2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
arkadaslar gogus hassasiyetiniz ne durumda?ben 6+1 deyim ve goguslerimde hassasiyet kalmadi yoksa hormon dusmeyemi basladi? sizzde durum nasil?

arkadaslar gogus hassasiyetiniz ne durumda?ben 6+1 deyim ve goguslerimde hassasiyet kalmadi yoksa hormon dusmeyemi basladi? sizzde durum nasil?

bende oyle cok bir hassasiyet olmadi dolgunluk hisside yok
ama belki ufak ondan kizima hamileyken hatirliyorum da bir gogus sizlamam olmustu bir gece Allahim resmen acidan uyuyamadim ama sanirim 7-8 haftalik falandim
cok iyi hatirlayamiyorum haftami.
bende bulantilar basladi su an dada midem iyi degil ama benim midem normaldede biraz sorunluydu tabi bu kadar degildi
bakalim artacakmi devam edecekmi bende takipteyim limona sardim bu aralar hem hararetimi aliyor hemde bulantiya iyi geliyor sanki

Merhaba Arkadaşlar,
öncelikle herkese hayırlı sağlıklı hamilelikler ve doğumlar dilerim. Rabbim hepimize bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin..
bnde görünüşe göre ocak annesi olacağım inşallah. son adet tarihim 8 nisan, bu tarih üzerinden hesaplama yaptığımda 13 nisan doğum tarihi olarak görünüyor. bugün itibariyle 4 hafta 6 günlük hamileyim. kan tahlilinde hamileliğim keisnleşmesine rağmen henüz bebeği ultrasonda görmediğimiz için çok endişeli ve heyecanlıyım. özellike birkaç gündür sol kasığımda devam eden şiddetli ağrılar beni daha da endişelendiriyor. 5 ay önce bir düşük yaşadım. onun da psikolojik etkileri hala devam ediyor ve beni daha çok endişelendiriyor. size sormak istediğim aranızda benim gibi kasık ağrısı yaşayan var mı? 2 farklı doktora sordum ikisi de normal dedi ama ultrasonda görene ve herşeyin normal olduğunu bilene kadar içim rahat etmeyecek.. birkaç gün sonra ultrason için tekrar hastaneye gidicem. sizin bebekleriniz göründü mü? yada tam olarak adet gecikmesinden kaç gün sonra göründü? eski yazdıklarınızı okuyup bundan sonra takip etmeye çalışıcam.. Allah hepimizin yardımcısı olsun..
hayırlı olsun canım.aramıza hoşgeldin.benim 5+0 da gözükmüştü kese üstten.ama benim kazayla olduğu için günü belli yani.erken döllenme olmuştu.adetimin bittiği gün.onun için çok rahat gördük keseyi.

benimde ilk baştaki gibi değil.azaldı ama eskiye göre hala var biraz.özelliklede dolgunluk.

pazartesi günü doktora gidicem ilk kan ve idrar testi için orda biosrcam bunuda ekleyebilirlermi ?? en azından kafam rahat olsun diye :)) ama bende senin gibi düşünüyorum düşük diil kalbi durdu ama gittiğim tüm doktorlar ilk bebekte normal diyo illa 2 cidemi böleolması lazım bu olaya çok kızıyorum :KK43:(

cok saol cnm ozaman ona devam ederim :))

2 hafta sonra kendi doktoruma gidicem kalp atışlarını görmek için sorcam onada :))

cnm benimde sol kasığım ağrır hep sağ daha az ağrır...ben kesemi 4+3 de gördüm ama doktor keseyi göremiz lazım dedi çünkü benim geç döllenme ve vajinal olarak bakıldı sende vajinal ultrasonda görebilirsin :))

çok saol cnm verdiğin bilgiler için bence bikaç hafta bekle en azından kanaman dursun sonra gel yanımıza memleketine :)) umarım herşey çok çok güze lolur :))
Askimmmm gozun aydin hayirli ugurlu olsun bebegin sagsalim kucagina al insAllah bitanem
Bu arada kizlar
Topige Eni anne adaylari yolliycam ovu topiginden bu ay hamis patlamasi oldu topikte cok sukur

slm kızlar sabah hastaneye gittim kese göründü çok şükür bir sorun yok haftaya kalp atışlarına bakılacak.Darısı bekleynlerin başına

Günaydın herkese.Bu perşembe bende ultrasona giricem inşallah.Bende hiç belirti yok çok acıkma dışında 6 hafta oldu hala mide bulantısından eser yok.

kizlar beni bu bulanti hissi mahvetti bugun
ne yaptiysam kar etmiyor ve gun boyu suruyor
gelicekmi geldmi derken simdi agzimdaki sakizdan medet umar hale geldim
hersey kokuyor vahim durumdayim bebegimin saglikli oldugunu dusunup mutlu oluyorum ama
hakikaten zor bu bulantilarla basa cikmak su bile korka korka iciyorum icimi bulandirmasin diye
her ogunde az az yemeye calisiyorum
Aslinda bulantim olmasa ihtasim cok iyi yiyecegim ama bu bulantilarla cok zor .
bakalim ne akdar surecek

merhaba arkadaşlar ben de 7 haftalık hamileyim.aranıza yeni katılıyorum.muhtemel doğum tarihimiz 1 ocak 2013. bu benim ikinci heyecanım olacak.20 aylık bir oğlum var.aslında korkuyla karışık yaşıyorum heyecanı çünkü bunu da yalnız büyüteceğim iki çocukla nasıl yaparım bilmiyorum.inşallah yapabilirim.

ilkine nazaran bunda fazla bir bulantım olmuyor.şuan halen daha emzirmekteyim günde bir kez olmak üzere.

hamile iken bebek emzirilmez diye biliyorum ben sanki ama yanlış bişey olmasın sonra..

merhaba arkadaşlar ben de 7 haftalık hamileyim.aranıza yeni katılıyorum.muhtemel doğum tarihimiz 1 ocak 2013. bu benim ikinci heyecanım olacak.20 aylık bir oğlum var.aslında korkuyla karışık yaşıyorum heyecanı çünkü bunu da yalnız büyüteceğim iki çocukla nasıl yaparım bilmiyorum.inşallah yapabilirim.

ilkine nazaran bunda fazla bir bulantım olmuyor.şuan halen daha emzirmekteyim günde bir kez olmak üzere.

hayirli olsun canim:nazar::nazar::nazar::emir_bebek:
ama hamileyken emzirmek sakincali siye biliyorum ben zaten 20 aylik olmus kes biran once tavsiyem
bir dr ada danisabilirsin.

merhaba kızlar.sat 8 nisan.şuan 5+1 günlük hamileyim.bulantım hiç yok.iştahım arttı sadece.göğüs sızlamalarım devam ediyor.tükrük salgım artmış durumda.bulantılarımın hiç olmaması beni endişenldiriyor.daha önce de iki defa düşük yaptığım için pimpirik oldum:KK50::44:

merhaba kızlarr
canım hamileyken emzirmek zararlı diye biliyorum ben

haftaya randevu alacaktım 6+1 oluyodu ama doktorum 19 mayıs diye calısmıyomus :KK50:
26 mayısa aldım mecburen.. 7+1 olacak insallah bi sorun cıkmadan keseyi gorup, kalp sesini duyabilirim.. kendimi hamile gibi hissetmiyorum. sadece istahım acık :KK37:

slm kızlar bende ocak hamişiyim aranıza katıla bilirmiyim benide listeye ekleyin nasıl olacak :KK16::KK16:
bende cumartesi dr. gideceğim tahmınen 4+3 benımkı ama dr. gittiğimde kesinleşecek tahmını doğum 19 ocak 2013
ankarada yaşıyorum ilk bebeğim olacak allah nasip ederse:KK34::KK54:

kizlar beni bu bulanti hissi mahvetti bugun
ne yaptiysam kar etmiyor ve gun boyu suruyor
gelicekmi geldmi derken simdi agzimdaki sakizdan medet umar hale geldim
hersey kokuyor vahim durumdayim bebegimin saglikli oldugunu dusunup mutlu oluyorum ama
hakikaten zor bu bulantilarla basa cikmak su bile korka korka iciyorum icimi bulandirmasin diye
her ogunde az az yemeye calisiyorum
Aslinda bulantim olmasa ihtasim cok iyi yiyecegim ama bu bulantilarla cok zor .
bakalim ne akdar surecek

içini ferah tut.3 aya kadar sürer en fazla.zaten1.5 ayı geçti.benimde sürekli bir bulantım var ama çok şidddetli değil.canım hiçbişey yemek istemiyor ve ağzımda sürekli acı bir tat var.bide çok keyifsizim.canım sıkılıyor nedense.bi durgunluk ve uyku hali var üzerimde.hormonlardan heralde.

hamile iken bebek emzirilmez diye biliyorum ben sanki ama yanlış bişey olmasın sonra..

öncelikle sağlıkla kucağın al bebişini derincim benım kuzenımde hamile kaldı emzirirken anlayınca hemen kesti bebeğe iyi gelmiormuş eşkiyormuş süt sen verme bence

merhaba kızlar.sat 8 nisan.şuan 5+1 günlük hamileyim.bulantım hiç yok.iştahım arttı sadece.göğüs sızlamalarım devam ediyor.tükrük salgım artmış durumda.bulantılarımın hiç olmaması beni endişenldiriyor.daha önce de iki defa düşük yaptığım için pimpirik oldum:KK50::44:

aynı belirtiler bendede canım benımde bulantım yok çok şükür :KK34::KK54:

Hoş geldiniz 2013 ocak anneleri hepimize hayırlı uğurlu olsun güzel paylaşımlar dilerim..
aşağıda bulunan listeye isminin ve bilgilerinin dahil edilmesini isteyenler bana özelden mesaj atabilirler

anneyasikilosubebisin dogumukacinci bebiscinsiyetiismison durum
haydibaby267006 ocakilk tüp denemesi:44::44::nazar:
Reputable24664 Ocak :44::44::nazar:
ocwmays 24483 Ocak ilk bebiş:44::44::nazar:
tugbaemrah256714 Ocak ilk bebiş:44::nazar:
:44::44::nazar:

Bu arada

ocakanneleri.com ve ocakbebekleri.com Her yaşta ocak bebeklerinin rehber sitesi....[/QUOTE]

canım benim benide eklermisin :KK16: tahmini doğum 19.01.2013 ilk bebek 29 yaşındayım 52 kiloyum

Son düzenleme:
X