2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
işte sorunda orda ya ben daha önce hiç fitil kullanmadım onuda kullanmıcam gibi korkyrum ya :KK43:(sölediğin de iyi oldu ben kullansam onu çubuğuyla kullanıcaktım yani bilmiyodum çok sağol canım

kızııııııım siz akıllı kadınlarsınızzz analı kızlı:KK9::KK9: bak gördünmü allahın izniyle kimse durduramıyo sizi mükemmel bi haber bu

canım evet cok sukur gectı gıttı yaaa atlattık bunu da Rabbım baska sıkıntı vermesınnn :)

çok yemek seçiyorum ev yemekleri yiyemiyorum zaten

ee ne yıyosun canım o zaman :)

ya zaten dün dr gittiğimde bana yarın hemen zeka ve down sedromu( içinde şeker y.yazıyormuş ,ben anlamadığım için bugun gittiğimde öğrendim)hemen yarın yaptırmalısın demişti..
İçime kurt düşmüştü zaten...hergün 1 saatlik yürüyüş vermişti bu ay 15 dkk indirdi,gerçi ben hiç yürüyememiştim sıcaklarda zor gelmişti

sporda verdiğine göre şüphelenıo demekkı kaç çıkmsıtıkı degerın snede değilmı test sonucları ?

bugun gidip
,down sedrom ve zeka testimi yaptırdım,birde şeker yğklemesi yaptılar ,bi bardak bildiğin su içirdiler hiç şekerli mekerli gelmedi bana ,kuzen ile o an görüştüm onların cc leri vardır dedi ..bu bana şekerli gelmedi dedim :)))
50 lik var 75 lik var,saa verdiğimiz 50 likte dedi,ne demek istediyse,yani benim midem bulanmadı,şeker yüklmem olduğunu bilmediğim için birden dan diye söyleyince ,ay midem bulanırsa ya isstifra edersem diye evham yaptım ;ama hiç bi şey olmadı...bu sıcaklarda hiçte baygın bi tat vermedi bana :)
bir defa kan aldılar ;şekerli suyu içirdiler
sonra 1 saat sonra tekrar kan aldılar..
yarın sonuçları alacağım

Hiçbi şeyden tırsmıyorum şu şeker zımbırtısından tırstığım kadar of!
Yine seninki iyi geçmiş canım. Geçen hastaneye gittiğimizde kadının birini yatırdılar o yüklemeden sonra.

evet canım sanada çok çektirdiler malesef doktorlar felaket bulalım da diye uğraşıyorlar ya da tecrübesizler.kaf dağındaki kocam geldi ben gidiyorum...

Canım geçmiş olsun, panikleme, bişey yoktur inşallah.

Günaydın kiZlar nasılsiniz Ayşe'cim çok sevindim Canim gözün Aydın kızında hayırlı olsun Canim benim :KK16: kiZlar dün aksam çok hastalandım tansiyonum 17-10 oldu ve burnum kanamaya başladı durduramadim acile götürdü esim tabi ole bı panik yaptiki arabayı sürmedi uçurdu resmen :KK37: doktora söledim 4.5 aylık gebeyim tansiyon sorunum var diye dil altı verdi hemen burnuma tampon yaptılar 40 dk fln durduk hastahanede tansiyonum düştü eve geldik ama basım çok kötü oldu bide karın ağrılarım arttı bugun evimin yakınındaki doktora gidiyim diyorum bbegimi merak ediyorum :KK4:

Çok geçmiş olsun sana da. Nazar mı değdi yahu bize?

Çoook tatlı olmuşlar canım.Ellerinize sağlık!

eheueheu evet canım gelıyo valla :KK70: sağlıkal gelsın uslu uslu gelsın :)

ınsallah cnaım bakalım yarın öğrenrısın cinsiyetı :) bence erkek bakalım tutucak mı tahmınım :)

canım araba kullanıyorsan oto koltugunu zaten mecbur alıcaksın hem de bebekken oto koltugunda tasımak

daha guvenlı olur bence ama daha doğmadna puset vs almaya gerekj yok bence bi doğsun :)

annen doğru dmeıs boy boy giysiler almaya veya hepsını doğmadna almaya hıc gerekmyok büyüdükçe alıcaksın

gerekenı alıcaksın yoksa bi sürü gereksişz ıvır zıvırla doalr evın kızkardesım de ıkı zıbın takımı 1 battanıye almsıtı

1 tane ekndı dıkmsıtı bıtanede bızım bebeklık battanıyesı fln derken baby shower yapmıstım oan süpriz :) o zmanada bisüür heıdye geldı

ohoo zaten doğuncda hep heıdye gelıo yanı aldıkalrını gıyemedne buyyo bebek....he bı de küvet almsıtı :)

biberon emzık hepsini şimdiden alamk gereksiz bebek doğsun zaten ememezse agzıan uygun ölçülü bilmemnelı emzıkler var ona göre

alınır her emzıgı her biberonu kabul etmıoalr bu arada secıyalr :)

canım spor da yap rica ederım....ya valla ben stre yaptım :) tansıyondna çok krokarım özellıkle yukske olanından

dilerim hiçbisorun yasamazsınn bide kaya tuzu mu kullanıosn dr bana dün serpme tuz yok az az öğüte öğüte dedi...
Tamam Canim sporada başlıcam soz :)) bende korkuyorum Canim Allah korusun erken dogum ölü dogum olabiliyormuş :2: yok Canim ben zaten trioidi hastası oldugum için iyotsuz tuz kullanıyorum ama çok çok az ya siyah zeytine hasret kaldım tansiyonum yükseliyor diye yiyemiyorum ama olsun bebisim için yemem bende :)) bu arada doktora gittim bebisim çok hareketli mas yine bacaklarını kapatmış yatıyordu büyük ihtimal kız ama yinede kesin değil yinede ayse teyzesi bize kız yazarmisin bacak arasında Bişey yok çünkü ben kizcem diye seviyorum :))

slm herkeze ben daha cinsiyetini ögrenemedim cok merak ediyorum daha hareketlerinide hissetmedim daha ya inananin cok merak ediyorum herkezin cinsiyet haberlerini tek tek okuyorum kurban oldugum allahim herkezin gönlüne gore versin insallah aminnnn...

Tamam Canim sporada başlıcam soz :)) bende korkuyorum Canim Allah korusun erken dogum ölü dogum olabiliyormuş :2: yok Canim ben zaten trioidi hastası oldugum için iyotsuz tuz kullanıyorum ama çok çok az ya siyah zeytine hasret kaldım tansiyonum yükseliyor diye yiyemiyorum ama olsun bebisim için yemem bende :)) bu arada doktora gittim bebisim çok hareketli mas yine bacaklarını kapatmış yatıyordu büyük ihtimal kız ama yinede kesin değil yinede ayse teyzesi bize kız yazarmisin bacak arasında Bişey yok çünkü ben kizcem diye seviyorum :))

tamam canım kız yazdım :)

ayy ınsallah öle şeler olmaz aman dıyım öle düşüp dtres de yapma ama spor yap yeıdkelrıen dıkkat et canım

bir de canın cok zeytın ısterse suda bekelt öle bı ıkı tane ye :) bı de kuhne nın alman usulu tursusu var canın cekerse

bakl o da tuzsuz yanı az tuzlu bızım kalsık tursularımzı gibi değil ve lezzetli de tavsıye ederım canım

utangac kızçe demekkı bızımkı dun yaymıs bacakalrı uzanıodu ınsanda acuuk utanma olur :KK9:

slm herkeze ben daha cinsiyetini ögrenemedim cok merak ediyorum daha hareketlerinide hissetmedim daha ya inananin cok merak ediyorum herkezin cinsiyet haberlerini tek tek okuyorum kurban oldugum allahim herkezin gönlüne gore versin insallah aminnnn...

can ım ınsallah öğrenrısınız en kısa zamanda yaa :)

amiiiiiiiiiiiiinnn cümlemize..... canım senin göbiş hiiçmi yok yahu yani acıcık damı yok :)

amin :) yok cnaım yanı snaırırm az var acaba ben mı farketmıyorum dur akşam bı foto çekıneım

eşim var ıste deyıp duruyo yemek yemeden foto çekınıp yuklıımde bakalım :)

merahaba arkadaslar. ben nasi iran dan. ben de 2013 ocak annesiyim. yarin 16 haftam basliyor :)
ben turkiye cok seviyorum .........ve sizinle arkadas olmak istiyorum

ayy ınsallah öle şeler olmaz aman dıyım öle düşüp dtres de yapma ama spor yap yeıdkelrıen dıkkat et canım

bir de canın cok zeytın ısterse suda bekelt öle bı ıkı tane ye :) bı de kuhne nın alman usulu tursusu var canın cekerse

bakl o da tuzsuz yanı az tuzlu bızım kalsık tursularımzı gibi değil ve lezzetli de tavsıye ederım canım

utangac kızçe demekkı bızımkı dun yaymıs bacakalrı uzanıodu ınsanda acuuk utanma olur :KK9:

Aa Canim turşu olayını söledigin ii oldu çünkü acaip turşu istiyo Canim esime diimde alsın gelirken :KK9: oy kıyamam açtı bacakları rahatına bakiyi cadı :KK55: bizimkide çok bı utangac Canim hep kapalı bacakları hep çok terbiyeli bı yavrum var mas :) :KK8:

Aa Canim turşu olayını söledigin ii oldu çünkü acaip turşu istiyo Canim esime diimde alsın gelirken :KK9: oy kıyamam açtı bacakları rahatına bakiyi cadı :KK55: bizimkide çok bı utangac Canim hep kapalı bacakları hep çok terbiyeli bı yavrum var mas :) :KK8:

analdım canım 4 lü testte keısnlescekse sorun yok ınsallah temzı cıkar :)

ya ben baska dr a gıdıcektım aslında baktım kanunıde devlet hast.bı dr ılgılenıo fln işte sordum akdınalra dedıler su doç

özel muayenesıen gıdıyoruz burda da ıgılenıo vs cok ıyı süper fln deıdm önce buna gidelim bakalım aradım öğrendım

bende şaşırdım olamdı ilk abstan aklımada olana gıdıcektım ama çok memnun kaldım canım....çok ıyı davrandı hastalrını

kapıda akrsılayıp buyur edıyo misafir gibi ben ilk kez öle dr görrdum :) benım gıdecegım dr da 300 tl di buna gıdleımde olmazsa

oan gideriz deıdm bı de randevuyu daha gec bi zaman verıoalrdı daha fazla bekleyemedım :)

:

inşallah iiyi çıkarsa risk ortadankalkacak inş.ben bide lupus hastası olduğum için ekstra araştırıyolar.ee onlarında işi bu araştırsınlar bakalım:)benim içim ferah.allah korusun bişe olsa başka belirtilerde olur ense kalınlığı burun kemiği,ne biliyim gelişme geriliği falan oluyomuş.
allaha şükür herşeyimiz normal parmaklarını bile saydık çok komikti:)üst dudağa bile baktılar yarık damak vs varmı diye.
bende yalovadan izmite gidiyorum dr tıp fakültesinde ama özel muayenesi var ona gidiyorum.doğumumda nasipse tıp fakültesinde olucak.
şanslısın dr.un iyiymiş hem fiyatı hem kalitesi:)

Son düzenleme:
inşallah iiyi çıkarsa risk ortadankalkacak inş.ben bide lupus hastası olduğum için ekstra araştırıyolar.ee onlarında işi bu araştırsınlar bakalım:)benim içim ferah.allah korusun bişe olsa başka belirtilerde olur ense kalınlığı burun kemiği,ne biliyim gelişme geriliği falan oluyomuş.
allaha şükür herşeyimiz normal parmaklarını bile saydık çok komikti:)üst dudağa bile baktılar yarık damak vs varmı diye.
bende yalovadan izmite gidiyorum dr tıp fakültesinde ama özel muayenesi var ona gidiyorum.doğumumda nasipse tıp fakültesinde olucak.
şanslısın dr.un iyiymiş hem fiyatı hem kalitesi:)

evet canım doğru lupus vardı dımı sende bende de her doktor lupus var mı dıe bako yok dıyorum gene de yapioalr testlerını
lupusda da çok gebelık kaybı oluyor değil mi ? Allah ım şifa versın Rabbim...

ayy canım dün bizde baktık saydık parmakalrını dudagıan yuzune mıdesine :)
evet benım dr da devlette calısıo özlede de muayenehanede çalışıo ama sadece akşamalrı 2 saat
ben de doğumu heralde devlette yaparım öle olursa bakalım :)

tesekur ederim. hepimize hayırlı ugurlu olsun
benim de bilgilirimi listeye iekliye bilirmisin?
(turkcem pek iyi degir.....yanlisim olsa uzur dilerim)
nasi 33 54 12 ocak ilk bebiş ? ? ? iran

ekledım canım :) önemli değil :)

evet canım ustunde gewürz gurken alman tipi salatalık tursu yazıo bıızmkıler giib çoksert değil ama tuzu az ve lezzetlı tursu :)

ehehehe maşallah :KK70:

X