2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Yazı karakterini değiştirdim : )
Bu sefer olmuş mu bir bak bakalım
xxxxxxxxxxxxxxx

daha güzel canım ellerine sağlık :)

bir de anasayfanda izle baglantısı yok ? aradım bulamadım benım mı gozumden kaçtı acaba

ona da bi el atıversen gelenler ugrasıp ugrasıp kaçmasın :)

Son düzenleyen: Moderatör:
daha güzel canım ellerine sağlık :)

bir de anasayfanda izle baglantısı yok ? aradım bulamadım benım mı gozumden kaçtı acaba

ona da bi el atıversen gelenler ugrasıp ugrasıp kaçmasın :)

Aslında nasıl yapacağımı bilmiyorum : ))
İzle ya da takip et diye bir tuş eklemeye çalıştım
Ama bulamadım nasıl yapacağımı (

Ayşecim salatı tefriciyeyi bende okucam da gerçekten daha önce hiç okumadım kimseye.Bu yüzden net olarak nasıl okunduğunu bilmiyorum.Sormak istediğim belli bi günde yada saatte yada ne biliym namazdan sonra önce yada abdestli veya abdestsiz heran okunablir mi vs..gibi bi özelliği var mı nette pek bilgi bulamadım.Senin için hemen başlıcam da müsait oldugum zamanlar okurum enazından ne kadar okursam o kar bian önce bitirelim.Erken bitmesi de önemli çünkü..Yardımcı olurmusun hayatım? Ha bide tesbihle mi çekilmesi lazım yoksa bu sayıyı unutmamak adına mı tatlım?Çok mu soru sordum yoksa...Bilmemek deil öğrenmemek ayıp ama dimi :)

Aslında nasıl yapacağımı bilmiyorum : ))
İzle ya da takip et diye bir tuş eklemeye çalıştım
Ama bulamadım nasıl yapacağımı (

gadget eklemeyı bılıyor musun ???

blogger a girip blog ısmıne tıkladıgında sol tarafta önizleme kayıtlar sayfalar yerlesım

gibi butonalr goruceksın yerlesıme tıkla sayfa tasarımına göre sağda veya solda gadget ekle yazan mavi yazı olucak

ona tıklayıp izleyici listeyı ekleeybılrısın onda bu sayfaya katıl kısmına tıklayarak senı

izlemeye alabilirler canım :)

Son düzenleme:
yani sağlıklı olsunda farketmez ama düşünsene oğlum olacak diye şartlıyorsun kendini sonra kızmış :)ya da tam tersi.kızım olsada fena olmazdı hani :))))

hehehe allah gönlüne göre versin canım...aman olsun evlat kız dese sonra erkek olsa yine alışırsın be

vallahi benimde saçlarım sarı baya bi dibim geldi kötü oldu doktora sormuştum 1 ay önce açıcı kullanma şimdilik ama normal boyayla boyayabilirsin dedi
ama beeeeen yine boyatmadım 5.ayıma giriyim dibine deydirmeden röflemi yaptrcam .
arkadaşta hamileyken röfle yaptrmıştı çok şükür bebeğinde bişi yok ama tabi olmıcakta değil.

ya benimde canım jelibon istyo ben norrmalde de severdim gerçi
niye zararı varmıki yoktur inşallah ya çok güzel valla.kesin bebişler abur cuburcu olcak dediğnin gibi ehuehuehu

hoşgeldiiiin
beren kız ismi ya erkete duymadım ben hiç ama varsada kıza yakışıyo sanki ama sizin zevkiniz canım
demir,,doruk,,sarp,,,toprak,,yaman fazla oldu ama benim beğendiğim isimler

estf canım sormayan öğrenemez miş :)

herhangi bir zamanda abdestlı veya abdetssiz (namaz abdestinden bahsediyorum)

okuyabılırsın bu bir sure değil onun için problem yok :)

ama okumaya baslamadan önce bir kereliğine 21 defa “estağfurullâh el azîm ve etûbu ileyh”

de diyebılırısn bunu bilmeyen arkadaslar varsa denemse de sorun değil :) öneml olan niyettir.

ne zmana uygun olursan ben iş yerınde boş kaldıkça okuyorum tesbıhle de okuaybılırısn okudukca kagıdada

yazabilriisn ben dijital zikir matik kullanıyorum :)

evet canım ikili riskli çıktı down sendromu açısından 301/1 birde yaş riski var oda854/1bide her ne demekse biyokimyasal risk diye birşey var oda 76/1 zaten biyokimyasl riskte takılıyolar anladığım kadarıyla bu amniyosentez işi kabus yaptı bende çookkk kararsızım hayırlısı Allahtan...

ya benimde canım jelibon istyo ben norrmalde de severdim gerçi
niye zararı varmıki yoktur inşallah ya çok güzel valla.kesin bebişler abur cuburcu olcak dediğnin gibi ehuehuehu

canım ısteyınce ben de yıyorum sadece abartmamaya calısıyrum canım fazla tuketılmeınce bi

zararı olacagını sanmam :)

Anladım tatlım çok tşk ederim bilgi verdiğin için.21 defa okunacağıda biliyordum netten öğrendim ama senin yazman daha iyi oldu.Ben tesbihle çeker bitirdikçe tesbihi o sayıyı not ederim.Umarım çokça okuyabilirim..

analdım canım doktor ne dedi peki yani şu an ıklı sonucuna göre bu saydıkalrın risk ıhtımalı

amnıyoyapılınca bişeyler eksınleşicek keısnleşince aldırmayı dusunuyorsan veya doktorun

şöle bi rahatsızlık oalbilir müdehale ederiz doğunca diyosa yaptır ama sonuc ne cıkarsa cıksın

sadece sonalndırmayı tavsıye edıcez dıyosa ve sende donlandırılmaısnı kabul etmeyeceksen yaptırma canım bence

risk çok az ama amnıyo sonucu düşük riski var ya ben o sbepten bılıosn ıstememıstım ama dr bebegıne

doağr doğmaz müdehale etme şansımzı olur gecıkmeyız deyınce ıkna oldum yıen de kromozom sonucum cıksın

ayrıntılı kkonusucaz ama sende veya eısnde genetık kromozomsal anomali çıktımı bana kromozom sonucuna

göre yapıcakalr mesela

sağol canım Allah razı olsun Allah dualarımızı kabul etsin inşallahh....

ay ayşeee bişiy daha canım:) Bugün okudum yarın yine başlıcam ya normal hemen duaya başlıyomuyum niyetimi de tekrar mı sölücem yanlış olmasın da canım?

Bence soyadınla nasıl ahenkli oluyor onu da göz önünde bulundur canım.

Ben de bugün aynı konuyu düşündüm, özellikle yolda daha çok okuyabiliyorum çünkü. Tabi abdestli tesettürlü çok daha iyi olur sanırım ama salat-ı tefriciye Kur'an-ı Kerim'den bir bölüm değil, o yüzden herhalde okunabilir. Yanlış anlaşılmasın, Kur'an sureleri de abdestsiz okunur ama salat-ı tefriciyeyi bu şekilde de okuyabiliriz sanıyorum. Ama Ayşecim sen nasıl yapıyorsan biz de öyle yapalım?

ay ayşeee bişiy daha canım:) Bugün okudum yarın yine başlıcam ya normal hemen duaya başlıyomuyum niyetimi de tekrar mı sölücem yanlış olmasın da canım?

canım snaıyorum tekrar söylemeye gerek yok

zaten bunun bellı kalıpları yok

kalben nıyetın belli direk devam etsen de olur :)

Canım benim kendi derdinin arasında bi de benim sorularımla uğraştın Allah razı olsun
Allah gönlüne göre versin bebişine de sağlık versin inşallah
Ekledim şimdi :) sağ üstee siyah bişi var üzerine gelince çıkıyor. Ama öyle ortalarda kocaman gözükmüyor
Sanırım kullandığım sayfa stilinden kaynaklanıyor.
Seni daha fazla oyalamayım.
Sana ve bütün annelere bol bol dua edicem
Hiç merak etme bebeğin sağlıkla kucağında olacak Allahın izniyle
Tekrar görüşmek üzere çook teşekkürler

xxxxxxxxxxxxxx

bence efe sonda olsa daha güzel oluo mesala ÇAĞANEFE:):)

erkek olursa bende çağan koymayı düşünuyorum aslında çınar istiyordum ama eşim dalga geçiyor yok meşe palamut dıye:)kıza hala bulamadım önce bi cinsiyetını öğrenelım de hayırlısıyla..

canım namaz abdesti olmaksızın ezberden kuran sureleri , dualar okuanbilir
boy abdesti olmadan gene korku üzerine rabbe sagınma amacıyla dualar sureler okuanbilir
"fakat boy abdesti olmadan ibadet nıyetı ile sure bastan sona okunamaz..."

kuran kursu hocalıgı yaptıgım zamanlarda regl oldugum zamanlar da hocalıga devam edıyordum tabıı kı
öğrencılere kuran okuturken örnek olarak bır ıkı ayetı okuyordum yanlış yerleri düzeltiyuordum
bunda bir sakınca yok ama o halde bir sureyi bastan baslayıp sona kadar okuyamıyoruz sadece
aslında bu konuda cok fazla durum var ama genel olarka böyle....

sureler ayetlerden olusur ve kuranı kerıdme yer alırlar bazı dualar ise peygamber efendımızının ettiği dualar veya
kuranı kerimde bir sure içindeki bir kaç ayetten oluşan dualardır mesela amenarrasulu gibi ayetel kürsi gibi
bunalr duadır kurandan ayetlerdir fakat sure değil , bakara suresının icıındekı ayetlerdir.
dolayısıyla abdestiskende okuanbilriler....

salatı tefriciye ise anlam oalrak bir dua ve salat tır yani abdestizde okunabilir...bası acık da okunur
ama örtülü ve abdestli okursanız bu da fena olmaz :) fakat böle bi zorunlulukta yok
ben de yolda ve ısyerınde okuyorum :)

Son düzenleme:
Tamam canımcığım hemen başlıcam....

sağol canım Allah kabul etsın ınsallahh

rica ederım canım ne demek :)

gördüm olmuş evet senın şablonunun özelliğinden dolayı öyle :)

amiin canım ınsallah ınsallah yaaa

AY yani hayranım sana ayşe ya ne tür bilgi olursa olsun mutlaka lugatında mevcut:):) Maşallahh sana...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…