2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

ben efe beren diyorum annesi :)

bence artık gözükmesi gerek diye düşünüyorum.bu arada bende herşeye ağlar oldum.Allahım yarabbim ya.eşim neden ağlıyorsun diyor içimden geliyor diyorum :)

ben onları yaptırmadım bişey çıksın sanmıyorum ondan.ama austos sonu izne çıkınca yaptırıcam artık.

kızlar az önce haberlerde dinledim doğum sonrası ücretli izin 6 aya çıkmış...çok mutlu oldum ya :)
inşallah canım süper olur

sağlık ocağındakiler hamile oldugumu bilmiyorda ondan..o kadar suratsızlarki hiç haz etmiyorum..o yüzden gidipte kayıt yaptırmadım daha..aşı meselesi olmasa yine gitmem
ben buradaki sağlık ocağındakileri çok sevdim.bana doktordan bile ilgili davrandılar.

inşallah yasalaşır.inşallah.ücretsizde alıcam ben harika olur 1 yaşına gelir ben bakarken.

merhaba arkadaslar bugun kontrolden geldim ve bebegimin cinsiyetini ögrendimmmmm bebisim oglan olcakmissss ins saglikla kucagima alirimmmmm herkese saglikli bebisler diliyorummm

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım.Analı babalı büyüsün inşallah.

bebeğe hiç bi sakıncası yoksa tutmak istiyorum :44:

oruç için sıcaktan bebeğin suyu azalır bu sıkıntı yaratır dediler.ben tutmayacağım.çalışırken çok zor olur.

canım benim eski doktorum yapmıştı ikiliyi 3 ve üzeri riskli demişti.hiç birşey çıkmayacak ben böyle hisettim.inşallah hayırlı haberleri alırsınız bir an önce

kızlar kızlar kızlaaaarrr

ıkılı test sonucum cıkmıss normall çok şükür Allahımaa

çok şükür yaa hastanenın onlıne sayfasındna baktım normal yazıyo

yarın ısn doktora gidip gösteririmm sonucu

günaydın kızlar mutlu günler diliyorum bugün evlilik yıl dönümüm o yüzden çok mutluyum aklıma 4 yıl önceki heyecanım geliyor inşallah bebeğimiz de hayırlısıyla dünyaya gelir allahım herkese mutlu, huzurlu sağlıklı yuvalar nasip etsin ayırmasın sevdiklerinden.

deryacım biçok arkadaşıma riskli oldukları söylendi çok üzüldüler canım ama sonuç hepside birbirinden sağlıklı bebekler dünyaya getirdi sadece bu teste bakıp üzme kendinide bebeğinide gör bak çok çok sağlıklı olcak allahın izniyle :)

evet cnm Efem geliyo :)) yaa banada kız dese uçarım havalara ama 7 aya kadar beklemesin hazır bişe almamışken desin :)) amannn sağlıklı sıhatli doğsunlarda kız erkek farketmez Allahım 2 ye nasip eder inşallah hem ilk erkek olsun abi olsun :))
cümleten günaydın ocak anneleri allahım izin verirse bende ocak annesi olacağım yerim burası galiba bugun üye oldum umarım güzel günler geçirirmm
hayırlı olsun cnm Allah sağlıklı sıhatli kucağınada almayı nasip etsin :))
Buarada bende 12+3 gittim salı gunu ama doktor tenezzül edip bakmadı bile.p.yesi ikili testte çıkarmı acaba?

ahh cnm yaa doktor işte benim doktorum ben sormadan kendi sölüyo hatta söle oldu :)) doktor gösterdi bu elleri bu kafası bu ayağı diye ama dikkatli dikkatli bakıyo acaba diğer ayağımı görmeye çalışıyo dedim bekliyorum dediki '' yani kesin diil yanılma payım var '' falan diye dedimki Allahım ayağımı yok kalbime iniyodu sonra erkege benziyo dedi veeee koptum :)) yani kendisi görmeye çalıştı ve söledi ben hiç sormadım hatta 14+3 dede gittiğimizde aynısını yaptı cinsiyeti görmek için baya uğraştı :))

OLEYYYYYYYYY
allahım sana şükürler olsun binlerce kez canım benim gözümüz aydın hep güzel haberler alalım canım kurban olduğum allah hep yardın olsun zora düşürmesin çok sevindim ne diyeceğimi bilemiyorum çok duygulandım

ayyy kuzum çok çok sevindim :)) bata değerin ne ???
cnm nice sağlıklı uzun mutlu seneler bebeğinizle birlikte inşallah :))

Gözünaydın canııım bende cok sevindim Allah daraltır ama bunaltmaz cok şükür Rabb'ime tekrar Gözünaydın.Isiricam Isiricam görürsün bebisinin yanaklarından Isiricam.

canım değer yazmıyo normal yazmıslar sadece karsısıan yeşille işaretlemısler

ancak dr a gidip alınca öğrenebılırım değerleri çok şükür bnu bile yettı bana yaaa sağol canım

çok şükür vallahı ağladım bende sevıncten

Allah ım hep güzel haberler vermemizi nasib eder inşallahhh

Amin canımm aminnn

tugbaemrah oglun olacakmış hayırlı olsun.meme ucunda kararma oldumu senin? yada yaşayan başka biri varmı aranızda?

beta değerini cinsiyet için sorduysan benim tutmadı 37 idi.doktor kız dedi.

ayşe çok geçmiş olsun canım Allah sağlık sıhatle daim etsin.

günaydınlar

gözün aydın ayşe bak güzel haberler gelmeye basladı inş. hep böyle gülersin

günaydınlar

gözün aydın ayşe bak güzel haberler gelmeye basladı inş. hep böyle gülersin

evet bakalım daha güzel haberler de alırım sağlıklada büyür ınsallah canım ya

ınsallah

merhaba
aysecim cok sevindim sen,n adına. insallah minnosunu saglıklı sekilde kucagına alırsın

ınsallah canımmm yaaa ınsallahjhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…