2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
slm kızlar nasılsınız ben çok şükür iiiyim kaç gündür giremedim biz bi kaza atlattık bebişimle evde yürürken belimin üstüne düştüm ama şükürler olsun ikimizde iiyiz :nazar::nazar::nazar::nazar:
acil dr gittin dün benim küçügümü gördüm çok iii :nazar::nazar:ikili test yaptırdık şonuçlar çıkmadı daha:KK17:
cinsiyetimiz belli deyil aman olsun iii olsunda tek:KK17::nazar:
ay_she cim listen çok güzel olmuş yaşımı söylemedim ben galiba yaş 26 kilo 85 :KK53::26:
sizler nasılsınız bebişler nasıl :nazar::nazar::nazar:

cok gecms olsun canım

ay_she özelden gönderdim canım bilgileri kiloyu unutmuşum.71 kiloyum

aldım mesajını ekleıdm :)

Dr bana erkege benziyor dedi yazarmisin canım degisiklik olmaz umarım:) çok alıştırdık kendimizide:) degisiklik olursada yazarım

ekleıdm :)

bende bu hamilelikteki kiloların nasıl alınıp verildiğine ne olduğuna anlam veremiyorum genelde banada ilk aylarda kilo kaybedersin dediler ama tam tersi oldu

ıste ben ıkı gebelıgımde de ılk 3 ayda kg kaybettım ama sonr agerı aldım ehehe :KK70:

slm canm unuttn galıba benı yıne yas21 kılo 65 bebegın dogumu26 ocak ikincı bebıs midyat eklersen sevırsım...

ekledım canım :)

slm kızlar nasılsınız ben çok şükür iiiyim kaç gündür giremedim biz bi kaza atlattık bebişimle evde yürürken belimin üstüne düştüm ama şükürler olsun ikimizde iiyiz :nazar::nazar::nazar::nazar:
acil dr gittin dün benim küçügümü gördüm çok iii :nazar::nazar:ikili test yaptırdık şonuçlar çıkmadı daha:KK17:
cinsiyetimiz belli deyil aman olsun iii olsunda tek:KK17::nazar:
ay_she cim listen çok güzel olmuş yaşımı söylemedim ben galiba yaş 26 kilo 85 :KK53::26:
sizler nasılsınız bebişler nasıl :nazar::nazar::nazar:

aman canım dıkkat et yaa neysekı ıyıymıssın cok gecmıs olsun

eksık bılgıler tamam

Günaydın/tünaydın herkese...
misafirden ve sinir-stresten başımı kaldırıp anca girebildim, umarım herkes iyidir...

ben aranıza yeni katıldım.
12.haftamdayım.27 yaşındayım ilk bebeğim olacak inşallah.17 temmuzda test için gideceğim ama cinsiyeti belli olmaz daha sanırım
doktorum 25 ocak dedi en son bakalım ne olacak. benı de kaydedersenız sevinirim.ben 1 kilo aldım şu an 59 kiloyum. bu arada ankara dayım

12.haftamdayım.27 yaşındayım ilk bebeğim olacak inşallah.17 temmuzda test için gideceğim ama cinsiyeti belli olmaz daha sanırım
doktorum 25 ocak dedi en son bakalım ne olacak. benı de kaydedersenız sevinirim.ben 1 kilo aldım şu an 59 kiloyum. bu arada ankara dayım

hoşgeldin canım hayırlı ugurlu olsun bebiş :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

wayy cinsiyet anketimiz de olmus...eyup ekici tatildeymis yoksa gidecektim %100 u duyup soylicektim size :KK50: doktorum erkege benziyo dedi ama daha 11+6 da idi o zaman...degisebilir yani
kilo aldim ben de 2- 2.5 kilocuk :26:

Son düzenleme:

hoşgeldın hayırlı olsun ekledım :)

canm ben goremedım kendımı

son hali tekrar yayınlycam canım

Listenin 12:39 itibariyle son hali :)

:nazar::KK69:Hoş geldiniz 2013 ocak anneleri
hepimize hayırlı uğurlu olsun güzel paylaşımlar dilerim..
aşağıda bulunan listeye isminin ve bilgilerinin dahil edilmesini isteyenler bana özelden mesaj atabilirler

anne:KK49:yaşıkilosubebişin doğumu:KK69:kaçıncı bebişcinsiyetiismison durum yaşadığı il
MakaraKukara255301 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
civciv5019285201 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:kayseri
sahra_211283287002 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:adana
Enkidu277102 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
rokanane287203 ocakilk bebiş??:emir_bebek:İstanbul
ocwmays 244803 Ocak ilk bebiş??:emir_bebek:İstanbul
Btkubra227503 ocakilk bebiş??:emir_bebek:
sebnemm276803 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:bursa
kayazelha227003ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Ankara
Khena287603 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
nur8924603 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
Reputable246604 Ocak ??:emir_bebek:
derennnnn294904 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
candost17276405 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:sivas
Yesim8329555 ocak 2. bebişErkek?:emir_bebek:Yurtdışı
songulkes28??5 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
fatosch88246705 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Almanya
haydibaby267006 ocakilk tüp denemesi??:emir_bebek:
yaprak_275607 ocakilk bebiş??:emir_bebek:İzmit
ecimen345808 ocak 3. bebiş??:emir_bebek:izmit
yarenahsen365109 ocak 4. bebiş??:emir_bebek:Elazığ
YorgunPenguen25??09 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Manisa
kokopelli376309 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:??
ekinoxg365509 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
melekce88247510 ocakilk bebiş??:emir_bebek:İstanbul
fikir delisi316812 ocak 2. bebiş??:emir_bebek:Ankara
Marjinalfaydali2955 12 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:ankara
dilfenbafya31??12 ocak 2.bebiş??ankara
Meralsah277613 ocak 2. bebiş??:emir_bebek:tekirdağ
pandoo306313 ocak??:emir_bebek:Beyrut
orkide85266413 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Kocaeli
piraye84285013 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Balıkesirl
mbp285314 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
tugbaemrah256714 Ocak ilk bebiş??:emir_bebek:İstanbul
kkuzum327514 ocak 2 bebiş??:emir_bebek:sivas
EDA5600275014 ocak ilk bebişErkek?:emir_bebek:Antalya
bilseku275414 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Ankaral
BaBLe248315 ocak 2 bebiş??:emir_bebek:İstanbul
sudenazeren 255515 ocakilk bebiş??:emir_bebek:İstanbul
mehdu 246015 ocakilk bebiş??:emir_bebek:kayseri
ayheka305415 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
zeynep_sare266215 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
papatya3559306015 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
Milsa255315 ocak ilk bebişErkek?:emir_bebek:İstanbul
elfida1789316715 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:??
vaveyla_esk3056 16 ocak 2. bebiş??:emir_bebek:??
fbetuly254417 ocak 2 bebiş??:emir_bebek:yalova
aperpil296717 ocak 2 bebiş??:emir_bebek:ankara
zeynepfaz 277617 Ocak ilk bebiş??:emir_bebek:
wen285217 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:edirne
unicavita277017ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Ankara
esramtırak255617 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Almanya
ay-she247318 ocakilk bebiş??:emir_bebek:İstanbul
dulger256418 ocakilk bebiş??:emir_bebek:Bursa
selay3553265319 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
mandalina01295419 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:??
ferdaerd29??19 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
mathematician286519 ocakilk bebiş??:emir_bebek:Malatya
selay355326??19 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmirl
teacher0 276119 ocakilk bebiş??:emir_bebek:Bursa
gulru090 315819 ocakilk bebiş??:emir_bebek:amasya
iadara82305919 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:İstanbul
Nilhans335120 ocak 3 bebiş??:emir_bebek:Ankara
lotf254920 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Van
selerm327421 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:zonguldak
saron316221 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:??
brnyns335822 ocak 3. bebiş??:emir_bebek:istanbul
gamze1907264723 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:??l
ipek41284623 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Manisal
duman85276123 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Ankara
NewArch287024 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
sude_ay265425 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
rose012749 25 ocak 2 bebiş??:emir_bebek:Adana
Arzuum_79326025 ocakilk bebiş??:emir_bebek:İstanbul
pembetoka277825 ocak ikinci bebiş??:emir_bebek:tekirdağ
Tontirik305825 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:??
eylul2089235925 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:??
Kathleen306026 ocak ilk bebiş – ikiz bebiş??:emir_bebek:İrlanda-dublin
Sinoplu57237026 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
Ozfer228526 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
yedirenk286026 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:??
AleyynA255726 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
dodehimini 275925 Ocak ilk bebiş??ankara
demet35379026 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
hiranurm216526 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Mardin
yildizimmmm268526 ocak 2. bebiş??:emir_bebek:kayseri
aherdo305926 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
sevil01275827 ocak ikinci bebiş??:emir_bebek:Van
ilk_ay_ilk28??27 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:bursa
nazayse315527 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
desertrose34 285927 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
ilkincim335428 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
AZY286828ocak ilk bebiş??:emir_bebek:??
kirmizipatik294829 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
ecrnnaz325330 ocak 2. bebiş??:emir_bebek:istanbul
eylemsevcan316530 ocak 2. bebiş??:emir_bebek:tekirdağ
derugur318430 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
sensiblegirl29??31 ocak ilk bebiş - ikiz bebiş??:emir_bebek:tekirdağ
superisi87 247231 ocak ilk bebiş??siirtl
Zynpt306131 ocak 2 bebiş??istanbul

2013 Ocak Anneleri Göbek Şov :KK70:

http://www.kadinlarkulubu.com/ocak-anneleri/534710-ocak-2013-anneleri-gobek-sov.html

2013 Ocak Anneleri Ultrason Resimleri

http://www.kadinlarkulubu.com/ocak-...anneleri-ultrason-resimleri.html#post25009754

2013 Ocak Annelerinin Bebeklerinin Güzel Cicileri
http://www.kadinlarkulubu.com/ocak-...beklerinin-guzell-cicilerii.html#post25009882

Bu arada

ocakanneleri.com ve ocakbebekleri.com Her yaşta ocak bebeklerinin rehber sitesi....

takip çizelgesi yapmak isteyenler;
Lilypie - Pregnancy ticker scene selection
1-siteye giriş yapın..
2-karşınıza çıkan sayfada, sol taraftan bir arka plan beğenin,sağ taraftaki şemaya next deyin..
3-yine sol taraftan bir resim seçin ve next leyin..
4-sol tarafta bulunan Event date bölümüne beklenen doğum tarihinizi..
5-hemen altındaki Optional settings bölümüne de son adet tarihinizi yazın
6-yine altındaki Optional text to display above the ticker: bölümüne eklemek istediğiniz yazıyı türkçe karakter kullanmadan yazın.. next leyin
7-çıkan sayfada hazır olan resmin altında yazan For Websites:in karşısındaki Image URL ye basın.
8-alt tarafta Code snippet: Image URL bölümünde bunun gibi; http://lbdf.lilypie.com/sWrIp2.png bi link çıkıyor kopyalayın
9-kendi profilinize gelip-çizelge bölümüne girin.. kaleme basarak kopyaladığınız linki yapıştırın..

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar.. bende 2013 ocak annesi olacağım inşallah.. :nazar: beni de listeye ekler misiniz? yaşım 29. ilk bebeğim . biraz kilo da sıkıntı var 65 kiloyum:) bebeğim de 28.01.2013 de aramıza katılacak inşallah. bir de bursadayım.

yıldız çok geçmiş olsun canım.çok dikkat et kendine .

ay_she çok geçmiş olsun canım.allahım bir daha yaşatmaısn canım.işallah sağlıkla bebişini kucağına alırısn.

tablo içind eellerine sağlık.

Maaşallah ne kadar hareketli bir topik burası, bir türlü yetişemiyorum :KK34: Ben kiloyu yazmayı unutmuşum, şu an 58'im. (3 kilo verdim :KK43: ) Bundan sonra sağlıklı bir şekilde alırız umarım. Yarın doktora gideceğim. Bakalım bizim ufaklık ne kadar olmuş. Cinsiyet söyleyeceğini sanmıyorum, doktorumdan çok memnunum ama fazla konuşmayı sevmiyor :KK9: Herhalde ikili testi de yarın yapar.

Günaydın kızlar nabersiniz,

Uyku sorunu konuşulmuş baya aynen benimde oldu 1 haftadır filan.Uykum geldiği zaman gidiyorum bide yatmaya ama o kadar uykum oluyor ki ağzım kapanmıyor esnemekten ama bi türlü dalamıyorum uykuya.Sinir oluyorum bi sağa bi sola dönmekten.Baya bi zaman sonra uyuyabiliyorum.Bide bende de ilginç rüyalar oluyor biri bitiyor biri başlıyor.Ama bugünkü rüyam harikaydııııııııııı:) Uyandım rüyanın etkisindeyim ya tekrar son anı düşünüyorumki devam etsin aynı rüyam die ugraştım baya bi ama devam etmedi :KK1: Nasıl etkisinde kaldıysam normal doğumun rüyamda da normal doğum yapıyorum ama doğum o kadar rahat geçiyorki hiç bi ağrı sızı olmuyor hatta mayışıp uykuya dalıyorum.Uyanıyorumki bebeğim doğmuş :)) Ablama diyorum hani bebeğim hemşireye bebeği getirin diyo.Erkek bebek ama o kadar tatlıydıki...Ablama hemen emziricem diyorum sonra tutmaz filan diyorum:) (Ablamın bebeği tutmamıştı da rezil oldu mecbur mama verdik.)Neyse alıyorum kucağıma ben daha vermeden o ağzını gezdiriyor buluyor göğsümü ayyy çok güzel bişeydi yaaaa.Allahım ne olur sorunsuz sağlıklı bi şekilde kavuştur yavrularımızaaaa.....
hayra çıksın inş.canım.
düşündüğümüz şeylerde bilinç altına yerleşmiş olabiliyor
bende oğlumda ilk 4 gün sütüm gelmedi ve mama vermicem diye direttim
yavrum sarılık oldu 2 gün hastanede yattı
ve fototerapi makinasında yatarken alman yasak mama ve sağdığın süt kaç cc çıkarsa biberonla veriyorsun
bu yüzden bende bu aralar diyorum mama vericem kesinlikle o makinaya girmesin bebeğim diye ama eczaneden kaşık alıp vericem biberonla değil.
inş.hemen sütler gelirde emerler ama ilk günler gelmezsede üzülmeden emzirmeye devam
Baygınlıkta neymiş canım ben valla âlâsını yaşıyorum 3.5 yaşında kızım var onun istekleride beni cok yoruyor.suanda onla uğraşıyorum uyuyalım diye ikna etmeye çalışıyorum ama inan suanda konuşmaya bile Halim yok çünkü hanım efendiyi az önce bu sıcakta Park'tan zor eve getirdim.yani seni çook iyi anlıyorum ben sadece şununla teselli buluyorum"bu bi hastalık değil normal bir süreç ve geçici hemde karşılığında dünyaya deger bir mükafatı var" Allah herkese sağlıklı hamilelik geçirmeyi nasip etsin ve bize yardimci olsun inşallah.
Allahım çocuklarımıza sağlık versin canım ama bende bu aralar oğlumun bitmek bilmeyen istekleriyle sıkılmış durumdayım
ya dışarıdayız yada evde oyunlar hep 2 kişilik oynanıyor:KK70:
anne sen hastasın ben dr.
anne ben koşucuyum sen seyirci vs vs:KK70:
inş.kardeşleri geldiğinde daha mülayim daha anlayışlı çocuklar olurlar diye umuyorum
ayşecim istifradan değil. mide bulantım var az yemek yiyorum ama kusma yaşamıyorum. idrar yolu enfeksiyonu vardı günde 1.5 litre su içiyorum diyorum doktorların hepsi çok az diyor.bende anlamadım bütün hamileler kaç litre su içiyor. enfeksiyonu daha kolay atmak için canım.
idrar yolu enfeksiyonu bende de az vardı
bol bol su iç demişti dr.ama bir ölçü vermemişti
ben inanılmaz su içiyorum
birazda suyu hafif soğuk olarak ayarlarsan bu sıcaklarda daha da içiliyor
merhabalar arkadaslar ben biraz ikilem gebeyim bu 2.bebegim ilki sezeryandı doktor dogumumun ya ocak 31 ya subat 1 olacagını soyledi bende nereye girecegimi şaşırdım :) bi tane şeker kızım var.gecmişi okudum cinsiyet gercekten cok merak konusu oluyor ben haftaları zor gecirmiştim kızımda o ilk hani cici alayım rengi belli olsunu iyi biliyorum :) yanlız kızlar aslında bebegin pozisyonu uygunsa kim ne derse desin cinsiyet 11.haftadan itibaren belli oluyor ama cogu doktor umursayıpta bakmıyo işlerine gelmiyo ugrasmak ben kızımı ikili testte tam 12+0 da ogrendim hatta ilk bebegim kız olsun istiyordum doktorum ben sormadan hadi bakalım al cicileri kız geliyor dedi doktor biraz ilgili olacak bazısına goruyorum sormaya bile cekiniyolar cok ters tepki verenler var halbuki insan saglıklı oldugunu bilince bunuda merak edebiliyor.hele ikincide dahada merak salıyo şimdide saglıklı bir oglum olsun istiyorum inşallah bir kız bir erkek allah herkese bolesini versin 3.cocuk zaten mumkun degil benm için tabi bakması zor ama kızımda olsa iki ciciş olur uzulmem tabiki rabbimde sizin gonlunuzden geceni versin bide kızlar ben ruyalara inanırım kızıma 2 aylık hamileyken ruyamda esmer kapkara saçlı bi kız verdiler sabah eşime kızım olucak dedim ve o gun ismini koydum bundada 3 kez erkek bebek gordum ikisi kandillerde olmak suretiyle artık bilemiycem ama ruyada gorulen cıkıyormuş derler
eğer 2.ci doğumunuda sezeryan düşünüyorsan zaten 1 hafta 10 gün önce alırlar ocak annelerinde kalırsın:KK70:
Allah herkesin gönlüne göre sağlıklı olarak nasip etsin
Bende en başlarda 2.cide erkek olsun 2 erkek kardeş iyi anlaşır diye düşündüm ama çevrem hep kız olsun deyince artık sadece cinsiyeti merak eder oldum :KK70:D
slm kızlar bulantım geri döndü :KK43:sabahtan beri ööööööggggg
Benimde:KK43:(sabah aç karnına ve gece yatakta:KK43:(
ay kızlar yazıyonuzya kusuyom felan cok komik ama cok heves ediyom bende :KK1: benm ikinci gebeligim ne ilkinde kustum ne bunda siz şimdi bana deli diyceniz ama insanda kusunca felan hamile oldugu belli olur be :KK1::KK1: çevremde kusan yakınlarıma diyom diyolarki sen kafayı oynatmışsın napiyim heves işte dizilerde felan millet kusuyo eşim bnana diyoki canım sen hiç kusmuyon seninki yalancı hamilelik :KK1:
Şanslı hamişlerdensin sen....
Kızlar, saç boyasının bebeğe zararlı olduğunu ispatlayan bir araştırma yok. Bununla beraber, zararsız olduğunu ispatlayan bir araştrma da yok. İşte bu yüzden, risk almamak için, genel eğilim boyatmamaktan yana. Kısaca yine doktora göre farklı yaklaşımların olduğu bir konu. Biraz kişisel tercih. Benim yaklaşımım şu: "Muhtemelen bir zararı yok, ama risk almaya da gerek yok, 9 ay saçımı boyamadan yaşayabilirim" diyorum ve boyatmıyorum. Tepemde beyazlar olmasına rağmen... Boyatacak arkadaşlara şahsi tavsiyem; çok sık boyatmamaları (her ay yerine 2-3 ayda bir mesela) ve mümkün olduğunca organik / bitkisel ürünler kullanmaları.
Benimde saçlarımda da tek tük beyazlar çıktı ama inş.bebeği emzirdikten sonra boyamayı düşünüyorum

Kurban Olduğum Allah İnşallah Bu Sefer Yüzünü Güldürür..
Allah'ım Hepimizin Yardımcısı Olsun..
Ben Acayip Korkuyorum.. :KK14:
Doğumdan bende ilk hamileliğimde çokkk korkuyordum
Öyle böyle değil hemde
Eşime ben ölürsem diye birsürü konuşma yapmıştım ama doğumdan sonra boşuna dedim hep
Tabi normal doğumdan bende çok korkuyorum sezeryan olduğum için rahatım belkide
Bu hamileliğimde korkum çok az daha şimdiden dr.la bile spinal doğum olmak istediğimi söylemiştim
Hepimizin yardımcısı olsun Allahım
ya kızlar ya bu uyku problemini ne yapıcaz ya ne güzel uyuyordum ilk hamile kaldığım zamanlarda şimdi uykusuzluk başladı uyusam bile gece uyanıyor bi daha dalana kadar gıcık oluyorum yattım mı hemen uyuyan ben uyuyamıyorum hamileliğin bu haftalarında oluyor mu acaba doktora gidince bi sormak lazım ilaç bile verse beni aralıksız uyutmak için razıyım...:))
Benimde uykularım çok kötü birde ayaklarımdaki varisler ağrı yapıyor bu ara uykuya kolayda dalamıyorum
facede bir arkadaş bahsetmişti hamile yastığını eşime söylemiştim al dedi ama benim üşengeçliğim yüzünden hala sipariş verilmedi
en kısa zamanda alıp denicem inş.bir işe yarar
Sanirim uyku sorunu normal..ben de disagrisindan uyuyamiyorum mahvetti beni=(
Çokkk geçmiş olsun canım
Diş ağrısı berbat birşeyyy:KK43:
3.aydan sonra diş dr.una gidebilirsin tabi dr.unla da görüş
benim 2.ayda ağrıdığında antibiyotik vermişlerdi dr.un önerdiği ve sensodyn sürmüştüm dişime biraz rahatlamıştım ama yutmamak içinde çok çaba sarfetmiştim
inş.biran önce biterr
selam canım nerlerdeısn sen :)

ya çok tuz tüketmıyorum yanı normal çorbada yemekte orta kararda o kadar

bi de ödemim olunca ellerım şişer ellerimde şişlik yok aslında ayakalrım biraz şişiyo ama

of şu ödemden korktugum kadar hıcbıseyden korkmuyorum ınan ki ama tuz tüketmesemde sıcakalrda

oluyo ödemım cunku doğumdan beri ödemle savasıyorum ınan kı çok illet bişey
Sorma canım oğlum bu aralar hep benimle birşeyler yapmak istiyor
Pc başına çok oturamıyorum
Benimde ilk hamileliğimde ödemim olmuştu cidden kötü
ayakkabılar bile dar geliyordu:KK43:
bu hamileliğimde çok dikkat etmeye çalışıyorum hatta tuzu çok az kullanıyorum
ayşe herşey yolunda gitsin canımda kilo dediğin nedir doğumdan sonra verilir
hoşgeldin aramıza....
yaşımız ve doğum tarihimiz aynı:))

kızlar benim ara ara midemde ağrı oluyor aynı durumu yaşayan var mı?

kızlar benim ara ara midemde ağrı oluyor aynı durumu yaşayan var mı?

evet benim de sık sık oluyor, ama benim önceden de gastritim vardı, aç kalınca veya birden yiyince çok olurdu ağrım sancım.
şimdi gebelikte mide yanmalarım da 10 kat arttı, çabuk acıkma mide kazınması hissi de ondan kaynaklanıyormuş, mide yanmasından oluyormuş yani. mide ile uğraşmak zor iş valla doktora danışmalısın ilk fırsatta.

X