2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
slm...
bende bugün hamile olduğumu öğrendim
3 yaşında bir oğlum var allahım izin verirsede oğluma kardeş gelicek

MRB arkadaşlar
bende hamile olduğumu yeni öğrendim biraz sürpriz oldu.2.5 yaşında bi oğlum var.Allah hepimizi tamamına erdirsin inşallah.

MRB arkadaşlar
bende hamile olduğumu yeni öğrendim biraz sürpriz oldu.2.5 yaşında bi oğlum var.Allah hepimizi tamamına erdirsin inşallah.

hayırlısı olsun
benim içinde sürpriz bir gebelik oldu ama sonuçtan çok mutluyum

bu arada bende liste için bilgilerimi yazayım
27 yaşındayım
78 kiloyum
tekirdağda yaşıyorum
2.bebeğim
malesef adet düzensizliğim olduğu için son adet tarihimi bilmiyorum
emin olmamakla beraber 5.haftamda olduğumu düşünüyorum

Son düzenleme:
esimde oyle. 27 plakayı gorunce beni durter

ben de urfadayım ama arabamı eşim antepten almıştı 27 plaka :))))değiştirmedim...

canım gec ya da erken dollenmeye gore değişir.ben 6.5 haftalıken duydum..

Günaydın kiZlar nasılsiniz biraz önce esimle tartıştık moralim bozuk bişeyler yemek istemiyorum ama bebisim için yicem artık sizden naber nasi gidiyo hamislik :)
canım hamilelikte hormonlar değiştiği için gerginlikler olabiliyo.ben çok gerginim mesela.hem bulantılarımdan hemde sürpriz bi bebek olduğu için hala alışamadım ondan.bizde gereksiz yere bazen tartışabiliyoruz.yani herkeste oluyor böyle şeyler.canını sıkma.
MRB arkadaşlar

hayırlı olsun canım.benimde oğlum 3.5 yaşında.tabii 2 tanede kızım var:))

Bebek Nasıl Yapılır ? diye miniklere sormuşlar, onlar da bakın ne cevaplar vermiş :)

"Bebek yapmak için anne bir yumurtanın üzerine yatar sonra baba gelip yumurtayı kırar"
(Abby, 6 yaşında)

"Ben asla bebek yapmıcam Babam dedi ki bebek beklerken kadınlar her gün biraz daha hasta ve manyak oluyomuş"
(Marie-Ann, 9 yaşında)

"Bir kadınla bir erkek yatağa girdikleri zaman, ikisinden birinin bebeği olacak demektir"
(Paul, 6 yaşında)

"Bebek annemizin içinden çıkar, doktor da onun poposuna vurur çünkü bebek doktoru ısırmıştır"
(Edward, 6 yaşında)

"Bebek yapmak için, bunu önemsemeyen biriyle olmak gerekir"
(Shelley, 7 yaşında)

"Karşımızdakı evdeki adamın karnında bebek var ama bi türlü dışarı çıkamıyor"
(Alistair, 9 yaşında)

"Bebek yapmak için önce aşık olursun, evlenirsin veya bunlara gerek de yok aslında"
(Peter, 9 yaşında)

"Bebek yapmak için uygun zamanı kollamak lazım, evde misafir olmaması lazım"
(Lyn, 9 yaşında)

"Ben nasıl yapıldığını biliyorum ama hiç yapmadım"
(Francis, 7 yaşında)

"Kediyseniz bebek yapmanız daha kolaydır"
(Paulette, 6 yaşında)

Arkadaşlar, ben elimi dokununca hissediyorum keseyi, sizde de oluyor mu öyle? Sağ kasığıma doğru ara ara ağrı hissediyorum zaten sabahları, böyle gaz sancısı gibi ve yaklaşık o noktalara hafif bastırınca sertliği hissediyorum. Böyle bariz bi sertlik yani. Bu kadar yüzeye yakın olması normal mi acaba bilmiyorum :26: Sonuçta doktora göründüm, dış gebelik değil dedi ama ne biliyim rahim daha içeride olmaz mı? Hissedememem gerekmez mi?:26:

canım bu kadar erken hissedemezsin keseyi..yani 30 kilo falan değilsen, karnın sırtına yapışık değilse:)

yaklaşık 12. haftada falan sırt üstü yatınca rahmin armut büyüklüğünde eline gelir. ama hele keseyi hissetmek imkansız...

Gayet 55 kiloyum, sırtıma yapışıklık durumu yoık aslında Ama o bölgede bariz bir sertlik var, diğer başka hiçbir yerde olmayan :26: Eşime dokundurttum, o da hissetti. Umarım başka kist mist benzeri birşey değildir :26: Haa bir de, doktor vajinal muayene yaparken elindeki cihazı o ağrının olduğu yere (sağa) döndürünce gördü keseyi.

Son düzenleme:
benim pis bi huyum var.. sırtımı, parmaklarımı, bilegimi, boynumu nere olursa kutletirim
bunu yapmadan rahat edemiyorum maalesef. sırt& bel kutletmeden haliyle biraz one dogru gerinmem gerekiyo.. bebege zararı olur mu diye dusunmuyo da deilim..sanırım yavastan deliriyorum

sağol cnm geçen hamileliğimden daha hafif çok şükür ve geç başladı . ne yapalım katlanıcaz azıcık

merhaba kızlar nasılsınız ?

sabahları çok oluyor bulantım maşallah iştahım aşırı açık oluyor sonra gidiyor

kızlar listeyi dediğiniz gibi doğum tarihine göre en yakından en geçe doğru sıraladım şimdi

zeynepfaz ı ekliycem herkes baksın eksik olan vcarsa bana özel mesaj atsın lütfen forum içinde

yazınca kaybedıyorum göremıyorum mesaj kutum boş mesajları beklıyorummmmmmmm

cnm kısmetse yarın doktora gidicem sonra bilgilerimi veririm bende .

dediğim gibi rahmi hissetmek için bile erken bir dönem.. ki rahim duvarı kalındır ve o minnacık keseyi hissetmen mümkün değil.zaten hissetmek istemezdin çünkü o kadar narin ki henüz, hissedebilmen zarar görebilecek yerde demek olurdu..

acelenizi anlıyorum.hemen hissetmeki orada olduğunu bilmek istiyorsunuz.

bu halinizi bir gün içerideki yumurcak kaburganıza "buradayım, sağa yatma, sola yatma, yüzüstü yatma, popom ezildi, kolu sıkıştı, ayyyy nefes alamıyorum" manalarında sıkı bir tekme atınca da görmek isteriz

dediğim gibi rahmi hissetmek için bile erken bir dönem.. ki rahim duvarı kalındır ve o minnacık keseyi hissetmen mümkün değil.zaten hissetmek istemezdin çünkü o kadar narin ki henüz, hissedebilmen zarar görebilecek yerde demek olurdu..

bu halinizi bir gün içerideki yumurcak kaburganıza "buradayım, sağa yatma, sola yatma, yüzüstü yatma, popom ezildi, kolu sıkıştı, ayyyy nefes alamıyorum" manalarında sıkı bir tekme atınca da görmek isteriz

suayy neredesnnn aklım sende kaldı benm

canım suaydan ben de haber alamıyorum su an suay ın üyelık

bende acık yanı o yok yanlıs anlamayın lıste duzeltebıleyım dıye

bana vermsıtı sıfreısnı o yokken sizi kaydedeyım diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…