2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

merhaba aramıza hoşgeldin nasi. Bebeğin hayırlı olsun canım..

ilk hamile kaldığımda srekli hastalığın alevlenir ölü doğum düşük vs. dediler.
şükürki bi problemim olmadı sadece 36 hftalık doğurmuştum.
bunda da şuana kadar problem olmadı inş.da böyle gider.
kan pıhtılaşmam yani lupus antilioganı negatif.anti fosfolipid sendromudiyolar bide onlar yok çok şükür.
normal zaman dan daha iyiyim sanki hastalık geldi lupusum bana veda etti geçici süreliğine diyorum
hakkımızda hayırlıı olsun rabbim bize doğum yapacağımız günleri göstersinn inş.

kizlar siz alisverisi baslamissiniz? ben daha hic bir sey yapmadim. ama esimle alisveris icin ve tatil icin istanbula gelmeyi dusuniyoruz . 1 ay sonra insaallah istanbula geliyoruz

En kötüsünü düşünme canım umarım öyle değildir.Lütfen geldiğinde yaz bize merak ediyorum çok geçmiş olsun..
Ayşeeeeee gözün aydın canım çooookkk sevindim ne rahatlamışsındır şimdi darısı bana inşallahhh..

evet canım lupus cidden zor bi hatsalık alevlenme durulma dönemleri var bıldıgım kadarı ile...

maşallahh gayet ıyı o tolore ediyo demekkı vücudun ınsallah bu sefer de sağlıkal doğurursun canım

hayırlısı olsun tabıı amınn amın :)

kizlar siz alisverisi baslamissiniz? ben daha hic bir sey yapmadim. ama esimle alisveris icin ve tatil icin istanbula gelmeyi dusuniyoruz . 1 ay sonra insaallah istanbula geliyoruz

canım siz normalde Buralısınız da İran'da mı yasıyosunuz ????

sağol canımm evet cok rahatladıkk ınsallah sağlıkla gelır :)

iyi akşamlar kızlar birazdan yolcuyum hafta sonu için denize gidiyoruz eşim durdurmadı pazartesi görüşürüz kendinize ve bebişlerinize çok iyi bakın...

ben iranniyim ama turkiye cok sik geliyoruz atatil icin.

nem gibi değil dün nemdendir diye aklıma geldi ama bugün bariz ıslak kıvamsız bişey

kız daha sona gelemedim geldin mi sen dün yazmamışmıyım benimde su gibi gelmişti akıntım kızlarında korkmuştuk bebişin sıvısımı diye o farklı kokar demişlerdi bu sıvı su kokusuz yada keskin olmayan kokudur inşallah hayırlı haberlerle gelirsin birinin dediği gibi sıcaktan iç çamaşırı yanları bile ıslanıyor

bizde öğlen gittik tsh ımızı gösterdik iç hastalıklarına ordaki bayan da hamişti küçücük çok tatlı benim yine tsh düşük ama t3 t4 yüksek olunca önemsiz dedi şlaç vermedi 1ay sonar tekrar kan tahlili bide hamilelik öncesi ben guatır ve testleri yaptırmıştım onlarıda istemişti baktı çok güzel değerlerin dedi ilaç almadan çıktık sonunda bebişim zaten hap kolik oldu bunda bari yırttık ay uzun bi sure evdeyiz 10unda 3lü teste gitcez biz izmirin bi ucu hastane bi ucu canım çıkıyodu bu sıcaklarda şimdi pzt özeldeki teyzemize gidip bebeişi görmek kaldı belki önünü dönerse minnakım cinsiyet tahmini yapar bize

malesef atak dönemleri oluyo geçen kış hastanede yattım 15 gün.
ama alıştım hiç takmıyorum hastalığımı ve kendmimi çok iyi tanıyorum
allah şükür içorgan tutulumum yok.eklemler falan .

ankette cinsiyetler eşit gözüküyor şuan ,hadi hayırlısı..bu yıl sanırım erkek yılı ya da kız yılı diye bir şey yok çok karışık :)
çekişmeli

uyudum uyandım öğlen uykumdan,koala gıbı 20 saat uyuyorum:)doktor proteın almazsan bebegın buyumez dedı zorla süt içtim midem ağzımda.ya benim bide erkeklerden midem bulanıyor cok tuaf dımı dışarı cıkınca erkeklerın yüzünü görünce kusasım gelıyor töbe töbe dedım ama öle:)eşim buna cok sevıncek cunku ondan bulanmıyor bı tek bı de minik casperımdan hayatımın 2 erkeği:)

bende troid hastasıyım..düzenli ilaç kullanıyorum canım..hamilelik süresincede ayda bir kontrollerimizi oluyoruz..sakın ihmal etme canım..

ya benimde varmı bilmiyorum yani bi göbek var hele yemek yiyince çok çıkıyo sabah açkarna da acıcık var ama hatrlamyrum şimdi acaba hamilelikten önce varmıydı bu göbiş yaa

hahahahha ne güldüm alemsin ya hergün görüysunda yani erkek allahtan eşinden miden bulanmıyo

arzu cim ben yaklasik 4 ay dir sut icmemisim. benim de midem cok kotuydu. yavas yavas yogurt yemegi basladim

arzu cim ben yaklasik 4 ay dir sut icmemisim. benim de midem cok kotuydu. yavas yavas yogurt yemegi basladim

bende bugün başladım ama yok gıtmıyor.dereotunda sütten daha cok kalsıyum varmış.doktor haftada 2 defa balık ye dıyo ıyy dedım sen bılırsın karnesı zayıf dolar dedı:)1 aya kadar delı gıbı yerız bence :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…