2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

cok gecms olsun canım

ay_she özelden gönderdim canım bilgileri kiloyu unutmuşum.71 kiloyum

aldım mesajını ekleıdm :)

Dr bana erkege benziyor dedi yazarmisin canım degisiklik olmaz umarım:) çok alıştırdık kendimizide:) degisiklik olursada yazarım

ekleıdm :)

bende bu hamilelikteki kiloların nasıl alınıp verildiğine ne olduğuna anlam veremiyorum genelde banada ilk aylarda kilo kaybedersin dediler ama tam tersi oldu

ıste ben ıkı gebelıgımde de ılk 3 ayda kg kaybettım ama sonr agerı aldım ehehe

slm canm unuttn galıba benı yıne yas21 kılo 65 bebegın dogumu26 ocak ikincı bebıs midyat eklersen sevırsım...

ekledım canım :)

aman canım dıkkat et yaa neysekı ıyıymıssın cok gecmıs olsun

eksık bılgıler tamam

Günaydın/tünaydın herkese...
misafirden ve sinir-stresten başımı kaldırıp anca girebildim, umarım herkes iyidir...

ben aranıza yeni katıldım.
12.haftamdayım.27 yaşındayım ilk bebeğim olacak inşallah.17 temmuzda test için gideceğim ama cinsiyeti belli olmaz daha sanırım
doktorum 25 ocak dedi en son bakalım ne olacak. benı de kaydedersenız sevinirim.ben 1 kilo aldım şu an 59 kiloyum. bu arada ankara dayım

hoşgeldin canım hayırlı ugurlu olsun bebiş

wayy cinsiyet anketimiz de olmus...eyup ekici tatildeymis yoksa gidecektim %100 u duyup soylicektim size doktorum erkege benziyo dedi ama daha 11+6 da idi o zaman...degisebilir yani
kilo aldim ben de 2- 2.5 kilocuk :26:

Son düzenleme:

hoşgeldın hayırlı olsun ekledım :)

canm ben goremedım kendımı

son hali tekrar yayınlycam canım

Listenin 12:39 itibariyle son hali :)

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar.. bende 2013 ocak annesi olacağım inşallah.. beni de listeye ekler misiniz? yaşım 29. ilk bebeğim . biraz kilo da sıkıntı var 65 kiloyum:) bebeğim de 28.01.2013 de aramıza katılacak inşallah. bir de bursadayım.

yıldız çok geçmiş olsun canım.çok dikkat et kendine .

ay_she çok geçmiş olsun canım.allahım bir daha yaşatmaısn canım.işallah sağlıkla bebişini kucağına alırısn.

tablo içind eellerine sağlık.

Maaşallah ne kadar hareketli bir topik burası, bir türlü yetişemiyorum Ben kiloyu yazmayı unutmuşum, şu an 58'im. (3 kilo verdim ) Bundan sonra sağlıklı bir şekilde alırız umarım. Yarın doktora gideceğim. Bakalım bizim ufaklık ne kadar olmuş. Cinsiyet söyleyeceğini sanmıyorum, doktorumdan çok memnunum ama fazla konuşmayı sevmiyor Herhalde ikili testi de yarın yapar.

hayra çıksın inş.canım.
düşündüğümüz şeylerde bilinç altına yerleşmiş olabiliyor
bende oğlumda ilk 4 gün sütüm gelmedi ve mama vermicem diye direttim
yavrum sarılık oldu 2 gün hastanede yattı
ve fototerapi makinasında yatarken alman yasak mama ve sağdığın süt kaç cc çıkarsa biberonla veriyorsun
bu yüzden bende bu aralar diyorum mama vericem kesinlikle o makinaya girmesin bebeğim diye ama eczaneden kaşık alıp vericem biberonla değil.
inş.hemen sütler gelirde emerler ama ilk günler gelmezsede üzülmeden emzirmeye devam
Allahım çocuklarımıza sağlık versin canım ama bende bu aralar oğlumun bitmek bilmeyen istekleriyle sıkılmış durumdayım
ya dışarıdayız yada evde oyunlar hep 2 kişilik oynanıyor
anne sen hastasın ben dr.
anne ben koşucuyum sen seyirci vs vs
inş.kardeşleri geldiğinde daha mülayim daha anlayışlı çocuklar olurlar diye umuyorum
idrar yolu enfeksiyonu bende de az vardı
bol bol su iç demişti dr.ama bir ölçü vermemişti
ben inanılmaz su içiyorum
birazda suyu hafif soğuk olarak ayarlarsan bu sıcaklarda daha da içiliyor
eğer 2.ci doğumunuda sezeryan düşünüyorsan zaten 1 hafta 10 gün önce alırlar ocak annelerinde kalırsın
Allah herkesin gönlüne göre sağlıklı olarak nasip etsin
Bende en başlarda 2.cide erkek olsun 2 erkek kardeş iyi anlaşır diye düşündüm ama çevrem hep kız olsun deyince artık sadece cinsiyeti merak eder oldum D
slm kızlar bulantım geri döndü sabahtan beri ööööööggggg
Benimde(sabah aç karnına ve gece yatakta(
Şanslı hamişlerdensin sen....
Benimde saçlarımda da tek tük beyazlar çıktı ama inş.bebeği emzirdikten sonra boyamayı düşünüyorum

Kurban Olduğum Allah İnşallah Bu Sefer Yüzünü Güldürür..
Allah'ım Hepimizin Yardımcısı Olsun..
Ben Acayip Korkuyorum..
Doğumdan bende ilk hamileliğimde çokkk korkuyordum
Öyle böyle değil hemde
Eşime ben ölürsem diye birsürü konuşma yapmıştım ama doğumdan sonra boşuna dedim hep
Tabi normal doğumdan bende çok korkuyorum sezeryan olduğum için rahatım belkide
Bu hamileliğimde korkum çok az daha şimdiden dr.la bile spinal doğum olmak istediğimi söylemiştim
Hepimizin yardımcısı olsun Allahım
Benimde uykularım çok kötü birde ayaklarımdaki varisler ağrı yapıyor bu ara uykuya kolayda dalamıyorum
facede bir arkadaş bahsetmişti hamile yastığını eşime söylemiştim al dedi ama benim üşengeçliğim yüzünden hala sipariş verilmedi
en kısa zamanda alıp denicem inş.bir işe yarar
Sanirim uyku sorunu normal..ben de disagrisindan uyuyamiyorum mahvetti beni=(
Çokkk geçmiş olsun canım
Diş ağrısı berbat birşeyyy
3.aydan sonra diş dr.una gidebilirsin tabi dr.unla da görüş
benim 2.ayda ağrıdığında antibiyotik vermişlerdi dr.un önerdiği ve sensodyn sürmüştüm dişime biraz rahatlamıştım ama yutmamak içinde çok çaba sarfetmiştim
inş.biran önce biterr
Sorma canım oğlum bu aralar hep benimle birşeyler yapmak istiyor
Pc başına çok oturamıyorum
Benimde ilk hamileliğimde ödemim olmuştu cidden kötü
ayakkabılar bile dar geliyordu
bu hamileliğimde çok dikkat etmeye çalışıyorum hatta tuzu çok az kullanıyorum
ayşe herşey yolunda gitsin canımda kilo dediğin nedir doğumdan sonra verilir
hoşgeldin aramıza....
yaşımız ve doğum tarihimiz aynı:))

kızlar benim ara ara midemde ağrı oluyor aynı durumu yaşayan var mı?

kızlar benim ara ara midemde ağrı oluyor aynı durumu yaşayan var mı?

evet benim de sık sık oluyor, ama benim önceden de gastritim vardı, aç kalınca veya birden yiyince çok olurdu ağrım sancım.
şimdi gebelikte mide yanmalarım da 10 kat arttı, çabuk acıkma mide kazınması hissi de ondan kaynaklanıyormuş, mide yanmasından oluyormuş yani. mide ile uğraşmak zor iş valla doktora danışmalısın ilk fırsatta.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…