2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

Ben bu insanlara anlam veremiyorum moral vereceklerine saçma sapan konuşuyorlar.okadar fesat kötü insanlar varki şu dünyada kafanıza takmayın kızlar hiçbişeyi bebişlerinize odaklanın üzmeyin onlarıda

canım ınanır mısın o lafa ben de cok gıcık oluyorum dediğin gibi ne farkeder o lutfa erişmişim ya
sanki çok dert mıllete benım yanıdma sölüoalr bazen arkadaslara ben sıkılıyorum sınır oluyorum
hıc gururlanacak bısey değil Allah verecek tedaviyled eosla normalde osla Allah ıstemezse olmaz..
cevabını verdım zaten özür dileri ama neye yarar....

düşünemedı demekkı veya hakkımda böle düşünüokı hop ağzından cıktı demekkı dıyorum neyse aman

ben işime bakarım kendı dusunsun :) aldı cevabını zaten

ben de sizi öpüyorum canım :)

herkese merhabalar sayfalar öle hızlı ilerliyoki.geçmişi okuyamadım.
dr.dan geldim 4lü test için kan verdim inşallah iyi sonuçlar alırım.
benim bu midem beni öldürüyo ne ysesem gaz .hiç bişi yiyemiyorum.
akşam çok fena oldum nabzımda 115e fırlayınca telaşlandım.dedim eşime bi hastaneye gidelim tansiyonuma nabzıma bi baksınlar.
gittim hemen doğumhaneye aldılar.yeni bi bebiş olmuş yarabbim nası ağlıyo nası tatlı bi ses.çok duygulandım.
hastanede tensiyon takibi nabız takibi yaptılar norml çıktı.serum taktılar bide öle eve geldik.bizden haberler bunlar bir hafta sonra sonucu alıcam.bu arada test fiyatları konuşulıuyodu ben hastaneye hiç sormamıştım.kaç paraysa vercektim bugün mecbur.26lira dediler şok oldum.daha fazla veresim geldi kendimi 100 ekadar alıştırmıştım:)

canim cok sevindim ya kizina cok güzel bir duygudur bende cok istiyorum. saglikla sihatle alirsin insallah kizini kucagina ne güzel ya bicir bicir...canim ya benim belli degil daha cinsiyeti cok ama cok merak ediyorum gercekten nelere aserdin karnin nasil cirkinlestinmi yada güzellestinmi hani derlerya söyle olursa kiz sen acaba tasidinmi bu özelliklerden cok merak ediyor insan bir sorayim dedim birde rüyanda hic kiza isaret edn birsey gördünmü..simdiden cok tesekkür edrim kizin hayirli olsun canim...

Kızlar moral olarak çökmüş durumdayım
Belki animsayan vardır esim yurtdışında çalışıyor
Ve bende bugün esimin yanına geldim
2,5 aydır turkiyedeydim
Neyse uzun bir yolculuktan sonra evimize geldik
Bizi hava alanından aldı
Eve geldikten sonra Birşeyler yedik kızımda uyumuştu zaten çok yoruldu
Eşimde ben arkadaslarıma uğrayayım diye evden çıktı yuh yani
Ben mı abartıyorum diye düşünüyorum ama sanmiyorumda
Bu adam beni hiç özlememiş
Acaba ben burda yokken birini mı buldu
Burda saat gece 11:27 beni yalnız bıraktı gitti ya
Böyle birsey var mı aldatılıyorum galiba keske hiç gelmeseydim

Selaammm kk'nın güzel annişlerii bulantılarım bayağı azaldı iştahım da açıldı zuzumla birlikte paso yiyiyoruz karnımız hep aç bu arada facedeki grubun adı ne ben bilmiyorum orayı :26:

açık açık konuşmayı denesen canım.şüphe insanı yer bitirir çünkü.

slm canim. yok canim ya sakin öyle seyler düsünme aklina getirme üzme kendini böyle seyler düsünüpte belki öyle gerekmistir sen yinede hemen kötü düsünme dur bekle bakalim hal ve hareketlerine ondan sonra kötü seyler düsünursün.bir kere böyle yapti diye hemen kötü düsünme üzme sen kendini...öpt seni

üzme sen kendini böyle seylerle dünyada kendini bilmez lafini bilmez insan cok cekemeyen cok yüzüne gülüp arkandan konusan öyle insanlar icin tatli canini üzmeye degmez canim benim sen hamilesin üzme kendini ....öpt seni

Selaammm kk'nın güzel annişlerii bulantılarım bayağı azaldı iştahım da açıldı zuzumla birlikte paso yiyiyoruz karnımız hep aç bu arada facedeki grubun adı ne ben bilmiyorum orayı :26:

heee söyleyelimde kazen bamlasın hemen dimi yakaladğına acımıyor valla basıyor cezayı...ama burdakıyle aynı onu diyim bari aman napim yaa...

ahh canım benim gebelik psikolojisi bu canım benim ondan bu kadar hassassın...yoktur öyle birşey aklına takacağına konuş yani direk beni aldatıyormusun deme tabi, daha yeni geldim hemen beni bırakıp gittin felan diye cilveli cilveli sitemler et....üzme kendini hassas annem...

selam arkadaşlar
ikili test sonucumu aldım ama maalesef yüksek risk cıktı
1:162 cıktı down sendrom riski
amniosentez önerdi doktor ama ben yaptırmayı düşünmüyorum.4 lü yaptırıp ayrıntılı usgye gireyim diyorum.

Son düzenleme:
Slm kızlar...
Oğlumla ilgilendiğim için sık giremiyorum
Umarım herşey yolundadır
cinsiyetleri öğrenenleri tebrik ediyorum darısı daha öğrenemeyenlerin başına
ben bu aralar cinsiyetten çok 3lü testimin güzel çıkmasını ümit ediyorum
yemek düzeni bende hala yok süt,yumurta,et,baharat görmek dahi istemiyorum

bende seninle aynı durumdayım pembetoka hala yumurta süt tüketemiyorum ne olcak böyle bilmiyorum yani...bu arada inşallah 3 lü test sonucun güzel çıkar da hamileliğinin tadını güzel güzel huzurlu bir şekilde yaşarsın...

canım aynı durumu yaşadığım için seni çok iyi anlıyorum
aklında bin türlü düşünce var eminim
inş.bu üzüntülerimiz boşunadır ve sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alırız
senin tercihin önemli olan tabiki ama dr.una güveniyorsan onun gösterdiği yoldanda gidebilirsin
bende 3lü testimi bekliyorum ama yine riskli çıkarsa amniyosentez düşünüyorum
eşimle böyle uygun gördük

peki canım 4lü ve ayrıntılı usg yaptırırsan genel olarak bir risk olup olmadığını öğrenebiliyormusun?

sağol iyi dileklerin için ecrnnaz
bu arada facede anlaşamadık ama kk da anlaşıyoruz

Kizlar nasilsiniz kocise sordum iftarda ne istesin yapiim diye yag mantisi istedi benden cok sicak sonra yapiim dedim ama kiyamadim kalktim hamur yogurdum hazirlamak degilde onu kizartmasi zor nese kocis icin yapcaz artik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…