2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
canım kefir mayası şimdi geldi bakalım mutfaga girer girmez denıycem ınsallah :)

İnş canım:)Bu arada kefir mayası isteyen (kefiri evinde kendi yapıp içmek isteyen) diğer arkadaşlara da gönderebilirim... Bilginiz olsun...

Bir kul gözyaşlarıyla huzuruma af dilemeye gelirse Ben onu affetmemekten haya ederim diyor YARADAN!!! Affedilenlerden olmamız dileğiyle herkesin Kandili Mubarek Olsun.....Bu gecede kim ne dua ederse Allahım onun dualarını geri çevirmesin kabul etsin inş...

gerçekten mi? maşallah maşallah nazar değmesin canım aman:nazar::nazar:
sana öyle özendim ki ben 6. haftadan beri mide bulantısından yemek yiyemiyorum, 9 kilo verdim :KK43:(
neyse ki son haftalarda daha iyiym, az çok yemeye başladım

devamını okumamışsın :KK1:

ay o kadar yedim şimdi birinin bebeği olmuş tatlı getirdi
daire başkanımız kandil simiti dağıttırdı
nereme yiyeceğim bilmiyorum:KK1:
inş. nazar değmez sağolasın:nazar:
hem ikiz olup hem de bulantı olmaması da ilginç ama nasip işte
inş. senin de yakın zamanda geçer
çok kilo vermişsin çünkü
tahmin ediyorum zorluğunu o kadar kilo verdiğine göre
RABBİM hepimizin yardımcısı olsun inş.

devamını okumamışsın :KK1:

ay o kadar yedim şimdi birinin bebeği olmuş tatlı getirdi
daire başkanımız kandil simiti dağıttırdı
nereme yiyeceğim bilmiyorum:KK1:
inş. nazar değmez sağolasın:nazar:
hem ikiz olup hem de bulantı olmaması da ilginç ama nasip işte
inş. senin de yakın zamanda geçer
çok kilo vermişsin çünkü
tahmin ediyorum zorluğunu o kadar kilo verdiğine göre
RABBİM hepimizin yardımcısı olsun inş.

onu da okudum, sen bu hızla onları da yersin :))
ben de en çok yemek yemeyi özledim
böyle sofraya oturup herşeyden tatmak çok güzel bi nimetmiş, farkında değilmişim

ben cinsellikten de çok soğudum kızlar ya umarım geçicidir
eşim oldukça anlayışlı tabi ama yine de istediğini biliyorum
sarılıp öpmesi bile rahatsız ediyor ya, bir an önce uyusun ben de rahatıma bakayım istiyorum
çok da severek evlendik hiç böyle olacağını tahmin etmezdim

böyle sofraya oturup herşeyden tatmak çok güzel bi nimetmiş, farkında değilmişim

sarılıp öpmesi bile rahatsız ediyor ya, bir an önce uyusun ben de rahatıma bakayım istiyorum
yok yaa yiyemedim korktum yoksa gerçekten kusacağım :))
ay inş. RABBİM kısa zamanda nasip eder sana da yemeyi içmeyi
bizde tedavi başlangıcından beri yaklaşık 2,5 aydır tık yok :KK1:
ben hem ikiz diye hem de 3 ay geçsin diye izin vermiyorum eşime
bende istek tavanda da ne yapalım artık bebişler için katlanıyoruz
az kaldı inş. 3 hafta sonra 3.ayımıza girelim de 6.aya kadar rahat oluruz diyorum
ama sendeki de normal hamilelikte böyle şeyler oluyor
canını hiç sıkma
zamanla gçecektir
bir de sen çok zor bir hamilelik geçiriyorsun
o kadar bulantı kusmadan sonra insanda hal kalmazki istememen çok normal
kendimi düşünüyorum ben de senin gibi olsam aklıma o hiç gelmezdi valla
ama zamanla geçecek bulantılar geçince normal hayatınıza dönersiniz eminim

canım bunlar hamilelikten sıkma cannı sen kocanı hala seviyosun bende öleydim yeni yeni düzelmeye kocişi istemeye başlyrum öpmesine dayanmydum sanki yabanc bi adammış gibi töbe töbee :KK9:

yok yaa yiyemedim korktum yoksa gerçekten kusacağım :))
ay inş. RABBİM kısa zamanda nasip eder sana da yemeyi içmeyi
bizde tedavi başlangıcından beri yaklaşık 2,5 aydır tık yok :KK1:
ben hem ikiz diye hem de 3 ay geçsin diye izin vermiyorum eşime
bende istek tavanda da ne yapalım artık bebişler için katlanıyoruz
az kaldı inş. 3 hafta sonra 3.ayımıza girelim de 6.aya kadar rahat oluruz diyorum
ama sendeki de normal hamilelikte böyle şeyler oluyor
canını hiç sıkma
zamanla gçecektir
bir de sen çok zor bir hamilelik geçiriyorsun
o kadar bulantı kusmadan sonra insanda hal kalmazki istememen çok normal
kendimi düşünüyorum ben de senin gibi olsam aklıma o hiç gelmezdi valla
ama zamanla geçecek bulantılar geçince normal hayatınıza dönersiniz eminim

inşaAllah dediğin gibi olur

canım bunlar hamilelikten sıkma cannı sen kocanı hala seviyosun bende öleydim yeni yeni düzelmeye kocişi istemeye başlyrum öpmesine dayanmydum sanki yabanc bi adammış gibi töbe töbee :KK9:

aynen ya yabancı gibi sanki her yeri kokuyo adamın :KK1:
bulantılarım tamamen geçince düzelir diye umut ediyorum ben de
ama geçmezse naparım diye de düşünmüyo değilim
çünkü evlilğimizin ilk 1 ayında bazı psikolojik sebeplerden dolayı bu problemi yaşamıştım
sonra tamamen düzelmişti tabi ama zor bir süreçti

inşaAllah dediğin gibi olur

aynen ya yabancı gibi sanki her yeri kokuyo adamın :KK1:
bulantılarım tamamen geçince düzelir diye umut ediyorum ben de
ama geçmezse naparım diye de düşünmüyo değilim
çünkü evlilğimizin ilk 1 ayında bazı psikolojik sebeplerden dolayı bu problemi yaşamıştım
sonra tamamen düzelmişti tabi ama zor bir süreçti

ALLAH seni emi güldürdün beni ALLAH da seni güldürsün :KK1:
tabi kokar adam
hereşy kokuyorya sana adam da kokuyor
bundan doğal ne var :KK1:
bulantın geçince adam da kokmayacak işte merak etme :KK1:

Kızlar merhaba, bugün ikili test için kan verdim. İnşallah sonuçlar iyi çıkar. Ense kalınlığı da iyiymiş bebişimin Allaha şükür.
Kayınvaldem bebeğe ilk çıtçıtlı badilerini almış, ben de dönüşte uzun kollularından almıştım. eve gelip onları açınca dayanamadım hüngür hüngür ağladım valla:2::2:

Kızlar Berat kandilinizi kutluyorum! Allah inşallah hepimize, bize ve kardeşlerine hayırlı, sağlıklı, zeki, karakteri huyu düzgün evlatlar nasip eder! Bol bol dua edicem bunun için gece. :emir_bebek::emir_bebek:

ALLAH seni emi güldürdün beni ALLAH da seni güldürsün :KK1:
tabi kokar adam
hereşy kokuyorya sana adam da kokuyor
bundan doğal ne var :KK1:
bulantın geçince adam da kokmayacak işte merak etme :KK1:

sen ne diyosun ben koku konusunda üstüme tanımıyorum :)))

geçen akşam ailecek oturuyorduk, ben de o gün hep tatil planı yapmıştım internetten deniz kıyılarına sahillere falan göz gezdirmiştim
akşam otururken burnuma deniz kokusu geldi, ama nasıl böyle buram buraam katlanılacak gibi değil
denize yakın bir yerde değiliz bu arada
diyorum ki "deniz kokuyo siz almıyo musunuz?"
hepsi yüzüme bakıyo yok öyle bşey sana öyle geliyo diyolar
benim midem bulanıyo kustum kuscam, kokuyo diyorum yok diyolar
en sonunda bir istifra ettim, herkes şaşkın şaşkın yüzüme bakıyo
hayali bir kokudan bile midem bulandı kustum yani:KK1:

eşim de "psikologa götüreyim biraz ihtiyacın var sanki" dedi :KK70:

Kızlar merhaba, bugün ikili test için kan verdim. İnşallah sonuçlar iyi çıkar. Ense kalınlığı da iyiymiş bebişimin Allaha şükür.
Kayınvaldem bebeğe ilk çıtçıtlı badilerini almış, ben de dönüşte uzun kollularından almıştım. eve gelip onları açınca dayanamadım hüngür hüngür ağladım valla:2::2:

Kızlar Berat kandilinizi kutluyorum! Allah inşallah hepimize, bize ve kardeşlerine hayırlı, sağlıklı, zeki, karakteri huyu düzgün evlatlar nasip eder! Bol bol dua edicem bunun için gece. :emir_bebek::emir_bebek:

gözünaydın inş. sonucun da güzel çıkar
ayy ilk kıyafetler alındı desene
aminnnnnnnnnn inş :nazar:

sen ne diyosun ben koku konusunda üstüme tanımıyorum :)))

geçen akşam ailecek oturuyorduk, ben de o gün hep tatil planı yapmıştım internetten deniz kıyılarına sahillere falan göz gezdirmiştim
akşam otururken burnuma deniz kokusu geldi, ama nasıl böyle buram buraam katlanılacak gibi değil
denize yakın bir yerde değiliz bu arada
diyorum ki "deniz kokuyo siz almıyo musunuz?"
hepsi yüzüme bakıyo yok öyle bşey sana öyle geliyo diyolar
benim midem bulanıyo kustum kuscam, kokuyo diyorum yok diyolar
en sonunda bir istifra ettim, herkes şaşkın şaşkın yüzüme bakıyo
hayali bir kokudan bile midem bulandı kustum yani:KK1:

eşim de "psikologa götüreyim biraz ihtiyacın var sanki" dedi :KK70:

ama hamilelikte oluyor bunlar önceden yoktu dimi:KK1:

İnş canım:)Bu arada kefir mayası isteyen (kefiri evinde kendi yapıp içmek isteyen) diğer arkadaşlara da gönderebilirim... Bilginiz olsun...

Bir kul gözyaşlarıyla huzuruma af dilemeye gelirse Ben onu affetmemekten haya ederim diyor YARADAN!!! Affedilenlerden olmamız dileğiyle herkesin Kandili Mubarek Olsun.....Bu gecede kim ne dua ederse Allahım onun dualarını geri çevirmesin kabul etsin inş...

yaaa ben de istesem olur muuu???? İstanbuldayım ben siz neredesiniz bilmiyorum ama, kargoda bozulma ihtimali olur mu acaba ??

Aynen aleyna yaa ben de eşime yanaşmayı özleıdm valla

yabanı gibi bişey oldum evde kokuyorum dımı dıo o da ya kokmuyosun bana öle gelıoondan dıyorum

öff senınkı gecmıs benımkıı daha gecmedı bilee :KK25: :KK25: :KK25:

yok canım geçmedi sadece bulantım hafifledi yine koku gelsin burnuma öğürüyorum hem de bugün buzdolabının kokusu geldi öyle bir öğürdüm kiii karnım kasıldı kramp girdi ödüm koptu yaa çömeldim yere kaldım öyle sonra hemen lavoboya koştum bi ıslaklık hissettiğim için. Çok korktum çookk :KK14:

ay evet canım ya insanın hayatı alt üst oluyo hiçbiseyi severek isteyerek yapamıyosun kacaya gelince tam 1-5 ay yanına uğramadım parfümü felan beni deli ediyodu resmen adamdan tiksindim allaha cok şükür gecti seninde gececek biraz daha sabır

sabrediyorum canım elim mahkum :KK1: herşey yavrularımız için. Neyse ki şafağa az kaldı 12. haftanın sonunda bitiyormuş annem de öyle olmuş ablam da inşallah onlara benzemişimdir :KK31:

merhaba, ense kalınlığının normal çıkmasına sevindim. gözün aydın :) ense kalınlığında bir sorun yoksa ikili test de iyi geliyormuş. umarım ben de senin gibi hayırlı haber alırım. yarın randevum benim de.. ense kalınlığı ve ikili test yapılacak nasipse.

Öncelikle Hayırlı Kandiller teyzişler :))) Rabbim tüm dualarınızı kabul etsin inşallah.

Bu arada bir sorum olacak benim daha 10. haftam ama demin sanki karnımda bişiler kıpırdadı, zaten arada kalp atımı gibi pıt pıt atıyor. Acaba bu zamanlarda hareket ettiğini hissedebilir miyiz bilen var mı???

ama hamilelikte oluyor bunlar önceden yoktu dimi:KK1:

ewt hamilelikten
midem hiç bozulmaz benim normalde

yok canım geçmedi sadece bulantım hafifledi yine koku gelsin burnuma öğürüyorum hem de bugün buzdolabının kokusu geldi öyle bir öğürdüm kiii karnım kasıldı kramp girdi ödüm koptu yaa çömeldim yere kaldım öyle sonra hemen lavoboya koştum bi ıslaklık hissettiğim için. Çok korktum çookk :KK14:

sabrediyorum canım elim mahkum :KK1: herşey yavrularımız için. Neyse ki şafağa az kaldı 12. haftanın sonunda bitiyormuş annem de öyle olmuş ablam da inşallah onlara benzemişimdir :KK31:

ben d eçok istifra ettiğim günlerde o ağrıyı çekiyorum. sanırım mide kaslarının gerilmesinden kaynaklanıyo
bir anda kramp gibi bişey giriyo nefes alamıyorum, yere yığılıyorum ama geçiyor Allahtan

bu arada mide bulantısından ben kadar çeken kimseyi görmedim
24 saat boyunca bulandı 9 hafta hiç geçmedi. 9 kilo verdim, eridim tükendim :KK1:
ama yüzde seksen bitti, günde bi kaç saat bulanıyo sadece
yani benimki geçtiyse herkesinki geçer dert etme
geçmeyecek diye düşünme
hafiflediğine göre bitecek inş.

Öncelikle Hayırlı Kandiller teyzişler :))) Rabbim tüm dualarınızı kabul etsin inşallah.

Bu arada bir sorum olacak benim daha 10. haftam ama demin sanki karnımda bişiler kıpırdadı, zaten arada kalp atımı gibi pıt pıt atıyor. Acaba bu zamanlarda hareket ettiğini hissedebilir miyiz bilen var mı???

sana da hayırlı kandilleer ...
bebeğin erkek olabilir. erkek bebekler kızlara göre daha erken hareket edermiş. aynen anlattığın gibi, seyirme şeklinde :)

senin de ilk gebeliğin sanırm
ben de 11. haftada öyle bişeyler hissetmiştim burdaki arkadaşlar bana gülmüştü:KK1::KK1:
bu haftalarda mümkün değil canım, bizim bebek hareketi sandığımız kımıldamalar bağırsaklarımızdan geliyor

ben hep rüyamda eşimle oynaştığımızı, öpüştüğümüzü ve ilişkiye girdiğimizi görüyorum :KK17: :KK9: bulantılarım yüzünden yaklaşamıyorum eşime:KK14: hoş yaklaşsam da eşim istemez kesinlikle, hamileyken ilişkiye karşı ayy deli ediyor bu adam beni :KK9:

X