2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Kızlar napıosunuz ya.Bende yemeğimi yaptım geldim pc başına ohhh rahatladım.Hergün yemek sorunu zor oluyo:) Az bişiyde ütüm var mola verdim onuda birazdn yapcam.

ikili test sonucumu mailime göndermişler daha doktoru aramadım ense 1.6 idi tahlil sonucundada down sendromu ve trizomi 18/13 tarama testi cutoff değerin altındadır yazıyor bu iyi demek mi yaptıran arkadaşlar.

slm kızlar...
benimde günüm yoğundu sizleri merak ettim ,umarım herşey yolundadır
geçmişe bir gözatayım

Kızlar napıosunuz ya.Bende yemeğimi yaptım geldim pc başına ohhh rahatladım.Hergün yemek sorunu zor oluyo:) Az bişiyde ütüm var mola verdim onuda birazdn yapcam.

vt hrgün yemek işi çok kötü.bide ben kendi yaptığımı yemek istemiyorum ne hikmetse.başkasının yaptığı daha tatlı geliyo.köfte yaptım.bide fırında patates yapcam birazdan.son bi kaç gündür iştah patlaması var devamlı açım yaaa:)

ohh ne güzel afiyet olsun.Ben yemek yapmaya bayılıyorum çok zevkli geliyor.Yeterki adını önceden koyayım ne yemek yapcağımı sonrası kolay.Başkasının yaptıgını yiyemiorum bende ya ne önceden ne şimdi Bu huyumu sevmiorum asla

:)
Benimde öyle cnm :) Genelde ilk bebişleri çoğumuzun..Darısıda sonralarına tabi hayırlısıyla bunu kucağımıza alırda biraz büyütürsek ilerde de diğerleri gelsin inş...:)

Amin canım..ins hayırlısıyla kavusalım bebişlerimize..gerisi de gelir ins..valla bilmem ben cok heyecanlıyım içim içime sığmıyor..ne yapsam ne alsam bilemiyorum..hayırlısı bakalım..

oh ne güzel...ben yemek yapmayı hiç istemiyorum..yaptığımıda yiyemiyorum..yemek hep hazır önüme gelsin istiyorum o da her zaman olmuyor tabiki..

2 aydır yemek yapmadım
ne yapmak ne yemek istemiyorum

bu satte yemeği hazır olanlar çalışmıyor sanırım kendinizi şanslı ilan edin derim biz daha işten çıkıcaz eve gidicez de,yemek hazırlıcaz bu yorgunlukla..ütüdür çamaşırdır hepside bekeliyor

birde bizim cadde kazıldı her araba geçişte toz kalkıyo ev hergün temizlesen yinede leş gibi toz,cam açmadanda çok sıcak,kuşlarım var evde bayılır sıcaktan yavrucaklar...

haftasonuda çalışıcam ptesiden cumaya kadar izinliyim kısmetse dinlecim inşallah..

bu satte yemeği hazır olanlar çalışmıyor sanırım kendinizi şanslı ilan edin derim biz daha işten çıkıcaz eve gidicez de,yemek hazırlıcaz bu yorgunlukla..ütüdür çamaşırdır hepside bekeliyor

birde bizim cadde kazıldı her araba geçişte toz kalkıyo ev hergün temizlesen yinede leş gibi toz,cam açmadanda çok sıcak,kuşlarım var evde bayılır sıcaktan yavrucaklar...

haftasonuda çalışıcam ptesiden cumaya kadar izinliyim kısmetse dinlecim inşallah..

aynen dediğin gibi..hem çalışıp hemde ev işlerine yetişmek cok zor..birde buna hamilelik eklendi..Allah kolalık versin..

Geçen yıla kadar bende öyleydim canım.Bilmezmiyim o günleri.Ölüyordum resmen işten çık otobüse koş.Eve gittim mi çantamı asıordum başlıyordum koşturmaya.Bide o zaman eve doğalgaz çekilmemişti sobaylıydı.Önce sobayı yakmalıydım(Tam işkence ) Sonra mutfağa koş yemek yetiştir.Yemeği ye çay iç derken saat oluyordu 12.Sonra yat sabah kalk aynı devam.Haftasonu dinlenme günümdü güya çamaşır ütü etraf topla balkon yıka, gardırop düzelt derken akşam olmuş aynı işler devam:) Ay anlatırken bile yine yaşadım o günleri o yüzden anlıyorum çalışanları.Allahım yardım etsin....

Çok yardımcı olsun sağol canım.
Sadece bir şey anlamadım, bileği çevrilecek derken iç bileği dışa doğru mu, yoksa elinin dışı yukarıya gelecek şekilde mi?
Ben denedim bişey olmadı

ben listeye dahil edilmek istiyorum ama özelden msj gönderme hakkım yokmus dahalık..ne yapmam lazım,nasıl dahil olabilirim???

kilo doğumunda zor olur birde kilo aldıkça rahat hareket edemezsin.ama önemli olan senin rahat olman
benim dr.um ise en fazla 14 dedi ve şükür 3 kilo verdim daha almadım
çünkü ayaklarımdaki varisler kiloyu taşımaz,ağrı yapar
:))çorluda oturuyorsan tabi yerini söylerim:)
bende diyorum zaman çabuk geçsin bebeler olsun ve sorunsuz büyüsünD
benim dr.da işini garantiye almak istedi bu kez.
16 hafta dedi ama ben 2 hafta sonra gidince tekrar sorucam
ya kızlar ben 14 haftadayım 2li testmest olmadım bunu dr mu istiyo nasıl oluyo anlatırmısın
dr.un söylemesi gerekiyor aslında.yaptırıp yaptırmamakta senin tercihin
kızlar çatlak oluşmaması için şuan ne kullanıyorsunuz.kullandıgınız krem varmı
badem yağı kullanıyordum ama bebek yağını kullanıyorum bu aralar.
çok saçma sizin özeliniz var yahu.oldu olçak wc yede koysun.bencede bir avukattan haklarınızı öğrenin
geçmiş olsun.antibiyotik bende korkarak kullandım dişim için.ama o ara bağozlarımda iltahaplıydı.ve 3 tane kullandım sadece çok şükür hem dişim hem boğazım geçmişti.dr.a korktuğumu anlatınca oda biz öneriyorsak birşey olmaz demişti kısaca
günaydın kızlar şimdi dr dan geldim ve çok sinirliyim dr cinsiyet için hiç bişi demedi bakmadı bile çok erken dedi 13+4 haftalık dedi yüzdelik bile demedi sizce cinsiyet için erkenmi kızlaryaaa
göstermemiş olabilir.birde bazı dr.lar garanticidir.arkadaşıma 6.aya kadar erkek olduğu söylenmiş ama 6.aydan sonra kız olduğunu söylemiş dr.böylesi daha kötü.tam kendini alıştırıyorsun anaaaa bir süpriz yapıveriyor
ayyyy canım benim 2 saat sonra bebişini göreceksiiinn bizimki 15 temmuzda daha çook vaarr elleri ayakları durmayan tepişip tepişip duran birşeyle karşılaşacaksın hayırlı haberlerle gelirsin inşallah
benimde 15 i gibi zaman geçsin artıkkk
banada face kolay geliyor ama kk da yazışmakta güzel
geçmiş olsun bende ilk zamanlar çok çektim ve başımı hep sıkıca sardım odayı karanlık yaptım
bende de sinüzit varmigreni tahmin bile edemiyorum(((((
bende bu aralar yapmaya başladım ancak.sabah yapıyorum tüm gün rahatım.ama benim oğlumda var birazda oyüzden erken yapıyorum
ben listeye dahil edilmek istiyorum ama özelden msj gönderme hakkım yokmus dahalık..ne yapmam lazım,nasıl dahil olabilirim???
özelden yazmana gerek yok.burdan yaz ayşe seni listeye ekler

2 gün girmedim ne çok yazışılmış yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…