2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Kızlar umarım hepiniz çook rahat bir hamilelik geçirirsiniz.
Minik kuzularınızı sağlıkla alın kucağınıza
Ben kızıma bir blog yazıyorum bakıp nasıl olmuş yorum yaparsanız çok sevinirim
Hem belki size de fikir verir.
Sormak istediğiniz bişiy olursa elimden geldiğince yardımcı olurum
tıklayın hadi.
Minik Asya

Merhabalar canım..senin blogta küçük bir gezinti yaptım..herşey çok güzel kızın çok tatlı maşallah..Allah bağışlasın canım..

Kızlar kafam çok karıştı ikili testten dolayı doktorum amniyosentez yaptıralım demişti sizce 3 lü ve 4lü testide yaptırmalımıyım.16,hafta yaklaştıkça stres basıyor beni üçlü test yada 4 lü testte sonuçlar normal çıkarsa amniyosenteze gerek kalmayacakmı acaba pzt.randevum var hep ikili testin daha duyarlı olduğu söylendi 3 ayrı dr dan 2 si amniyosentez biride üçlü testi yaptırsın dedi böyle bir durumla karşılaşan varmı kızlar...

neden amnıyoda ısrar edıolar ??

ikilin risklımı cıktı yasın mı ileri bebegınde mı sorun var ???

ıkılı de rısk yuksek cıktıysa üçlüyüde yaptır onda da cıkarsa omurılık sayımı yaptır canım

kızlar benım canım hep jelibon tofita fln yemek ıstıyo yaa :KK53:

kendımı zor durduruyorum valla hatta bazne durduramıyorum marka da secıyorum mesela :KK53:

harıbonun altın ayıcık var ya o bide harııbonun maoam diye bı sekerı var yumusak şeker ayy cok güzeell

maoam.jpg

kendımı zor durduruyorum valla hatta bazne durduramıyorum marka da secıyorum mesela :KK53:

harıbonun altın ayıcık var ya o bide harııbonun maoam diye bı sekerı var yumusak şeker ayy cok güzeell

maoam.jpg

Ay Aysecim benim o krizim geçti..ben yaklaşık bir ay önce öyleydim..canım hep jelibon tarzı şeyler istiyordu..geçti çok şükür..paket paket yedim inan..

selam herkesee...

Ayşecim bnmde canım çok jelibon çekiyo bir kaç paket yedim napayım..

ayrıca jelibonun bilindiğinin aksine faydalı olduğunu okumuştum,içindeki sığır jelatini kemiklere çok faydalıymış..
tabi şeker yükü o ayrı da,çocuklara vermezlerya şekr verirler yerine aslında aynı hatta en azından faydalı yönü var :)
bak gene canım çekti :KK56:

Ay Aysecim benim o krizim geçti..ben yaklaşık bir ay önce öyleydim..canım hep jelibon tarzı şeyler istiyordu..geçti çok şükür..paket paket yedim inan..

ama cidden dımı nası ıstıo ınsanın canı jelıbon neyse de maoam bulamıyorum her yerde

tofitayla idare edıorm kesmıyo o da sonra canım sıkılıo faydasız şeler yedım diye :KK70:

neysem napalım bebişler abur cuburcuysa bizim zerre sucumuz yok :KK1:

selam herkesee...

Ayşecim bnmde canım çok jelibon çekiyo bir kaç paket yedim napayım..

ayrıca jelibonun bilindiğinin aksine faydalı olduğunu okumuştum,içindeki sığır jelatini kemiklere çok faydalıymış..
tabi şeker yükü o ayrı da,çocuklara vermezlerya şekr verirler yerine aslında aynı hatta en azından faydalı yönü var :)
bak gene canım çekti :KK56:

aa faydası da mı varmış e hiçyoktan iyidir :) ama çok güzel ya özellıkle harıbonunkı güzel

diğer markalar o kadar lezzetli değil sanki ben de yıyorum ara ara cok canım çekıyo napiim :)

Merhabalar canım..senin blogta küçük bir gezinti yaptım..herşey çok güzel kızın çok tatlı maşallah..Allah bağışlasın canım..

Canım begenmene çok sevindim
Çok yeni olduğu için kimse girip bakmıyor doal olarak
ben de merak ediyorum acaba beğenir mi insanlar diye
BebeklerimiziAllah bizlere bağışlasın canım amin

xxxxxxxxxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım begenmene çok sevindim
Çok yeni olduğu için kimse girip bakmıyor doal olarak
ben de merak ediyorum acaba beğenir mi insanlar diye
BebeklerimiziAllah bizlere bağışlasın canım amin

xxxxxxxxxx

canım güzel tasarımını da begendım yalnız sol taraftaki yazıalr pek okunmuyor

gene sayfada normal yazıalrda karısık duruyo ama yıne de okunuyo özellıkle sol taraftakı yazı lınklerı zor seçilio

benı bıtek orası zorladı ama blogun güzel olmuş :) benımde bir blogum var bisüredir mutfaga gıremedıgım ıcın

yazmaıyorum ama xxxxxxxxxxxxx

kızlarr ben geldim
şirkette kk yasaklı listesindeydi bugün bi baktım açılmış :) hemmen gelim dedim özledimm sizii çünküüü :))
bizde herşey yolunda Efemi büyütüyorum sizler nasılsınız ??
bide 2. isim arıyoruz sizde bana yardımcı olurmusunz
işte seçeneklerrrr
Efe kayra
Efe beren
Efe berk
Efe çağan
Efe çağatay
Efe çağın
Efe demir
Efe timur
Efe doruk
Efe melih
Efe saner
Efe sarp
Efe toprak
Efe timuçin
Efe uras
Efe yaman

kızlarr ben geldim
şirkette kk yasaklı listesindeydi bugün bi baktım açılmış :) hemmen gelim dedim özledimm sizii çünküüü :))
işte seçeneklerrrr
Efe kayra
Efe beren
Efe berk
Efe çağan
Efe çağatay
Efe çağın
Efe demir
Efe timur
Efe doruk
Efe melih
Efe saner
Efe sarp
Efe toprak
Efe timuçin
Efe uras
Efe yaman

bence efe sonda olsa daha güzel oluo mesala ÇAĞANEFE:):)

kızlarr ben geldim
işte seçeneklerrrr
Efe kayra
Efe beren
Efe berk
Efe çağan
Efe çağatay
Efe çağın
Efe demir
Efe timur
Efe doruk
Efe melih
Efe saner
Efe sarp
Efe toprak
Efe timuçin
Efe uras
Efe yaman

kızlarr ben geldim
işte seçeneklerrrr
Efe kayra
Efe beren
Efe berk
Efe çağan
Efe çağatay
Efe çağın
Efe demir
Efe timur
Efe doruk
Efe melih
Efe saner
Efe sarp
Efe toprak
Efe timuçin
Efe uras
Efe yaman

maoam.jpg

Slm kızlar umarım herkes iyidir herşey yolundadır..

Ayşecim inan biraz önce yine aklıma geldi dayanamadım gittim aldım jelibon:) Ben önceden de severdim ama aklıma gelsede illa gidip almazdım üşenirdim ama şimdi aklıma düştüğü an soluğu markette alıyorum :) Umarım çok zararı olmaz zaten hergün de yemiyorum dikkat ediyorum...

KIZLAR pc im donduna oyuzden yanlıslıkla 3 tane yollanmıs msj anlayamadım kusura bakmayınn:KK43:

Ayşecim inan biraz önce yine aklıma geldi dayanamadım gittim aldım jelibon:) Ben önceden de severdim ama aklıma gelsede illa gidip almazdım üşenirdim ama şimdi aklıma düştüğü an soluğu markette alıyorum :) Umarım çok zararı olmaz zaten hergün de yemiyorum dikkat ediyorum...

kızlar hepimizin canı çektiğine göre gayet normal bir durum bu..

gene sayfada normal yazıalrda karısık duruyo ama yıne de okunuyo özellıkle sol taraftakı yazı lınklerı zor seçilio

benı bıtek orası zorladı ama blogun güzel olmuş :) benımde bir blogum var bisüredir mutfaga gıremedıgım ıcın

yazmaıyorum ama xxxxxxxxxxxxxxxx

Canım önerin için teşekkürler
yazıların or okunduğunu tahmin edebiliyorum :)
Sevimli görünsün istediğim için bu karakteri seçtim
Ama okunamayan blogda kimse durmaz değil mi hemn değiştiriyorum : )
Senin blogundan çok hoş hemen izlemeye aldım

kızlarr ben geldim
işte seçeneklerrrr
Efe kayra
Efe beren
Efe berk
Efe çağan
Efe çağatay
Efe çağın
Efe demir
Efe timur
Efe doruk
Efe melih
Efe saner
Efe sarp
Efe toprak
Efe timuçin
Efe uras
Efe yaman

hoşgeldın canım valla isim konusunda bi fikir yürütemıycem :)

Afiyet olsun canım ben de çok fazla yememeye calısıyorum ama napaım :) çok lezzetli

hamılelık aşermeswi farklı bişey ben gecen gun konya yemekelrı yapaon bıyere gıttım sırf tahınlı pide almak için

canım cektı napaım...onalrda ramazan harıcı uretmıoalrmıs ramaznaı beklıorm :)

yazmaıyorum ama xxxxxxxxxxxxx

Yazı karakterini değiştirdim : )
Bu sefer olmuş mu bir bak bakalım
xxxxxxxxxxxxxxx

Canım önerin için teşekkürler
yazıların or okunduğunu tahmin edebiliyorum :)
Sevimli görünsün istediğim için bu karakteri seçtim
Ama okunamayan blogda kimse durmaz değil mi hemn değiştiriyorum : )
Senin blogundan çok hoş hemen izlemeye aldım

evet canım cidden çok cici bi yazı tipi ama ben zorlandım okurken ama tasarımın cidden güzel :)

güzel paylaşımlar dilerim :) bebegıen maşallah sübhnallahh :nazar:

X