2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Canim hayirli olsun:) Bir onceki randevunda kac haftaliktin? Ben 11+ 5 im bugun gittik doktora cinsiyet soylemedi de

Ben normal kontrollerimi ssk da yaptiriyorum
11+5 de gitmistim ikili testi yaptirdim bugunde özele
Gittim sırf cinsiyet için. Muayene ücreti 30tl verdim
SSK ya 16.haftamda gidicem o zaman tekrar sorucam
Netleşsin diye

gecmiş olsun... bacağına noldu??
Kıpkırmızı Oldu..
Şişti.. Ayağım Bildiğin Davul..
Off Benim Başıma Gelenler.. :KK14:
Sadece Sol Ayağım..
hamdolsun bualntı dısında ıyıyım :)

çok gecmıs olsun ya hala gecmeıdmı ne zamna ıyılesırmıs ?
Yok Kuzum Ne Zaman İyileşecek Bilmiyorum..
İlaç Tedavisi Yok..
Nasıl Geçecek Bilmiyorum..:KK14:

Ben normal kontrollerimi ssk da yaptiriyorum
11+5 de gitmistim ikili testi yaptirdim bugunde özele
Gittim sırf cinsiyet için. Muayene ücreti 30tl verdim
SSK ya 16.haftamda gidicem o zaman tekrar sorucam
Netleşsin diye

Aa cok sagol cnm, ben de doktora kizmistim icten ice demek sana da soylemedi. Ayni donemde gitmidiz ben de ikili icin gittim bugun. Ben de 2 hafta sonra gidicem cinsiyet icin merak ediyorum 12 agustosu bekleyemem:))

Cnm ins gonlundeki mujdeyle donersin guzelim bnm
Yok ben test yapmadim persembe yaparim ins

Isvicredeyim kara yoluyla gidicez kismetse Allahim herkesi yerine ulastirsin ins ooo super 2.5 ay 6 aylik olup doneceksin ne guzel

Gurbetgüzeli isviçreyi okuyunca icim bi cız etti ben isvicre dogumluyum suanda istanbulda yasıyorum.sen nerde yaşıyorsun?

Bütün cinsiyet haberleri alanlara hayırlı olsun arkadaşlar darısı başımıza :)

hamişliğinde rahim ağrısı (krampta diyebiliriz) 3-4 saniye sürüp geçen var mı gün içerisinde? Tam olarak neresinin ağrıdığını da hissediyorum.
neden oluyordur acaba?

Bende de oluyor canım.Rahim üzerinde tam böyle iğne batar gibi yada zonklama gibi:) 10-15 saniye sürüo bende belkide daha az.Bazen günde 1 defa bazen 2 defa oluyo illa.Rahim büyüdüğü için kasılma oluyormuş o yüzden demişti Dr.umda.

Bu arada kızlar benim yüzümde sivilcelenme oluo ya :KK43: Normalde karma bi cildim var bide normal gözeneklidir yani.Sadece adet günüme yakın 1 tane filan olurdu.Ama şimdi bi kaç tane çıkıo onlar tam gitti derken yenisi çıkmış oluyor özellikle çene hizasında..Hormonlar tavan mı yaptı ne :)

kızlar benim bulantılarım hafifledi sanki bugün etli yemek yaptım üstelik yedimde :KK52:
kızımda 14 haftada geçmişti şimdi 12. haftadayım bünyem gebeliğe alıştı herhalde

mrb arkadaşlar.bugundra gittimçokşükürbebeğimiyi.ikili taramam daiiçıktı.ama hep sata göre buyukçıkarken buölçümde2 günkuçukçıktı acaba yaşayanlar varmı normalmidir?

mrb arkadaşlar.bugundra gittimçokşükürbebeğimiyi.ikili taramam daiiçıktı.ama hep sata göre buyukçıkarken buölçümde2 günkuçukçıktı acaba yaşayanlar varmı normalmidir?

ben o değişimi doktora sordum o kadarlık farklar önemli değil ultrason ayarındanda farklı çıkabilir dedi

içerde hematom var yani kanama alanı ondan kaynaklanıyor diyor drum çok can sıkıcı bazen ümitsizliğe bile kapıldığım oluyor Allah hepimize yardım etsin sorunsuz sıkıntısız geçiversin..

Hämatom bende de vardi hastanede bu yüzden iki hafta yattim, cok sukur gecti . hömatom falan görünmuyor simdi ama malesef yine de arada oluyor daha kanamam. Nedenini bi türlü bulamadilar=(

bebeğimi dinledim yine ama bu sefer annesini üzmedi saklanmadı, hemen buldum kalbini 10 sn dinlemek bile nasıl rahatlatıyor kafamı yaa allahım susturmasın inşallah :KK49:

Hämatom bende de vardi hastanede bu yüzden iki hafta yattim, cok sukur gecti . hömatom falan görünmuyor simdi ama malesef yine de arada oluyor daha kanamam. Nedenini bi türlü bulamadilar=(

çok sıkıntı yapıyorum ben tam geçti diyosun sonra yine aynısı bir an önce kurtuluruz inşallah bu sıkıntımızdan..

günaydın güzel anneler bişey sorcaktım ya uyku problemi yaşayan varmı normalde 24 saat uyurdum ama ne gece ne gündüz uyuyamıyorm hamilelikten dolayımı acaba

günaydın güzel anneler bişey sorcaktım ya uyku problemi yaşayan varmı normalde 24 saat uyurdum ama ne gece ne gündüz uyuyamıyorm hamilelikten dolayımı acaba

sorma bende yatıyorum gece 11 gibi 3 te tekrar kalkıyorum sonra tekrar sızıyorum sabah ezanı kalkıyorum eğer hayırlısıyla alırsam bebeğimi kucağıma oda uykusuz bişey olacak galiba:)

sorma bende yatıyorum gece 11 gibi 3 te tekrar kalkıyorum sonra tekrar sızıyorum sabah ezanı kalkıyorum eğer hayırlısıyla alırsam bebeğimi kucağıma oda uykusuz bişey olacak galiba:)

ya bende aynısı hatta daha fazla hiç uyuyamıyorumda heralde 7yıl çok uykuya alıştım rabbim beni bebeğe hazırlıyor diyorum

günaydın arkadaşlar s.a..bende aranıza katıldım dün 12 haftadn gün aldık hastaneye gittik doktorum erkege benzetti bacak arasında bi çıkıntı var dedi yani pipisiymiş :KK1:hep kıza alıştırmıştım kendimi artık ogluşum diye sevicem rabbi tüm isteyenlere nasip etsin allah eksikligini yaşatmasın çok güzel bir duygu..:KK9::KK52:

Bütün cinsiyet haberleri alanlara hayırlı olsun arkadaşlar darısı başımıza :)

hamişliğinde rahim ağrısı (krampta diyebiliriz) 3-4 saniye sürüp geçen var mı gün içerisinde? Tam olarak neresinin ağrıdığını da hissediyorum.
neden oluyordur acaba?

Bende de oluyor canım. Aynen Yaprak'ın anlattığı gibi, hatta bazı günler günde bir - iki kez olurken, bazı günler çok daha sık oluyor.

Bende de oluyor canım.Rahim üzerinde tam böyle iğne batar gibi yada zonklama gibi:) 10-15 saniye sürüo bende belkide daha az.Bazen günde 1 defa bazen 2 defa oluyo illa.Rahim büyüdüğü için kasılma oluyormuş o yüzden demişti Dr.umda.

Bu arada kızlar benim yüzümde sivilcelenme oluo ya :KK43: Normalde karma bi cildim var bide normal gözeneklidir yani.Sadece adet günüme yakın 1 tane filan olurdu.Ama şimdi bi kaç tane çıkıo onlar tam gitti derken yenisi çıkmış oluyor özellikle çene hizasında..Hormonlar tavan mı yaptı ne :)

Benim bir - iki tane de değil, bir sürü sivilce.. Allah'tan yüzümde birkaç tane, hepsi sırtıma vurdu. Ve içi dolu filan değil, aynı ergenlik sivilcesi gibi. Ve ben ergenlikte yaşamadım bunu. Normalmiş, hamilelikte genelde olurmuş, bazılarında daha çok hatta...

ya bende aynısı hatta daha fazla hiç uyuyamıyorumda heralde 7yıl çok uykuya alıştım rabbim beni bebeğe hazırlıyor diyorum

Vücudun içgüdüsel olarak kendini doğum sonrasına hazırladığı bir gerçek. Bende de var geceleri sık uyanma.

Malesef ben de sivilcelerimden muzdaribim.12.haftaya girmek üzereyim yarın dr kontrolüm var,ikili testler bu haftada mı yapılıyor ki??

Hayirli sabahlar herkese

çok sıkıntı yapıyorum ben tam geçti diyosun sonra yine aynısı bir an önce kurtuluruz inşallah bu sıkıntımızdan..

Canim icini rahat tut, ablamin da ayni bizimki gibi gecti hamileligi, simdi bak oglusu 4 yasinda. Ikinci hamilileginde ise hicbir problem yasamadi.

X