2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
selam kızlar bir süredir bakamıyordum foruma misafirerim var yatılı oruç tutan tutmayan derken gece sahur, gündüz kahvaltı öğlen yemeği üzerine iftar hazırlığı sıcakta epey ezildim

geçmişi okuyacak kadar zamanım yok inşallah herkes iyidir

ayşe bebiş kızmış hayırlı olsun canım beni de ekler misin yaşım 30 kilom 54 beklenen doğum 22 ocak 2. bebiş, erkek şehir ankara

oyledir ama doktorum eyice dus alarsin zararli degir soledi............bilmiyorum ? suyu cok ozledimmmmmmmmmmmmm

ay- she

ilk bebiş
yer: erzurum,
kilo:68
tahmini doğum: 28 ocak

kızlar ikili test sonucum çıktı herşey normalmiş çok şükür sadece yaşımdan dolayı age risk 1/405 çıktıki 270 in altı tehlikeli.

çok şükür üçlüye gerek duymadı bu tedirginliğimde bitti artık diğer doktorruma gaziantepte gidicemki heralde 1 ay sonra gaziantepte olurum bebişte 18 aylık olur.

çok şükür riskin çıkmamış canım ne güzel
bhcg değerin kaç canım erkek bebiş tahmini tutyomu

kız yaşını aradım hemen bende 37 yaş yaştan sorun çıktı deyip amniyo istediler ya sen 35 altıymışın bende daha bebiş olunca 37 ama benimki 160 dı sanırım yada aklımda kalan yani 270in altı ama bebişte sorun yok dedi yaştan da ben istemedim ama 3lüyü istedim kız bide gece gece güldüm 18 aylık olucaksa doğuruver biara ay bende ay olarak soranlara 14 hafta diyorum aya çevrilmiyo hep önden gidiyo ay olunca bu arada hayırlı olsun test sonuçların

ay çay bahçesine gittik serin serin armutlarda uyuyuverecektim ev kaynıyodur dedik ama evde serin yarın bekliyoduk buakşamdan düzelmiş mi ne

Ya kızlar bişey soracağım.benim bebis hep sag taraftan tekmeliyor ve hareket ediyor.sizinde hep tek taraftamı.yani diğer tarafa hiç geçmiyormu yani hareketlerini hep aynı taraftamı hissediyorsunuz sizde merak ettim

deoktorum tampon kullanıp gırebılırsın dedı amabıdesızden yorumlr alayım dedm:)gırenler sorun yasadımı yasamadımı dıe.

canım kabak yiyemiyorsan bi salata tarifi verim eminim sende kabak yiceksin... iki kız kardeşim de kabak yemezler bu salatada olduğunu bile anlamadılar.. hem de yoğurtlu tam bizlik.. kabakları da havuç gibi rendele teflonda hiç yağ koymadan soldur... soğuması için bi kaba al.. iyice soğuyunca içine salatalık rendele (iyice soğumazsa salatalık ekşir).. ayrı bir kaba dereotu doğra biraz da ceviz içi kır.. sonra kabak ve salatalığı avucunda iyice sıkıp sıkıp suyunu akıtıp dereotunun olduğu kaba koy.. içine yoğurt ve az da tuz ekle.. hem çok besleyici hem lezzetli.. hem de kabak içinde anlaşılmıo bile..

selam kızlar nasılsınız.iki gündür bakamaıdm bende sayfalar çok ilerlemiş.bugün kontrole gittim.kasık ağrılarımı ve akıntımı sçyledim bunlar olacak şeyler senemcim ben seni çok tedirgin gördüm dedi :) akıntı koyu renk olmadığı müddetçe ağrılarda adet sancısı gibi dayanılmaz ve kasılma şeklinde olmadığı sürece korkma dedi.bebeğim 15 cm olmuş.ellerini tutuyordu.baş ağrım için nörolojiye sevketti beni şiddetli migren teşhisi kondu.dideral diye bir ilaç verdi.sabah aksam yarım içeceğim.böyle ilaç içmek zorunda kaldığım için kendimi kötü hissediyorum ama baş ağrılarım dayanılmaz oluyor çoğu zaman.emar çekmek isterdim ama bebek çok küçük etkilenir dedi öyle işte kızlar

aysecim iki gündür giremiyordum.yazılanlardan problem olmadığını ve kzın olacagını anladım sonra dayanamayıp yana yakıla buldum yazdıklarını.gözün aydın canım benim ya.allah bir daha böyle sıkıntı vermesn kimseye.ben sana demedimmi kızın olacak diye cinsiyet tahmini yaparken hiç yanılmam :))) gelsin bakalım hanım kızımızzzz

Ya kızlar bişey soracağım.benim bebis hep sag taraftan tekmeliyor ve hareket ediyor.sizinde hep tek taraftamı.yani diğer tarafa hiç geçmiyormu yani hareketlerini hep aynı taraftamı hissediyorsunuz sizde merak ettim

evet bende hep sol tarafımda hissediyrum hareketlerini ağrımda hep sol kasığımda benim ....ay çok güzel bi duygu allahıma şükürler olsun
ee senin cinsiyet bellimi

ben turk yemeklerine bayilirm. bu tarifi da cok beyendim . tesekur ederim
kabak bizim icin onemly midir?

mereba kizlar.benim medem 4 ay cok kotuydu. hic duzgun yemek yememisim.doktorum da beselnme konusunda cok sey soylemiyor. sizin gunluk beslenme programiz ne? neleri her gun yemek lazim. neler faydali?kahvalti.....ogle ve aksam icin ne yapiyorsunu?

Son düzenleme:
Ay_seeee :)) listede benim adimin yaninda erkek yaziyor:)) o nerden cikti? Doktor henuz hicbirsey soylemedi ki:) baskasiyla karisti sanirim. Hem ben kiz hissediyorum:)

içime doğmuşsa demek ki
canım maşallaahh bebegınee :) migren ıcın üzüldüm dilerim ağrı kesıcıler işe yarıyordur onun harıcınd eyuksek sesle kulaklıkla

muzık dınlememeye calıs canım bı de gozuen fazla ısık gırıncede rahatsız eder aynıs ekılde sınır stres bunlarada dıkkat et

dışarda da güneş gözlüğü tak kı gunes rahatszı edıp mıgrenını azdırmaısn ilaç içtiğin için kendını kötü hıssetme maalesef

böyle olması gerekıyo migren cok fena bısey bebege dırek zararı olsa aynı emar gıbı zararlı deyip kesıp atarlardı

evet canım çok şükür yanlış teshıs mıs hiçbişeyi yokmus bebegımınn :) valla tebrıkler ben de yuksek ıhtımal kzı dıodm ama

emın olamıodm bı turlu hayırlısı ınsallaahh herseyınnn amın canım allah ım kımseyı evladıyla sınav etmesın :)

he senınkı tekmelıyo yanı bizimki daha o aşamalara gelemdı arada bı dokunup kaçıo o da nerden anlasılmıo bıle :)

ama sey duymusstum her bebek bı alıskanlık edınırmıs kendısıne ve genelde o sekılde tekmelermıs :)

herkese merhaba
tatildeydim yeni geldim o kadar yedim ki soylemesi ayiptir tam bi okuz gibi tartilmaya korkuyorum..yarin da dr randevum var
umarim her sey yolundadir.

hoşgeldın canım :) afiyet bal şeker olsun estf aman atın ölümü arpadann olsn

sağol canım :) ekledım :)

ay- she

ilk bebiş
yer: erzurum,
kilo:68
tahmini doğum: 28 ocak

ekledım canım :)

mereba kizlar.benim medem 4 ay cok kotuydu. hic duzgun yemek yememisim.doktorum da beselnme konusunda cok sey soylemiyor. sizin gunluk beslenme programiz ne? neleri her gun yemek lazim. neler faydali?

günaydın arkadaşlar.. nasılsınız? nasıl gidiyor hamilelikleriniz?
benim doktorum da bişey demiyor canım. sadece kilo alımına dikkat etmemi ve mevsim meyvelerini tüketmem gerektiğini söylüyor. ben bunun haricinde hergün kalsiyum alımına dikkat ediyorum. süt içiyorum. mutlaka yumurta yiyiyorum. haftada et,balık ya da tavuk yemeye dikkat ediyorum.. ama sıcaklarda da zoor.. neredeyse sadece meyve yiyiyorum desem yeri var..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…