2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Günaydın kızlaarrr

bu gece sahura kalkıcaaazzz ınsallah eşimi yedirim ben de kitap fln okurum o arada :)

iyi olur ramazan da oruc tutamasak bile o atmosfer muthiş

hoşgeldın canım ınsallah bgecer ağrıalrın dinlenmeye devam et :)

ne bileyim canım yaa panik olmamak elde değil. bu sabah gittim kan verdim yarın sonucu alıp doktora göstereceğim inşallah bi sorun çıkmaz..

ne bileyim canım yaa panik olmamak elde değil. bu sabah gittim kan verdim yarın sonucu alıp doktora göstereceğim inşallah bi sorun çıkmaz..

canım senı anlayabılıyorum benım bebegımın de kalbınde sorun cıktı su an hersey havada

ve birsürü risk var ama napıcaz sakin olucaz canım ayrıca bu ense ölçümü yanlış yapılabılıyor kan sonucunda

da bılıosn sadece rısk cıkıyor bence sakın ol dua et...ıınsallah rıskın az cıkar canım

Herkese günaydın kızlar...
Hayırlı bir gün olur inşallah.
Derya, dilersen başka bir hastane de tekrar ölçüm yaptır. Ayşe'ye katılıyorum.
Rabbim hepimize sağlıklı, hayırlı evlatlar versin inşallah... Anlıyorum seni.

ayyy kuzum gerçekten bugün sahura kalkcaz :)) ben eşime bişer hazırlıcam ama bende yerim yaaa ona göre işe giderken geç kalkar giyinir çıkarım sadece uyku bölündügü için zor olucak ama şu uykulu uyuşuk 3 ayı atlattık yaa çok zorlanmıcaz :)) bende seviyorum yaaa sahura kalkıp dışarı bakıyorum evlerin ışıkları yanıyomu diye akşam masalar hazır camda ezanı bekliyosun falan çok güzel yaaa insanın içi huzurla doluyo bi kere daha ötesi yok :))

Günaydın güzel anneler.Allah sıkıntıda olan herkesin yardımcısı olsun.ikili test için p.tesi randevu aldım kızımda bu testi yapmamıştım bu sefer doktor önerdi ama şimdiden stres tapmaya başladım inşallah herkesin testleri iyi çıkar.

inşallah canım inşallah... allahım hepimizin yardımcısı olsun. bebeklerimizi korusun..

kuzum moralini bozma lütfen bak sen diyosun önce 2,7 sonra 2,3 demiş bence başka bi hastanede tekrarla cnm ayrıca kan testini niye sonra yapıyolar onuda anlamadım benim doktor ultrasonda ense kalınlığına baktı kan tahliline yolladı sen içini ferah tut cnm bence herşey yolunda

off canım yaa insan evham yapmadan duramıyor işte umarım yarın size güzel haberler yazarım burdan...

günaydın cnm aminnnnn :)) stres yapma cnm boşuna ki bebekte strese girmesin doktorun önlem için yaptırıyodur sen içini ferah tut bazı doktorlar istemiyo ama bazıları yapalım diyo :))

evet canım sahur bambaşka tabıı kı :) ben de sahurda sohbet programı izlemeyı cok severdım

bekarken izlerdik ramazan boyunca...

ama evleneli beri izlemıyorum eşimel evımıze tv almadık ama takıp ettiğimiz programalrı tivibu tekrardan izliyoruz

gene aslında sahur prog. takıp edebilirim bakalım :)

evet ya ben de sahuru çok severım hele o sessizlikte ezanı dınlemeye bayılırım terapi gibi bişey :)

ruhum arınıyo resmen :) uyku bölünücek dediğin gibi ama biz antremanlıyız eheheh

canım stres yapma goruceksın tertemız cıkıcak :)

inşallah canım inşallah... allahım hepimizin yardımcısı olsun. bebeklerimizi korusun..

amın canım kalbini ferah tut :)

Son düzenleme:
Evet Canim haklisin şimdiden strese gerek yok Allah ne yazdıysa o olacak zaten hakkımızda hayırlısı olsun.sen bebişin cinsiyetini öğrendinmi?

heh işte böle hakkımızda hayırlısı :)) evet kuzum 2 kez gittim doktora 12+3 dede 14+3 dede erkek dedi ama şimdi okuyorum erkek dediklerine 4 lü testte kız diyebiliyomuş bizde acaba böle bi süprizle karşılaşırmıyız diye :))

Aa sevindim Canim bı yakışıklı daha geliyor.valla Canim bazen insanı şoka uğratıyor bu doktorlar görümcem 7 aya kadar kız biliyordu sonra erkek olduğunu öğrendi.ne şoktu ama erkek olduguna daha cok sevindi çünkü bı kızı vardı zaten.oluyor böyle seyler ama inşallah sana rast gelmez.

cümleten günaydın ocak anneleri allahım izin verirse bende ocak annesi olacağım yerim burası galiba bugun üye oldum umarım güzel günler geçirirmm

Buarada bende 12+3 gittim salı gunu ama doktor tenezzül edip bakmadı bile.p.yesi ikili testte çıkarmı acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…