2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Slm kızlar sonunda ben de gördüm kesemizi :) Bugün gittim Dr a.Üstten baktı ve keseyi gördü 6.haftanın içinde ve muhtemel doğum tarihi 07.Ocak olacak inş.Sadece azda olsa düşük riski herzaman olaiblir dedi hafif bi karartı var çok önemli olmasada dikkat et dedi ve progestan verdi.Çok şükür herşey normal ya Allahım şükürler olsun.Darısı bekleyen arkadaşların başına.Bugün sev,inebiliyorum tam anlamıyla:) Haftaya tekrar gidicem kalp atışları için.6 hafta bitmiş 7.hafta içinde olucaz o zaman daha iyi duyarız dedi.Hayırlısı artık...

canım senın adına çok sevindim sağlıkla al kucağına inş.. inş. bende keseyi görürüm benımde cumartesi kont. çalıştığım için hafta içi gidemiyorum hafta sonu inş.

Merhaba , ben de 4 hafta 1 gün ile bugun aranıza katıldım plansız bir şekilde :44: Polikistik over'e güvenip sadece bir kaç kez korunmadık, bebek adayımız koştu geldi. 3 yıllık evliyiz, aslında zamanı da gelmişti yavaştan ama yine de hazır mıyım değil miyim sorgulamaları çınlıyor kafamda. Tabii ki aldırmayı filan hiç düşünmüyorum.Umarım hepimiz sağlıkla devam ederiz yolculuğumuza.

selam kızlar bende bugün gittim doktora beş haftalık hamilryim çok şükür haftaya kalp atışlarını duyacağız inş.

hamile iken bebek emzirilmez diye biliyorum ben sanki ama yanlış bişey olmasın sonra..
ben de öyle biliyordum ama internette baya araştırma yaptım dokotrlar iyi beslenildiği ölçüde 3 aya kadar emzirilebilir diyor tabi ayrıca doktora da görünmek lazım.gönlüme göre doktor bulamadım henüz.
hayirli olsun canim
ama hamileyken emzirmek sakincali siye biliyorum ben zaten 20 aylik olmus kes biran once tavsiyem
bir dr ada danisabilirsin.
kaç kere kesmek istedim ama aklı iyice erdiğinden bırakmıyor sürekli göğsüme vuruyor.ben de en aza indirdim günde sadece bir göğsümü veriyorum.
inşallah bulabilirsem doktora da sorup öyle keseceğim.bu arada iştahına da maşallah
bilmiyorum tadı değişti mi ama bırakmıyor beni oğlum.nasıl kesti peki sütten?

canım tebrik ederim sağlıkla bebişini al kucağın inş. ayyy ne güzel sana güzel bir sürpiz yapmış bebişin

selam kızlar bende bugün gittim doktora beş haftalık hamilryim çok şükür haftaya kalp atışlarını duyacağız inş.

canım ne güzel sağlıklı haberlerle gel inş. melekler sizinle olsun

önce gögsüne kara sürdü yanii kalemle karaladı baktı baktı almadı sonra acı sürdü bir daha almadı canım senın bebişte neyi sevmiysa onu yap annem bende saçını kesip yapıştırmış bakmışın bir daha almamışım sende öyle yap sevmediği şeyleri

önce gögsüne kara sürdü yanii kalemle karaladı baktı baktı almadı sonra acı sürdü bir daha almadı canım senın bebişte neyi sevmiysa onu yap annem bende saçını kesip yapıştırmış bakmışın bir daha almamışım sende öyle yap sevmediği şeyleri

canım tebrik ederim sağlıkla bebişini al kucağın inş. ayyy ne güzel sana güzel bir sürpiz yapmış bebişin

canım ne güzel sağlıklı haberlerle gel inş. melekler sizinle olsun

Teşekkür ederim . Evet öyle oldu. Kapıyı azcık aralık gördü, koştu girdi fırsatçı bıdık

Ben daha 35ime kadar düşünürdüm herhalde. Hazır mıyım değil miyim diye papatya falları bakarken de yaşım geçer giderdi. Şimdi tam 29 yaşımı doldurunca doğacak. Daha 11 mm.cik bi kesecik.Kalp atışlarını da duyalım da sohbetimiz koyulaşır

Kızlar ben size veda ediyorum bebeğimin gidişi kesinleşti liste için lütfen mesaj atmayın kazen'e ulaşın listeyi size devretsin..hayırlı doğumlar şekerler yaz sonu tekrar gebiş olurum belkim

Kızlar ben size veda ediyorum bebeğimin gidişi kesinleşti liste için lütfen mesaj atmayın kazen'e ulaşın listeyi size devretsin..hayırlı doğumlar şekerler yaz sonu tekrar gebiş olurum belkim

Geçmiş olsun arkadaşım.

Ya arkadaşlar bana doktor progestan filan vermedi, o standart verilen birşey mi, az da olsa düşük tehlikesi görünce mi veriyor? Bende akıntılar çok abartı değil, normal yumurtlama dönemimdeki gibi. Bulantı falan da yok şimdilik.Göğüslerde hassasiyet var tabii ama o da sıradışı değil, hatta azalmaya başladı hassasiyet.Uyku da yok. Umarım sağlklı bir gebelik gelişiyordur. :44:

teşekkür ederim canım ben de bu sıralar salçayı duydum onu bir deneyeceğim olmazsa acı da sürerim artık.saçtan falan tiksinmiyor benim oğlan.
İnşallah istediğiniz zamanda Rabbim tekrar verir.

ben de kullanmadım hiç ne önceki hamileliğimde ne de şimdi.herkes aynı geçirmez hamileliği bulantıların yoksa ne mutlu.

Son düzenleme:

canım ya tam zamanı bence en güzel yaş ufaklık akıllı yolunu bulmuş
inş. daha çok sohbetlerimiz olur hayırlısıyla 9 ay geçiririz

çok geçmiş olsun canım rabbım en kısa zamanda göbişini doldursun

canım bendede aynı ama çok şükür benımde midem bulantım yok bır tek kasık karın ağrısı gögüs agrısı okadar korkma yanı endişelenme

sagol gulum yaniniza gelmek icin sabirsizlaniyorum

cnm bir arkadas dogurana kadar emzirdi bebegini 2012 subat annelerindeydi ona sor istersen aysebahar diye bir hanim

hadi canım benım bekliyoruz senıde belfücümüde diğer tüm kızları

kizlar merhaba
sersem gibi gecenin bir yarisi uyandim yine oda kokuyor resmen
gece gunduz de bulanti olucagini dusunmemistim cok fenayim kizlar . Allah yardim etsin bir sey yiyemiyorum
yani cok acim ama yesem sanki aninda cikariccam . yani sukrediyorum bebgim iyi diye ama azicik ta ara verse su bulanti
hissi olmazmi acaba? dort gozle yolunu bekliyordum muradima erdim
ayni ben canim hic birsey sey yapmak istemiyor agzimin tadi hic yok. yarin yolculuk var ben daha hicbirsey hazilarmadim valizler bile yerinde. sersem gibiyim. ins yolculukta azmz su bulanti ben poset alsam yanima iyi olucak sanirim
canim ya cok uzuldum hayirlisi diyelim. ins kisa zamanda tekrar bebisin gelir.

banada vermedi canim ustelik benimde rahimde kanama alanlari var
zaten o progestan genelde tup bebek taedavileirnde daha fazla kullaniyor
bolbol dinlen lekelenme varsa ben yaydim micimi 2 gundur oturuyorum bir yemek yaptim kiymali yesil mercimek o kadar
zaten midem agzimda geziyorum ya cok vahim durumum mutfak da kokuyor

herkesin bulantı şekli farklı olur kızlar,sakın takılmayın.her bünye çok farklı..biz bugün itibari ile 6+3 olduk. bugün gittim doktora. kalp atışlarını duydum çok şükür...allah sonunu getirenlerden etsin hepimizin yavrularını..

arkadaşlar ben de burdayım, kısmet olursa ocak 2013 annesiyim .şanlıurfadayım..
hepinizesevgilerrr

merhaba hamişler 2 gün sonra bhcg ikiye katlkarsa bende ocak annesi olucam hayırlısıylaa. bhcg me bugün baktırdım 41 çıktı. sizce çokmu düşük bat 12 mayıstı

merhaba hamişler 2 gün sonra bhcg ikiye katlkarsa bende ocak annesi olucam hayırlısıylaa. bhcg me bugün baktırdım 41 çıktı. sizce çokmu düşük bat 12 mayıstı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…