2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

9 kilo muu?? bu rekor rakam sanırım.. inanamıyorum. 2-3 hatta 4 kilo verenleri duydum ama 9 kilo cok fazla. fazla kilon var mıydı bilmiyorum ama cok fazla geldi bana bu rakam. dr un ne diyor bu konuda?

benim de canım çekmediği halde o tarz rüyalar görüyorum neden kaynaklanıyo acaba

ya kızlar ben 14 haftadayım 2li testmest olmadım bunu dr mu istiyo nasıl oluyo anlatırmısın

düzenli gittiğin bir dr yok mu canım. mutlaka istiyor çünkü 11-14. haftalar arasında 2li tarama testi. 14.haftalarda da 3 lu ya da 4 lü taramalar..dr unla bir konuş derim.

9 kilo muu?? bu rekor rakam sanırım.. inanamıyorum. 2-3 hatta 4 kilo verenleri duydum ama 9 kilo cok fazla. fazla kilon var mıydı bilmiyorum ama cok fazla geldi bana bu rakam. dr un ne diyor bu konuda?

kilom normaldi, 50 den 41 e düştüm 1-2 ayda
ben haftalarca kraker ve beyaz peynir yedim canım inan ki ağzıma başka bir tat girmedi
her gün serum yiyordum, hastahanede yattım 10 gün
doktorum normal oldugunu söyledi, yemeye başladığımda alacaksın dedi
ben de bir iki haftadır yemeye başladım, hemen toparladım biraz
hem psikolojik hem de fizyolojik açıdan çok yıprandım ben
Allah böylesini vermesin kimseye

bak işte sadece bu dönemde oluyormuş
herif de ondan kokuyor sen bana güven

evet haklısın yaw artık bir an önce hareketlerini hisstmeyi istiyorum, bari o olsun, Allaha şükür bulantılarım falan hiç yok o yüzden de hani biraz hisstmek istiyorum galiba hamişliği :)))

yaşadıkların gercekten cok ağır canım allah sabır ve dayanma gücü versin. biraz hafifledi diyosun allahtan. demek ki düzelecek artık. benim de 6.haftadan itibaren kokulara karşı hassasiyet oluştu ve bazı yiyeceklere karşı. görmeye, hatta düşünmeye tahammülüm yoktu. tatlıyı sevmezdim normalde de, iyice nefret ettim. hep ekşi tuzlu şeyler istiyodu canım. dışarda yediğimiz bir akşam yemeğinden sonra iki gün kusmam olmuştu. işe falan gidemedim ilk gün. ikinci gün otobüsten inip kustum iğrençti.. allahım sürekli olanlara sabır versin gerçekten çok zor. iki gün bile bana yetti arttı inan.. ama kucağımıza alınca bu yaşananların hepsine değecek diye düşünüyorum.. allah sağlıkla kucaklamayı nasip etsin tüm hamilelere..

evet haklısın yaw artık bir an önce hareketlerini hisstmeyi istiyorum, bari o olsun, Allaha şükür bulantılarım falan hiç yok o yüzden de hani biraz hisstmek istiyorum galiba hamişliği :)))

canım o hissettiğimiz pıt pıtlar rahmin genişlemesinden de kaynaklanıyor bebişler büyürken rahmimiz de büyüyor.

KiZlar nasılsiniz bakalım biz iiz ama kiZlar ya benim saclarim çok dökülüyor trioidi tedavisinden sonra yeni yeni kendine gelmişti ama şimdi yine dökülüyor ve eski haline döncek diye korkuyorum sizinde dokuluyomu yoksa tirioidi degerlirimmi arttibide göbeğim çok killandi ya zaten çok kilsiz biri sayılmam ama baya baya esimle yarışa gitcem yakinda bide burnum bu ara acaip hassaslasti geçmişti bu durum ama tekrar Geldiler

benim de canım çekmediği halde o tarz rüyalar görüyorum neden kaynaklanıyo acaba

Ayyy öldürdünüz beniii
Benim hem canım çok istiyordu hemde rüyalarıma giriyordu
Ne olduğunu anlamamıştım ama yalnız değilmişim
Hormonlardan kaynaklanıyor olabilir.

Son düzenleme:
merhaba kızlar kandiliniz mübarek olsun.
ne çok yazmışsınız sabahtan beri ben sık yazmıyorum ama yazdıklarınızı kaçırmıyorum. dün bizde kontroldeydik 12+1 ama bizim bebiş önden gidiyor maşallah. doktor amcamız önce rahim ağzımızı ölçtü allah korusun açılma olmasın diye normalmiş. sonra bebişimizi gördük babasıda ilk defa gördü. ne kadar büyümüş devamlı hareket ediyor ensesini ölçtü 1.6 çıktı iyi dedi. gelişimi iyi dedi. elevite başladık ben sadece 300 gr almışım hamile kaldığımdan beri kızdı neden kilo almadın diye çoğunuz veriyorsunuz sizi hiç görmesin. bulantım yok ama sıcakla yediğin gidiyor zaten kilo alan yapımda yok. cinsiyetini sorduk erken daha dedi söylemedi. bugün ikili test için kan verdim yarın o çıkacak inş. oda güzel çıkar

amin amiinn
onları yaşarken hiç geçmeyecek gibi geliyodu ama hafifledi hamdolsun
bi kaç haftaya tamamen geçer diye düşünüyorum

benim de saçlarım çok döküldü, genelde gürleşirmiş aslında ama döküldü hep. Zaten hamilelikle ilgili ne kadar olumsuz bişey varsa hepsini yaşıyorum ben maşallahım var:26:
kestirdim dün, dökülme azaldı. Y da saçlarım kısaldıgı için bana öyle geliyor. Ama en azından o yıranmış görüntü gitti

kıllanmaya gelince, vücud tüylerim normalin biraz altındadır. Pek tüylenmem
ama bir iki haftadır göbeğim ve çevresi komple kahverengi tüylerle kaplandı hem de hiç de ince değiiler. Bildiğin kıl yani ve uzuyor
dökülür diyolar, dökülmezse iğneli epilasyona gidicem başka çare yok
çünkü çok farkedilir derecede

ne garip değil mi saçlarımız dökülüyo ama olmadık yerlerde tüyler çıkıyo

Ay iş yerindeyim. Gül güüüüül öldümmmmmmmmmmmmmmmm
Çok yaşa sen delikız
yukarda yazdığımı okuyun asıl o zaman altınıza edeceksiniz,
hep beraber meleklerimizle kocalarımızla beraber yaşayalım inş.

sen boşver şimdi bu eksi yönlerini bebeğine bak
bunlar zamanla geçer geçici de olabilir
benim kızkardeşim bi hamilelik geçirdi anlatsam roman olur 4.haftadan doğurana kadar kustu hem de gün boyu
sserumlarla yaşadı sürekli hastanelerde geçirdi 9 ayı
bu çocuk nasıl doğacak gözüyle bakıyordu herkes
böbrek rahatsızlığı vardı bi yandan onu çekiyordu
ne badireler atlattı ama çok şükür doğurdu
RABBİM beterinden korusun
çok zor tabi ama bbiş doğunca inş. hepsini unutacaksın

ayy aleynaa valla bız aynıyız heee

kandil günü bu muhabbetı yapmaktan hoşlanmıyorum ama bende çok cıss rüyalar görüyorum

eşime diyorum bu gece gene "yansın geceler rüyaları gördüm" diyorum kopuyo yaa

hayır bı de bıze yasak yanı kanama alanı old için gecen haftasonu kendımı bıraz ıyı hıssedıyodum nası oldu

ıkımızde anlamadık dolmuşuz o derece demekkı baktım yasagı delmısız...sanki çok kötü bişey yapmısız gibi

eşim böle naptık bizz bilmiyorum ıns bebek ıyıdır neyse pazartesı randeum vardı bebısde ıı kanama da olmadı ehehehehe

senınde kandılın mubarek olsun canım maşallah bebsıee

rahım agzı ölçmek ıcın erken değil mi ama bu sorunu erken haftaalrda daha once yasmaıslar ıcın ölçüoalr tabı ama

sen öle bişiş mi yasmaıstın canım ?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…