2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
hanımlar kaç kilo aldınız hamilelikte
ben çok aldım sanıyorum 8 kilo aldım ilk haftalardan bir kaç hafta öncesine kadar artık hep aynı kilom artıyıor düşmüyor

ayşeciğim yaş 31 ikinci bebeğim ankarada yaşıyorum beklenen doğum tarihide 12-01-2013 şimdiden tşk.ler

ben çok aldım sanıyorum 8 kilo aldım ilk haftalardan bir kaç hafta öncesine kadar artık hep aynı kilom artıyıor düşmüyor

ben 74-75 le hamıle kaldım sonra 69 a düşütm sımdı son bı haftadır 73-74 gösterıyo tartı birden

o kadar kıloyu nası almsıım anlamadım halbukı hala doğru düzgün beslenemıyorum az az sık sık yıyorum

istifra eıdyorum onun ıcın 69 a düşmüştüm gene cıkmısım enteresann ödem fln mı var acebaaa

ayşeciğim yaş 31 ikinci bebeğim ankarada yaşıyorum beklenen doğum tarihide 12-01-2013 şimdiden tşk.ler

ekleıdm rica edeırm :)

Listenin Son Haliii

Son düzenleme:
slm kızlar
hava çokk sıcak oğlumu yıkadım uyuttum şimdi rahatlasın yavrum
bende 3 kilo verdim ama 4 ve 5.aydan sonra kilolara dikkat etmek gerek asıl
ayşe tuz tüketiyorsan ödemde olmuş olabilir canım kilo alımın belki bu yüzdendir

selam canım nerlerdeısn sen :)

ya çok tuz tüketmıyorum yanı normal çorbada yemekte orta kararda o kadar

bi de ödemim olunca ellerım şişer ellerimde şişlik yok aslında ayakalrım biraz şişiyo ama

of şu ödemden korktugum kadar hıcbıseyden korkmuyorum ınan ki ama tuz tüketmesemde sıcakalrda

oluyo ödemım cunku doğumdan beri ödemle savasıyorum ınan kı çok illet bişey

Canım belki ödemdir bu ani kilo artışı. Ben hamileliğimin ilk haftalarında sanki 4 aylık hamileyim gibi dolaşıyordum. Şimdi 4. ayıma girdim. Aama hamile kaldığım kilodan 4 kilo daha azım. 50 kiloya düştüm. Üstelik mide bulantılarım da geçti, düzenli yemek yiyebiliyorum artık.

Eğer bu kilo artışı seni rahatsız ediyorsa mutlaka doktoruna danış canım. Daha ilk aylardayız sonuçta.

milsa doğru söyledın ben de bu durumu doktoruma bi söyleyım bakalım

çünkü daha bi - iki hafta önce 69 kg dım birden 74 e nası fırladım dimi enteresann

ki yemekte yıyemıyorum bulantıdan....

Herkese günaydınlarrrr....

Bende baştan beri aynı kilodayım.Hatta 1 kilo vermişim galiba geçen hafta Dr da tartıldığımda öyleydi.şuan 56 lardayım inş çok fazla almam...

Dr bana erkege benziyor dedi yazarmisin canım degisiklik olmaz umarım:) çok alıştırdık kendimizide:) degisiklik olursada yazarım

Bosver canım neyine özeniyorsun 14. Haftam bitti hala bulantılar bitmedi ogurup duruyorum

İsim düşünmeye basladinizmi?
Ben kızım olucak diye hissetmiştim ipek aylin Gökçe ela isimlerini düşünüyordum
Çift isim koyucum yine kızımın adı Asli defne
Oğlan icinde Mete Ediz düşündüm ama tam emin olamıyorum tabi sizin aklinizdaki isimler neler

bende bu hamilelikteki kiloların nasıl alınıp verildiğine ne olduğuna anlam veremiyorum genelde banada ilk aylarda kilo kaybedersin dediler ama tam tersi oldu

slm kızlar nasılsınız ben çok şükür iiiyim kaç gündür giremedim biz bi kaza atlattık bebişimle evde yürürken belimin üstüne düştüm ama şükürler olsun ikimizde iiyiz
acil dr gittin dün benim küçügümü gördüm çok iii ikili test yaptırdık şonuçlar çıkmadı daha
cinsiyetimiz belli deyil aman olsun iii olsunda tek
ay_she cim listen çok güzel olmuş yaşımı söylemedim ben galiba yaş 26 kilo 85 :26:
sizler nasılsınız bebişler nasıl

Herkese günaydınlarrrr....

Bende baştan beri aynı kilodayım.Hatta 1 kilo vermişim galiba geçen hafta Dr da tartıldığımda öyleydi.şuan 56 lardayım inş çok fazla almam...

Selam arkadaşlar..bende en başından beri aynı kilodayım daha hiç kilo almadım..ama genişlemeye başladım..üstlerimin çoğu dar...etek ve pantolon dersek idare eder..demek ki farkıda olmadan genişleme var..

cok geçmiş olsun canım..dikkat et kendine

Selam arkadaşlar..bende en başından beri aynı kilodayım daha hiç kilo almadım..ama genişlemeye başladım..üstlerimin çoğu dar...etek ve pantolon dersek idare eder..demek ki farkıda olmadan genişleme var..

bende hamileligimin en başından beri hep aynı kilodayım ama kıyafetlerim hep dar oluyo göbişim biraz büyüdü

geçmiş olsun yıldız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…