2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

hmm aynen patates ve bibr kızrtması sarımsaklı yoğurtlu olan herşey,yumurta haşlanmış..daha çok varda yazamıorum canı çeken olur bulamaz die..abartılı şekilde illede olacak tarzında aşerme deil aslında...hatta bi tane daha var vişne reçeli olsa yemem ama kokusu burnuma gelio..ve yine 1 tane daha,bugün anneme pişirttirdim ne olduğnu sölemicem muharrem ayında pişirilir die ipucu verim kaç gündür canım istiodu :) ama başta sölemeyi unuttum şu 1 haftaya kadar iştahsızdım bişe canım istemiodu yeni kendime geldim gelsin bakalım kilolar

hehe afiyet olsun cnm:) benm bastan beridir iştahım çok güzel kızımdada öyleydim ama 2 3 aylıkken bile ilk haftalarda fln yumurtalı ekmek yapıodum kendime:) hehe allaha şukur ıkısındede migde bulantısı kusma yasamadım bitek kızımda pişmiş şoğandan acayip tiksiniyordum okdr seninkinin cinsiyeti bellimi? peki cnm

Bende bir garip hamileyim canım hiç birsey çekmiyor
İştahım var ama öyle deli gibİ birsey yok istediğim kızımda hamurisi asermistim
Bunda kusmalardan asermeye fırsat kalmadı :)

Son düzenleme:

cinsiyeti belli deil hiç1 şeyede benzemio yani ne canımın çektiğ 1 şe var ne de başka bilindik belirtiler,kusma mide bulantısı olmadı 2 hamilelik geçirdim 2sindede bulantılarım oldu ama şiddetli deildi ve çıkarmada olmadı.sadece bunda bol bol uyudum ve dier hamileliklerin aksine iştahsızdım bunda ve kiloda almadım hayret benki kilo almadım :) rabbim cümlemize hayrlı sağlıklı azaları yerli yerinde güzel evlatlar versin

hoşgeldim canım aramıza
allhımhayırlısını nasip etsin inş bende gittim ama beelli deyil dedi bakalım bir daha ki gitmeye belli olucak inş

hoşgeldin canım aramıza
hayırlı ugurlu bebişler olsun
benimde 5 yaşında kızım var sürekl parktayız çok zor oluyo

benim 5 yaşıda bi kızım var sabahtan akşama kadar parktayız okadar yoruluyorum ki çok zor oluyo
bebiş gelince nasıl olacak bilmiyorum:18:
allh hepimizin yardımcısı olsun

maaşalah allah analı babalı büyütsünhepsi farklı oluyo tabii

Son düzenleme:
selaam herkese,
bugün kontrolüm vardı çok şükür iyiyiz bebeğim 4,5 cm olmuş :) bu arada bnm göbeğim bayaa şişti zayıf olduğum için iyice belli oluyoruz artık gizleyemicez sanırım :)

bu arada doktor ikili test için ısrarlı konuştu ben düşünmüyordum fakat şimdi kararsızım doktora sadece down sendromu içinmi yapılıyor dedim hayır dedi aileden gelen genetik rahatsızlık varsa bunada bakılıyor dedi kalp gibi mesela fln dedi.. öyle deyince düşündüm kaldım yaptırıcam sanırım...

fiyat alıcam tekrar hem kan hem ultrason istedi,doktorum tatile çıkıcak çıkmadan sonuca bakalım dedi..böyle işte...

ben b sınıfı özel hastanede yaptırdım cnm 46 liraydı sanırım

klasik doğurana kadar ya düşük yaparsın ya doğurursun hem kan rüyayı bozar derler endişelenme

Slm kızlar uzun zamandır bişeyler yazamadim aslında katılmak istediğim cok konu oldu ama benim bu halsizligim son doruklarda.bazen kafamı bile tutamıyorum hep yatmak istiyorum ama ne mümkün bı kızım var saolsun bütün gün onun pesinden kosusturuyorm.ama sonra ne ev işine ne yemek yapmaya Halim kalıyor. Napcam valla bilmiyorum biri evime gelse bu dağınıklığı görüp kaçar herhalde.
Buarada kızlar gecmisi cok fazla okuyamadım umarım herkes iyidir.Aysecim sende herhalde doktora gidecektin varmı bi gelişme.

cnm sana özelden yazmıştım ama listede yokum .. bilgilerimi tekrar yazıyorum ; 24 yaş, 54 kilo, 2.bebek, maalesef ki cinsiyet belli diil tontişimin

aman maşşalah çevrendeki insanlar nasıl biliyorda sölemiyor orasını anlamadım ben pek:105:

canım bede oylamıştım ama,,pek belli değil yani heran değişebilir :86:
bu arada doktora gidicektin lütfen bize bilgiiiiii umarım güzel haberler vveririsin

tabloya göre çintakvimine baktım 17 de 2 si tutmuyo

o tutmayanlar kim ccanım meraak ettim

yaa? ben de hep kız çocuğu görüyorum rüyamda. tersi mi çıkacak. doktor aha birşey söylemedi. 18 ağustosu bekleyebilecek miyim bilmiyorum. daha çok var

valla bence :97: farketmiyo bu rüyaların tersi düzü bazıları hep kız görüyo kızı oluyo bende kız görüyodum ama erkek gibi gibi

bende ekşiyi çok severdim hamilelikten önce hatta ilk zamanlarda da çok sevdim ekşiyi ama şimdilerde yemek istemyorum
aynı senin gibi patates biber kızartması fena gidiyo yani

Bende bir garip hamileyim canım hiç birsey çekmiyor
İştahım var ama öyle deli gibİ birsey yok istediğim kızımda hamurisi asermistim
Bunda kusmalardan asermeye fırsat kalmadı :)

kızında kusma mide bulantıların olmadımı yani

günaydın kızlar.hepinize hayırlı günler.
hamilelik benim tüm dengelerimi altüst etti.gece kabus gördüm.rüyamda bebeğimi kaybetmiştim,kürtaja hazırlanıyordum.:18:neyse huzursuz bi şekilde sabah 4 te uyandım.uykum kaçtı,oturdum tv de güney afrikada hint okyanusu sahilindeki deniz canlılarının belgeselini izledim(ilk defa bir belgeseli başından sonuna kadar soluksuz izlemiş oldum)
evde olduğum günlerde 9 dan önce gözünü açamayan ben erken kalktığım yetmiyormuş gibi bir de sabahın 6 buçuğunda kahvaltı yaptımbakalım bu ilginç günün sonu nasıl bitecek:44:

Günaydın kızlar dün başka bir yerde açıkladım burdada acıklayayim dedim kızımız olucakmis ama ben galiba dogunda emin olucam 2 farklı Dr ye gittim sonuc bu değişen çok duydugum için tereddütteyim ama her türlü Çin takvimi Rus takvimi yüzük bıçak makas kalça göbek hepsinde ha 2li testde kız çıkmıştı kalp atışı umarım değişmez çünkü ben takık bir sekilde kız bekliyordum 2oglum var Allah bagislasin kurban olayım onlara ama kayınvalidem sen kız doğuramazsın dediği için (kendinin2oglu var)hırs yaptım ve Rabbim verdi 35yas bebeği olucak inşallah hepimiz kucaklarımızda görürüz öptüm

Günaydın arkadaşlar... nasılsınız? bebeişleriniz nasıl? ben iiyim çok şükür.. ama bu sıcaklar ne böyle ya... bursa yanıyor..

ben b sınıfı özel hastanede yaptırdım cnm 46 liraydı sanırım

saol cnm sanırım bu sadece kanda bakılan fiyat,bir de ultrason olanı var esas o pahalı :S

doktor ikisini de verdi yaptır diye ama dediğim gibi kararsızım ben hala...gittiğim hastane kan olanı 75 ultrason +150 filan tam rakam alamadım... 250 tl yi bulucak yani hee yavrumuz için önemli değil tabi ama çok gerekli gibi değil sanki yani ben bu testin pek faydalı bir test olduğuna emin olamadım

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…