2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
günaydın kızlar;

dün akşam düğüne gidecektik sinir oldum gidemedik.1 tane kıyafetim üstüme olmuyor eşofmalamı gideyim.eşimlede tartıştık bunun yüzünden.etek giysem göbek var olmuyor gömlekte gögüsüm sığmıyor.elbisenin fermuarı çekilkmez.ne giysem olmadı kiloda almadım halbuki ama kalçam genişliyor demekki fermuar çekilmiyor hem çekilsede yazık değilmi bebeğe sıkışacak.eylülde kuzenin düğünü var ekimde arkadaşın biz ne giycez ya düğün dernekte :)))al işte aşağıda bile yazıyor kan dolaşımını etkilemeyek kıyafgetler giyin diye şeytan diyor git adamı uyandır.gel bakim oku şunu de:)

Son düzenleme:

malesef canım bu sorun herkes de var ben de hiçbir pantolonuma giremiyorum genelde salaş elbiseler giyerim o yüzden onları rahat giyebiliyorum ama dar olanlar hiç olmuyor kocişlerimiz de bu konuda bize yardımcı olmalılar bence...

Kurban Olduğum Allah İnşallah Bu Sefer Yüzünü Güldürür..
Allah'ım Hepimizin Yardımcısı Olsun..
Ben Acayip Korkuyorum..

cümlemizin ınsallahhh

bana küçükken arkadaşlarım korkak tavuk derlerdi herseyden korkardım cunku su anda da çok cesur
oldugumu söyleyemem ama korkulcak bişi değil cidden en azından şimdi düşünme son 1 ay düşünürsün

bi akrabamız doğum olayını "girmesi tatlıda çıkması acı" diyerek özetlemişti

canım rica etsem fırsat bulduğunda doğum tarihini değiştirebilir misin yanlış olmuş 2 ocak olacak teşekkür ederim

değiştireyım canım :)

çok çok geçmiş olsun canım..

sağol canım geçti gitti çok şükür Rabbim kismeye yaşatmasın

ayşeim okurken çok kötü oldum.rabbim bu sefer yüzünü güldürsün.hepimizin inş.yaşadıkların hiç kolay değil.

Amin canım cümlemizin...ben de bazen ben bunalrı cidden yaşadım mı diyorum konusurken ınsana asla
kaldıramam ben böle bşişeyi gibi geliyo ama Allah kuluna kaldıramayacağı yükü yüklemezmiş...

canim beni de ekler misin

25 yasindayim, kilom 56, ilk bebegim olacak ins, 17.01 de bekliyoruz emanetimizi , Almanya' da yasiyorum

simdiden tskler

eklıyorum canım hoşgeldın :)

canım zaman gecıcne öyle oluyo sanıyorum...o zamanlar hamıle gördüğüm an bile düşüp bayılıyordum ki ben bebegımı kaybettıgımde kızkardesım
de 3 aylık hamıleydı o sağlıklı bı sekılde doğum yaptı çok şükür dünyalar tatlısı bi yegenım var...belkı de kızkardesım ve yegenım sayesınde
kolay astım bu durumu...çünkü kardesıme kıyamazdım yegenımı cok sevıyordum ve o da benı çok sevdi sonra baktım hersey normale dönmüş
bu kadar kolay gecmedı ılk başlarda ama zaman işte...yine de özellıkle bu haftaalrda acayip duygu yoğunlugu yasıyorum
doğum yaptıgımı hayal ediyorum bebegımın ağladıgını ona bakıp gülümsediğimi hayal ediyorum sonra ağla babam ağla :)

bu arada benım kızcem de bacakalrı ayırmıs beklıyodu cınsıyet öğrendiğimde ama kızdı :) dr demişti aa utanmamış hiiç açmış bacakalrını dmeıstı

maşallah canım yavrunaa :) kocaman olmuş cidden aman ha sakın oruc tutucam fln deme düşüp bayılırım şimdi :) ciddi diilsin dimi

normal saç boyasında peroksit var ve sağlam insana bile bisürü yan etkısı oluyo kaldı kı hamıle kadın
sevil atasoy var prof adli tıp enst. öğretim üyesi o analtmıstı basımıza sürüyrouz ama o tüm vücudu dolaşıyo
bence gebelık boyunca boyamamk lazım en iyisi organıkız dıyene de guvenemıyorum maalesef

günaydın canım basen gensıleınce kız olck derler ama :)

giysi derdi cidden sorun ben de sanırım diktiricem bi iki kıyafet hem tesettür hem de hamıle giyim bulmak çok zor

olanalr var onalrda hoşuma gitmıyo veya nasılsa bulunamıyor diye bi gömleği 100 tl fln satıolar evrensel küfürler edesim geliyo :)

Kızlar konuya anket ekliyorum bebeğinin cinsiyetini net olarak bilenler oylayabilir :)

Bu arada Günaydııınnn :) ne zor uyandım bu sabah yaa

Son düzenleme:

Bende henüz hamile kıyafetleri almadım aslında eski kıyafetlerinin icine giriyorum ama genelde dar oldukları için çok sıkılıyorum ne giysem icinde bunalıyorum sıcaklarında etkisi var tabiki bide tesettürlü olunca iki kat zorlaşıyor. Güzel hamile kıyafetleri satan yerleri bilen arkadaslar hepbirlikte paylaşalım.

Kızlar bizim de cmt günü düğün vardı, giydim giydim çıkardım. O arada gardropta ciddi bi temizlik yaptım. Giremediğim kıyafetleri-ki bunları toplamın dörtte üçü kadar vardı- çıkardım, katladım, kaldırdım. Ve allahtan serin bi akşamdı, kışın giydiğim bol bi elbiseyi geçirdim gittim. Ama bir dahaki düğün böyle olmıcak. Çok doğal bu arada sultancim. 4. ayımıza girdik. Benim vücudum değişti. Ki her gün yürüyüş yapıyorum yarım saat ve yeme düzenim kışa göre değişti, azaltı. Akşam yemek yiyemememe rağmen böyle yani. O yüzden bu süreci biraz kafaya takmadan geçirmemiz lazım kilolara. Geniş elbiseler süper olur bence

ben 12.haftamdayım şimdilik sadece kot pantalonuma giremiyorum 1 kilo aldım kotlar malum dar düğmeyi yapatamıyorum ama şimdiden de lastikli pantalonlarla yaşamak istemiyorum.Ben öğretmenim 1 eylüle kadar ne bulursam giyerim ama okul açılınca ne giycem onu düşünüyorum. Ankaradaki hamile mağazalarını bulmam lazım tabi modern bişiler...

alışveriş sitesinde gördüğüm ama daha yenı hamıleyım dıye almadıgım elbise :)

bunu da nerden bulduugmu bılmıyorum ama güzel dıktırırken kol da yaptırırım oh :)

kot pantolon demişken ben de hamile kalmadan önce ne isabetli bir alışveriş yapmışım da colins den kot pantolon almışım.. kullananlar biliyordur mutlaka ama, inanılmaz rahat. 12.haftamdayım ve haaala giyiyorumm.. hiç de sıkmıyor.. sanki bir eşofman var üzerimde o kadar rahat ki. tavsiye ederim almak isteyenlere en azından hamileliğinin başında olanlar için bir beden de büyük alırsanız uzun süre giyersiniz. likralı zaten ve ince kumaş yok gibi üzerimde.. sürekli onu giyiyiorum bu aralar :))

yazdığımı sonradan okuyunca reklam yapmışım gibi geldi :))) ama değil gercekten. çok rahat yaaa tavsiye ediyorum. modelin adı da carla almak isteyen arkadaşlar en azından gidip deneyebilirler... deneyen kesin alır söyleyeyim :)))

bu arada ben de gardrobumda ciddi bir temizlik yaptım. dar kotlara zaten giremiyorum uzun zamandır. hepsini kaldırdım. elbiseler de aynenn.. hepsini kaldırdım.. dolabım pek bi boş kaldı. şimdi hamile kıyafetleri ya da hamilelerin de giyebileceği robadan normal elbiselerde gözüm.. alıcam bir sürü.. :))) yaz başka türlü gecmez kızlaar :))

çapa tıpı diyorsun heralde canım .ben sadece tıpa muayene oldum ve vajinal baktı hemde karşımda 6tane stajer öğrenci vardı.4kız 2 erkek görünce şok oldum.gittiğimde alltan bakabiliyordu erken gitmiştim ama şuan bakamaz vajinal bakmanında belirli haftası var.ordan 2li test için sevk verdiler daha sonrada gidemedim bir türlü.randevu alamıyorum alırsam tekrar gidicem.başka devlet hastanelerini bilmiyorum canım.

karından bakıyorlar .herşeyine bakıyor eller kollar mide batın bölgesi burun kemiği herşeyi varmı diye ense kalınlığını ölçüyor.sonra kan alınacak yere gönderiyorlar .ben aç gitmiştim.bişe söylememişlerdi ama aç gitmem gerektiğini düşündüm.ense kalınlığını hemen aldım ama tahlil sonuçlarını 1 hafta sonra aldım.

günaydın kızlarcığım.kıyafet konuşmuşsunuz saç boyama konuşmuşsunuz.muhabbetleri okudum.çok ilgi çeken konular.benimde saçlarımın dibi çıktı.sarı röfleli idiler.bir saç hamileyken ne kadar uzar acaba bilen varmı.bir karış uzarmı mesela 6 ayda.uzatmak istiyorumda.hormonlardan dolayı çok uzar diyorlar.
bu arada bende dolabımı temizlerim artık.hiç bir kotum olmuyor.olanlarında belini kapatınca kasıklarıma bir acı giriyor.gerek yok.elbise etek fln giyiyorum.iki tane beli lastikli ince kumaş pantolonlar oluyor ya onlardan aldım.aman nasıl göbek gözteriyor onlarda.evde zaten pijamalarla bildiğin tombul hamişim:)) ilk üç ay böyle ise geri kalan aylar tostombul olurum.biraz daha şişsem patlıycak gibi gergin karnım nasıl esner bilmem:))

ayşecim ben de eda5600, antalyadan,yaş 27,14.01. 2013,erkek, kilo50

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…