2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
ben ogrendim. 11+6 da erkege benziyo demisti dr..dun de %100 erkek oldugu soylenildi..

kanguruyu soran arkadasa: ben cok saglikli bulmuyorum. kizimda almadim acikcasi eksikligini de hissetmedim

o zaman bu cuma öğrenebilirim herhalde dimi bi de dr için baska sehir dısına gidiyorum devlet hastanesine gitsem cinsiyet için dr kocamıda alırmı içeri acaba

o zaman bu cuma öğrenebilirim herhalde dimi bi de dr için baska sehir dısına gidiyorum devlet hastanesine gitsem cinsiyet için dr kocamıda alırmı içeri acaba

canim bilmiyorum ki devlette nasil oluyo..rica etseni belki alir..ama bana %100 diye ayrintili ultrasonda denildi

canım devlet hastahanelerine güven olmuyo resmen başından salmak için elinden geleni yapıyolar ben 2 ayrı devlete gitmiştim ikiside cinsiyet sölemiyoruz dedi bide bi suratsızzzlar :KK35: nsanki bişe dedik ala ala ama tabi her devlet bir olcak die de bişe yok

canim bilmiyorum ki devlette nasil oluyo..rica etseni belki alir..ama bana %100 diye ayrintili ultrasonda denildi

ayrıntılı ultrasona girmek için belirli bi hafta varmı peki

3 hafta sonra tekrar 4lü test için gidicem o yüzden dedim ama olmadı yine oraya gidicez bi kere deniycem burda sansımı yine

sen 3 lü test yaptırmadınmı canım

kızlar bugün bursa felaket sıcak... artık iyiki kışın doğuruyorum diyorum.

istanbulunda pek bi farkı yok valla evde oturyorz öle kocişle ben net başında kociş tv:114::114: ama otrduğu yerde terliyo insan

cnm ilk kaç haftalıkken kız oldugunu söylediler

12Haftalikken birde 14haftalikken canım iki ayrı doktor ama ben ne yalan söyleyeyim kız gibi düşünüyorum oğlum 12 Haftalikken belli olmuştu erkek hemen belli oluyor aman hakkında hayırlısı Allah gönlümüze göre verir inşallah sosyal ağlara takilmiyprmusunuz 2oglu olup 3.bekliyenler buluşması :KK53:

yaa bu arada 14. veya 15. haftasına kadar bebeğinin cinsiyetini erkenden öğrenen varmıı ?? ben catlıycam ya gitsem öğrenebilir miyim diye düşünüyorum :18::KK52: 12. haftamda dr a gittim baktı ama henüz bişi olusmamış dedi
canım 12+3 te kesin erkek olduğunu öğrendik doktorun ultrasonda çok mahir olduğunu düşündüm çünkü bana tek tek gösterdi bu kolu bu pipisi bu burun kemiği diye şimdiye kadar hiç böylesine denk gelmemiştim hep yatmamla kalkmam bir oluyodu tabi tatmin edici açıklamada alamıyordum

cnm ben kanguruyu ya 1 ya 2 kez kullanmışımdır yaz sıcagında doğmasına ragmen tabi insan kullanmayacagını bile bile yine de heves ediyor onun yerine baska bir ürün gördüm ben trendyolda bi butikte kucagında tasımak için boynundan ve kolundan asıyosun onu cok begendim evde işini yaparken bile durmadığı zaman kullanılıabilir:KK49:

arkadaşlar kanguurudan bahsedilmiş.ben de şu kanguruyu beğendim.bana sanki kullanışlı olurmuş gibi geldi
$125gg1h.jpg

ilk buraya 6 haftalıkken gece hamile olduğumu öğrenmiştim şoktayken mesaj atmıştım şimdi 14.haftayı bitirdim bnm tatlı bebişim düşük riski wardı ama bırakmadı çok şükür beni ya bu arada aşeren warmı bnm canım birşey istemiyor filmlerdeki gibi olmuyormuş yaa gecenn bir yarısı ayy canım çekti git bana şunu al diyemiyorum:)))))

ilk buraya 6 haftalıkken gece hamile olduğumu öğrenmiştim şoktayken mesaj atmıştım şimdi 14.haftayı bitirdim bnm tatlı bebişim düşük riski wardı ama bırakmadı çok şükür beni ya bu arada aşeren warmı bnm canım birşey istemiyor filmlerdeki gibi olmuyormuş yaa gecenn bir yarısı ayy canım çekti git bana şunu al diyemiyorum:)))))

aynen bejneciğim bende senin gibi düşük riskim vardı halada kahve akıntım ve lekelenmem var İnsan sıkıntılı olunca aşeremiyor sanırım ben ona bağlıyorum umarım bu güzel yolculuğu bebeklerimizle birlikte sağlıkla tamamlarız:)

bende diyemiyorum annem kızıyor yahu naz et tuz et diye.peffff

allahım bize bağışlasın bebeklerimizi. benimkide riskli seni anlayabiliyorum. benim öyle bulantım canımın istemesi olmadı ama bir gün annemlere gittik yemekten sonra meyve (armut vs) çıkaracaktı gelen giden olunca unuttu bende önemsemedim eve geldim armut gözümde kalmış neyse dedim yattım sabah kalktık sabah 7:30 aklım hala onda ama ille annemlerdekinde :KK1::KK1: anneme telefon açtım ben armut istiycem annemde diyor kumanda sende mi :KK1::KK1::KK1: onlarda tv kumandasını kaybetmişler ben aldım yanlışlıkla zannetmişler ondan aradığımı sanmış sabahın köründe baya bir gülmüştük :KK1::KK1:

arkadaşlar kanguurudan bahsedilmiş.ben de şu kanguruyu beğendim.bana sanki kullanışlı olurmuş gibi geldi
Eki Görüntüle 465120

canım benim söylediğim kanguru 3 şekilde kullanılıyor hem bu şekilde yatar pozisyonda hem bebişin yüzü anneye dönük hemde bebiş dışarıyı izlerken o yüzden hoşuma gitti yani bebek uyuyacak olsa hemen pozisyon değiştir yatsın senin gösterdiğinde başka pozisyonlar varmı sadece bu şekildemi kullanılıyor..

merhaba hanımlar .yazdıklarınız takip ediyorum ama epeydir yazamadım. biz bu aralar bebeklerimle diyetteyiz . doktorum beni diyetisyene yönlendirdi .hamile kalmadan önce zaten kilom fazlaydı 86 ile hamile kalmıştım .şimdiye dek bir kilo almışım . diyetim zaten iyi ama tabi sık acıkıyorum önemli olan bebeklerimin sağlıklı büyümesi . ultrasonda gördük bebekleri dün maşallah biri üstte yatıyor biri hemen onun altında :)haftalrı da iyi hatta sata göre öndeler .:nazar: ikili test için haftaya tekrar çağırdı bizde durumlar böyle kızlar siz nasılsınız umarım herkes iyidir

allahım bize bağışlasın bebeklerimizi. benimkide riskli seni anlayabiliyorum. benim öyle bulantım canımın istemesi olmadı ama bir gün annemlere gittik yemekten sonra meyve (armut vs) çıkaracaktı gelen giden olunca unuttu bende önemsemedim eve geldim armut gözümde kalmış neyse dedim yattım sabah kalktık sabah 7:30 aklım hala onda ama ille annemlerdekinde :KK1::KK1: anneme telefon açtım ben armut istiycem annemde diyor kumanda sende mi :KK1::KK1::KK1: onlarda tv kumandasını kaybetmişler ben aldım yanlışlıkla zannetmişler ondan aradığımı sanmış sabahın köründe baya bir gülmüştük :KK1::KK1:

amin cümlemizin bebeklerini inşallah bize bağışlar sağsalimm
benimde öle canım bişe istemiyo hatta bu aralar iştahım kapandi niyeyse ya sırf bebek için zorla yemek yiyorum
çok güldüm şu kumanda işine ya :84::84::84::84::84::84:

canım benim söylediğim kanguru 3 şekilde kullanılıyor hem bu şekilde yatar pozisyonda hem bebişin yüzü anneye dönük hemde bebiş dışarıyı izlerken o yüzden hoşuma gitti yani bebek uyuyacak olsa hemen pozisyon değiştir yatsın senin gösterdiğinde başka pozisyonlar varmı sadece bu şekildemi kullanılıyor..

bende bu resimdeki kangruyu beyendim ama pek kullanışlı değil gibi :97: ama çok modern görünüyolar :97:

canım bunların nasıl kullanılabildiği ile ilgili iki video buldum.benim hoşuma gitti.bir bak istersen.hangisi hoşuna giderse ona göre alışveriş yaparsın.senin beğendiğin kangurunun resmi veya videosu varsa sen de paylaşabilirmisin canım?ben bu kanguru olayına baya bi heveslendim.:KK1:

BabaSling Baby Carrier Product Features- Kiddicare - YouTube

BabaSling Baby Carrier - YouTube

canım devlet hastahanelerine güven olmuyo resmen başından salmak için elinden geleni yapıyolar ben 2 ayrı devlete gitmiştim ikiside cinsiyet sölemiyoruz dedi bide bi suratsızzzlar :KK35: nsanki bişe dedik ala ala ama tabi her devlet bir olcak die de bişe yok

ayrıntılı ultrasona girmek için belirli bi hafta varmı peki

sen 3 lü test yaptırmadınmı canım

istanbulunda pek bi farkı yok valla evde oturyorz öle kocişle ben net başında kociş tv:114::114: ama otrduğu yerde terliyo insan

cnm 2li yaptırdım bu ay dr 1 ay sonra 4lü yapıcaz dedi

evet bende bugun bunun linkini yollamıştım

X