2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
resim yüklemeyi beceremedim ben ya ama benim göbüş öne doğru sipsivri.700 gr aldım oda bebek ,suyu ,eşidir herhalde.58,100dim 58,800 olodum :Ç)

bende 59 ile hamile kaldım.bu sabah tartıldım 58.300
kilo verdim ama göbegim benimde birden cıktı

Geçmiş olsun Mandalina.
Bu sabah bende çıkardım.
Evdeysen dinlen güzelce ohh.

Bu arada hiç göbüş paylaşan yok niye acaba? :)

teşekkürler feslegen sanada geçmiş olsun
malesef işteyim dinlenme gibi lüksüm yok

göbiş değilde ben bebişlerin cicilerinden paylaşmaya çalıştım ama sanırım pcde sorun var olmadı

Valla aysecim senin ağrı eşiği yükselmiş tabi, o açıdan rahat edersin gibime geliyo. Ben de diyorum kadınlar bilmemkaç yıldır doğuruyo, doğururuz diye ama yine de arada korku oluyo. Telkin yöntemine başladım ben. 5 ay var önümde. 5 ay elimden geleni yapcam artık, kendimi normal doğum yapmaya yönlendirmek için. Kuantum muantum, her türlü dua, ne varsa artık
Umarım kolay bi şekilde kurtuluruz kızlar.

Herkese günaydın kızlar.
Hayırlı bir gün olur inşallah.

Günaydın, İnşallah canım. Güzel geçsin. Ben de mide ekşimesi ile uyandım bugün ama inşallah gerisi iyi gelir.

Valla çok teşekkür ederim kokopelli! İnşallah güçlü durup normal doğururum bebişimi. Benim annem çok dayanıksızdır, ağzındaki süt dişini çektiremedi düşün korkusundan. Ama normal doğum yapmış yani, hem de 3 kere. Ben de diyorum ki annem yaptıysa ben hayli hayli yaparım Pozitif hikayeleri dinlemek lazım doğru diyosun. Çok teşekkür ederim gaz için

Günaydın kızlar :)

sabah beri murat yılmaz yıldırım dınlemekten pamuk gibi oldum eheh

bu arada pozitif doğum hikayeleri okumak isteyenler varsa

şu adrese mutlaka göz atsınlar Pozitif Doğum Hikayeleri | Blogcu Anne

fakat ağlamadan okuyabilir misiniz bilmiyorum ya da ben sulu gözüm bilemicem

canım çok narın değilimdir yanı sanırrım bıraz yuksek agrı eşiğim :) bıde her ay o kadar sancı cekerımkı regl zamanı

doğum sancısı çekerken sunı sancı olmasıan ragmen reglde daha cok agrıodu bumuymus dedıgımı cok ıyı hatırlıyorum

ama yıen de tabıı bacakalrı uzatıp yatmıosn agrı cekıosn yüzün sararıyo ellerın soğuk oluyo fln :)

yine de öyle kadınalr gördüm ki valla ben taşmışım betonmuşum dedım :) evet canım telkın önemli :) devaam ve yapacagına ınan

ama sezeryan gerekrısede yapıcak bişi yok önemli olan sağlık sonucta :)

Son düzenleme:
günaydın kızlar herkes iyidir inş bu sabah uyuyakalmışım bir uyandım ki saat 9 hemen kahvaltımı yaptım işe giriştim süpür, sil derken çok yoruldum ara verdim ama daha işim bitmedi eskiden bütün işleri bir çırpıda yapardım yorulmak ne bilmezdim şimdi hemen yoruluyorum sizlerde de oluyor mu ?

günaydın kızlar.dün doktora gittim.prensesim 155 gr.olmuş maşallah.çok iyiydi.
bende 2 kilo almışım.51 le hamile kalmıştım şimdi 53 olmuşum.bakalım kaç kiloyla kapatıcaz.doktorum istediğin kadar al sana serbest dedi:))çünkü eksi 12 kilom vardı zaten boyum 1.70.doğuma giderken anca normal olmuş oluyorum:))

Günaydın güzel annecikler,şöyle bir okudum geçmişi yatış pozisyonlarından,vajinadaki ağrıdan,bebeklerin cicilerinden,doğum şekillerinden epeyce bir bahsedilmiş..ben ilk gebeliğimi normal yaptım ve şöyle derim hep hayatınızda çektiğiniz en güzel acı:)kısmetse bunuda normal yapmak istiyorum.Vajinadaki ağrıya gelince bendede oluyor aşağıya doğru anlık iğne batarmış gibi şikayetler benim nerdeyse başından beri var...Ayrıca çoookkk canımı sıkan her geldiğinde kanama zannedip tuvalete koştuğum kahverengi akıntılarımda iğnelere ve progestana karşın ısrarla devam ediyor bir bitseydi allahım...Kıyafetlere gelince içim gidiyor fakat hiç birşey almadım şu amniyoyu sorunsuz atlatırsam kimse tutamayacak beni.:)Hepiniz ayrı ayrı iyiki varsınız sizde olmasaydınız kimle bu kadar hamiş muhabbeti ederdim ben...

günaydın:) bakma kimsenin lafına.. doğurucaz hem de çatır çatır :))) ya bizim neyimiz eksik ki allah aşkına, o an insana bir güc kuvvet gelir diye düşünüyorum ben..
allah kuvvet verir. ben hep kendi kendime kolaycacık doğurucam diyorum, iyi düşünüyorum ki iyi olsun. sen de öyle yap:)

benim de eşim tutuyor oruc ama ben çalıştığım için ve 7,30 da kalkmam gerektiği için onunla kalkamıyorum. kendisi hazırlıyor yiyip yatıyor.. e kendi işi olduğundan istediği saatte kalkıyor uyku sorunu yok onun.. ben yine börekti çörekti yapıyorum ona, menemen yaptım hatta gecen akşam dedim yumurtasını sen kırarsın. aslında vicdanen hiç rahat değilim yani içime hiç sinmiyor ama uykusuzluğa hiç dayanamıyorum. uyku bölünüyor ya, yatınca da uyuyamıyorum hemen, e iki saat sonra tekrar uyan sarhoş gibi oluyorum.. bütün gün kendime gelemiyorum.. o da bildiğinden sen kalkma hayatım dedi en baştan. ama hafta sonları hep kalkıyorum hatta yatmıyoruz. süper sofra kuruyorum kocama aklım sıra kendimi affettircem ya .:))

Evet çalışan hamişlere olarak günde 1 saat izin verselerde uyusak :)

Şuraya bir göz at istersen
http://www.kadinlarkulubu.com/yeni-uygulamalar/406186-dosya-resim-fotograf-nasil-eklenir.html

ay ne güzel dedin yaa :)) ben de hep öğlenleri yatmak istiyorum, hele yemekten sonra bir uyku bastırıyor ki sorma.. eğer patronlar seyahatteyse iş de yoksa bazen arkadaşlar idare ediyolar ben hamile kontenjanından yatıp uyuyorum e yarım saat bi saat bile olsa yetiyor insana:))

bende dün yaptım temizlik.sıcaktan dolayı yorgunluk halsizlik cabuk oluyor.
ben bazen akşamları yapıyorum gayet enerjik ve hızlıca yapıyorum işlerimi.

Evet çalışan hamişlere olarak günde 1 saat izin verselerde uyusak :)

Şuraya bir göz at istersen
http://www.kadinlarkulubu.com/yeni-uygulamalar/406186-dosya-resim-fotograf-nasil-eklenir.html

ayy ne güzel olurdu yaaa :S gece uykusu yetmıyo yaa :)

canım ınsallahh sorunsuz atlatıcaksın lekelenmeler bebegıne artık zarar veremez kocaman oldu o artık maşallah :)

ben de kıyafetlere uzaktan bakıyorum halen ve doğana kadar öyle yapıcam ınsallah kızım doğsun onun begendıkelrını alırız

eheueheu benım taktik ben de kalkamıyorum sahura ya hem eşimde dıyo bosuna kalkma ben yerım yatarım

benımde ısıme gelıo :) ama vicdanen rahatsız oluyorum ben de yazıkz aten işe gidiooruc tutuo :) ben de iftarda

donatıyorum sofrayı eşim lord sofrası der lord sofrası kuruyorum ona

ayyy yanlız olmamak güzel yaa :)) annem kızıyo bana neden kalkmıyosun diye.. dedim dayanamıyorum napim gece uykum bile yetmiyo bana, akşam geliyorum yemekti bulaşıktı hadi ortalık topla çamaşır at ütü yap valla bitiyorum kendimi yatağa zor atıyorum... bize de yazık değil mi yaa :))

iftarda da benimki cok az yer, bi çorba yapsam başka bişey yok mu diye sormaz.. tabi herşeyden yapıyorum az az da olsa yiyor.. canım benim :))

annelerimizde mı aynı ne annemde kızar böle şelere adamı yalnız bırakıyosun fln die :)

bizde de çorba yemek veya çorba salaata peşindne meyve öle devam :) çok meyve yedık bu yaz ne güzel..

ehehe bı de dun akşam saat 23,00 acıktım....dıorm kı aşkım zeyneb acıkmışş zeyneb kim diyo

aaa aynı saatlerde ben de acıktım yaaaaaaaa :)))))) ayrıca kız olursa biz de zeynep koymayı düşünüyoruz :)))

biz seninle adaşız üstelik oooooooo bu ne ortak özellik yaaaa :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…