2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

canım ne bileyim sorunlu bişey oldum çıktım hakkınıza girmek istemediğim için yoksa paylaştıkça

ben de rahatlıyorum ınan kı....Allah razı olsun hepinizden Rabbım dualrımzı kabul edecek inşallah ben de hem kendım

hem hepimiz için okuyorum ınsallahh ınsallah sağlıkla gelciek bebekelrımız...

amın canım cumlemız ıcın ınsallah nasib olur sağlıkla..

sbaır sınavı iman sıanvı ne dersen o işte zaten hayatımda hersey çok güzel bi yerden sınanmam

çok normal Rabbım yardımcım / yardımcımız olsun....

amaa

ben kendımden negatıf enerci alıyorum şu an :) bunu tersine döndürelim ağlıycam yoksaa

aglattın zaten beni bende pek sulugöz oldum bu cocukta.

ne yapmayı seversin onu yap kafanı dagıt canım gezmeyi sevdigin bir yer varsa git kafan dagılınca iyi gelir

İyi hep güzel şeyler mi konuşacağız?
Hamilelik hep güzel çiçeklerle dolu bir bahçe değil ki...
Yada hayat.
Dikenleri de var çiçekleri de işte.
Ve biz bu yolda beraber yürüyoruz.
Ne görürsek beraber görüyoruz.
Lütfen öyle şeyler söyleme.

katılıyorum sana canım sıkıntılar paylaştıkça azalıyor ben kardeşim yerine koyuyorum sizi ve dua ederken ismiyle dua edersek daha iyi olur arkadaşlar

Kızlar ben Acıbadem'de oturuyorum ve suanda cok güzel yağmur yağıyor sizin ordada yağıyorsa camlarınızı acın tertemiz toprak kokusu geliyor özlemisim bu kokuyu.

Kızlar ben Acıbadem'de oturuyorum ve suanda cok güzel yağmur yağıyor sizin ordada yağıyorsa camlarınızı acın tertemiz toprak kokusu geliyor özlemisim bu kokuyu.

ben de bahçelievlerde çalışıyorum ama yağmur yok keşke buraya da yağsa gene düne göre serin çok şükür

valla haklısın canım sevindim böyle düşündüğünüze...

Allah ım bu sıkıntıları da kolayca geçmek nasib etsin....

aglattın zaten beni bende pek sulugöz oldum bu cocukta.

ne yapmayı seversin onu yap kafanı dagıt canım gezmeyi sevdigin bir yer varsa git kafan dagılınca iyi gelir

maalesef canım çalışıyorum işteyim ama kafam dağılıyo burada faturaydı ırsalıyeydı

sosyal ortamalrda da kuzenlerı gıcık edıyorum sımdı baya eglenceli oluyo :) strese birebir

bende aman aman aşermiyorum ama bazen aklıma bir şey geliyor sağolsun annem yapıyor ben bu ara patatesli şeylere takmış durumdayım
ama tatlı hiiiiç çekmiyor canım

bu sıcakta yumurtalı ekmek valla iyi yiyebiliyorsun canım

ben de daha kilo almadım iştahım fena değil ama fazla yersem karnım gerim gerim geriliyor yiyemiyorum, hareket desen yok denecek kadar az ama metabolizma hızlı çalışıyor herhalde yakıyoruz

ayşem canım kardeşim üzülme senin yukarda anlattıkların bana çok uyuyor ben 27 sene önce hacettepe hastanesinde doğmuşum doktorlar bebeğin kalbinde sorun var beyin özürlü doğacak demişler anneme alalım istersen demişler, annem çok ağlamış ama ben doğmuşum bir şekilde üç gün sonra kalbimde 2 tane delik olduğu (VSD) saptanmış, 11 yıl sıkı kontrol altında tutuldum, zor bir çocukluğum oldu evet ama doktorların öngördüğü gibi beyin özürlü falan olmadım kalp yetmezliği problemim vardı ve çok hassas bir bünyeye sahiptim, hemen hastalanırdım, aklına gelmeyecek hastalıklar atlattım, annem bu sürede yıprandı evet ama şimdi bana "iyiki milletin lafına bakıp sana kıymamışım, bit kadardın ne uğraşıyorsun bu çocukla at gitsin diyorlardı ama sen hayırlı bir evlat oldun, tek dayanağım sensin, iyiki varsın" diyor. Şimdiyi sorarsan turp gibiyim her sene kontrolümü yaptırırım hiç ameliyat olmadan deliklerimden biri kapandı, diğeri ise çok küçüldü bana zarar vermiyor kalbimde hala üfürüm var ve doğum için biraz daha tedbizli olmamız lazım ama o sıkıntıları çoook önce atlattık önce Allah sonra anneciğimin fedakarca yaptığı emekler sayesinde şimdi ben de bebeğimi bekliyorum... Sakın yılma kötü düşünme, amniosentez yaptır istersen neyle karşılaşacağını öğrenmek adına sonraki karar senin, ama kendine çoook dikkat et ve iyi beslenmeye bak annem beni çok iyi beslerdi Ayşem belki sen de bebebğine çok hizmet etmek zorunda kalacaksın ama ben kaybedeceğine inanmıyorum, senin için dua etmeye devam edeceğim öpüyorum seni kocaman Allah a emanet ol...

kuzum benım canım hiç üzülme bebişine hiç birşey olmayacak içini ferah tutu sen ne kadar rahat olursan bebeğinde o kadar rahat olur unutma sen güzel güzel beslen bebeğini sağlıkla kucağına alacağın günleri düşün önemli olan o rabbım her seyi bilir unutma eskiden 2li tarama 3 tarama mı vardı sankı ultrason mu vardı dualarım senınle canım inş. bu sefer bebişin sağlıcakla gelecek

bu yazdıkalrın o kadar moral verici oldu kı :13: sanırırm benımkıyle benzer bi problem benımde bebegımın kalbinde sorun ve
beyne yeterli kan gıtmezse zıhınsel engel oalbileceğini söylediler bana da ınsallah senın gibi sağ salim doğar bebegım canım ya
inşallahh ben ona hizmet etmekten bıkmam ki bakar korur kollarım tabii ki zaten ıyı beslenmeye callısıyorum
hiç bırakmadım kendımı naıslsa kalbi durcakmış naıslsa hastaymış diye hiçbişeyi bırakmadım ınsallahh

amnıyosentezi doktorum önermese yaptırmıycaktım ama doğar doğmaz hemen müdehale ederiz şansı yukselır deyınce
ve 16. haftada yapılcagı ıcın amnıyosentezden kaybetme rıskı cok yuksek olmıycagı ıcın kabul edicem sanırırm
zaten kromzoom anomalisi çıkasra yapıcakalr mış amnıyoyu yoksa yapmıcaz dedi dr ınsallah benım bebegımde doğar
büyür sen yaslaar gelıp böyle benım gibi sorun yasyana birisine analtıp onun moralini yukseltir Allah razı olsun sana da
annene de uzun ömür versin Rabbim:..

Kızlar hamilelikte hamburger yenir mi?

Aslında yenemse daha iyi miş öle dioalr ama benım canım cektı gecen hafta yedım

canım ınsallah sağsalim doğar ya bi an önce ayalr gecsın o gün gelsın istiyorum yaa

Allah razı olsun canım dua edıyosunzu bılıyorum yoksa bu kadar iyi olmazdım...

hamburgeri bilmiyorum ama acı sos yeme onun içerisinde sitrik asit var

hımmm hazır acı soslar mı öyleymış ?

hamile bebk gıyım için ınternetten alısverıs sıtelerine baktım bebk için çok ama anne gıyım bulamadım .hamıle gıyım satan yerler bulursanız yazar mısınız?

Slm.kızlar......
Sabah dr.kontrolümüz vardı
Çok şükür herşey yolunda hatta 12+3 olan bebeğim 12+6 olmuş
2 li testimizi yaptırdık ama cinsiyet hakkında yine birşey söylemek istemedi
Sanırım paşa paşa 4.ayı beklicem
Ayşeee doğum tarihimi 23 ü diye değiştirebilir misin canım

Allahın izniyle inşallah yüzün hep gülsün. bu olumsuz haberleri unutturacak çok güzel haberleri al inşallah.

bu arada geçen doktora gittiğimde 3 aylık tehlikeli dönem sona erdi mi acaba dedim. doktor bana Anne olunca hayatta tehlikeli dönem hiç sona ermez dedi. bu doğduktan ölene kadar hep böyle olacak. tabiki herkes en güzelini ister ama galiba Anne olmayı istemek bütün bu güzelliklerin yanında olabilecek olumsuzluklarıda kabullenmekte geçiyor. Alahım en güzelini bilir keşke sabırlı ve güçlü olabilsek...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…