2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
denize gırdım ama havuzu doktor yasakladı mantar enfeksıyon rıskı var dedı.zaten denız severım ben

ben de kendi evime ayak koyunca midem bulaniyordu. 3 ay babam ve kain validem de kaldim . 1 haftadir evime geldim.ve bu haftadan insaallah yeme ve icmeme dikkat edcegem. dere otunun kalsiyomi olduguni bilmiyordum ...........ne guzel

kızlar aranızda havuza gıren oldumu hıçç??
benim doktorum bana havuza girme izni verdi. ben haftada 3 kere havuza giderdim . yarin getmeyi dusuniyorum. iranda kadinlar ve erkekler havuzi ayri dir. ben bir 5 yildizli hotelin havuzuna getmeyi dsuniyorum . orasi kalabalik olmaz

benim doktorum bana havuza girme izni verdi. ben haftada 3 kere havuza giderdim . yarin getmeyi dusuniyorum. iranda kadinlar ve erkekler havuzi ayri dir. ben bir 5 yildizli hotelin havuzuna getmeyi dsuniyorum . orasi kalabalik olmaz

irandamı yasıyorsun ya da iranlımısın?benım üst komsum ıranlıydı cok güzel bı kadındı.valla herkesın akarı kokarı var havuzdan tiksınıyorum başak burcuyum napim:)

irandamı yasıyorsun ya da iranlımısın?benım üst komsum ıranlıydı cok güzel bı kadındı.valla herkesın akarı kokarı var havuzdan tiksınıyorum başak burcuyum napim:)

hahaha..........ben de oyleyim . ama bu hotelin havuzunda 1 ya 2 kisi olur . pahali olduguna gore.
ben iranliyim ve iranda yasiyorum

kizlar benim getmem lazim . tanisdigiza cok sevindim. kendinize ve bebeklere iyi bakin

canım daha almadıysa kocişin ayşe yazmış ama bide tatlı turşu da deniliyor ama yüksek tansiyon çok zor hamilelikte çıkıyor ve peynirlerini bile suya koy ve sakın üzüntü ay misafir çağırayım yorulayım deme sana yorgunluk bizden de yasak inşallah kavuşursun bebişine sonra sı geçiyor bide sen bizden de çok su içmelisin meyve suları serbestse kaynat sık iç bol bol

canım ya ben kalsiyum kullanan varmı dediğimde yazmıştın kullanıyorum diye bende güvenip istedim normal yoldan al desede alamayınca yazdı dün akşam başladım onada geçmiş olsun ama bi kızın var sanırım inşallah bunada hayırlısıyla kavuşursun ay senin yolunda çok uzak kolay gelsin bide bu sıcaklarda

Son düzenleme:

test sonuçlarını yarın alıp ,dr göstereceğim bugun testlerimi yaptırdım ,şeker yükelelmemide bugun yaptılar

bende troid hastasıyım..düzenli ilaç kullanıyorum canım..hamilelik süresincede ayda bir kontrollerimizi oluyoruz..sakın ihmal etme canım..

geçmiş olsun canım ırsi denilmişti ve ben teyzemlere tip olarak benzeyince onlarda kızı ve torununda da olunca baktırmıştım her 5yılda bir gidiyorum ama çıkmadı görüntü olarak dış var gibi geliyor bide normalde kara turp biliyormusun akşamdan oyup Sabah içinde biriken su içiliyor hamişlikte zararı varmı bilmiyorum ama normalde doktorları vermişti yapıyodu bizimkiler

ya bende süt içemiyince dereotu yerine semiz out duymuştum şimdi akşamları az yoğurda karıştırıp yiyorum uz ya kocişin daha çok kalsiyum alması lazımmış bende yiyim deyip otlanıyor bide havucu rendeleyip kavurup yoğurtlayıp yiyorum düz yiyemeyince yemek için bahaneler üretiyorum kabak ta yapılıyormuş ama kabak sevmeyince denemedim hiç ama ben 2gün magnezyum 3gün kalsiyum tablettekullanıyorum yiyemeyince vermişti doctor et balık tavuk ta yok dünkü yogurt çorbası tarifine biz tavukta doğruyoruz ımmmmmmm nefis oluyor tavıklı dün akşamda ilk kez et yedik bakalım normale döncez gibi ama mangal için balık için deliren ben düşününce bile iğreniyorum otçul olsun benim kuzum bize benzemesin

canim benide eklermisin cinsiyetimiz daha belli degil 3. cocugum yasim 30 simdiden tesekkur ederim..

canım havuzda temizlik dışında temiz kalması için konulan kimyasalllarda zararlı diye biliyorum bunların başında da klor geliyor ve vajınal kuruluk yapıp mantara sebep olabilir ama az kalıp çıkıp temiz su duşlarında duşunu alırsan bilemem

sağol canım doktora gidince bir sorayım..ona göre tam tarifini alıırm

gözaydını edemedm dün,oruçtu yemekti ev işiydi derken siteye girdim dolandım çıktım.şimdide farklı 1 durumda deilim ama bekletmeyede gelmez biran önce diceğmi diyim gözünaydın hayrlı haberlerinin devamı gelir inş.rabbim cümlemizin yüzünü güldürsün 9.ayın sonunda inş..cinsiyeti belli oldu mu

şimdi gördüm ayşe kızın olcakmış inş.hayrlı sağlıklı olsun kız olcağnı biliodum açıkçası şaşırmadım :)

Son düzenleme:

canım heh ben de o aradayıum ıste göbek gıbı bısı var ama onceden var mıydı yenı mı cıktı bılmıorm esım dıo sonradna cıktı dıe bana sankı değişen bısı

olmamsı gibi gelıo garıp

eneeem başaklar böle titiz oluyo anam huylu oluyo :) eşim kızkardesım başak :)

test sonuçlarını yarın alıp ,dr göstereceğim bugun testlerimi yaptırdım ,şeker yükelelmemide bugun yaptılar

inşallah temzıdr canım sonuclarınn :)

canim benide eklermisin cinsiyetimiz daha belli degil 3. cocugum yasim 30 simdiden tesekkur ederim..

canım bılgılerın eksık amaaa ?

şimdi gördüm ayşe kızın olcakmış inş.hayrlı sağlıklı olsun kız olcağnı biliodum açıkçası şaşırmadım :)

canım sağol Allah razı olsun ben de büyük ıhtımal kzı dıodm ama yıne de keısn öğrenen kadar merak edıo ınsan ehehehe

herkese merhaba
tatildeydim yeni geldim o kadar yedim ki soylemesi ayiptir tam bi okuz gibi tartilmaya korkuyorum..yarin da dr randevum var
umarim her sey yolundadir.

malesef atak dönemleri oluyo geçen kış hastanede yattım 15 gün.
ama alıştım hiç takmıyorum hastalığımı ve kendmimi çok iyi tanıyorum
allah şükür içorgan tutulumum yok.eklemler falan .

Canim benim eşimde lupus hastası onunda bu aralar oruçtan böbreklerim ağrıyor diyor ben cok üzülüyorum oruç tutmaması için ikna etmeye calisiyorum ama nafile bildigini okuyor.sen niye hastanede yatmistin?Yani nasıl bı tedavi uyguluyorlar .

Ay_seeee :)) listede benim adimin yaninda erkek yaziyor:)) o nerden cikti? Doktor henuz hicbirsey soylemedi ki:) baskasiyla karisti sanirim. Hem ben kiz hissediyorum:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…