2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
kızlar markafoniden aldığım ciciler geldi çok güzeller yumuşacık kumaşları.diğer topiğe yüklemeye çalıştım olmuyor.dijitalle çektm fotolarını sanırım büyük geliyor olmuoyr yüklenmiyor.sinir oldum

hadi bakalım güle güle kullan annesi iyi günlerde inş..

fotografı paint te aç, ordan boyutunu küçült o zaman oluyor geçen bende de öyle omuştu.Bu arada hangi markadan aldın?

fotografı paint te aç, ordan boyutunu küçült o zaman oluyor geçen bende de öyle omuştu.Bu arada hangi markadan aldın?

canım markafoniden aldım crazy baby dden aldım.dünde yine markafonide baby jemde havlu,battaniye,birde önlük aldım.onlarda haftayagelecek onlarıda yüklerim.

doğru ya herkes öle söylüyo yediklerimiz c,nsiyeti nasıl belirlesin ki zaten saçma ya :))

Canım evet dısarıdan doktor gibi değil. ama gercekten işinin ehli :) sen gittiğinde sizin çok metinizi duyduk de. ben dedim böyle hoşuna gitti :) çokta mutavazi ama.

ah canım ne güzel olur. sen büyükçekmecede nerde oturuyorsun? ben mimarobadayım.

benim kizim zorunlu sezeryanla dunyaya geldi her seyi de gordum. artik eskisi gibi degil ki..spinal ya da epidural olunca bayilmiyorsunuz dogdugu ani goruyorsunuz

Merhaba herkesee

Yahu ne güzel sürekli birileri ve paylaşımlar var okuyamıyorum bile :) bi bakıyorum akşamdan sabaha ya da sabahtan akşama kadar 5-10 sayfa yazılmış herkes iyidir inşallah, cicileri paylaşmaya başlamışsınız ama ben daha bişiy almadım daha doğrusu görümcelerimden hem kız hem erkek kıyafeti eşyası oyuncağı falan birçok şey var zaten halihazırda, ee daha cinsiyeti de öğrenemedik o yüzden beklemedeyiz

bir de bir şey sorucam benim özellikle sol göğsümde inanılmaz bir yanma sızlama var ama dıştan değil içten taa uca kadar. ritmik oluyor olduğu zaman, süt kanalları mı gelişiyor acaba onun gibi bir şeyden kaynaklanıyor galiba, var mı başka yaşayan?

ayrıca kendimi bile tanıyamayacak derecede --2 dakika sonra pişman olmak suretiyle-- inanılmaz sinir atakları geçiriyorum, öyle basit şeylere bağırıp çağırıp öyle sinirleniyorum ki resmen sinir krizi gibi oluyor ve karnım başta olmak üzere her yerim kasılıyor. bebeğe bir zararı olur mu acaba...:26:bir de alışkanlık olur mu bu doğumdan sonra hele ki lohusalıkta da artıp sonra kalıcı olur mu

Kızlar epidural, spinal, sezaryen derken, aslında son aylarda boool bol yazışcağımız konuları gündeme getirmişiniz, çok güzel olmuş.
Valla ben normalde ağrı eşiği çok düşük biriydim ama bu çocuk planlarım başlayınca bi cengaverlik geldi, neler neler yaptım kendimi aşcak şekilde. Aslında 9 ay telkin yöntemiyle, herhangi bir sıkıntı olmazsa da, normal doğum yapmayı denemek istiyorum, ama beni bilen bikaç arkadaşım var. Sağolsunlar baya destek oluyolar, sen normal doğuramazsın, ilk sancıda beni sezaryene alın dersin diyolar. :26:
Sinirim bozuluyo, moralim bozuluyo doğal olarak. O yüzden hep epidurali düşünüyodum, bebek normal olursa tabi. Ama işte epidural da uzayınca sezaryene döndürme ihtimalleri yüksek oluyomuş, doğum ilerlemiyo diye. Bana azcık moral verin, gaz verin, bi el atın ne bilim:18:

ya sorma bende de var o sinir bugün kadının biriyle kavga ettim ..

ya sorma bende de var o sinir bugün kadının biriyle kavga ettim ..

Merhaba kızlar benim gibi sürekli bel ağrısı çeken varmı yaa. bide okadaar yatışıma -dikkat ediyorum sabah uyanıyorumki gene karnımın üstüne yatmışım.ben nasıl karnımın üstüne dönmeden uyuyabilecem ya kafayı yedim bebişko büyüdükçe yamyassı olacak bee peeff

bende öyle canım yaaa.soluma yatıyorum bi uyanıyorum bebiş ezilmiş.doktor çok kötü dedi çare bulmak zorundasın dedi

benimde canım belim ağrıyor.. iyi dinlenirsem geçiyor ama.

kızlarr iyi geceler

sana da ii geceler canım..

slm kızlar benden başka kimse yok gorünüyor :)

been varım canım :)

Ben gaz vereyim.
Arkadaslarina kulak asma sen, yillarca her ay adet sancisi ceken, bebegi 9 ay karninda tasiyan o bebegi kendisi dogurabilir. Biyolojik olarak buna programliyiz sonucta, vucut nasil sanci cekecegini, nasil ikinacagini biliyor. Bin turlu memeli hayvan var, yattiklari yerde doguruyorlar kendi kendilerine, bizde ebeler doktorlar hastaneler var, yalniz da degiliz. Hayvanlari birak, soyle dusun: Binlerce yildir milyarlarca kadin sancisini cekip cocugunu dogurmus, sen niye yapamayasin? Korkutucu dogum hikayelerini dinleme, yok bilmemkac saat bagirdim yok soyle terslik oldu boyle oldu diyen hikayeleri es gec. Pozitif dogum hikayeleri diye arat, onlari oku. Benim okudugum dogal dogum hikayelerinde anneler o dogum aninda hissettiklerini yaziyorlar, buyuk bir rahatlama, buyuk bir mutluluk oluyormus (dogum aninda salgilanan hormonlar yuzunden herhalde!). Sezaryende bunu hissetmen mumkun degil. Senin secimin, doktorunun yonlendirmesiyle secimi sen yapacaksin tabii ki ama secimini yersiz korkular yuzunden yapma. Yapabilirsin, guclu ol :))

cnm hurma bendede karnımda sancı yapıyor.hurma iyi birşey ama rahmin kasılmasına neden oluyormuş.benimde vajinamda sancılar var bu aralar belki sizdede oluyordur ama doktorum rahmin genişliyor.oyüzden dedi.sonra burda açılan başka bi konu üzerindende okuyunca rahatladım.için rahat olsun ama 1 tane ye istersen.ben arada yiyiyoruma artık 2 günde 1 falan

kısmetse ocak 25 ve sonrası dedi doktorumuz.şuan 13+2 günlük hamişim..önümüzdeki cumartesi cinsiyet için tarih verdi doktorumuz.nasıl kızım olsun istiyorum ama hAyırlısı neyse rabbim onu versin inş.sağlıklı sıhhatli evletlar diliyorum sizlerede.ikli test sonucumuz iyi çıktı şükür.umarım bundan sonrasıda problemmsiz geçer..bazı arkadasların tarama testlerinin iyi çıkmadığını okudum ,inanın okadar içim acıdı annelik duygusu başka.daha doğmadan kıyamıyor insanküçücük onlar daha çok geçmiş olsun test sonuçları kötü çıkan arkadaşlara.ama korkmayın.bir tanıdığımızın başına geldi bu durum.Allahtan amniyosentez olayı var artık.okadar kokmuşlardıki ama sonuçları daha sonra temiz çıkmıştı.içinizi ferah tutun arkadaşlar.. ben her ultrasonda bebeğimin kıpır kıpır hallerini görünce ağlamamak için zor tutuyorum kendimi.rabbim olmayan herkese versin inşallah..olanada sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin.çok güzel duygular bunlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…