2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
denize gırdım ama havuzu doktor yasakladı mantar enfeksıyon rıskı var dedı.zaten denız severım ben

bende bugün başladım ama yok gıtmıyor.dereotunda sütten daha cok kalsıyum varmış.doktor haftada 2 defa balık ye dıyo ıyy dedım sen bılırsın karnesı zayıf dolar dedı:)1 aya kadar delı gıbı yerız bence :)
ben de kendi evime ayak koyunca midem bulaniyordu. 3 ay babam ve kain validem de kaldim . 1 haftadir evime geldim.ve bu haftadan insaallah yeme ve icmeme dikkat edcegem. dere otunun kalsiyomi olduguni bilmiyordum ...........ne guzel

kızlar aranızda havuza gıren oldumu hıçç??
benim doktorum bana havuza girme izni verdi. ben haftada 3 kere havuza giderdim . yarin getmeyi dusuniyorum. iranda kadinlar ve erkekler havuzi ayri dir. ben bir 5 yildizli hotelin havuzuna getmeyi dsuniyorum . orasi kalabalik olmaz

benim doktorum bana havuza girme izni verdi. ben haftada 3 kere havuza giderdim . yarin getmeyi dusuniyorum. iranda kadinlar ve erkekler havuzi ayri dir. ben bir 5 yildizli hotelin havuzuna getmeyi dsuniyorum . orasi kalabalik olmaz

irandamı yasıyorsun ya da iranlımısın?benım üst komsum ıranlıydı cok güzel bı kadındı.valla herkesın akarı kokarı var havuzdan tiksınıyorum başak burcuyum napim:)

irandamı yasıyorsun ya da iranlımısın?benım üst komsum ıranlıydı cok güzel bı kadındı.valla herkesın akarı kokarı var havuzdan tiksınıyorum başak burcuyum napim:)

hahaha..........ben de oyleyim . ama bu hotelin havuzunda 1 ya 2 kisi olur . pahali olduguna gore.
ben iranliyim ve iranda yasiyorum

Aa Canim turşu olayını söledigin ii oldu çünkü acaip turşu istiyo Canim esime diimde alsın gelirken :KK9: oy kıyamam açtı bacakları rahatına bakiyi cadı :KK55: bizimkide çok bı utangac Canim hep kapalı bacakları hep çok terbiyeli bı yavrum var mas :) :KK8:

canım daha almadıysa kocişin ayşe yazmış ama bide tatlı turşu da deniliyor ama yüksek tansiyon çok zor hamilelikte çıkıyor ve peynirlerini bile suya koy ve sakın üzüntü ay misafir çağırayım yorulayım deme sana yorgunluk bizden de yasak inşallah kavuşursun bebişine sonra sı geçiyor bide sen bizden de çok su içmelisin meyve suları serbestse kaynat sık iç bol bol

inşallah iiyi çıkarsa risk ortadankalkacak inş.ben bide lupus hastası olduğum için ekstra araştırıyolar.ee onlarında işi bu araştırsınlar bakalım:)benim içim ferah.allah korusun bişe olsa başka belirtilerde olur ense kalınlığı burun kemiği,ne biliyim gelişme geriliği falan oluyomuş.
allaha şükür herşeyimiz normal parmaklarını bile saydık çok komikti:)üst dudağa bile baktılar yarık damak vs varmı diye.
bende yalovadan izmite gidiyorum dr tıp fakültesinde ama özel muayenesi var ona gidiyde olucak.
şanslısın dr.un iyiymiş hem fiyatı hem kalitesi:)

canım ya ben kalsiyum kullanan varmı dediğimde yazmıştın kullanıyorum diye bende güvenip istedim normal yoldan al desede alamayınca yazdı dün akşam başladım onada geçmiş olsun ama bi kızın var sanırım inşallah bunada hayırlısıyla kavuşursun ay senin yolunda çok uzak kolay gelsin bide bu sıcaklarda

Son düzenleme:
canım evet cok sukur gectı gıttı yaaa atlattık bunu da Rabbım baska sıkıntı vermesınnn :)

ee ne yıyosun canım o zaman :)

yazarsam hamileler var ,ama şunu yazımmm mesela tazefasulye, vs vs şeyler yiyemiyorum,bugun öğlen bi şey yiyemedim ,şimdi gözleme yedim...dün dışardan söylemiştik;kızartma,hamur işi,makarna çeşitleri,(nohut,k.fasulye)bakliyat,et vs şeyler yiyoyorum...pısasa,karnıyarığın tadını bilmem :KK43:((

sporda verdiğine göre şüphelenıo demekkı kaç çıkmsıtıkı degerın snede değilmı test sonucları ?

test sonuçlarını yarın alıp ,dr göstereceğim bugun testlerimi yaptırdım ,şeker yükelelmemide bugun yaptılar

bende troid hastasıyım..düzenli ilaç kullanıyorum canım..hamilelik süresincede ayda bir kontrollerimizi oluyoruz..sakın ihmal etme canım..

geçmiş olsun canım ırsi denilmişti ve ben teyzemlere tip olarak benzeyince onlarda kızı ve torununda da olunca baktırmıştım her 5yılda bir gidiyorum ama çıkmadı görüntü olarak dış var gibi geliyor bide normalde kara turp biliyormusun akşamdan oyup Sabah içinde biriken su içiliyor hamişlikte zararı varmı bilmiyorum ama normalde doktorları vermişti yapıyodu bizimkiler :KK16:

bende bugün başladım ama yok gıtmıyor.dereotunda sütten daha cok kalsıyum varmış.doktor haftada 2 defa balık ye dıyo ıyy dedım sen bılırsın karnesı zayıf dolar dedı:)1 aya kadar delı gıbı yerız bence :)

ya bende süt içemiyince dereotu yerine semiz out duymuştum şimdi akşamları az yoğurda karıştırıp yiyorum uz ya kocişin daha çok kalsiyum alması lazımmış bende yiyim deyip otlanıyor bide havucu rendeleyip kavurup yoğurtlayıp yiyorum düz yiyemeyince yemek için bahaneler üretiyorum kabak ta yapılıyormuş ama kabak sevmeyince denemedim hiç ama ben 2gün magnezyum 3gün kalsiyum tablettekullanıyorum yiyemeyince vermişti doctor et balık tavuk ta yok dünkü yogurt çorbası tarifine biz tavukta doğruyoruz ımmmmmmm nefis oluyor tavıklı dün akşamda ilk kez et yedik bakalım normale döncez gibi ama mangal için balık için deliren ben düşününce bile iğreniyorum otçul olsun benim kuzum bize benzemesin :KK20:

:nazar::KK69:Hoş geldiniz 2013 ocak anneleri
hepimize hayırlı uğurlu olsun güzel paylaşımlar dilerim..
aşağıda bulunan listeye isminin ve bilgilerinin dahil edilmesini isteyenler bana özelden mesaj atabilirler

anne:KK49:yaşıkilosubebişin doğumu:KK69:kaçıncı bebişcinsiyetiismison durum yaşadığı il
MakaraKukara255301 ocak ilk bebişKız?:emir_bebek:istanbul
civciv5019285201 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:kayseri
nssam255401 ocak 2.bebiş??balıkesir
sahra_211283287002 ocak ilk bebişErkek?:emir_bebek:adana
Enkidu277102 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
rokanane287203 ocakilk bebiş??:emir_bebek:İstanbul
ocwmays 244803 Ocak ilk bebiş??:emir_bebek:İstanbul
Btkubra227503 ocakilk bebişKız?:emir_bebek:
sebnemm276803 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:bursa
kayazelha227003ocak ilk bebişKız?:emir_bebek:Ankara
Khena287603 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
nur8924603 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
Reputable246604 Ocak ??:emir_bebek:
derennnnn294904 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
candost17276405 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:sivas
Yesim8329555 ocak 2. bebişErkek?:emir_bebek:Yurtdışı
dogalguzellik26645 ocak ilk bebişErkek?izmit
songulkes28??5 ocak ilk bebişKız?istanbul
elf_asya23635 ocakilk bebişErkek?:emir_bebek:balıkesir
fatosch88246705 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Almanya
haydibaby267006 ocakilk tüp denemesi??:emir_bebek:
yaprak_275607 ocakilk bebiş??:emir_bebek:İzmit
ecimen345808 ocak 3. bebişKız?:emir_bebek:izmit
880724??08 ocak ilk bebişErkek?antalya
yarenahsen365109 ocak 4. bebişErkek?:emir_bebek:Elazığ
YorgunPenguen25??09 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Manisa
kokopelli376309 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:??
ekinoxg365509 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
melekce88247510 ocakilk bebiş??:emir_bebek:İstanbul
sonalfer26??11 ocak ilk bebişErkekKaan?İstanbul
fikir delisi316812 ocak 2. bebişErkek?:emir_bebek:Ankara
Marjinalfaydali2955 12 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:ankara
dilfenbafya31??12 ocak 2.bebişErkek?ankara
nasi335412 ocak ilk bebiş?İran
pandoo306313 ocak??:emir_bebek:Beyrut
orkide85266413 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Kocaeli
piraye84285013 ocak ilk bebişErkek?:emir_bebek:Balıkesirl
mbp285314 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
tugbaemrah256714 Ocak ilk bebişErkek?:emir_bebek:İstanbul
kkuzum327514 ocak 2 bebiş??:emir_bebek:sivas
EDA5600275014 ocak ilk bebişErkek?:emir_bebek:Antalya
bilseku275414 ocak ilk bebişErkek?:emir_bebek:Ankaral
BaBLe248315 ocak 2 bebiş??:emir_bebek:İstanbul
sudenazeren 255515 ocakilk bebişErkek?:emir_bebek:İstanbul
mehdu 246015 ocakilk bebiş??:emir_bebek:kayseri
ayheka305415 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
zeynep_sare266215 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
papatya3559306015 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
Milsa255315 ocak ilk bebişErkek?İstanbul
feeriidddee22??15 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
wen285215 ocak ilk bebişKız?:emir_bebek:edirne
elfida1789316715 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:??
yarenimsin326015 ocak 2. bebiş??kocaeli
vaveyla_esk3056 16 ocak 2. bebiş??:emir_bebek:??
fbetuly254417 ocak 2 bebiş??:emir_bebek:yalova
aperpil296717 ocak 2 bebişKız?:emir_bebek:ankara
zeynepfaz 277617 Ocak ilk bebişErkek?:emir_bebek:
unicavita277017ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Ankara
esramtırak255617 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Almanya
ay-she247318 ocakilk bebişKız?:emir_bebek:İstanbul
dulger256418 ocakilk bebiş??:emir_bebek:Bursa
ozge_245418 ocak 2. bebiş??edirne
selay3553265319 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
mandalina01295419 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:??
ferdaerd295819 ocak ilk bebişKız?:emir_bebek:istanbul
mathematician286519 ocakilk bebiş??:emir_bebek:Malatya
selay355326??19 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmirl
teacher0 276119 ocakilk bebişErkek?:emir_bebek:Bursa
gulru090 315819 ocakilk bebiş??:emir_bebek:amasya
iadara82305919 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:İstanbul
Nilhans335120 ocak 3 bebiş??:emir_bebek:Ankara
lotf254920 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Van
endim092755,621 ocak ilk bebiş??izmir
Meralsah277621 ocak 2. bebiş??:emir_bebek:tekirdağ
selerm327421 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:zonguldak
sultancim28??21 ocak ilk bebişErkek?konya
saron316221 ocak ilk bebişErkek?:emir_bebek:??
brnyns335822 ocak 3. bebiş??:emir_bebek:istanbul
arzu93????22 ocak ilk bebişErkek?bursa
gamze1907264723 ocak ilk bebişErkek?:emir_bebek:??l
ipek41284623 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Manisal
duman85276123 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Ankara
NewArch287024 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
sude_ay265425 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
rose012749 25 ocak 2 bebiş??:emir_bebek:Adana
Arzuum_79326025 ocakilk bebiş??:emir_bebek:İstanbul
pembetoka277825 ocak ikinci bebiş??:emir_bebek:tekirdağ
Tontirik305825 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:??
eylul2089235925 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:??
Kathleen306026 ocak ilk bebiş – ikiz bebiş??:emir_bebek:İrlanda-dublin
Sinoplu57237026 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
Ozfer228526 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
yedirenk286026 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:??
AleyynA255726 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
dodehimini 275925 Ocak ilk bebiş??ankara
demet35379026 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
hiranurm216526 ocak i bebiş??:emir_bebek:Mardin
yildizimmmm268526 ocak 2. bebiş??:emir_bebek:kayseri
aherdo305926 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
sevil01275827 ocak ikinci bebiş??:emir_bebek:Van
ilk_ay_ilk28??27 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:bursa
nazayse315527 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
desertrose34 285927 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
ilkincim335428 ocak ilk bebişErkek?:emir_bebek:istanbul
derya162965028 ocak ilk bebiş??Bursa
AZY286828ocak ilk bebiş??:emir_bebek:??
kirmizipatik294829 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
ecrnnaz325330 ocak 2. bebiş??:emir_bebek:istanbul
eylemsevcan316530 ocak 2. bebiş??:emir_bebek:tekirdağ
derugur318430 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
sensiblegirl29??31 ocak ilk bebiş - ikiz bebiş??:emir_bebek:tekirdağ
superisi87 247231 ocak ilk bebiş??siirtl
Zynpt306131 ocak 2 bebiş??istanbul

[td[/td]

[/COLOR]

2013 Ocak Anneleri Göbek Şov :KK70:

http://www.kadinlarkulubu.com/ocak-anneleri/534710-ocak-2013-anneleri-gobek-sov.html

2013 Ocak Anneleri Ultrason Resimleri

http://www.kadinlarkulubu.com/ocak-...anneleri-ultrason-resimleri.html#post25009754

2013 Ocak Annelerinin Bebeklerinin Güzel Cicileri
http://www.kadinlarkulubu.com/ocak-...beklerinin-guzell-cicilerii.html#post25009882

Bu arada

ocakanneleri.com ve ocakbebekleri.com Her yaşta ocak bebeklerinin rehber sitesi....

takip çizelgesi yapmak isteyenler;
Lilypie - Pregnancy ticker scene selection
1-siteye giriş yapın..
2-karşınıza çıkan sayfada, sol taraftan bir arka plan beğenin,sağ taraftaki şemaya next deyin..
3-yine sol taraftan bir resim seçin ve next leyin..
4-sol tarafta bulunan Event date bölümüne beklenen doğum tarihinizi..
5-hemen altındaki Optional settings bölümüne de son adet tarihinizi yazın
6-yine altındaki Optional text to display above the ticker: bölümüne eklemek istediğiniz yazıyı türkçe karakter kullanmadan yazın.. next leyin
7-çıkan sayfada hazır olan resmin altında yazan For Websites:in karşısındaki Image URL[/COLOR] ye basın.
8-alt tarafta Code snippet: Image URL bölümünde bunun gibi; http://lbdf.lilypie.com/sWrIp2.png bi link çıkıyor kopyalayın
9-kendi profilinize gelip-çizelge bölümüne girin.. kaleme basarak kopyaladığınız linki yapıştırın..
canim benide eklermisin cinsiyetimiz daha belli degil 3. cocugum yasim 30 simdiden tesekkur ederim..

canım havuzda temizlik dışında temiz kalması için konulan kimyasalllarda zararlı diye biliyorum bunların başında da klor geliyor ve vajınal kuruluk yapıp mantara sebep olabilir ama az kalıp çıkıp temiz su duşlarında duşunu alırsan bilemem :KK34:

geçmiş olsun canım ırsi denilmişti ve ben teyzemlere tip olarak benzeyince onlarda kızı ve torununda da olunca baktırmıştım her 5yılda bir gidiyorum ama çıkmadı görüntü olarak dış var gibi geliyor bide normalde kara turp biliyormusun akşamdan oyup Sabah içinde biriken su içiliyor hamişlikte zararı varmı bilmiyorum ama normalde doktorları vermişti yapıyodu bizimkiler :KK16:

sağol canım doktora gidince bir sorayım..ona göre tam tarifini alıırm

kızlar cok uykum geldı yenı haberlerı yarın yazayım dayanamıom daha fazla :KK70:

bebıs uyku ıstıyo :)

canım bu ılerı veya gerı gıtmesıne göre cınsıyet zyaıf bı tahmın seklı :) bel bağlamamk lazım :KK70:

gözaydını edemedm dün,oruçtu yemekti ev işiydi derken siteye girdim dolandım çıktım.şimdide farklı 1 durumda deilim ama :KK70: bekletmeyede gelmez biran önce diceğmi diyim gözünaydın hayrlı haberlerinin devamı gelir inş.rabbim cümlemizin yüzünü güldürsün 9.ayın sonunda inş..cinsiyeti belli oldu mu

şimdi gördüm ayşe kızın olcakmış inş.hayrlı sağlıklı olsun kız olcağnı biliodum açıkçası şaşırmadım :)

Son düzenleme:
ya benimde varmı bilmiyorum yani bi göbek var hele yemek yiyince çok çıkıyo sabah açkarna da acıcık var ama hatrlamyrum şimdi acaba hamilelikten önce varmıydı bu göbiş yaa:KK76:

hahahahha:KK52: ne güldüm alemsin ya hergün görüysunda yani erkek :KK1: allahtan eşinden miden bulanmıyo :KK34:

canım heh ben de o aradayıum ıste göbek gıbı bısı var ama onceden var mıydı yenı mı cıktı bılmıorm esım dıo sonradna cıktı dıe bana sankı değişen bısı

olmamsı gibi gelıo garıp :KK70:

eneeem başaklar böle titiz oluyo anam huylu oluyo :) eşim kızkardesım başak :)

test sonuçlarını yarın alıp ,dr göstereceğim bugun testlerimi yaptırdım ,şeker yükelelmemide bugun yaptılar

inşallah temzıdr canım sonuclarınn :)

canim benide eklermisin cinsiyetimiz daha belli degil 3. cocugum yasim 30 simdiden tesekkur ederim..

canım bılgılerın eksık amaaa ?

gözaydını edemedm dün,oruçtu yemekti ev işiydi derken siteye girdim dolandım çıktım.şimdide farklı 1 durumda deilim ama :KK70: bekletmeyede gelmez biran önce diceğmi diyim gözünaydın hayrlı haberlerinin devamı gelir inş.rabbim cümlemizin yüzünü güldürsün 9.ayın sonunda inş..cinsiyeti belli oldu mu

şimdi gördüm ayşe kızın olcakmış inş.hayrlı sağlıklı olsun kız olcağnı biliodum açıkçası şaşırmadım :)

canım sağol Allah razı olsun ben de büyük ıhtımal kzı dıodm ama yıne de keısn öğrenen kadar merak edıo ınsan ehehehe :KK70:

herkese merhaba :KK8:
tatildeydim yeni geldim :KK53: o kadar yedim ki soylemesi ayiptir tam bi okuz gibi :KK37: tartilmaya korkuyorum..yarin da dr randevum var :KK53:
umarim her sey yolundadir.

malesef atak dönemleri oluyo geçen kış hastanede yattım 15 gün.
ama alıştım hiç takmıyorum hastalığımı ve kendmimi çok iyi tanıyorum
allah şükür içorgan tutulumum yok.eklemler falan .

Canim benim eşimde lupus hastası onunda bu aralar oruçtan böbreklerim ağrıyor diyor ben cok üzülüyorum oruç tutmaması için ikna etmeye calisiyorum ama nafile bildigini okuyor.sen niye hastanede yatmistin?Yani nasıl bı tedavi uyguluyorlar .

Ay_seeee :)) listede benim adimin yaninda erkek yaziyor:)) o nerden cikti? Doktor henuz hicbirsey soylemedi ki:) baskasiyla karisti sanirim. Hem ben kiz hissediyorum:)

X