2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
ikili test sonucumu mailime göndermişler daha doktoru aramadım ense 1.6 idi tahlil sonucundada down sendromu ve trizomi 18/13 tarama testi cutoff değerin altındadır yazıyor bu iyi demek mi yaptıran arkadaşlar.

evet canım bendede öyle yazıyor bu arada nerde yaptırdın ve grafikteki değerlerin neler onlarıda yazarmısın mesela yaşa göre 1000/1 ultrasyona göre birde biyokimyasal değerin nedir ense kalınlığı gayet iyi bu arada..

Hamile olan bayanın başına o görmeden bir fiske tuz atılır.Eger bayan ilk önce burnunu ellerse erkek bebeği,ağzını ellerse kız bebeği olur
Eğer bir erkek bebek gebe bir kadına ilgili davranıyorsa bu anne adayının karnındaki bebeğin kız olduğu anlamına gelir.

Gebe bir kadına elini göstermesini söyleyin: size avcunun içini gösterirse kızı, elinin sırtını gösteriyorsa oğlu olacaktır.
Gebe bir kadına masadaki anahtarı tutup kaldırmasını söyleyin Eğer yuvarlak kısmından tutup kaldırdıysa bebek erkek, uzun kısmından kaldırdıysa kız olacak demektir. Anahtarı ortadan tutuyorsa ikizleri olabilir.
Küçük çocuklar arasında bebeğinizin cinsiyeti hakkında anket yapın, oldukça iyi tutturuyorlarmış.

Bir önceki çocuğunuz önce " anne" dediyse şimdiki çocuğunuz kız, "baba" dediyse erkek olacak.

Mayalıların yöntemi: Anne adayının gebe kaldığı zamandaki yaşı ve yılı, ikisi de çift sayı ya da tek sayıysa bebek kız, biri tek diğeri çift sayıysa bebek erkek demektir.
Gebe kaldığınız cinsel ilişki esnasında kim daha "istekli ve ateşli" davrandıysa bebek onun cinsiyetinden olur.
Gebelikte iştahınız açıldıysa oğlunuz, yiyemiyorsanız (erken gebelikte) kızınız olacak.

Eğer gebelikte yüzünüzde ve göğsünüzde sivilceler çıktıysa kızınız olacak.

Rüyalarınıza güvenin, kız görüyorsanız kızınız olacak.
Karnınızda tüyler çıktıysa oğlunuz olacak.

Meme ucunuz çok koyulaştıysa oğlunuz olacak.

Yumurtlama gününüz ile yaşınızın toplamı tek sayıysa erkek, çift sayıysa kızınız olacak.
Anne adayının bacak kılları gebelikte daha hızlı büyümeye başladıysa bu bebeğin ERKEK olacağı anlamına gelir.
:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

bende karışık var birkaçından :KK1::KK1::KK1::KK1:
rüyamda erkek gördüm, bacaklarım ve göbeğim de tüylendi, ama bana erkek bir bebek ilgili davranmıştı doktorum kız dedi :KK9::KK9: benimki karışık

evet canım bendede öyle yazıyor bu arada nerde yaptırdın ve grafikteki değerlerin neler onlarıda yazarmısın mesela yaşa göre 1000/1 ultrasyona göre birde biyokimyasal değerin nedir ense kalınlığı gayet iyi bu arada..

yazayım cnm izmirde özel labda yapıldı. aşağıdakiler yazıyor sadece. doktor aradı şimdi normal değerlerin dedi.

down sendromu 1:31200 (ref= 1:250)
sadece yaş 1:1030
trizomi 18/13 1:99000 (ref= 1:101)

Papp-A 1902.0 mom 1.22
t-hcg 70.5 mom 0.86
nt 1.6 mom 0.95

yazayım cnm izmirde özel labda yapıldı. aşağıdakiler yazıyor sadece. doktor aradı şimdi normal değerlerin dedi.

Papp-A 1902.0 mom 1.22
t-hcg 70.5 mom 0.86
nt 1.6 mom 0.95

Gözün aydın canım inşallah hepimiz hayırlı sonuçlar alırız..

Papp-A 1902.0 mom 1.22
t-hcg 70.5 mom 0.86
nt 1.6 mom 0.95

canım değerlerin çok ama çookk normal.ben bu konuyu bayaaa araştırdım ordan biliyorum :) gözün aydın olsun canım.yeğenimiz sağlıklı sağıklı gelecek inşallah.

Merhaba ben de Ocak annesiyim. Çok mutlu oldum bu forumu görünce. Ocak 15 gibi alıcaz bebeğimizi kucağımıza kısmetse. Ben de salı günü ikili teste girdim. Kan tahlil sonuçlarımı tam almadım. Ama doktor ultrasonda gözüktüğü kadar herşey normal dedi. Cuma günü sonuçları mail atıcak. İnşallah herşey yolundadır. Allah bebeişlerimizi korusun.

heidi bacım nereler desin sen ya seni çok merak ettim naptın anlat cinsiyet öğrendinmi bebiş nasıl

canım değerlerin çok ama çookk normal.ben bu konuyu bayaaa araştırdım ordan biliyorum :) gözün aydın olsun canım.yeğenimiz sağlıklı sağıklı gelecek inşallah.

Hayırlı olsun canım ne güzel iyi çıkmış sonuçların. Ben de salı günü ikili teste girdim. Tüm değerlerim normal. Ama Beta-hCG *247 IU/mL çıkmış çok yüksek sınırı da geçiyor. Sizlerin nasıldı acaba? Çok endişeliyim, doktora gidicem yarın hemen. :KK43:

Merhaba ben de Ocak annesiyim. Çok mutlu oldum bu forumu görünce. Ocak 15 gibi alıcaz bebeğimizi kucağımıza kısmetse. Ben de salı günü ikili teste girdim. Kan tahlil sonuçlarımı tam almadım. Ama doktor ultrasonda gözüktüğü kadar herşey normal dedi. Cuma günü sonuçları mail atıcak. İnşallah herşey yolundadır. Allah bebeişlerimizi korusun.

hoşgeldin milsa umarım güzel sonuçlar alırsın...

günaydın kızlar
bugün erkenciyim, 8den beri ayaktayım ama erken kalkmak midemi bulandırdı :KK25:
sırf bu yüzden erken kalkmaz oldum ama bugün uyuyamadım

Kızlar bu mutlivitamin hapı almaya başladınız mı? Genelde 12. haftadan sonra başlıyor ya doktorlar. Kayınvaldem kafamı karıştırdı, zaten vitaminli yiyecekler alıyosun, meyve-sebze bol yiyosun, vücuduna yüklenme bence dedi. Başladınız mı siz elevite falan?

Bu arada bikaç gündür misafir olduğu için yazamadım. Şu başağrısı ile ilgili tavsiyeler yazanlardan Allah razı olsun, dualarım bebişlerinize sağlık buldursun:) Sayenizde o dediklerinizi yaptım ve iyiyim hakkaten. Çok teşekkür ederim.
Bu arada bu bizim topiği çok sevdim, pek bi aktifiz, güzel grup olduk!

X