2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

aa hurma yüzündenmi sancın oluyoki bende yiyorum arada hurma sakıncalımı ya

aynı durumu bende yaşıyorum tatlım,nekadar yan yatsamda normalde yüzüstü yatmaya alışkın olduğum için sabah uyandığımda otomatikmen yüzüstü uyanıyorum.bende senin gibi korkuyordum ama burda başka bir açılan konuda aynı dertten muzdarip insanların yazılarını okuyunca içim rahatladı..şuan bebişlerimiz çatının içindeymiş birine doktoru öle demiş,birbaşkasıda zaten bebeğin tekmelerini hissetmeye başlayınca yani 4.aydan sonra bebeğin tekmeleriyle öle bi durumda uyanıyor insan yazmış..zaten çok şişince yatamayız sanırım öyle iyi düşünelim iyi olsun cnm

meryem suresindede geçer cebrail daha rahat doğum yapabilsin diye meryemin yanına gelir ve ona su kenarına gitmesini ve orada hırma ağacından hurma yemesini söyler.

sonraki araştırmalarda hurma içerisinde östrojen hormonu bulunduran tek meyvedir ve doğumu kjolaylaştırdığı ortaya çıkmıştır. su iel ilgili olan sancısız doğumu biliyorsunuz zaten rusyada uygulanıyor

zavallı annecim anlatıyorda erkek kardeşime hamileyken kadın resmen ayakta uyuyormuş erkek kardeşim 5,5 kg dogmuş hamileliği süresince bu şişko anneme rahat vermemiş. acıkcası kilomu takip ediyorum sadece 1 kilo aldım ama yani benim oğlanda dayısına çekerse yandığımın resmidir yani hehehehehh

bende 1 kilo almışım cnm.ben sabah kahvaltımı çok güzel yapıyorum.öğlenleri ekmek yada yemek yemiyorum açıkcası çünkü doktorum sen 1 gram yesende o alıyor senden herşeyi dedi.zaten kan hapı vitamin,balık hapı kullanıyorum bide balıktan tiksindiğim için.öğlenleri nerdeyse her saat başı bir meyve yiyiorum,muzlu süt,şeftali,armut,erik ne bulursam :) aradada ceviz badem kusmalarım geçti benim şükür ama yemek yaparken sanırım kokusu beni doyuruyor,hepimiz kokulara hassasız bu sırlar malum,akşamlarıda azar azar yiyiyorum ama yiyiorum.Allahtan ben yoğurttan peynirden sütten tiksinmedim.sadece balıktan tiksindim.akşamlarıda yatarken 1 bardak süt.daha ne yedireyim sıpamavalla ben normalde kendime böle bakmıyodum 1 kilo almışım bende.benim oğlan dediğine göre cinsiyetini öğrendin sanırım..ben bu cumartesi öğrenicem inş.Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar versin inş.

İyi geceler hanımlar, bu site iyiki var , yoksa ben parça parça okuduğum şeylerle 9ayı geçirecektim,ama burda hem okuyorum aklıma yatmayanı soruyorum herkes fikrini paylaşıyor:)
Bu saatte ne işin var derseniz sahur hazırlığı,fırında börek var beklerim:) Ben tutamıyorum ama eşime kalkarak bari sevap kazanıyım:)

aa hurma yüzündenmi sancın oluyoki bende yiyorum arada hurma sakıncalımı ya

cnm vajina sancısı rahmin genişlemesinden.karın kısmındaki sancı hurmadan yanlış anlaşılmasın düzeltme yapayım ben bunu duymuştum ve test ettim açıkcası kendimi nezman 2-3 hurma yesem karnım sancıyor ara ara..ve ara verdim 2-3 günde bir 1 tane yiyiyorum.çokta severim aslında.ama bunun bilimsel açıklaması olduğu gibi dinende açıklaması var aslında.meryem ana doğum yaparken hurma ağacının yanına gitmiş.doğumu kolaylaştırıyormuş.sanırım 9.ayda sancılarım başlayınca elimde bir kutu hurmayla hastaneye gidicem

hayirli geceler canim, birkac arkadas bana da uyurken karin üstüne yatmamam icin emzirme yastigini kullanmami tavsiye etti. emzirme yastigini yan yatip bacaginin arasina koyacaksin, bir tarafi önüne diger tarafi da arkana gekecek sekilde. bilmem anlatabildim mi. sirtüstü yatmak da zararliymis, bel agrisina yol acabiliyoemus, bu sekilde sief yan yatmis olursun.

iyi geceler canım
evet bu sitenin çok faydalarını görüyoruz
valla ben sahuru beklemek için hiç uyumuyruz eşimle
hazrlayıp yiyip yatruz
sizde afiyet olsunn bende yarın gece yapıyım bari börekk

evet bende rahim genişlemesinden die biliyodum vajina sancısını
anladım canım ben öle bariz yemiyodum ama arada atyodum işte ağzıma
sancı yaptığına dikkat etmedim
doğuma yakın bende yerim ama bol bol hurma :))

ben ne tam yan ne tam sırt ustu yatıyorum vucudum kendı şekılenıyo, yüzüstü yatmak zaten mumkun değil hemen yana kayıyorum:) sankı çok yemek yemişimde karnımın üstüne yatmış gibi... yastık ta işe yarıyor, yorganı kullanmadığım için onu da koyuyorum ben:) Bide bu gece ilk defa vantılatorsuz uyuduk Ankara da, çok mutluyum... Bidaha o sıcaklar gelmesinnn

iyi geceler canım
evet bu sitenin çok faydalarını görüyoruz
valla ben sahuru beklemek için hiç uyumuyruz eşimle
hazrlayıp yiyip yatruz
sizde afiyet olsunn bende yarın gece yapıyım bari börekk

eşim sabah 7de kalkıyo eğer yiyip yasak saat 4 olur yani uyuyamaz diye yatıyoruz ama 2de kalkmak zor oluyoo:)

canım bel ve kasık ağerısına ılık duş çok iyi geliyor.bende karnımın üzerine yatıyorum.sonra karnımın ağrısıyla uyanıp sola yatıyorum bu bütün gece böyle sirüp gidiyor.frarkına varmıyorum ne kadar öyle uyuduğumuda bilmiyoruum.

buarada günaydın kızlar erkenciyim ben çünkü erkenden uyudum dün:)bugün hava çoook güzel sıcak değil ve ilk defa rahat uyumuşum....

doğru ya herkes öle söylüyo yediklerimiz c,nsiyeti nasıl belirlesin ki zaten saçma ya :))

canım zaten cinsiyet döllenme sırasında olusuyo sonradan olusmuyo bılıyosun :)

yedıkelrımız sadece fıkır verıo hanı kızda ekşi çeker canı erkekte tatlı dıe bı olay bu zamana kadar tecrube edilmiş

demekki...ondan gene bazıalrında tutuo :)

ben de hep böle dusunuyorum "Binlerce yildir milyarlarca kadin sancisini cekip cocugunu dogurmus, sen niye yapamayasin?"

keısnlıkle de öle ılk doğuracak ben değilim ya bı de hayat ınsanın karsısına öle şeler cıkartıyokı ılk gebelıgım kürtajla sonuclanmsıtı

ve astımlı oldugum hasta oldugum ıcın anestezı veremedıler üstüne bi de bebeğin alınması gerekıodu yanı bırqkın doğum sancısını

canlı canlı kurtaj ne demek ama oldum ve gectı gitti yalnız çok fenaydı acıdan bı ınsan bayılırmıs onu anladım fakat doğum öle değil

daha kolayy :) hiç korkmuyorum tek korkum doğuma kadar gelebılcek mıyız o yani...çekilecek tek dert doğum sancısı olsun

Geçmiş olsun Mandalina.
Bu sabah bende çıkardım.
Evdeysen dinlen güzelce ohh.

Bu arada hiç göbüş paylaşan yok niye acaba? :)

Geçmiş olsun Mandalina.
Bu sabah bende çıkardım.
Evdeysen dinlen güzelce ohh.

Bu arada hiç göbüş paylaşan yok niye acaba? :)

resim yüklemeyi beceremedim ben ya ama benim göbüş öne doğru sipsivri.700 gr aldım oda bebek ,suyu ,eşidir herhalde.58,100dim 58,800 olodum :Ç)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…