2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

Aynı günmüşüz kırmızı patik.
Ben bu testi yaptırmadım...

Yaptırmasan da içinde sağlığına dair soru işaretleri kalır... Yaptır için rahatlasın canım... İnşallah sağlıklı oluşuna dair bir sonuç alırsın..
Bu arada çok yüksek fiyat istemişler ben de fatih üniversitesi hastanesinde 45 tl ye yaptırdımm..

Günaydın güzel anneler. Bugün saat 2 de randevum var cok heyecanlıyım nerdeyse 1aydir görmedim bebisimi inşallah hersey yolundadir.

Kızlar merhaba doktora gittim ama maalesef iyi haber yok doktor bu ciddi bi sorun güzel bişey söyleyemıycem
ama amniyosentezı mutlaka yaptırmalısın bebekte bı rahatsızlık varsa doğar doğmaz hemen müdehale ederiz
kurtarırız veya daha kaliteli yasam sürmesini sağalrız dedi..ama şimdi ikili kan sonucun cıkmadan kromozom sıonucun cıkmadan
konusmak çok abes...bu sorunu yasayıp sadece böbrek kalp hastası olan ve engelli olmayan çocukalr var ama
istatıstıklere göre engellı olanlar daha fazla sonucların cıksın amnıyosnetezı de yaptır gene konusalım dedi
veya dedi dayanamayadabilir ve 20-25. haftaalrda kaybedebiliriz de isterseniz gebeliği sonlandırrız dedi
ama ben böyle bişey yapmam yapamam bebeğime kıyamam....

bebegıme baktı kıpır kıpır gene oynuyo....eskiden yani 1 hafta önce çok büyük bi mutlulukla izliyodum yavrumu ultrasonda içim kıpır kıpır
oluyodu şimdi buruluyorum üzülüyorum...belki başına neler gelicek belki hasatenelrde yatıcak zor bi hayat gecırıcek ama hepsinden
habersiz karnımda kalbimde büyümeye devam ediyo bebeğim....Evlenmeden önce bile eşimle evımızde bisürü çocuk hayal ederdik
cıvıl cıvıl ne güzel diye ama 4 yıldır çekmediğim kalmadı Rabbimden hep sağlıklı hayırlı evlat istedim...Dilerim öyle olur
çok ufacık da olsa bi umudumuz var inşallah herşey iyi olur...üzülmemem lazım biliyorum ama öyle zor ki
tüm bunları nasıl kotarıcam bilmiyorum....

evet canım gittim dr a yazdım yukarı...sağol...sonucları beklıcez mecbur bu cuma ıkılı tets kan sonucum cıkar büyük ıhtımal

27 temm da ise kromozom sonucum cıkıcak ınsallah...sonrada duruma göre amnıyosentez

cnm sana özelden yazmıştım ama listede yokum .. bilgilerimi tekrar yazıyorum ; 24 yaş, 54 kilo, 2.bebek, maalesef ki cinsiyet belli diil tontişimin

eklerım canım

peki canım eklıyorum..

kızlar bu üçlü ,dörtlü testlr nezaman yapılıyo veya daha önce hamilelik yaşayıp yaptıran varmı acaba:26:

üçlü test 16-18 hafta arası
dörtlü test de 16-18 hafta arası üçlü yapılmadıgı , veya ikili test sonucuna göre yuksek bulunan bazı
değerlere göre karar verilip yapılan bi test canım

Hayırdır inşallah canım.sanırım bu tip rüyalara alışmak lazım son aylara doğru çoğalacak çünkü.bende bazen gece uyaninca aklıma bişeyler takılıyor ve bidaha uyuyamiyorum.

Rabbim güç kuvvet versin canım... En hayırlısını nasip etsin, çok zor zamanlar geçiyor bir de çoook güzel günler geliveriyorr...

Ayşecim canım arkadşım senin bu verdiğin ne kadar büyük bir sınav bütün dualarım seninle kurban oldugum Allahım herseyi gönlüne göre versin.bakalim son yaptıracağın testler nasıl çıkacak.

Ayşe senin bu bebiş varya sana cok zahmet verdi bı dünyaya gelsin onun kulaklarını cekicem(tabi kiyamam ben o meleğe)

ben edirnede yaptırdım 42 lira da muayene için verdm o kdr

valal ne yalan söyliyim test bnm içime sinmedi ..doktorum yaptır kontrole gel dedi ben şimdi kontrole yaptırmadım ,yaptırmayı düşünmüyorum mu desem acaba tepkisi ne olur ..

Canım benim bebişte sizinle aynı gün gibi.bende hala karar veremedim 2li test konusunda.bugun doktora gidicem şimdiye kadar bahsetmemişti bakalım bugun bişeyler dicekmi.

Bana da dedi ki bebeğinde down sendromu çıksa aldırır mısın?... Hayır dedim. O zaman testi yaptırmaya gerek yok dedi...

Bu da bir imtihan işte. Hepimizi ayrı ayrı imtihana sokuyor Rabbim. İnşallah hepimiz başarılı oluruz ayşecim.
Böyle mahsun durma. İçimden çıkmıyor çok uzun süre.
Eşinle el ele verince daha iyi hissediyorsun kendini sanırım. Akşam bir oturup dertleşir konuşursunuz...
Hepimizin bebeği Rabbime emanet...

Rabbim güç kuvvet versin canım... En hayırlısını nasip etsin, çok zor zamanlar geçiyor bir de çoook güzel günler geliveriyorr...

Amin canım inşallah yaa...O günler gelir mi ?

bunalrı yaşayacagımı hayal bile edemezdim gerçekten ama hepsi bizim içinmiş.

canım ınsallah Rabbim sağlıklı sıhhatli nasıb eder...ınsallah testler temız cıkar :18:

Ayşe senin bu bebiş varya sana cok zahmet verdi bı dünyaya gelsin onun kulaklarını cekicem(tabi kiyamam ben o meleğe)

sen gene kulaklarını çekicekmişin ben ısırıcam her yerini bi sağlıkla doğsun bebeğim

Ayşecim sen çoğumuza moral verdin, hiç bilmediğimiz duymadığımız bilgileri paylaştın allah razı olsun senden ve inanıyorum ki bebeğine kavuşacaksın sağlıkla mutlulukla rabbimden dileğim sonuçların iyi çıkar bizde topicte bayram yaparız her ne kadar zor olsada (burdan söylemesi kolay) üzme kendini gönlünü ferah tut arkadaşım

evet bariz bi sınav farkındayım ya aslında iyiyim gerçekten ama bazen durduramıyorum kendimi...herkes dua ediyo

annem babam kardeşim teyzelerim arkadaşlarım...hepsi arıyoalr ne olursa olsun o bizim yavrumuz ne şekilde doğarsa

doğsun ama görüceksin sağlıklı doğucak diyo hepsi boşuan üzüldüğünü görüceksin diyolar...Eşimin içi öyle rahat ki

ben sen hamile kaldığında dedim bu sefer sağlıkla kucagımıza alıcaz diye hiçbişey inancımı yıkamaz diyo o öyle

konuşunca çok rahatlıyorum tabii....İnşallah bunu da ataltırız bu sınavı da hakkıyal veririz...İnan ki kötü bişey olcak hayatım

mahvolcak diye düşünmüyorum hayallerim yıkılıcak diye düşünmuyorum bebegım eğer o durumda olursa büyüdüğünde

nası üzülür nelere özlem çeker ne kadarına ulaşır bundan korkuyorum....Rabbimin verdiğine razıyım o en güzelini yapar her zaman...

sizinde keyfınızı kaçırmak istemıyorum cidden bazen negatıf enerjı yayıyorum belkı de hepiniz hakkınızı helal edin lütfen....

cnm hep olumlu düşün zaten bebeğin tutunmaya calışıyor ona yardımcı ol hiçbirşeye kafanı takma dünya yansa umursama stres yapmamak gercekten cok önemli iyi düşün Allah'ın izniyle saglıklı bi bebegin olucak inşallah arkadasıma da 2 tane dr down sendromu var dediler kız günlerce agladı baska bi dr a cıktı endişelenecek bişi yok dedi şimdi tosun gibi çocugu var

ilk öğrendiğim günkinden daha iyiyim çok şükür daha mantıklı düşünebiliyorum çok şükür

içim rahat ama işte dün bebegımı öyle görünce kıpır kıpır içim bi garip oldu hem de biraz olumlu bşeyler duyarım

diyordum ama kısmet...çok sağol canım faydalı olduysam ne mutlu bana sizin de bana verdiğiniz desteği asla

inkar edemem Allah razı olsun hepinizden...İnşallah temız cıkar sonuclar...

evet öyle benım arkadasıam da demıslerı down sendromlu olcak diye ama sağlıkla doğrudu maşallah

5 aylık oldu sımdı.....bizdeki down sendromu olayı değil zaten

kalbındeki bi damarda sorun var ve bu beyın gelısımını ksııtlarsa ancak zihinsel bi engeli olabilirmiş

ama olmayadabilirmiş keısn bişey yokk yani...doktora baska bi perınatologa daha gozukeyım belkı yanlsı gormustur dedım

hayır gerek yok çok net belli bak bu dalfalr tersine gördünmu dedi açıkladı ult. resmınden böyle yanı herseyı kromzoom ve

ıkılı tets sonucum belirliycek ınsallah hayırlsıı olur...benım bebegımde sağlıkla gelir inşallah canım...

Keyfimizimi kaçırmak istemiyorsun Ayşecim böyle düşündüğüne inanamıyorum sana aşkolsun.sevinclerimizide paylaştığımız gibi dertlerimizide paylaşacağız tabiki bu yüzden burdayiz paylaşmak için.hem sana suanda ne kadar cok dua ediliyor.baskalarin duası daha cok kabul olur.yasinler teffriciyeler hep senin için Allah bu iyi niyetlerimizin yüzü suyu hürmetine kabul edecektir inşallah.iste bütün bunlara değmezmi bizimle paylaşmaya.

ayse cok duygulandırıyorsun beniiii Rabbim inş. sağlıkla kucagına almayı nasip etsin.
tatlım sen coktan anne olmussun, annelik var içinde kalbinde yüreğinde. Cesur bir kadınsın görüyorum Rabbim kaldıramayacagın yükü vermez biliyorsun
Negatif enerjide ne demek sen bu topiğin enerjisisin ahhh be kuzummm her işte bir hayır varmış, sabrın sınanıyor inş. dünyadaki en zor sınav! Güç kuvvet versin Rabbim hakkıyla geç inş. bizlerde görelim burada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…