2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
ne güzel walla midesi bulanmayanlara çok özeniorum... normalde de midem hassastı kokuya karşı falan, sinirlenince ya da üzülünce hemen mideme vurur öğürmeye başlardım.. hamile kalınca hep beter oldum.. hala sabahları aç karnına buz dolabını açamıorum kokuyo bana öğürmekten ölüorum.. sen zaten zayıfmışsın iyiki bulantın kusman olmamış canım inan çok zor, bi de yemek yiyemediğim için bebek beslenmio die ağlama krizlerine giriodum... zaten yengeç burcuyum aşırı duygusalım bi de hamilelik duygusallığı eklendi.. diorum eşime bayağı sabırlıymışsın maşallah.. bayağı zor geçirdim ama minik prensesim uğruna değer napalım :) ilk zamanlar diodum ki bi gelsin yaramaz vura vura kızartcam poposunu bana neler çektirdin sen die.. ama iki hafta geçti zor dönemin üstünden şimdiden unuttum :)

Neyse ki atlatmışsın baya. :KK34:

ben 3 kg almışım ?peki ya sizler :)

Ben 2 kilo aldım. Az aldım sanıyordum ama burada ki çoğu kişinin hiç almadığını ya da verdiğini okuyunca acaba ben mi çok aldım dedim şimdi.:KK9:

kızlar 5 gün giremedim topige oooo 115 sayfa ilerlemiş maşallah hızınıza yetişmek ne mümkün :KK1: hepsini okuyamadım tabi şöyle bir göz attım
hepinize desteğinden ötürü teşekkür ederim :KK16:

eşim eve döndü beni yalnız bırakmamak için ama aramızda hala kırgınlık var daha tam anlamıyla düzelemedik
ben bu arada psikoloğa gitmeye başladım 1 saatte kendimi bir yabancıya anlatmak Allah ım resmen hayatımı gözlerimle görme fırsatım oldu her şeyle yüzleştim...
meğer ne zor bir hayatım varmış dr "sen çok yorulmuşsun" dedi ama evliliğimizde çift olarak değil de bireysel sorunlarımız varmış yani ikili görüşmeye ihtiyaç duymadı önce benim üzerimden sorunları çözmeye çalışacağız sonra eşini de tek alırım dedi, inatlaşmışsınız ama yaşadıklarınız gayet normal dedi.
benim zor bir çocukluğum oldu esas sorun da orada imiş bakalım inşallah işe yarar...
kızlar bir de dr dedi ki
hayatımızı ilk 0-5 yaş şekillendirirmiş o ara her şeyi öğrendiğimiz dönemmiş sonraki zamanlarda sadece fotokopi çekeriz 0-5 yaş arası öğrendiklerimizi dedi
bu senin çocuğunu yetiştirirken de önünü açacak dedi
kızlar bebeklerimize çok önem vermeliyiz çocuk deyip geçmemek lazım her şeyin temeli ufaklıkta başlıyor, ben belki de kötü bir çocukluk geçirdiğim sorunlu bir ailede büyüdüğüm için şimdi evliliğimde sorun yaşıyorum küçükken babamdan görmediğim ilgiyi şimdi eşimden bekliyorum...
işin özü çocuk yetiştirmek kolay değil...

ben raporluyum evdeyim biliyorsunuz eşim ve anneme yemek yapıyorum onlar rahat ediyorlar sadece sahura kalkamıyorum
aşırı sıcak hava burda vantilatör ile yatıyorduk üşüttüm yel girdi belime iki akşamdır ağrıdan uyuyamıyorum ama ilaç almıyorum korkudan annelik işte

11 inde kontrolümüz var o zmana kadar isim bakmayacağım alış veriş de yapmıyorum kesinleşsin cinsiyet diye bekliyorum onun dışında 2. trimestr hakikaten daha rahat neredeyse hamile olduğumu bile anlamıyorum hiç bir belirti kalmadı.. :KK1:

ohhh dört teyze süper walla :KK70: ohh ne güzel annenler gelip gidio bafra güzeldir bazı hafta sonları sırf baraja balık yemeye gidioruz sonra da ballı babadan dondurma :) samsun güzel ya gezilcek çok güzel yerler var :) bi daha geldiğinde haber verirsen gezdiririm ben seni misafir etmek de isterim :KK70:

martha steaward ın bazı süslemeleri var bebek odası için bende onlara bakıorum bu aralar başlicam bişelere, iğne ile tablo işlemek çok uzun gelebilir sıkılabilirim belki :KK70: ama yaptıklarını paylaş bakarsın dayanamam yaparım bende :)

bende alışveriş yaparken çok hızlı büyüyolar die herşeyden alıorum dokuz aylık giyebilceği elbiseler bile aldım eşim delirdi onları görünce kıyafetleri nasıl sevio görsen.. biz tam iki alışveriş delisi bulduk birbirimizi herhalde çoğunu giydiremeden büyür bizim minik prenses :) sağlıkla bi gelsin de inşallah..

aaaa çok güzelmiş resmi hemen kaydettim bende bunu simleyip duvar sticker ı olarak kullanırım.. modellere bakıom nette pek hoşuma giden bişe çıkmadı... bi de parlayan stickerlar çok yok.. eşime diom ben yapcam stickerlarını gece lambası yanınca pırıl pırıl parlasın dikkkatini çeker güzel olur :) martha hakikaten usta kadının hayranıyım bi insanın eli herşeye yakışır mı.. kadın herşeyi becerio...

aaa bafralısın ve baraja gidip alabalık yemedin çok ayıp :p ciddiyim gelirsen haberim olsun :) bize yeter ki gezme de hemen canlanırım bende hiç hayır demem :KK70: bizimki gezme delisi hafta sonları günü birlik bile olsa atlar arabamıza çevre illere gidip nerde ne meşhur yer, gezer geliriz

sorma ya minnacık yenidoğan kıyafetleri bizim ki de sevio onları dio ki minicik bunlar, eee bunun suratı da kaşık kadar olur :) benimki 1,86 boyunda artık ben kucağında bebişi görmek için sabırsızlanıorum... diorum ilk zaman maymun gibi minicik kalır kollarında :KK70:

ben krem almayı düşünmüyorum
içerisindeki maddeleri tam olarak bilmiyoruz
ama bunda hepsi yazıyor hiç kimyasal yok yağların karışımı sadece
o yüzden benim hoşuma gitti
yağları tek tek karıştırmaktansa karışmış halini almak istedim
fiyatı da 30 tl
netten de satışı var ekoderm çatlak kremi diye ararsanız çıkar karşınıza

canım bende aynı şekilde aktardan yağ karışımı aldım.sonuçta kimyasal değil ve çatlamaya müsaiitsek ne olursa olsun çatlıoyırz.mis gibide kokuo bu yağ ve kolay emilioyr öyle vıcık vıcık kalmıo

Kızlar dr.um izindeydi bugün bende büyük doğuma gittim.Çok şükür kanama odaklarım kapnmış ,Fakat bu kezde oğluşumun beyninde kistler gördüler zamanla geçebiliyormuş ama yinede amniyosentez yaptırmamı söyledi zaten ikilim bozuktu..Amniyo önerilmişti şimdi hiç kaçış yok.Kistler hakkında bilgisi olan vasa lütfen beni aydınlatsın arkadaşlar.Her hastaneye gittiğimde olumsuz bişey duymak beni çok yoruyor umarım kimsenin başına gelmez benimkide bir an önce geçer
canım böyle seyler olurmuş ya.hatta doğduktan sonra bile oluyor.tabiki takibini yap ama panik yapma allah yardımcımız olsun
benim soruma kımse cevap vermedi:KK43:
canıımm mecbur alştıracaksın bebişini onu sarımsak gibi harika birseyden mahrum etme :)
Annemlere geldim onun zoruyla yedim biraz dediğin gibi carpintimda var bazen gözlerim kararip yere yigiliveriyorum.off ya Allah beterinden saklasın ama çok zor bide 3.5yasinda kızım var onunlada ilgilenemiyorum zayıfladı yavrucum.
geçmiş olsun canım allah kolaylık versin kızın toparlar onlar çok güçlüler
asprin içebilirmiyim diye doktora soracaktım ama vazgeçtim,zararları varmış maalesf..
aspirin kan sulanrırı diye biliyorum ama minosetnde hakikaten kendine hayrı yok bendede migren var ölüyorum resmen
2 gündür sağ bacağım ağrıyor genelde yağmur yağacağı zamanda böyle olur nadiren ve nadir zaman gebelik dönemime geldi çattı :KK43:
maalesef minoset geçirmedi :KK43: tek asprin geçiriyordu biliyorum öncesinden...
kaç gün daha çekeceğim acaba :KK43: bacağım resmen çekiliyor :KK43:

merhaba kızlar nasılsınıız. bayram proğramları yapmaya başladınızmı.

mümkünse bayramdan sonra evime gitmek istiyorum

günaydın annişler ve kuzuları herkese güzel bir gün diliyorum bugün saat 10.00da dr kontrolüm var özeldeki drmu değiştirmeye karar verdim bugün ilk defa gideceğim inş iyi bir dra denk gelirim inş bir sorunumuz yoktur görüşürüz....:emir_bebek:

günaydın annişler ve kuzuları herkese güzel bir gün diliyorum bugün saat 10.00da dr kontrolüm var özeldeki drmu değiştirmeye karar verdim bugün ilk defa gideceğim inş iyi bir dra denk gelirim inş bir sorunumuz yoktur görüşürüz....:emir_bebek:

günaydın canım.güzel haberlerini bekliyoruz.bebeğine aldığın bjklı tulum geldimi.bende istemiştim henüz ulaşmadıda?

ben de iştahsızım, mide bulantılarım yeni yeni hafiflemeye başladı, kusmalarım da azaldı
ama iştahım normale dönmedi malesef
halsizliin bundan kaynaklanıyor olabilri ama tiroid de çok etkili. Bende de hipertiroid var, gebeliğimin başından beri levotiron kullanıyorum
ilaçlar kullanılmazsa çok tehlikeli bence önlemini al

ben de bu hafta yeni doktora takip edilmeye başladım canım
ne sakıncası olacak ki tabi belli bir problem ya da risk varsa doktorun tanıması gerekir gebeyi

29 mayıs hastahanesinde lebriz hale hanıma gidiyordum şimdiye kadar
hale hanım iyi bir doktor ama çok açıklayıcı değil. Profosyenel ve işini iyi biliyor gerçekten ama dedğim gibi pek açıklama yapmaktan hoşlanmıyor ben bu sebeple bıraktım
mide hanımdan genelde hastaları memnundu
bırakmamın ikinci sebebi de çok çok pahalı bir hastahane
mide bulantılarımdan dolayı 1 hafta o hastahanede tedavi oldum, 3000 lira verip çıktık hem de ssk lı olmama ragmen:KK37:
ayrıca pahalı olmasına ragmen donanım, temizlik ve hizmet yönünden malesef yeterli değildi

ahh canım o bulantılar yok mu
benim hala geçmedi, sen şanslısın neyse ki geçmiş
ben hala kusuyorum ama çok azaldı tabi

cevap için teşekkürler canım. bende lebriz hale aktün e gidiyordum önce ama hastaneden ayrılmış artık. o yüzden mine hanıma devam etmeyi planlıyorum.o nedenle sormuştum nasıldır diye. bulantılardan dolayı ne zaman gittin bilmiyorumda benim eşim 29 mayıs da ameliyat olmuştu mayıs ayında o dönemde temizlik ve hijyen açısından çok beğenmiştim hastaneyi ben

bu zikzaklar nasıl örülüyor..bebk battanıyesındede aynı model var ama bılemedim
bende çok beğendim modeli
alt kısmınada aynı renkte polar dikeriz sıcacık tutar bebişleri
nette açıklamalı örgü videoları vardır araştırmak lazım
canım değerlerin bana da yüksek gelmedi doktoruna güvenio musun? günahını almak istemem senin doktorunun, ama bazı doktorlar bu testlerin maddi getirisi yüzünden yapılması lazım falan dio.. inşallah 3lünün sonucu güzel gelir de amniyoya gerek kalmaz.. stres yapmamaya çalış canım bebişin de üzülmesin içerde.. duaların seninle inşallah 3lünün sonucu iyi gelir..

ya ben çok kızıyorum bu moral bozan dış seslere:KK47:.. hamile bir kadını ağlayarak aramak ne demek... konuşma telde canım, sen açma telefonları eşin açsın müsait deil uyuyo falan desin..
canım dr.um zaten hastanenin ortaklarından niyetini hiç bilmiyorum:KK43:(
oğluma hamileyken o hastaneye yeni gelmişti ve okadar ilgili bir dr.du kii
hatta daha sonrada hep ona gittim ama bu hamileliğimde pek memnun kalmadım
adam açıklama yapmıyor bintane soruyla aklım karışık eve geliyorum

dış sesler malesef hayatımızın taaa içinde:KK43:
bu kişide eşimin annesi malesef

hep derim allahım evlatlarımızla sınamasın bizi
cnm bence senin doktorun boşuna seni telaşlandırmış inan hiç riskli degil sonucun.
mesela benim hcg degerimde abartı yüksek.seninki kaç?
düşünsene milletinki 20 lerde 50 lerde cıkıyor benimki 195636 cıkmış.
down riskin desen 250 nin cok üstünde senin.boştan yere ne kendini üz nede bebegini strese sok
bak ben o kadar rahatımki inan.dün eşim baya telaş yapmış ben onu sakinleştirdim.gayet sogukkanlıyım yani:)
benim degerim 1/10000 de cıksa 1/10 de cıksa sonucta allah nasip ettiyse o 1 kişi ben olabilirim dimi.
sonucu cok iyi cıkıp o 1 kişinin kendisinin olmıyacagı kesinmidir sence???

eger sen gercekten cok takılıyorsan bu sonuclara ozaman ne 3 lü nede 4 lü test yaptırma
direkt amniyosentez yaptır.ozaman için rahatlar
şimdi sen 3 lü yaptırsan orda yine bişi riskli cıksa bukez iki kat daha telaş yapcan.
3 lü test iyi cıksa 2 li testte aklın kalcak.sonucta ikili testin gecerliligi daha fazladır.

bu arada ben 4 lü testi yaptırmaktanda vazgectim.direkt detaylı usg ye gircem.
birde şöle düşün.cogul gebelikleri olanlara tarama testi yapılmıyor biliyorsun.onlar için ayrıntılı usg önemli
demekki bu tarama testlerinin cokta önemi yok.yani böle düşünmek lazım
cok önemli olsa herkese şart koşulurdu ,istege bırakılmazdı.

bu arada çevrenin sözlerine cok takılma.agzı olan konuşur.
benim hamile oldugumu eşim ve benden başka bilen yok mesela.
o kadar rahatımki inan.milletin saçma sapan yorumlarını duymuyorum.bu ikili test sonucumu bilseler eminim ne hikayeler yazıcaklar
cinsiyet belli olsun ,şu riskli dönemide atlatırsam ozaman direkt sölicem kızım yada oglum oluyor ,herşey yolunda diye
özellikle senin kesin kızın olcak yada erkek olcak gibi muhabbetler benim hiç hoşuma gitmiyor..
canım bende ilk 3 ay herkesin haberi olmasın istedim hamileliğimden
sadece ailelere söyledik ama eşimin ailesine düğün için gittiğimizde bir baktım ki mahalle duymuş

canım benim bu kadar panik olmamın nedeni dr.umun beni korkutarak ve açıklamalı konuşmayarak eve yollaması
ben bu kağıtta yazan hiç birşeyden haberdar değilim
nette araştırma yaparak ne olduğunu anlamaya çalışıyorum
ve başkalarının değerlerine bakınca 5.000-10.000 lerin yanında benim değerim moralimi bozuyor
ama yazdığın gibi düşük değerleri görüncede hele sağlıklı doğan bebekleri diyorum Allahım alnımıza ne yazmışsa onu yaşıcaz

ben hep derim ALLAHIM EVLATLARIMIZLA SINAMASIN HİÇBİRİMİZİ
ben sakin bir yapıyada sahip değilim:KK43:(
oğlum cipslerden tıkanmıştı geçen sene nefes alamadı evde yanlızım ve o panik haliyle yapmamam gereken herşeyi denedim
allahım yardımcım oldu şükürki kötü sonuçlanmadı
şimdi cips yese gözüm ara ara hep oğlumda olur:)
Merhaba herkese. çok sinirliyim hiçbi şey okuyamadım şimdi çocuğun muhtemel burcunu okurken eşim "hah şurda anlaşamazsınız hah burda bana çekmiş hah şu konuda kesin çocukla kavga edersiniz,....." diyerek yine bir hayal kırıklığıyla daha başbaşa bıraktı beni. ben ona ben senin iyi bir baba olacağını düşünüyorum deyince "demek ki beni iyi tanıyosun" diyen adam, benim anneliğimle ilgili olarak "merak ediyorum nasıl bir anne olucaksın--ne var ya merak etmek kötü bir şey mi" diyor. bu kadar kısa sürede bu kadar mı eskidik! eskidik diyorum çünkü buna benzer cümleleri çok sık söylüyor ve benim psikolojim zaten alt üst iken iyice hayattan ve kendinden soğutuyor. en çok da ona üzülüyorum; ondan soğumaya kendimi alıştırmama.

canım kendini hiç üzme bebeğe annesinden daha güzel bakacak kimse yoktur bence
tecrübesiz olsan dahi annelik içgüdüsü denen birşey var
herşeyini bebeğe adıyorsun daha ne yapabilirsin kii

amaa bebek doğduktan sonrada babaların ne kadar ilgili olup olmadıkları ortaya çıkacak
sabırla bekle:KK70:D

şuan hormonlarımızın sayesinde alınmaya çok müsaitiz
bunlar için üzme kendini herşeyi zamana bırak

burda site adı vermek yasak mı bilemiyorum ama bebeklere hangi sitelerden alışveriş yapıyorsunuz?
birde bebek odaları için nerelere bakıyorsunuz?
eğer 2.de erkek olursa oğlumun odasına ortak çıkacak yatağı ikiz yatak
ama kız olursa ben çi-ekten beğendim biri bebek odası ,diğeri genç odası
büyüyen beşik kullanıp memnun olan var mı?

ayşe nette ve çevremdeki arkadaşların sonuçlarına baktığımda değerlerim çok düşük:KK43:((
dr.umda sadece ''1000 altındasın 3lüyü gerek görüyorum'' diyip sepetleyince
ne düşünmem gerektiğini bilmiyorum
1 hafta sonra gidip detaylı konuşucaz
eğer 3lü testimin sonucu kötü çıkarsa dr.un önerdiği yoldan gidicem bu amniyoda dahil
ben oğlumda yaşamadım bu durumu hatta bana dr.3lüye gerek yok dedi ama yinede yaptırmıştım
şimdi gerekli diyince korktum
inş.boşuna üzülüyorumdur

sadece kendi ve eşimin ailesine söyledim bu durumu
bunu bana söyleyen kişi eşimin ailesinden çok yakınımız
tel.açtığında bile ağlayıp duruyor içim bunaldı artık
eşime o kişiyi uyarması için ikaz etsemde birşey diyemiyor
bu durumdan çıkarttığım hiçbirşey sonuçlanmadan kimseye duyurmamakmış

bence boşuan telaş yapıyorsun eğer bu konu için kendını üzüyosan sakın ha üzme o testlerde çıkan sadece bir
tahmin ve kesınlıgı yok o zaman üçlüyü yaptırmayıp direk amnıyo yaptır hem zamanıda gecmesın
daha fazla ama amnıyoda da kaybetme rıskı var bılıyosun ıkı rıskten bırını seçmen lazım belkı de
sapasağlam bebegını kaybedıcksın bu yuzden...bir doğum yapmışsın bebegın sağlıklı ve bu seferkınde de
bişey olacagını sanmıyorum canım ınan ben çok olumlu elektırık alıyorum bu meseleden
bişey olmadıgına o kadar emınım kı....ınsallah bu kanıtlanır....eğer bi kromozom bozuklugu varsa
veya trizomi 18 veya 21 varsa buna ek bulgualrında olması lazım obsesterik renkli doppler
tarasmasıan girersen ek bulgu var mı yok mu bakılır eger varsa o zaman amnıyo ya karar verılır
bu sebeple üçlüy boş yere yaptırma ve bi an önce bişey yap cunku zaman gecıyo bebek buyudukçe
amnıyo daha rısklı hale gelıyo eğer istanbuldaysan doktorumu tavsıye edebılırım canım...
ayrıntılı usg sonucu dahada rahatlayacagına emınım....evet keısnlıkle bu tip şeyleri
herkese anlatmak doğru değil anlayan var anlamayan var...sakın kendını uzme :)

ohhh iyisin walla :) [diyenin de yemek yapa yapa başı gözü yarıldı :KK9: ] hadi sana da hayırlı akşamlar hemşo :) kendine de bebişe de dikkat et :KK3: :KK3: :nazar:

valla iyiydim ya guzel oldu esımın ıs arkadaslarının eslerıyle tanıstım bırısı de hamıleyms 3. çocuguna
öbürunun 2 yasında oğlu vardı sohbet muhabbet saat 12 di eve döndüğümüzde güzeldi... :)

kimdi dr.un serdar bey mi
arada bir gidersen randevu al tabi ayda bir falan sıkıntı olmaz sanırım bugün gördüm özel refakatli doğum odaları varmış eşin falan girebiliyomuş doğuma ben inşallah o günleri görebilirsem öyle yapmayı düşünüyorum hayırlısı bakalım
ayşeee sana nasıl teşekkür etsem azdır sağol canım benim için uğraşmış araştırmışsın içim rahatladı biraz
kızlar hepinize teşekkür ederim resmen aile gibi olduk burda umarım hayırlısıyla alırız yaramazları kucağımıza

rica ederım canım ınsallah sağlıkla alırız yavrualrımızı kucagımzıa amiinn :)

Annemlere geldim onun zoruyla yedim biraz dediğin gibi carpintimda var bazen gözlerim kararip yere yigiliveriyorum.off ya Allah beterinden saklasın ama çok zor bide 3.5yasinda kızım var onunlada ilgilenemiyorum zayıfladı yavrucum.

canım troid bozuklugu carpınıtı da yapar troiddendir bi doktoruan gozukde ınsallah ilacına basla doz
ayalramn yapılsın rahatalrsın ınsallahh

asprin içebilirmiyim diye doktora soracaktım ama vazgeçtim,zararları varmış maalesf..
2 gündür sağ bacağım ağrıyor genelde yağmur yağacağı zamanda böyle olur nadiren ve nadir zaman gebelik dönemime geldi çattı :KK43:
maalesef minoset geçirmedi :KK43: tek asprin geçiriyordu biliyorum öncesinden...
kaç gün daha çekeceğim acaba :KK43: bacağım resmen çekiliyor :KK43:

canım ben gebelıgın basından berı aspirin kullanıyorum bebege bi zararı yok ama sne büyük aspirinden mı
bahsedıyrsun ben bebe aspirini kullanıyorum....gebelıkte sadece minoset ve parole izin verılıo die
biliorm gene de bi orsaydın keşke doktoruna zararlı olsa zaten kullan demek....bebe aspirşibni ve coraspin
içinde kalpte delik oluyo fln dıoalr amöa olmayan da var yanı direk aspirine baglanan komplikasyonalr henuz
kesınleştirilmiş değil..

günaydın herkese
ben oda yapmayacağım inş.
odayı ben akılları erdiğinde 3-4 yaşında yapmayı düşünüyorum inş.
ben şu tip park yataklardan almayı düşünüyorum inş.
toplanıp çantasına koyulduğunda çok pratik oluyor istediğin yere tak götür çok ideal ve kullanışlı
oda yapınca istediğin yere götüremezsin
Eki Görüntüle 477845 Eki Görüntüle 477844
bir de ben şu beşikleri gördüm
uzaktan kumandalı 5-6 melodi çalıyor otomatik sallanan beşik
ayrıca mama sandalyesi olarak da kullanılıyor ileriki dönmde
çok amaçlı ve kullanışlı
doğumdan hemen sonra bunda yatıran ve alıştıranlar çok rahat ediyorlarmış
bebiş kendi kendine sallanarak uyuyormuş

Eki Görüntüle 477830

ahh canım o bulantılar yok mu
benim hala geçmedi, sen şanslısın neyse ki geçmiş
ben hala kusuyorum ama çok azaldı tabi

canım benim bende hala kusuyorum her sabah, bazen de akşamları kusuyorum.. günde beş altı kez kusunca bir ikiye düştü diye geçti sayıyorum yani :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: 17. haftam bitti hala çıkarıyorum yani.. ama bu hafta umutluyum 18. hafta bitince kesilcek inşallah :)

ta kendisi :KK1: kizimda kendisi hastanede oldugu icin dogumum rahatti. yani hocalari hastanede calistigindan herkes iyi davranmisti..simdi dogum yapsam doktorum da hastanede olmadigindan tavirlar nasil olur acaba? kafam cok karisik

Bu hepimizin korkulu rüyası benim kızımda gittiğim doktorumda ordaydı gerçi kadıncağız rahmetli oldu zaten tekrar ona gidemezdim serdar bey beğeni alan bir dr herşeyin hayırlısı ben o zamanlara bir gelsem ablam ebe ama amasyada doğuma oraya bile gitmeyi düşünüyorum :)şaşırdığımdan birde her hastaneye gittiğimde dünya başıma yıkılıyor 1 ay falan oldu bir gitmiştim kalp atışını alamamışlardı e dün gittim kistlerden bahsettiler korkar oldum vallahi hakkımızda hayırlısı senle günlerimiz aynı belki karşılaşırız:)

ta kendisi :KK1: kizimda kendisi hastanede oldugu icin dogumum rahatti. yani hocalari hastanede calistigindan herkes iyi davranmisti..simdi dogum yapsam doktorum da hastanede olmadigindan tavirlar nasil olur acaba? kafam cok karisik

Bu hepimizin korkulu rüyası benim kızımda gittiğim doktorumda ordaydı gerçi kadıncağız rahmetli oldu zaten tekrar ona gidemezdim serdar bey beğeni alan bir dr herşeyin hayırlısı ben o zamanlara bir gelsem ablam ebe ama amasyada doğuma oraya bile gitmeyi düşünüyorum :)şaşırdığımdan birde her hastaneye gittiğimde dünya başıma yıkılıyor 1 ay falan oldu bir gitmiştim kalp atışını alamamışlardı e dün gittim kistlerden bahsettiler korkar oldum vallahi hakkımızda hayırlısı senle günlerimiz aynı belki karşılaşırız:)

X