2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
kızlar iyi akşamlar nasılsınız ?

ben pek iyi değilim halsizlik bulantı idare ediyoruz

kısmetse 2 gün sonra gidicez 2. doktor kontrolümüze hayırlısıyla kalp atışlarınıda duyalım

tşk ederim cnm umarım Allahın yardımıyla bu sefer herşey yolunda gidicek
kuzum hamilelikte kanama bi çok sebepten olabilir yerleşme kanaması olabilir önemsemmiycek ara kanama olabilir çoğu hamilede olduğu gibi rahim içi kanama keseleri oluşur ve bunlar kese büyüdükçe kendiliğinden yok olur ama sen bi an önce dr. bilgi ver ve ahtta dr. kontrole git
cnm sen bi hamilelik diosun :)) doğuruncada bitmiyoki dertler neden ağlıyo nie uyumuyo neden yemiyo dişimi çıkıyo ne zaman yürüyecek ne zaman konuşacak derken yürüyo oturmuyo dioruz konuşuyo bi susmuyo dioruz okul başlıyo o apayrı bi dert yani Allah gecinden versin ölünceye kadar çocuklarımızın sorunlarıyla uğraşıyoruz ve dertler hiç bitmiyo :)

defnecim progesteronun artışın azsa dr. sana ilaç versin progestan fitil seni korkutmak istemem ama rahim kalınlaşmazsa bebeğin tutunması güçleşir dr.bilir gerçi bende 2010 senesindeki hamileliğimde bebeğim aşşağıdaydı yani eski sezeryan dikişimin üstündeydi çok riskli bi gebelik geçirdim daha sonra hematom oluştu ve bebeğin kalbi durdu bebekten 2 ay sonrada ameliyat olmak zorunda kalmıştım bebek rahim ağzına doğru büyümüş ve rahim şeklini bozmuş aynı zamandada 4 cm lik bi damarsallaşmış kitle oluşmuştu sakın yanlış anlama senin başınada böle bişey gelir demiyorum sadece buna benzer bi olayda yaşadığı anlatmak istedim umarım düzelir seninde

kızlar iyi akşamlar nasılsınız ?

ben pek iyi değilim halsizlik bulantı idare ediyoruz

kısmetse 2 gün sonra gidicez 2. doktor kontrolümüze hayırlısıyla kalp atışlarınıda duyalım

gözün aydın cnm hayırlı olsun bu yaşadıklaın şu an için biraz sıkıcı ama sevin bence bulantıların artması demek bi nevi bhcg kuvetli artıyo buda bebeğinin sıkı tutunduğu anlamına geliyo halsizlik çoğunda olur bol bol yat dinlen tadını çıkar :)

benim de kız o halde:)

merhaba canm..bende 5t6 günlük hamileyim..
akıntı bende de yok..
keseyi cmartesi gördüm ben..bebegi ne cabuk görmüşsn

bir de sana bişey soracaım..bebeginin agırlıgı ne kadar..
benmki 0.506cm

bebeğin ağırlığı ile ilgili bir şey söylemedi henüz dr um.bu cuma günü tekrar kontrolüm var.o zaman sorarım.

merhaba canm..bende 5t6 günlük hamileyim..
akıntı bende de yok..
keseyi cmartesi gördüm ben..bebegi ne cabuk görmüşsn

bir de sana bişey soracaım..bebeginin agırlıgı ne kadar..
benmki 0.506cm

bebeğin ağırlığı ile ilgili bir şey söylemedi henüz dr um.bu cuma günü tekrar kontrolüm var.o zaman sorarım.

günaydın cnm dr a gittin mi merak ettim benim daha perşembe ve bulantılarım çok garip korkuyorum sabaha kadar uyuyamadım acayip bir bulantı ilk gebeliğim olduğu için tam olarak anlamda veremiyorum ama sanki enfeksiyon kapmışım da o bulantı yapıyor gibi

iyide canım bu hesaba göre bir ciftin hep aynı cinsiyette cocugu olması gerekir aynı yıl içerisinde garip geldi bana biraz?

bu arada günaydınlar,
bugün bulantı falan yok iyiyim. dün canım sıkkındı hastalanıyorum ben üzülünce ondan arttı sanrıım. Harika bir gün :) herkes iyi günler geçirsin, iyi haberler alsın inş.

Canım ben ne zaman öle dedim ya :S kanama tabıı kı düşük nedenidir çoğu zaman

ama kanamasız da düşük olabilir veya cok kanamalı bi gebelıkte bebek düşmeyebılrı yanı keısn bişey söylenemez

yanı ben bunu hep derım litrelerce kanamayla gittim kan kaybettıgımden bayılıp düştüm ben ama bebegıme bişey olmadı kese

etrafındada kan vardı ustelık ama düşmedi aksıne cok sağlıklıydı yanı kesın net bısey denemez lütfen ben sana öle biş dip korkutur muyum senı....

he kanama ii bişey mıdır keısnlıkle olsun mudur ? hayır olmasın tabıı kı kımse tehdıtle yasamak ıstemez...zaten kese etrafındakı kan

çok şiddetli olsa doktorun o kadar rahat davranmaz sen herkesten önce doktoruna güven....

kızlar merhaba.ben de 6+1 günlük hamileyim.neredeyse hiç akıntım yok.keseyi ve bebeği gördük çok şükür.akıntı olmaması tuhaf geliyor bana.

canım akıntı artan östrojen hromonuna bağlı olrk olsuuyormus daha gecen gun dr kağan kocatepğenın sitesınde okudum

çok çok fazla akıntınzı olursa bacaklarınıza kdr dr a dansıın dıyodu ama akıntı olmaması ile ilgili bişi göremedım bilmıyorum valla

canım ne güzel darısı basımıza sağlıkla kucaklamakta nasb olur ınsallahh :)

canım gebelık boyu hareketlere dikkat etceksın o kadar :) bu durumda olup doğum yapan cok ınsan var sağlıklı

kalbi atıyor ee daha ne hayırlı olsun güzel güzel uslu uslu büyür ınsallah :)

bnm fistiklarim hepsi buradaaaa arada kontrole geliyom hee sizi yanliz birakmiyorum sizde beni birakmayin guzelllerrrr

hoşgeldın canımmm suay dan haberın var mı yaa nere gitti ki bu kızz :26:

4 hafta ve 2 günlük hamılesın canım 27 ocak beklenen doğum tarıhı olrk cıktı hesaplayıcı da

Gebelik (hamilelik) haftas ve muhtemel doum tarihi hesaplayc - gebelik.org - Jinekolog Operatr Dr. Kaan Kocatepe

hayırlı olsun Allah ım tekrar yasatmasınnn

günaydın canım :)

benım de bulantım bugün daha az dün çok şiddetlıydı neysekı gectı bu arada

farkettım ki en çok acıkınca bulanıyo zorla bişey yersem anında kesılıyo bulantı hee bi de dün topiğin birinde

cinsiyet hesaplaması yapiyoo kadın doktor :) orda benım erkek cıktı 2012 kasım annelerının coğunu bildi

http://www.kadinlarkulubu.com/hamil...k-cinsiyeti-ogrenmek-ultrasondan-once-80.html

Son düzenleme:

tamam canım mesaj alındı gayet sakinim ve pozitif düşünüyorum zaten doktor da iyi dedi kötü düşünmek yok inşallah o da geçer en kısa zamanda herşey iyi gelişir...
saat 10 da kurum doktoruna gideceğim bakalım o ne diyecek sonuçlardan haberdar ederim sizi

hadi gözün aydın canım.darısı başımıza bende yarın gidicem doktora.sen izmittesin değilmi.bende karamürselliyim ama elazığda oturuyorum.hemşeriyiz yani.
eee ne avr ne yok bende beklemedeyim kizlar hadi bakalim bir mujdede bende gelir ins bu ayyy cnlarim dua edin bana

bekliyoruz canım.yetiş bize.ne zaman belli olur durumun.

bende merak ettim sordum bakalım bana ne diyecek.tabii bakarsa topiğe.

4 hafta ve 2 günlük hamılesın canım 27 ocak beklenen doğum tarıhı olrk cıktı hesaplayıcı da

Gebelik (hamilelik) haftas ve muhtemel doum tarihi hesaplayc - gebelik.org - Jinekolog Operatr Dr. Kaan Kocatepe

hayırlı olsun Allah ım tekrar yasatmasınnn[/QUOTE]

çok tşk ederim ay_she cim desenize bende ocak annesi oluyorum inşallah :)
istanbulda yaşıyorum ailem yanımda değil kendimi sizin şefkatli kollarınıza bırakıyorum
tecrübelerinizden yararlanmak güzel olucak
bu arada bulantılar ne zaman başlıyor ilk düşügümde bulantım yoktu ve dr birazcok olsa iyi olur demişti

bakalım ne diiceeekk :) senın canım mevcut bebısleırnın cinsiyetlerı nedır :)

2 kızım 1 oğlum var.bakalım dengeler bozulacakmı eşitlenecekmi.kızlarım kız olsun istiyorlar ama ben ve babası oğlumuzada arkadaş olsun istiyoz tabii.herşeyin hayırlısı tabii sağlıklı olsunlarda gerçektende cinsiyetin hiç önemi yok.ama insan merak etmiyoda değil.senin 1 kızınmı vardı.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…