2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
kızlar bir sey sorucam. saglık ocagından rapor almak istesem sadece aile hekimimden mi alabiliyorum. yani her hangi bir saglık ocagından alabilir miyim raporu?

çoooooook sevindim canım... maşallah sana ve bebeğine

gözünaydın olsun ayşe hep böyle güzel mutlu haberler paylaşabilmeyi diliyorum inşallah...

sağol canım ınsallah hepimiz güzel haberler veririz hep :)

Ayşecim ozaman amniyosentezede gerek kalmadı seni de istediğin buydu cok iyi yaaa.

amnıyosenteze kromozom sonucuna göre karar verıcekelrını söyledıler canım ama bılmıyorum

onun sonucu cıkmadı daha 27 temmuzda cıkıcak bakalım hayırlısı ınsallahhh :)

çoooooook sevindim canım... maşallah sana ve bebeğine

sağol canım ınsallah senın sonucunda guzel cıkar canım :)

kızlar bir sey sorucam. saglık ocagından rapor almak istesem sadece aile hekimimden mi alabiliyorum. yani her hangi bir saglık ocagından alabilir miyim raporu?

benım bıldıgım sadece aile hekımınden alınıyo ama :S emin olamadım sımdı

Ayşecim gözün aydın çok sevindim,heyecanlandım :) Allaha şükürler olsun :)

sağol canımm bende cok heyecanlandımm :) çok şükür

Selam arkadaşlar..Allah hayırlı ve sağlıklı günler geçirmemizi nasip etsin...

merhaba arkadaslar bugun kontrolden geldim ve bebegimin cinsiyetini ögrendimmmmm bebisim oglan olcakmissss ins saglikla kucagima alirimmmmm herkese saglikli bebisler diliyorummm

hadi canım gözün aydın...darısı bizim başımıza..

oruç tutacak mısınız arkadaşlar :26:

hayır canım tutmayacağim..benim yediklerimden beslenmeye başlayan bir bebeğim var, onu düşünmek zorundayım..

içini ferah tut canım..Allah yardımcın olsun..

amin..hoşgeldin canım..geçmiş olsun..

Ayşecim çok sevindim canım..mutluluktan ağladım canım..o kadar sevindim ki çok sükür..Allaha sonsuz şükürler olsun..bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına alacaksın ins..

şimdi listemize baktım ne kadar çok erkek var listede 17 erkek saydım 5 kız 2013 sanırım erkek bebek yılı olacak... Bu arada dün 2 li tarama testimiz vardı bizimde ve dr banada orada bir pipi görüyorum sanki dedi...haftaya büyük ihtimalle netleşir...

gözün aydın , darısı iyi haber bekleyen herkese.:)

gözün aydın , darısı iyi haber bekleyen herkese.:)

sağol canım amiinnn :)

Ayşecim çok sevindim canım..mutluluktan ağladım canım..o kadar sevindim ki çok sükür..Allaha sonsuz şükürler olsun..bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına alacaksın ins..

canımm bende ağladım esım aglama tamam dıyo ay duramaıdm napim :)

ınsallah hep güzel haberlerını alırız bebeklerımızın canım :)

günaydın hoşgeldiniz g.olsun şimdi nasılsınız tatil nasıl geçti :)
Günaydın annisler ve kuzuları ins güzel bı gün olur hepimiz için

Günaydın kızlar...
Herkese huzurlu bir gün diliyorum...

cümleten günaydın ocak anneleri allahım izin verirse bende ocak annesi olacağım yerim burası galiba bugun üye oldum umarım güzel günler geçirirmm

günaydın kızlar herkese hayırlı günler...
kızlar sizede günaydın hayrlı geçsin günümüz inş..rüyam hoşgeldn :)
sevincini tüm içtenliğimle paylaşıorum şuan,gözün aydın maşaallah sonuda hayr haberler getirir inş.

amin.günaydın maşaallah nice 4 yıllar devirirsiniz inş.mutlu ve huzurlu..

Canım moralini hiç bozma, çok bariz bir fark olmadığı sürece ense kalınlığını ölçüm olayı çok belirleyici olmuyor. Senin de gördüğün gibi bir ölçü diğerini tutmuyor. Evham yapma, çook kişi var bu şekilde morali bozulup sonra her şeyin normal olduğunu öğrenen.

Maaşallah, dilerim sağlıkla kucağına alırsın kuzucuğunu. Elbette kız-erkek fark etmez, mühim olan sağllığı ama insan beklediğinin tersi olduğunu öğrenince biraz zor alışıyor başta. Biz de hep erkektir diye düşünüyorduk, büyük ihtimal cimcimemiz geliyor.

Ayşe çok sevindim inan ki, inşaallah bundan sonra hep güzel haberler alırsın, hep yüzün güler.

Araştırdım,bulamadım böyle bir haber. Sanırım ÜCRETSİZ izin 6 ay oldu doğum izninden sonra..

hayır ücretli izin 6 ay olsun teklifi sunuldu henüz yasa geçmedi.meclis tatilde bence kesin geçecek haberin kaynağını eklemiştim.

oruç tutacak mısınız arkadaşlar :26:

ben tutmayacağım canım çok sıcak tehlikye atmak istemiyorum.

Benimde anlamadığım kesin olmayan cinsiyetinizi nie oyladınız?!aksi kesinleşirse ne yapcaksiniZ anketi

doktorum çok büyük ihtimal erkek dedi.ankette değişiklik yapılabilir diye biliyordum oyladığım zaman.ayrıca kimseninki net olamaz kayazelhaya kesin erkek denilmesine rağmen kız çıktı.o zaman ne olacak?aksi kesinleşirse ki çok küçük ihtimali var değişebiliyorsa değiştiricem yoksada öyle kalıcak ne yapabilirim.

ben sadece aile hekiminden alabilceğini biliyorum canım.

benim sözüm kayazelhaya gibi misallere deil,dr.un şuna benzio deyip emin olmadığı görüş karşısında yapılan oylamaya..o zaman banada kıza benzio dedi bende oylim!12hafta daha çok erken henüz gelişme olmamış 16 haftada sölerim die ek yaptı dr.neyse polemik yaratmak deil maksadım,düşüncemi sundum

Son düzenleme:
sevincini tüm içtenliğimle paylaşıorum şuan,gözün aydın maşaallah sonuda hayr haberler getirir inş.
.

Canım sağol ınsallah hep güzel haberler veririz :) sağlıkla gelsın bebekelrımız

Ayşe çok sevindim inan ki, inşaallah bundan sonra hep güzel haberler alırsın, hep yüzün güler.

inaşllah canım tesekkurler bakalım dr ne dıcek yarın :) izin alabılrısem gidicem

Ayşe çok sevindim.dilerim bunda sonra hep güzel haberler alırsın...

ınsallah canım tesekkur edeırm :) hepimiz güzel haberler alırız ınsallah

Son düzenleme:
merhaba kızlar;
oğlum kipaya top havuzuna gitmek istiodu 1hftdr,dün de baktım hava serin hadi dedim bindik minibüse gittik o oynadı eğlendi ama benim aklım manav bölümünde acaba k.lahan varmıdır?neyse oğlumun oyunu bitti hadi dedim şimdide alışverişte sıra,direk yöneldim manav bölümüne k.lahana arıorum,uzaktan kırmızı erikleri k.lahana olarak görüorum artık o derece neyse buldum aldım gezerek geldik eve,açtım neti sa.lerce nasıl olcağna dair püf noktalarına baktım bi yanlış yapıpta lahanayıda testide heba etmim!sonunda sıra yapmaya geldi kalktım doğradım kaynattım ılıttım sonra 2 karışımı birbirine kattım rengi oldu kırmızı erkeğe işaret yani..ama eğlence amaçlı yaptım,inanmadım güvenilirliği ne kadardır bilmiorum..yarım br.daha alıp gerisini çöpe attım sabahta açkarnına denim die buseferde kız çıktı rengi hiiç değişmedi güzel eğlenceli değişik bi gün oldu :)

Son düzenleme:
kızlar ben bugun cok acıkıyorummm ne yedıysem doymadım bi türlü :26:

13,00 e kadar dayansam bari

eheueheu ılk bas bende denemeyı dusunuyordum ama hem üşneıdm hem de

bulantıdan mutfaga gıremedıgım için boşverıdm maalesef :)

bu benzio olayından çok daha net bir açıklamaydı.kesin olması diye bir durum yok ayrıca kesin dedeklerinde bile bir sıkıntı olabiliyor.ayrıca dedğim gibi değiştirilebileceğini düşünüp o andaki heyecanla yapmıştım

ayşecim tebrik ederim canım çok sevindim sağlıkla bebeğini kucağına al canım benım bak o kadar üzdün kendinide bebişide hadi bakalım büyüsünde çabuk gelsın annesının kucağına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…