2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
selam kızlar ben yeni gördüm başlığı katılayım bu tatlı sohbete dedim.13 haftalık hamileyim cinsiyeti belli değil 25 nde doktora gidicem belki belli olur.herkes erkek olucak dese de benim hiçbi fikrim yok ama çoook merak ediyorum

hoşgeldiniz aramıza,allah hayrlı etsin hamilelğinizi inş..sizin hamileliğniz nasıl gidio?erkek çocuk belitrtileri mi var?

kızlar ben yeni uyeyım ve siteyi daha tam çözemedim Allah hepinize saglıklı hayırlı evlat versin bnde 16 haftamdayım persembe öğrenicem cinsiyetini bir kızım var ve gebeliğin tadını tam çıkaramıorum kızım daha cok küçük napıcam bilmiorum

sizde hoşgeldiniz hayrlı olsun,nasılsınız?allah yardımcınız olsun kız ne kadarlık

sizde hoşgeldiniz hayrlı olsun,nasılsınız?allah yardımcınız olsun kız ne kadarlık

cok tesekkur ederm..kızım daha 15 aylık ve cok yaramaz bi bebek karnıma bile vuruo bazen ve masallah bırzda agır dusuk tehlikem var bastan beridir sürekli kanamam oluo rabbim hayırlısını nasip etsin:)sizde hamişmisnz

yaa? ben de hep kız çocuğu görüyorum rüyamda. tersi mi çıkacak. doktor aha birşey söylemedi. 18 ağustosu bekleyebilecek miyim bilmiyorum. daha çok var

kızlar geceki gördüğüm rüyamı paylaşmak istiorum kabus mu desem acaba bilemedim doğum belirtileriyle hastaneye gitmişim güya kanamam olmuş dr.um hemşirelere dioki doğumhaneyi hazırlayın doğumu başlamış ama hiç sancım yok, sunni sancı veriolar 1 iğne vuruolar belim ağrıdan kopuo,sonra aklıma gelio e ben 12 haftalığm daha ne doğumu? erkek çocuğna hamileyim !bu dr.dalgında bu kadar mı dalgındı yaa çocuğmu düşürcek diorum kalkıorum yataktan bi hemşireye halimi anlatıorum o da dioki eet seni anlıorum yat şuraya suyunu patlatalım bu işi kökten çözelim bel ağrılarımı giderceğine kandırmaya çalışıo beni kaçtım hastaneden kaçmadan önce dr.a çatim diorum onuda bulamadım o kadar büyük bir bina ki in in çıkış kapısını bulamadım kapıyı buldum aklıma gelio benim beyaz 1 poşette beyaz 1 çantam ve su şişem vardı bu sefer geri döndüm onları ara ara allahım zorla onlarıda buldum dışarı çıktım babam beni bekliomuş arabaya bindim kaçıorum ordan ama psikolojim bitmiş vaziyette..bu neydi yaa karabasanlar mı bastı şeytani miydi nasıl bi rüyaydı anlamadım :)

Son düzenleme:

allah hayra cıkarsın insallah cnm

hareketli bi çocuk olsa gerek,bende oğlumdan kolluorum karnımı hala sölemedim kardeşi olcağnı bilmior(çevremdeki hiç kimse bilmio henüz desem yeridir) ama kardeşin orda yuvalanacağnı bildiğ için,kardeşten haberi olmasada karnımdan çekinio dikkat edio hamileliğinz ne kadarlık hala düşük tehlikesi devam ettiğne göre küçük lsa gerek ?

haraketli valla hırçın :)gebeliğimin 16.haftasındayım ve daha yeni kanamam kesildi 2 gün fln oluo kanama dediğim bazen pembe kırmızı ve cok yogun oldu bazen kahve kahve kan hala ara ara gelio mesala ilişki snrası veya kızımı cok kucagıma aldgımda fln Allahım sızınde yardımcınız olsun sizinki kac yasında?buyuk sanırım kac haftalıksınız buarada?

ya tam geçmişi okuyayım dedim eşim aradı geliyorum diye
alıntı yapamadım((
nssam hoşgeldin....
meralşah nerelerdesin canım?
benim oğlumda sağolsun beni çok hırpalıyor
hatta koltukta zıplarken göbeğime oturmuşluğu var
çok küçükler kızılmıyor ama hep diyorum 2.gebelik çok zor geçiyor çocuklarla
dinlenemiyor insan
bebişler gelince ne hallerde olucaz esas korktuğum konu bu

canım kızını eskisi kadar kucağına alma
biliyorum haksızlık yapmış gibi hissediyor insan
bende oğlumu öğle uykusunda hala sallıyorum (3 yaşında)
uyuyunca yatağına götürmek için kucağıma alıyorum
allahım ne olur kötü birşey olmasın diye dua ediyorum

oo maşşaallah sizin büyümüş :) cinsiyeti belli olmadı mı veya neye benzio?amin cümle dardakilerin inş. bu sıcakta evde ki çocuklada uğraşmak zo oluo hakkaten,benimki yine büyük sizinkilere nazaran,6 yaşında ama o da sokaktan eve gelmio başkalarnın kapısı önünde oynuo göremiorum akşama kadar camdayım basbas bağrıorum..13.haftaya bugün yeni girdim böle işte arkadaşım muhteml doğum ne zamana

nasılsın pembetokam :) ben buralardayım ara ara açıorum da sen yoksun veya denk gelmioruz..yaa ben oğlum kucağma alıp yatağna götrüorum çok nadirde olsa bunu yapıorum,çok da ağır ama napim kıyamıorum koltukta uyuyakalmış kalk oğlum yatağna diyip yerine gidene kadar bi sürü yol uyku tatlı zor gelir die kıyamıorum arada alıorum kucağma gözlerim yerinden çıkcak gibi oluo.. işte! o esnada kendimi bir naim süleymanoğlu olarak hayal ediorum çünkü paşam ağır şişko pattisim

büyüdü öyle böyle hastanelerde serumlarlA fln işte:) napcan ALLAH yasıcak diosa yasıo cnm senin çok ii zamanlama diyebilirim aslında bizimki kazaara oldu ve cinsiyetini cok merak ediorum inan neye benzedigini bile tahmin edemiyorum rüyalarımda hem kız cocuk hmde bebek pipisi görüorum ama bilemiorum kızımda cok eksi yedim ve hep eksi ve meyveye aserdim ama bunda meyveyide eksiyide cok sevmiyorum sürekli biber patates kızartması yemek istiorum :) böyle mantıya filn hasta durumdayım yani sölerken bile içim gdio:) hehe canınızı cektirmem umarım ama yinede rabbim saglıklı evlat versin hayırlısı olsun ister herkes iki cinsiyetide yasamak ama rabbim yine kız vericekse bundada vardır bi hayır derim yani hayırlısı :)

cok saol cnm hosbulduk cok sıcak burda herkes cok saolun :)ben kızımı allaha sukur artık sallamıorum aman nazarlardan korusun kendı uyuyabilior:) bu yonde cok sanslıyım ama ıkıncıde gelıo ve bnm burda hiç bi destekçim yok ailem calısıo ve uzaktalar bana esimin ailesi zaten limonı hep aramız oyuzdende allah dagına göre kar verio anlasılan ama cok yayamaz bnm minik meleğimmm ama yinede ona kıyamıorum çok seviorummm onu napıcaz bakalım

cok saol cnm hosbulduk cok sıcak burda herkes cok saolun :)ben kızımı allaha sukur artık sallamıorum aman nazarlardan korusun kendı uyuyabilior:) bu yonde cok sanslıyım ama ıkıncıde gelıo ve bnm burda hiç bi destekçim yok ailem calısıo ve uzaktalar bana esimin ailesi zaten limonı hep aramız oyuzdende allah dagına göre kar verio anlasılan ama cok yayamaz bnm minik meleğimmm ama yinede ona kıyamıorum çok seviorummm onu napıcaz bakalım

ben bu msjı pembetokAya yazmıstım aslında ama yanlıs oldu kızlar kusuruma bakmayın yenı uyeyim birz acemiyim:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…