2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

kokusu ilk başta kötü deil,kalanı sonra turp gibi turşu gibi kokmaya başladı o rahatsız edici :) valla ne yalan sölim lahana kaynayıpta çöp olcak die ona mı kıyamadığımdan mıdır yoksa acıkmıştım parçalarken kokusuna dayanamadığımdan mıdır nedir bilmiorum lahananın içinden epey yedim galiba canım istiomuş haberim yokmuş
ayşe şuan o kadar enteresan bişey oldu ki tevaffuk diyim üstteki yazıyı yazdım oğlum geldi yanıma anne işin bittiyse bana ben10 oyun açarmısın tabiki dedim kucağıma oturdu eğildi ekrana baktı ve -Ayşeye not verin yoksa sınıfta kalırsınız dedi!! okuma yazması yok,ismin çocuğa ayen oldu yaw allahallah şaşırdım he

Son düzenleme:

neyse arkadaşım herkes için hayrlısı olsun sende haklısın

ayy cnm yaa sonuç normal çıksında ayy ayşe yaa aklım sendeydi akşamlarıda girip bakamadım çok iyi oldu haber :))
tugbaemrah oglun olacakmış hayırlı olsun.meme ucunda kararma oldumu senin? yada yaşayan başka biri varmı aranızda?
çok saol cnm :)) yok cnm yaaa herşey normal ...
beta değerini cinsiyet için sorduysan benim tutmadı 37 idi.doktor kız dedi.

ayşe çok geçmiş olsun canım Allah sağlık sıhatle daim etsin.
evet onun için sormuştum :)) :54 benim tuttu galiba 41 çıkmıştı ve erkek :))
kızlar bir sey sorucam. saglık ocagından rapor almak istesem sadece aile hekimimden mi alabiliyorum. yani her hangi bir saglık ocagından alabilir miyim raporu?
cnm sadece aile hekimin veriyo ve 2 gün daha fazla veremiyo
aynen öle bu yıl erkek yılı şehzadeler çoğunlukta galiba :)) Allah gönlüne göre versin cnm sağlıklı sıhatli :))

çok çok saol cnm hepimiz inşallah sağlıklı sıhatli alırız kuzularımı kucağımıza :)) valla bende oğluşum diye seviyorum ama kız çıkarsada çok sevinirim mühim diil yani hatta elim hala kız şeylerine gidiyo niyeyse :)) cnm benim sağlık sıhat önce o dediğin kızda olsa benim erkekde olsa benim bebeğimm herşeyimmm

ayşecim tebrik ederim canım çok sevindim sağlıkla bebeğini kucağına al canım benım bak o kadar üzdün kendinide bebişide hadi bakalım büyüsünde çabuk gelsın annesının kucağına

Sağol canım ıkılı kan sonucum temzı cıktıgı ıcın bir riskten kurtulduk ama diğer riskler hala devam edıyo

onun ıcınde duaya devam ınsallah sğlıkla gelır bebısım...

eheh ay bende severım krımızı lahanayı kısın mutlaka eklerım salatalara :)

ehehe cidden enteresan ama çocukalra genelde ayşe ali die örnek verılıo ya ondan olabilirmi acaba

malum olmuş yaveucaga ne not vercenız bana yıldızlı 5 li peki verın tamam mı uy yerım o ufaklıgı :)

yıldızlı 5 yerine yazını beğendim olar mı

cümleten günaydın ocak anneleri allahım izin verirse bende ocak annesi olacağım yerim burası galiba bugun üye oldum umarım güzel günler geçirirmm
hoşgeldin,hayırlısı olsun
gözün aydın ayşee
tugbaemrah oglun olacakmış hayırlı olsun.meme ucunda kararma oldumu senin? yada yaşayan başka biri varmı aranızda?
oğluma hamileykende kararmıştı bu hamileliğimde de karardı
ne güzel oğlun eğlenmiştir
çocuklar hep dışarıda olmak istiyor dimi canım
bazen haksızlık mı yapıyorum acaba diyorum çıkartamadığımda

lahanayı hiç ziyan etmez oturur afiyetle yerdim
nasıl olsa en geç 1 ay içinde öğrenicez:))))

arkadaşlar herkese mrb.hızınıza yetişmek mümkün değil :))herkezin iyi olmasına çok sevindim .ben de dün dayanamayıp doktora gittim geçici görevle gelen dr çok ilgilendi çok beğendim normalde özele gitmeme rağmen.bebişim iyiydi çok şükür.inşallah hep böyle devam eder...

aysecimm çok sevindimm ALLAH inşallah bu sevincinin devamını getirsinn inşallah:)çok mutlu bi haber bu RABBİMMMM ÇOKKK YÜCE

mrb canım..inş bebişlerimiz sağlıklı büyür ve bizdee hayırlısıyla kucağımıza alırız..

Hayırlısıyla biraz daha büyüseler de kıpırtılarını hissedebilsek... Bazen hala hamile değilmişim gibi geliyor (Midem bulanmadığı zamanlar)

aysecimm çok sevindimm ALLAH inşallah bu sevincinin devamını getirsinn inşallah:)çok mutlu bi haber bu RABBİMMMM ÇOKKK YÜCE

sağol canım bakalım doktor ne dicekk ama bu bile yettı snakı ınsallah dğer gelişmelerden de güzle haberler

alırızz canım sağoll :)

Hayırlısıyla biraz daha büyüseler de kıpırtılarını hissedebilsek... Bazen hala hamile değilmişim gibi geliyor (Midem bulanmadığı zamanlar)

zaten en güzel zaman o hareket hıssettiğin zamanalr benım bulantıda gectı dmeey krokuyorum en zaman azaldı desem

hoop artarak gerı gelıyo ağzımı açmıyorum artık

ben kızımda 6 aydan sonra hissetmeye başlamıştım herkes ne kadar gecikti demişti
ama çok şükür sağ sağlim doğdu
bakalım şimdi ne zaman hissedecem
ama ilk hamileliklerde geç hissedilirmiş oda var yani

hanım hanım ben sana demedimmi turp gibi senin bebişin sadece annesıne biraz aksiyon yaşatmak istiyor okadar:)

bebek gamzeli doğsun istiyorsun AYVA
cildi güzel olsun istiyorsak tropik meyveler
tosuncuk olsun istiyorsak boza
huzurlu bir bebiş olsun istıyorsak kuru hurma
yemeliymişiz ayvayı bi çok kez test ettik oldu:)hemde 2 gamze iki tombiş yanakta:)
bebek ılk doğdugunda hurmanın içini damagına sürmek sünnetmiş bende yapıcam inşallah çok akıllı ve huzurlu olurmus bebiş.

ayşeee ay canım benim ya çok mutlu oldumm hadi hayrlısı rabimme şükürler olsun

derya üzülme arkadaşım bi ölçüm kötü çıktı die başka doktora da ölçtür hemen bende cuma alıcam sonuçlarımı anlyrum seni bende nasıl stresliyim ama kötü bişe çıksada allahtan ümidimi hiç kaybetmedim bugüne kadar yine kaybetmicemm

Yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.....Bugün aldığım en güzel en önemli haber işte budurrrrrr....Şükürler olsun ayşecim inan bu yazını görür görmez kilitlendm ekrana.Allahım çok büyük, darısı diğer testlerinin iyi gelmesine olsun inş diğer testlerde de yüzünü güldürecek haberler alırsın canım...

Hele ben başından beri şükürler olsun ne mide bulantısı ne koku ne bişeye istek ne de bişiyden tiksinme..Yani hamile deilken nasılsam hamileykende öyle oldum.Ben hiç hissedemiyorum hamilemiyim değilmiyim.Sadece Dr a gittiğimde anlıyorum bebeğimi görünce...Ha bide hapları yutarken aklıma geliyo hamile oldugum:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…