olusumunu gorememistik..insallah dedigin gibi olur kalp atisini duyariz canim.. O kadar iyisiniz ki mutlu haberi alirsam ilk sizle paylascam.. Stresimin tarifi yok bugunlerde.. Birde ilk bebegimi kalbi durdugundan kaybetmistim. Bu gebeligimde igneye basladik gobekten. Morariyo gordukce icim parcalaniyo hersey onun icin ama beni birakmasin yeterki cok zor :KK43:

Canimmm benim tabiiki mubarek dualardan ve cok ihtiyacim var..inan bazen kafayi yemekten korkuyorum.. Her an aklimda acaba gelisme var mi diye.. Ruyamda bile goruyorum artik.. Cok tesekkur ederim canim.. Dualariniz icin Allah razi olsun..

Sebnemim kese var 15 ml ama bebek olusumunu gorememistik..insallah dedigin gibi olur kalp atisini duyariz canim.. O kadar iyisiniz ki mutlu haberi alirsam ilk sizle paylascam.. Stresimin tarifi yok bugunlerde.. Birde ilk bebegimi kalbi durdugundan kaybetmistim. Bu gebeligimde igneye basladik gobekten. Morariyo gordukce icim parcalaniyo hersey onun icin ama beni birakmasin yeterki cok zor :KK43:

canım tek bir dr un söylediğiyle yetinme lütfen.bizlerin zaten durumu belli.bence o güne kadar beklemektense başka bir dr a daha git derim.her gün kendi kendini kemireceksin yoksa.çok çok iyi anlıyorum seni .ben de aynen bunu yaşadım ilk gebeliğimde.beklemeden başka bir dr a gittim.korkularımızın ecele faydası ok.inşallah iyi sonuçlar alırsın.allah yüzümüze baksın canım

cnm bende kaybettim ilk bebeğimi seni anlıyorum ama hiç endişe etme herşeyin hayırlısı olsun . burada çok farklı dostluklar kuruluyor . ne kadar tanımasakta birbirimizi sevincinede üzütüsünede ortak oluyoruz .
bizde yarın gidicez bakalım doktorumuza iyi haberler getiririz inşallah :nazar:

benmde ocak bebişim olucak bugün öğrendim beta hcg 5800 tahmini 5 haftalık dedi 15 gün sonra kalp atışı için çağırdı 2. bebişim olucak 17 aylık ocak bebişi bi kızım varr

cnm maşallah gözün aydın . nasıl ocak annesi olmak zormu :)

X