2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Kızlar bugün doktora gideceğim heyecanlıyım :)
Sizce cinsiyet tahmin eder mi.
N' olur evet deyin :KK17:

Canim minoseti toplamaya başlamışlar icinden kıl çıkmış bı araştırıp öyle almak lazım.

o yarı bir konu tabi ki, ben hamilelikte kullanılan tek ağrı kesici olduğu için söylemiştim (yani parasetamol). Parol de olabilir.

Son düzenleme:
çapa tıpı diyorsun heralde canım .ben sadece tıpa muayene oldum ve vajinal baktı hemde karşımda 6tane stajer öğrenci vardı.4kız 2 erkek görünce şok oldum.gittiğimde alltan bakabiliyordu erken gitmiştim ama şuan bakamaz vajinal bakmanında belirli haftası var.ordan 2li test için sevk verdiler daha sonrada gidemedim bir türlü.randevu alamıyorum alırsam tekrar gidicem.başka devlet hastanelerini bilmiyorum canım.

karından bakıyorlar .herşeyine bakıyor eller kollar mide batın bölgesi burun kemiği herşeyi varmı diye ense kalınlığını ölçüyor.sonra kan alınacak yere gönderiyorlar .ben aç gitmiştim.bişe söylememişlerdi ama aç gitmem gerektiğini düşündüm.ense kalınlığını hemen aldım ama tahlil sonuçlarını 1 hafta sonra aldım.

sağol canım sadece ense kalınlığına bakıcaklar zannediyordum meğer detaylı bir ölçümmüş bebeğin her yerini ölçüyorlar yani.

çapa tıpı diyorsun heralde canım .ben sadece tıpa muayene oldum ve vajinal baktı hemde karşımda 6tane stajer öğrenci vardı.4kız 2 erkek görünce şok oldum.gittiğimde alltan bakabiliyordu erken gitmiştim ama şuan bakamaz vajinal bakmanında belirli haftası var.ordan 2li test için sevk verdiler daha sonrada gidemedim bir türlü.randevu alamıyorum alırsam tekrar gidicem.başka devlet hastanelerini bilmiyorum canım.

karından bakıyorlar .herşeyine bakıyor eller kollar mide batın bölgesi burun kemiği herşeyi varmı diye ense kalınlığını ölçüyor.sonra kan alınacak yere gönderiyorlar .ben aç gitmiştim.bişe söylememişlerdi ama aç gitmem gerektiğini düşündüm.ense kalınlığını hemen aldım ama tahlil sonuçlarını 1 hafta sonra aldım.

sağol canım sadece ense kalınlığına bakacaklar zannediyordum meğer detaylı bir ölçümmüş bebeğin her yerini ölçüyorlar yani.

şekerim söylemez :)))
gerçi dr bağlı ama ;bende 11 .haftanın sonundaydım ;bi dahaki gelişine dedi,kuzeniminkinin 12.haftada erkek dedi ...
14 .haftada kız olduğu anlaşıldı gerçi onun ilk çocuuğu erkekte,sağlıklı olsun elbet ama ;kız olunca çok sevindi;onunki çifte mutluluk oldu;...
yanlış çıkma ihtimalide var;biliyorum bende senin gibi iple çekiyorum ama ;yanılmaktansa bence bi sonraki gidişinde kesinleşir:)

şekerim söylemez :)))
gerçi dr bağlı ama ;bende 11 .haftanın sonundaydım ;bi dahaki gelişine dedi,kuzeniminkinin 12.haftada erkek dedi ...
14 .haftada kız olduğu anlaşıldı gerçi onun ilk çocuuğu erkekte,sağlıklı olsun elbet ama ;kız olunca çok sevindi;onunki çifte mutluluk oldu;...
yanlış çıkma ihtimalide var;biliyorum bende senin gibi iple çekiyorum ama ;yanılmaktansa bence bi sonraki gidişinde kesinleşir:)

kesinlikle katılıyorum bende meraktan çatlıyorum ama aynı şeyi kızımda yaşadım önce erkek dediler hemde %99 2 hafta sonra kız olduğunu öğrendik

ben bu konularla ilgili hiç bi yazı okumuyorum ;alttan bakma falan filan ,ne bilim tiksiniyoum elimde değil,tansiyonum falanda düşüyor etkileniyorum ;vucut hemen reaksiyon gösteriyor :KK43:(((
3 lü test yaptırıcam;tam 18 gün sonra dr gidicem ..ttam 16.haf ta oluyor 3 lü test yapımı içinbiraz geç çağırdı sanırım...,
3 lü testte alttan bakılıyor mu ?benim dr 2 li test istememişti,kendisi bakmıştı ,gerek yok demişti..3 lü test nasıl yapılır bilmiyorum ;alttan bakılıyor mu bunu merak edyorum

hanımlar kaç kilo aldınız hamilelikte
ben çok aldım sanıyorum 8 kilo aldım ilk haftalardan bir kaç hafta öncesine kadar artık hep aynı kilom artıyıor düşmüyor

ben 3,5 kilo aldım, ve kışa oranla çok daha az yiyorum, yürüyüş yapıyorum ama çooook uyuyorum ondan sanırım.

günaydın kızlarcığım.kıyafet konuşmuşsunuz saç boyama konuşmuşsunuz.muhabbetleri okudum.çok ilgi çeken konular.benimde saçlarımın dibi çıktı.sarı röfleli idiler.bir saç hamileyken ne kadar uzar acaba bilen varmı.bir karış uzarmı mesela 6 ayda.uzatmak istiyorumda.hormonlardan dolayı çok uzar diyorlar.
bu arada bende dolabımı temizlerim artık.hiç bir kotum olmuyor.olanlarında belini kapatınca kasıklarıma bir acı giriyor.gerek yok.elbise etek fln giyiyorum.iki tane beli lastikli ince kumaş pantolonlar oluyor ya onlardan aldım.aman nasıl göbek gözteriyor onlarda.evde zaten pijamalarla bildiğin tombul hamişim:)) ilk üç ay böyle ise geri kalan aylar tostombul olurum.biraz daha şişsem patlıycak gibi gergin karnım :KK70: nasıl esner bilmem:))

çok topikleştim. zaten evlenince aldığım kilolar duruyodu. bi de üzerine hamile kalınca kilolar fena durumda. genetik bi kilo alma yatkınlığım da var zaten. napcaz bilmiyorum yani wen! bana fırça kaydı zaten doktorum. çok hızlı kilo alıyosun az ye dedi çok üzüldüm. çok yesem tamam dicem ama cidden yiyemiyorum çünkü uyuyorum :KK5: offf

bende simdıden 4 kılo almısm insallah cok kılo almam

ay inşallah hiranurum ya, aynı durumdayız işte. doktorum kendin halledemiyosan diyetisyene git dedi. onu mu denesek acaba?:44::44:

Günaydın/tünaydın herkese...
misafirden ve sinir-stresten başımı kaldırıp anca girebildim, umarım herkes iyidir...

oyyyy misafir, sinir-stres olmasın! bebişe mutluluk, sevinç, neşe olsun ozferciğim!

Benim bugün tahmin etti fesleğenim. 12. haftadayız ve erkek gibi dedi. Minik bi pipi gördük de ayıptır söylemesi. :KK17::KK17:

ben sürekli yiyorum ,süreklli ,sarekli acı ve hayvansal gıdalar yiyorum :KK43:(((
hala 60 kg um ama sivri yayvan bi göbekkk...ama kilo aynı :))))))))))))
nasıl oluyo anlamadım

oğluma hamileyken süt ve ürünleri,acı,tatlı,köfte bunları çok tüketiyordum:)
şimdi ise tam tersi
yazını okuyunca senin bebeğin acaba erkek mi diye düşündüm.cinsiyeti öğrenince hemen yaz canım merak ettim:KK70:

Bu arada kimse bebişine bi cici falan almadı mı canım? ocak annelerinin cicileri topiği bomboş, hareketsiz. Hiçbi şey almadığınıza inanmıyorum. 3. ayımız geçti yani. İçiniz durmamıştır! Mutlaka bi parça bişey almışsınızdır!:KK1:
Niye kimse paylaşmıyor yahu?! Ben ilk cicilerimi paylaştım ordan bakabilirsiniz kızlar!
Sizin de eliniz işlesin acccık:KK1: Boş durmayın, fotoğraf çekin, ekleyin

ben 3,5 kilo aldım, ve kışa oranla çok daha az yiyorum, yürüyüş yapıyorum ama çooook uyuyorum ondan sanırım.

çok topikleştim. zaten evlenince aldığım kilolar duruyodu. bi de üzerine hamile kalınca kilolar fena durumda. genetik bi kilo alma yatkınlığım da var zaten. napcaz bilmiyorum yani wen! bana fırça kaydı zaten doktorum. çok hızlı kilo alıyosun az ye dedi çok üzüldüm. çok yesem tamam dicem ama cidden yiyemiyorum çünkü uyuyorum :KK5: offf

ay inşallah hiranurum ya, aynı durumdayız işte. doktorum kendin halledemiyosan diyetisyene git dedi. onu mu denesek acaba?:44::44:

oyyyy misafir, sinir-stres olmasın! bebişe mutluluk, sevinç, neşe olsun ozferciğim!

Benim bugün tahmin etti fesleğenim. 12. haftadayız ve erkek gibi dedi. Minik bi pipi gördük de ayıptır söylemesi. :KK17::KK17:

yaa işte ben hiç yürümüyorum sürekli oturuyorum evdede sürekli yorgunluk halsizlik uyku hali sadece beyaz ekmeği kesti doktor bendede :)

oğluma hamileyken süt ve ürünleri,acı,tatlı,köfte bunları çok tüketiyordum:)
şimdi ise tam tersi
yazını okuyunca senin bebeğin acaba erkek mi diye düşündüm.cinsiyeti öğrenince hemen yaz canım merak ettim:KK70:

zaten sağıklı olsun ,ilk bebek ama en baştan beri diyorum ya,sülalede erkek yok biizm :KK43:(((bi babam :))))

erkek olsa ;dr dan çıkar çıkmazzzz buraya yazıcam :)))

slm kızlar nasılsınız ben çok şükür iiiyim kaç gündür giremedim biz bi kaza atlattık bebişimle evde yürürken belimin üstüne düştüm ama şükürler olsun ikimizde iiyiz :nazar::nazar::nazar::nazar:
acil dr gittin dün benim küçügümü gördüm çok iii :nazar::nazar:ikili test yaptırdık şonuçlar çıkmadı daha:KK17:
cinsiyetimiz belli deyil aman olsun iii olsunda tek:KK17::nazar:
ay_she cim listen çok güzel olmuş yaşımı söylemedim ben galiba yaş 26 kilo 85 :KK53::26:
sizler nasılsınız bebişler nasıl :nazar::nazar::nazar:

geçmiş olsun canım dikkat et

Selam hanımlar nasılsınız? 1 haftadır kusmuyordum bu sabah yine çıkardım hani 12. haftaya girince çok hafifleyecekti yok denilecek kadar az olacaktı annemle ablama öyle olmuş. Çok bitkinim, yorgunum, halsizim kızlar :KK14: sürekli yatıyorum Allahın gücüne gitmesin de çok sıkıldım artık bu durumdan 1,5 aydır 7/24 bulantı-kusma çekiyorum. Umarım bu haftanın sonunda herşey biter artık hamişliğimin tadına varmak istiyorum canımın istediğini yemek istiyorum evimle ve eşimle ilgilenmek istiyorum İstiyorum da istiyorum...

Bu arada kimse bebişine bi cici falan almadı mı canım? ocak annelerinin cicileri topiği bomboş, hareketsiz. Hiçbi şey almadığınıza inanmıyorum. 3. ayımız geçti yani. İçiniz durmamıştır! Mutlaka bi parça bişey almışsınızdır!:KK1:
Niye kimse paylaşmıyor yahu?! Ben ilk cicilerimi paylaştım ordan bakabilirsiniz kızlar!
Sizin de eliniz işlesin acccık:KK1: Boş durmayın, fotoğraf çekin, ekleyin

Bende çok hevesleniyorum ama kendime hakim oluyorum... :KK17:

X